Gucci Rush
- Γνήσιο, αυθεντικό άρωμα
- Δοκίμασε πριν πάρεις ολόκληρη φιάλη
- Μεγέθη ταξιδιού: 3ml, 10ml, 30ml
- Άρωμα που διαρκεί
Το Gucci Rush από τον οίκο Gucci είναι ένα γλυκό, γήινο λουλουδένιο με μια σκοτεινή πινελιά, φτιαγμένο για βράδια που θέλεις να σε προσέξουν. Το ροδάκινο φτάνει πρώτο με γαρδένια και φρέζια, απαλό και φρουτώδες. Ο κόλιανδρος φέρνει μια στεγνή μπαχαρική νότα στην καρδιά, όπου το τριαντάφυλλο και το γιασεμί ανοίγουν πλήρη. Έπειτα βανίλια, βετιβέρ και πατσουλί το τραβούν προς κάτι ζεστό, γήινο και ελαφρώς μελαγχολικό. Κυκλοφόρησε το 1999 και το φορούν κυρίως γυναίκες που αγαπούν τα λουλουδένια με αιχμή. Όσοι ψήφισαν το κρατούν για φθινοπωρινές και χειμωνιάτικες νύχτες, και για έξοδο. Η ψήφος για τη διάρκεια γέρνει προς το «μεγάλη διάρκεια» και του ίχνους προς το «έντονο», οπότε πήγαινε σιγά με τον ψεκασμό. Βγάλε ένα decant 3ml μερικές φορές και δες αν νιώθεις ότι είναι δικό σου.
Αποστολή εντός 1 εργάσιμης ημέραςΔωρεάν αποστολή στην ΕΕΔωρεάν αποστολή προς
Ξεκίνα ένα σετ δειγμάτων με το Gucci Rush
Το Gucci Rush μπαίνει στο πρώτο φιαλίδιο. Διάλεξε άλλα 3 σε 3 ml: το φθηνότερο είναι δώρο και στην πρώτη σου παραγγελία προσθέτουμε κι ένα 5ο άρωμα δώρο από εμάς.
Φεύγει γρήγορα
Λόγω μεγάλης ζήτησης, οι ποσότητες είναι περιορισμένες.
Δοκίμασέ το χωρίς έγνοια. Αν το άρωμα δεν είναι για σένα, πες μας μέσα σε 30 ημέρες και θα σου επιστρέψουμε τα χρήματα της παραγγελίας.*
50.000+ λάτρεις των αρωμάτων και ο αριθμός μεγαλώνει
Η ετυμηγορία της κοινότητας
Το ροδάκινο, η γαρδένια της Καλιφόρνιας και τα πέταλα αφρικανικής φρέζιας δίνουν στο Gucci Rush μια ζωηρή φρουτώδη και λουλουδάτη αρχή, πριν πάρουν τη σκυτάλη το πατσουλί και η βανίλια. Η διάρκεια κυμαίνεται από μεγάλη έως εξαιρετικά μεγάλη· υπερισχύει η δυνατή προβολή, αν και κάποιοι τη βρίσκουν αρκετή για να γεμίσει τον χώρο. Ταιριάζει σε χειμωνιάτικες νύχτες και φθινοπωρινές βραδινές εξόδους· βάλε λίγο.
Σύνοψη με τεχνητή νοημοσύνη από κριτικές λάτρεων του αρώματος
- Κορυφήη πρώτη εντύπωση
- Πέταλα αφρικανικής φρέζιας
- Καλιφορνέζικη γαρδένια
- Ροδάκινο
- Καρδιάμετά από λίγα λεπτά
- Κόλιανδρος
- Δαμασκηνό τριαντάφυλλο
- Γιασεμί
- Μάρκα
- Gucci
- Αρωματικό προφίλ
- Για γυναίκες
- Κυκλοφορία
- Μεγέθη decant
- 3ml, 10ml, 30ml
Κάνουμε αποστολές σε όλη την ΕΕ. Οι παραγγελίες άνω των 75,00 € αποστέλλονται δωρεάν. Δεχόμαστε επιστροφές εντός 30 ημερών από την παράδοση.
Gucci Rush, ώρα με την ώρα
Πώς ανοίγει, πώς εξελίσσεται και πώς μένει στο δέρμα.
Γαρδένια και πατσουλί πάνω σε κόκκινο σατέν φόρεμα κάτω από νέον φώτα.
