Boadicea the Victorious Valiant
- Γνήσιο, αυθεντικό άρωμα
- Δοκίμασε πριν πάρεις ολόκληρη φιάλη
- Μεγέθη ταξιδιού: 3ml, 10ml, 30ml
- Άρωμα που διαρκεί
Το Valiant από τον οίκο Boadicea The Victorious ανοίγει με ιλάνγκ-ιλάνγκ, πετιγκρέν και ένα τρίο εσπεριδοειδών: μανταρίνι, πορτοκάλι και γκρέιπφρουτ, φωτεινό και ελαφρώς πράσινο. Άνθος πορτοκαλιάς, ίριδα, άνθος κερασιάς, νερολί και γιασεμί χτίζουν μια απαλή, πουδρένια ανθική καρδιά αντί για μια οξεία. Η βάση καταλήγει σε βανίλια, φασόλι τόνκα, κεχριμπάρι και πατσουλί, ζεστή και ξυλώδη παρά γλυκιά. Κυκλοφόρησε το 2013, φοριέται εξίσου καλά από άντρες και γυναίκες που αγαπούν ένα ανθικό με πραγματική δομή από πίσω. Οι χρήστες το προτιμούν κυρίως την άνοιξη, πιο πολύ τη μέρα παρά το βράδυ, και ταιριάζει για έξοδο. Η διάρκεια γέρνει προς τη μεγάλη στην ψηφοφορία, και η διαχυτικότητα γέρνει επίσης προς τη δυνατή, οπότε κάνει αισθητή την παρουσία του σε έναν χώρο. Ένα decant 10ml σε συνοδεύει για μια σεζόν δοκιμών πριν διαλέξεις τη φιάλη.
Αποστολή εντός 1 εργάσιμης ημέραςΔωρεάν αποστολή στην ΕΕΔωρεάν αποστολή προς
Ξεκίνα ένα σετ δειγμάτων με το Valiant
Το Valiant μπαίνει στο πρώτο φιαλίδιο. Διάλεξε άλλα 3 σε 3 ml: το φθηνότερο είναι δώρο και στην πρώτη σου παραγγελία προσθέτουμε κι ένα 5ο άρωμα δώρο από εμάς.
Φεύγει γρήγορα
Λόγω μεγάλης ζήτησης, οι ποσότητες είναι περιορισμένες.
Δοκίμασέ το χωρίς έγνοια. Αν το άρωμα δεν είναι για σένα, πες μας μέσα σε 30 ημέρες και θα σου επιστρέψουμε τα χρήματα της παραγγελίας.*
50.000+ λάτρεις των αρωμάτων και ο αριθμός μεγαλώνει
Η ετυμηγορία της κοινότητας
Απαλό, πλούσιο και λουλουδάτο, το Valiant συνδυάζει μανταρίνι και άνθος πορτοκαλιάς με βάση από βανίλια και άμπερ. Για τη διάρκεια, οι γνώμες μοιράζονται ανάμεσα σε μεγάλη και εξαιρετικά μεγάλη· η έντονη προβολή συγκεντρώνει τις περισσότερες ψήφους και ακολουθεί η μέτρια. Το άρωμα ταιριάζει σε ανοιξιάτικα βράδια και εξόδους, αλλά και στο φθινόπωρο και στη δουλειά την ημέρα.
Σύνοψη με τεχνητή νοημοσύνη από κριτικές λάτρεων του αρώματος
- Κορυφήη πρώτη εντύπωση
- Καρδιάμετά από λίγα λεπτά
- Άνθος κερασιάς
- Ινδικό γιασεμί
- Νερολί
- Άνθος πορτοκαλιάς
- Όρις
- Βάσηαυτό που μένει
- Κεχριμπάρι
- Πατσουλί
- Σανταλόξυλο
- Φασόλι τόνκα
- Βανίλια
- Αρωματικό προφίλ
- Unisex
- Κυκλοφορία
- Μεγέθη decant
- 3ml, 10ml, 30ml
Κάνουμε αποστολές σε όλη την ΕΕ. Οι παραγγελίες άνω των 75,00 € αποστέλλονται δωρεάν. Δεχόμαστε επιστροφές εντός 30 ημερών από την παράδοση.
Boadicea the Victorious Valiant, ώρα με την ώρα
Πώς ανοίγει, πώς εξελίσσεται και πώς μένει στο δέρμα.
Μανταρίνι και άνθος πορτοκαλιάς σε μια ανοιξιάτικη βραδινή βόλτα προς την πόλη.