Τι μυρίζεις
Πρώτος ψεκασμός0–15 λεπτά
- Πέταλα αφρικανικής φρέζιας
- Καλιφορνέζικη γαρδένια
- Ροδάκινο
Καρδιά15 λεπτά – 2 ώρες
- Κόλιανδρος
- Δαμασκηνό τριαντάφυλλο
- Γιασεμί
Τελικό στάδιο2 ώρες – 7–12 ώρες
- Διάρκεια
- 7–12 ώρες
- Μεγάλη
- Αρωματικό ίχνος
- Έντονο, 3 από 4
- Πότε να το φορέσεις
ΕποχήΧειμώνας
Ώρα της ημέραςΒραδινή έξοδος
Ιδανικό γιαΈξοδος
Τι λένε όσοι το φοράνε
Ψήφοι από κοινότητες αρωμάτων, με πρώτες τις απαντήσεις με τις περισσότερες ψήφους.
Διάρκεια
Οι περισσότερες ψήφοι: 37%Μεγάλη
Αρωματικό ίχνος
Οι περισσότερες ψήφοι: 42%Έντονο
Εποχή
Οι περισσότερες ψήφοι: 45%Χειμώνας
Ώρα της ημέρας
Οι περισσότερες ψήφοι: 55%Βραδινή έξοδος
Δες όλες τις ψήφουςΑπόκρυψη ψήφων
Διάρκεια, 3.047 ψήφοι
- Πολύ μικρή2%58 ψήφοι
- Μικρή4%116 ψήφοι
- Μέτρια23%709 ψήφοι
- Μεγάλη (Οι περισσότερες ψήφοι)37%1.141 ψήφοι
- Αιώνια34%1.023 ψήφοι
Αρωματικό ίχνος, 3.359 ψήφοι
- Διακριτικό6%204 ψήφοι
- Μέτριο26%866 ψήφοι
- Έντονο (Οι περισσότερες ψήφοι)42%1.402 ψήφοι
- Τεράστιο26%887 ψήφοι
Εποχή, 3.047 ψήφοι
- Άνοιξη15%457 ψήφοι
- Καλοκαίρι5%153 ψήφοι
- Φθινόπωρο35%1.066 ψήφοι
- Χειμώνας (Οι περισσότερες ψήφοι)45%1.371 ψήφοι
Ώρα της ημέρας, 3.047 ψήφοι
- Ημέρα12%366 ψήφοι
- Γραφείο3%91 ψήφοι
- Βράδυ30%914 ψήφοι
- Βραδινή έξοδος (Οι περισσότερες ψήφοι)55%1.676 ψήφοι
Ποιο μέγεθος σου ταιριάζει;
Κάθε μέγεθος μεταγγίζεται από την ίδια αυθεντική φιάλη.
Μας αγαπούν 50.000+ λάτρεις των αρωμάτων
Γιατί οι λάτρεις των αρωμάτων το δοκιμάζουν πρώτα μαζί μας, πριν αγοράσουν ολόκληρη φιάλη.
10ML ή αγορά στα τυφλά
Τι σου δίνει ένα decant που δεν σου δίνει μια φιάλη που αγόρασες χωρίς να τη μυρίσεις.
Αν σου αρέσει το Gucci Rush
Αρώματα με τις πιο χαρακτηριστικές νότες του.
- Έκπτωση 34%
Κοινές νότες: Δαμασκηνό τριαντάφυλλο · Ροδάκινο
Κοινές νότες: Ροδάκινο · Βετιβέρ
Κοινές νότες: Δαμασκηνό τριαντάφυλλο · Πατσουλί
- Αγαπημένο των πελατών
Κοινές νότες: Ροδάκινο · Βετιβέρ
Κοινές νότες: Ροδάκινο · Βετιβέρ
Κοινές νότες: Δαμασκηνό τριαντάφυλλο · Ροδάκινο
Κοινές νότες: Δαμασκηνό τριαντάφυλλο · Γιασεμί
- Έκπτωση 36%
Κοινές νότες: Δαμασκηνό τριαντάφυλλο · Πατσουλί
Συνδύασέ το με
Gucci Rush + ένα από αυτά τα αρώματα
Προσθέτει: Βανίλια · Κεχριμπάρι
- Φεύγει γρήγορα
Προσθέτει: Κέδρος · Περγαμόντο
Προσθέτει: Κάρδαμο · Σανταλόξυλο
Προσθέτει: Κέδρος · Ροζ πιπέρι
Περισσότερα από Gucci
- Φεύγει γρήγορα
- Έκπτωση 36%
- Έκπτωση 38%
Συχνές ερωτήσεις
Πώς μυρίζει το Gucci Rush;
Το Gucci Rush ανοίγει με νότες κορυφής: Πέταλα αφρικανικής φρέζιας, Καλιφορνέζικη γαρδένια και Ροδάκινο. Στην καρδιά ακολουθούν οι νότες: Κόλιανδρος, Δαμασκηνό τριαντάφυλλο και Γιασεμί. Καθώς στεγνώνει, καταλήγει στις νότες: Φυσική βανίλια, Πατσουλί και Βετιβέρ.
Έχει μεγάλη διάρκεια το Gucci Rush;
Τα μέλη κοινοτήτων αρωμάτων βαθμολογούν συχνότερα τη διάρκειά του ως μεγάλη (37% των ψήφων), ενώ το 71% τη θεωρεί μεγάλη ή αιώνια. Το αρωματικό του ίχνος το βαθμολογούν συχνότερα ως έντονο (42% των ψήφων). Το πόσο κρατάει πάνω σου εξαρτάται επίσης από το δέρμα σου και από το πόσο βάζεις.
Ταιριάζει το Gucci Rush για το καλοκαίρι;
Η πρώτη επιλογή των μελών κοινοτήτων αρωμάτων είναι χειμώνας· το καλοκαίρι συγκεντρώνει μόλις το 5% των ψήφων ανά εποχή.
Ταιριάζει το Gucci Rush για τον χειμώνα;
Ναι. Τα μέλη κοινοτήτων αρωμάτων ψηφίζουν τον χειμώνα ως την καλύτερη εποχή του, με το 45% των ψήφων ανά εποχή.
Το Gucci Rush είναι για μέρα ή για βράδυ;
Τα μέλη κοινοτήτων αρωμάτων το φορούν κυρίως όταν πέσει το σκοτάδι: το 85% των ψήφων για την ώρα της ημέρας αφορά το βράδυ και τις βραδινές εξόδους και το 15% τη μέρα ή το γραφείο.
Μπορώ να φορέσω το Gucci Rush στο γραφείο;
Τα μέλη κοινοτήτων αρωμάτων σπάνια το επιλέγουν για το γραφείο: μόλις το 3% των ψήφων για την ώρα της ημέρας αφορά το γραφείο.
Ποιος δημιουργεί το Gucci Rush;
Το Gucci Rush είναι δημιουργία του οίκου Gucci. Κυκλοφόρησε το 1999.
Για πόσες μέρες φτάνει ένα decant 10ml του Gucci Rush;
Ένα decant 10ml του Gucci Rush έχει περίπου 200 ψεκασμούς, δηλαδή περίπου 67 μέρες χρήσης. Το decant 3ml έχει περίπου 60 ψεκασμούς, περίπου 20 μέρες. Το decant 30ml έχει περίπου 600 ψεκασμούς, περίπου 200 μέρες.
Ποια άλλα αρώματα του οίκου Gucci μπορώ να δοκιμάσω;
Εκτός από το Gucci Rush, στο 10ML θα βρεις και τα Gucci Guilty, Gucci Bloom και Flora Gorgeous Gardenia του οίκου Gucci, όλα από την αυθεντική φιάλη.
Είναι αυτό το decant του Gucci Rush το αυθεντικό άρωμα;
Ναι. Κάθε decant του Gucci Rush γεμίζεται με το χέρι από μια αυθεντική φιάλη του οίκου Gucci, χωρίς να προσθέτουμε ή να αραιώνουμε τίποτα, οπότε ανοίγει, εξελίσσεται και διαρκεί στο δέρμα όπως η φιάλη. Πουλάμε μόνο γνήσια, αυθεντικά αρώματα.
Τι είναι ένα decant;
Μια μικρή ποσότητα ενός αρώματος, που μεταγγίζεται από την αυθεντική του φιάλη σε ψεκαστήρα ταξιδιού. Παίρνεις το πραγματικό άρωμα σε μέγεθος που σου επιτρέπει να ζήσεις μαζί του για μέρες πριν αποφασίσεις για την ολόκληρη φιάλη.
Πώς λειτουργεί η εγγύηση επιστροφής χρημάτων;
Αν ένα άρωμα δεν σου ταιριάζει, επικοινώνησε μαζί μας μέσα σε 30 ημέρες από την παραλαβή του και θα κανονίσουμε την επιστροφή των χρημάτων σου. Ισχύουν όροι. Δες την πολιτική επιστροφών χρημάτων.