Τι μυρίζεις
Πρώτος ψεκασμός0–15 λεπτά
Καρδιά15 λεπτά – 2 ώρες
- Άνθος κερασιάς
- Ινδικό γιασεμί
- Νερολί
- Άνθος πορτοκαλιάς
- Όρις
Τελικό στάδιο2 ώρες – 7–12 ώρες
- Κεχριμπάρι
- Πατσουλί
- Σανταλόξυλο
- Φασόλι τόνκα
- Βανίλια
- Διάρκεια
- 7–12 ώρες
- Μεγάλη
- Αρωματικό ίχνος
- Έντονο, 3 από 4
Τι λένε όσοι το φοράνε
Ψήφοι από κοινότητες αρωμάτων, με πρώτες τις απαντήσεις με τις περισσότερες ψήφους.
Διάρκεια
Οι περισσότερες ψήφοι: 41%Μεγάλη
Αρωματικό ίχνος
Οι περισσότερες ψήφοι: 42%Έντονο
Εποχή
Οι περισσότερες ψήφοι: 50%Άνοιξη
Ώρα της ημέρας
Οι περισσότερες ψήφοι: 45%Βράδυ
Δες όλες τις ψήφουςΑπόκρυψη ψήφων
Διάρκεια, 283 ψήφοι
- Πολύ μικρή3%8 ψήφοι
- Μικρή5%14 ψήφοι
- Μέτρια16%44 ψήφοι
- Μεγάλη (Οι περισσότερες ψήφοι)41%115 ψήφοι
- Αιώνια36%102 ψήφοι
Αρωματικό ίχνος, 370 ψήφοι
- Διακριτικό8%30 ψήφοι
- Μέτριο28%103 ψήφοι
- Έντονο (Οι περισσότερες ψήφοι)42%154 ψήφοι
- Τεράστιο22%83 ψήφοι
Εποχή, 283 ψήφοι
- Άνοιξη (Οι περισσότερες ψήφοι)50%142 ψήφοι
- Καλοκαίρι18%50 ψήφοι
- Φθινόπωρο25%71 ψήφοι
- Χειμώνας7%20 ψήφοι
Ώρα της ημέρας, 283 ψήφοι
- Ημέρα35%99 ψήφοι
- Γραφείο5%14 ψήφοι
- Βράδυ (Οι περισσότερες ψήφοι)45%128 ψήφοι
- Βραδινή έξοδος15%42 ψήφοι
Ποιο μέγεθος σου ταιριάζει;
Κάθε μέγεθος μεταγγίζεται από την ίδια αυθεντική φιάλη.
Μας αγαπούν 50.000+ λάτρεις των αρωμάτων
Γιατί οι λάτρεις των αρωμάτων το δοκιμάζουν πρώτα μαζί μας, πριν αγοράσουν ολόκληρη φιάλη.
10ML ή αγορά στα τυφλά
Τι σου δίνει ένα decant που δεν σου δίνει μια φιάλη που αγόρασες χωρίς να τη μυρίσεις.
Αν σου αρέσει το Boadicea the Victorious Valiant
Αρώματα με τις πιο χαρακτηριστικές νότες του.
Κοινές νότες: Πετιγκρέν · Νερολί
- Προσφορά · −15%
Κοινές νότες: Πορτοκάλι · Νερολί
Κοινές νότες: Πετιγκρέν · Νερολί
Κοινές νότες: Ινδικό γιασεμί · Πορτοκάλι
- Φεύγει γρήγορα
Κοινές νότες: Πετιγκρέν · Πορτοκάλι
Κοινές νότες: Πορτοκάλι · Νερολί
Κοινές νότες: Νερολί · Γκρέιπφρουτ
- Έκπτωση 35%
Κοινές νότες: Πετιγκρέν · Νερολί
Συνδύασέ το με
Boadicea the Victorious Valiant + ένα από αυτά τα αρώματα
- Έκπτωση 30%
Προσθέτει: Γιασεμί · Περγαμόντο
Προσθέτει: Σανταλόξυλο · Γιασεμί
Προσθέτει: Περγαμόντο · Σανταλόξυλο
- Φεύγει γρήγορα
Προσθέτει: Γιασεμί · Κάρδαμο
Περισσότερα από Boadicea the Victorious
- Φεύγει γρήγορα
- Έκπτωση 37%
- Έκπτωση 37%
Συχνές ερωτήσεις
Πώς μυρίζει το Boadicea the Victorious Valiant;
Το Boadicea the Victorious Valiant ανοίγει με νότες κορυφής: Γκρέιπφρουτ, Μανταρίνι, Πορτοκάλι και Πετιγκρέν. Στην καρδιά ακολουθούν οι νότες: Άνθος κερασιάς, Ινδικό γιασεμί, Νερολί και Άνθος πορτοκαλιάς. Καθώς στεγνώνει, καταλήγει στις νότες: Κεχριμπάρι, Πατσουλί, Σανταλόξυλο και Φασόλι τόνκα.
Έχει μεγάλη διάρκεια το Boadicea the Victorious Valiant;
Τα μέλη κοινοτήτων αρωμάτων βαθμολογούν συχνότερα τη διάρκειά του ως μεγάλη (41% των ψήφων), ενώ το 77% τη θεωρεί μεγάλη ή αιώνια. Το αρωματικό του ίχνος το βαθμολογούν συχνότερα ως έντονο (42% των ψήφων). Το πόσο κρατάει πάνω σου εξαρτάται επίσης από το δέρμα σου και από το πόσο βάζεις.
Ταιριάζει το Boadicea the Victorious Valiant για το καλοκαίρι;
Η πρώτη επιλογή των μελών κοινοτήτων αρωμάτων είναι άνοιξη· το καλοκαίρι συγκεντρώνει μόλις το 18% των ψήφων ανά εποχή.
Ταιριάζει το Boadicea the Victorious Valiant για τον χειμώνα;
Τα μέλη κοινοτήτων αρωμάτων σπάνια το επιλέγουν για τον χειμώνα: μόλις το 7% των ψήφων ανά εποχή αφορά τον χειμώνα.
Το Boadicea the Victorious Valiant είναι για μέρα ή για βράδυ;
Τα μέλη κοινοτήτων αρωμάτων το φορούν κυρίως όταν πέσει το σκοτάδι: το 60% των ψήφων για την ώρα της ημέρας αφορά το βράδυ και τις βραδινές εξόδους και το 40% τη μέρα ή το γραφείο.
Μπορώ να φορέσω το Boadicea the Victorious Valiant στο γραφείο;
Τα μέλη κοινοτήτων αρωμάτων σπάνια το επιλέγουν για το γραφείο: μόλις το 5% των ψήφων για την ώρα της ημέρας αφορά το γραφείο.
Ποιος δημιουργεί το Boadicea the Victorious Valiant;
Το Valiant είναι δημιουργία του οίκου Boadicea the Victorious. Κυκλοφόρησε το 2013.
Για πόσες μέρες φτάνει ένα decant 10ml του Boadicea the Victorious Valiant;
Ένα decant 10ml του Boadicea the Victorious Valiant έχει περίπου 200 ψεκασμούς, δηλαδή περίπου 67 μέρες χρήσης. Το decant 3ml έχει περίπου 60 ψεκασμούς, περίπου 20 μέρες. Το decant 30ml έχει περίπου 600 ψεκασμούς, περίπου 200 μέρες.
Ποια άλλα αρώματα του οίκου Boadicea the Victorious μπορώ να δοκιμάσω;
Εκτός από το Boadicea the Victorious Valiant, στο 10ML θα βρεις και τα Blue Sapphire, Bodacious και Tobacco Sapphire του οίκου Boadicea the Victorious, όλα από την αυθεντική φιάλη.
Είναι αυτό το decant του Boadicea the Victorious Valiant το αυθεντικό άρωμα;
Ναι. Κάθε decant του Boadicea the Victorious Valiant γεμίζεται με το χέρι από μια αυθεντική φιάλη του οίκου Boadicea the Victorious, χωρίς να προσθέτουμε ή να αραιώνουμε τίποτα, οπότε ανοίγει, εξελίσσεται και διαρκεί στο δέρμα όπως η φιάλη. Πουλάμε μόνο γνήσια, αυθεντικά αρώματα.
Τι είναι ένα decant;
Μια μικρή ποσότητα ενός αρώματος, που μεταγγίζεται από την αυθεντική του φιάλη σε ψεκαστήρα ταξιδιού. Παίρνεις το πραγματικό άρωμα σε μέγεθος που σου επιτρέπει να ζήσεις μαζί του για μέρες πριν αποφασίσεις για την ολόκληρη φιάλη.
Πώς λειτουργεί η εγγύηση επιστροφής χρημάτων;
Αν ένα άρωμα δεν σου ταιριάζει, επικοινώνησε μαζί μας μέσα σε 30 ημέρες από την παραλαβή του και θα κανονίσουμε την επιστροφή των χρημάτων σου. Ισχύουν όροι. Δες την πολιτική επιστροφών χρημάτων.







