Valentino Vendetta Donna
- Γνήσιο, αυθεντικό άρωμα
- Δοκίμασε πριν πάρεις ολόκληρη φιάλη
- Μεγέθη ταξιδιού: 3ml, 10ml, 30ml
- Άρωμα που διαρκεί
Το Vendetta Donna του Valentino είναι ένα eau de parfum του 2026 για γυναίκες, δημιουργία του Dominique Ropion με τον Andrew Everett, φτιαγμένο ως το θηλυκό μισό του νέου ντουέτου Valentino Vendetta μαζί με το Vendetta Uomo. Μια φωτεινή συγχορδία νέκταρ ματωμένου πορτοκαλιού ανοίγει το άρωμα με ζουμερή, γλυκιά λάμψη. Στην καρδιά, η ηλιακή και αισθησιακή Τουμπερόζα παίρνει τα ηνία, πριν το κρεμώδες Σανταλόξυλο την τυλίξει σε μια περιβάλλουσα, gourmand ξυλώδη ζεστασιά. Ανθέ, πλούσιο και αποπλανητικό, το Valentino Vendetta Donna ταιριάζει σε φθινοπωρινά και χειμωνιάτικα βράδια.
Αποστολή εντός 1 εργάσιμης ημέραςΔωρεάν αποστολή στην ΕΕΔωρεάν αποστολή προς
Ξεκίνα ένα σετ δειγμάτων με το Vendetta Donna
Το Vendetta Donna μπαίνει στο πρώτο φιαλίδιο. Διάλεξε άλλα 3 σε 3 ml: το φθηνότερο είναι δώρο και στην πρώτη σου παραγγελία προσθέτουμε κι ένα 5ο άρωμα δώρο από εμάς.
Φεύγει γρήγορα
Λόγω μεγάλης ζήτησης, οι ποσότητες είναι περιορισμένες.
Δοκίμασέ το χωρίς έγνοια. Αν το άρωμα δεν είναι για σένα, πες μας μέσα σε 30 ημέρες και θα σου επιστρέψουμε τα χρήματα της παραγγελίας.*
50.000+ λάτρεις των αρωμάτων και ο αριθμός μεγαλώνει
Η ετυμηγορία της κοινότητας
Κόκκινο πορτοκάλι και τουμπερόζα πρωτοστατούν στο Vendetta Donna, ένα λευκό λουλουδάτο με εσπεριδοειδή, όπου από κάτω κάθεται το σανδαλόξυλο με μια ζωική άκρη. Το φθινόπωρο το αναδεικνύει περισσότερο και ο χειμώνας είναι κι αυτός ευπρόσδεκτος. Οι γυναίκες το διαλέγουν για το βράδυ, αν και στο φως της ημέρας είναι κι αυτό καλό.
Σύνοψη με τεχνητή νοημοσύνη από κριτικές λάτρεων του αρώματος
- Κορυφήη πρώτη εντύπωση
- Κόκκινο πορτοκάλι
- Καρδιάμετά από λίγα λεπτά
- Βάσηαυτό που μένει
- Μάρκα
- Valentino
- Αρωματικό προφίλ
- Για γυναίκες
- Κυκλοφορία
- Μεγέθη decant
- 3ml, 10ml, 30ml
Κάνουμε αποστολές σε όλη την ΕΕ. Οι παραγγελίες άνω των 75,00 € αποστέλλονται δωρεάν. Δεχόμαστε επιστροφές εντός 30 ημερών από την παράδοση.
Valentino Vendetta Donna, ώρα με την ώρα
Πώς ανοίγει, πώς εξελίσσεται και πώς μένει στο δέρμα.
Κύρια accordstuberose, white floral, citrus, woody, animalic
Τι μυρίζεις
Πρώτος ψεκασμός0–15 λεπτά
- Κόκκινο πορτοκάλι
Καρδιά15 λεπτά – 2 ώρες
Τελικό στάδιοΑπό 2 ώρες και μετά
- Πότε να το φορέσεις
Ώρα της ημέραςΒραδινή έξοδος
Τι λένε όσοι το φοράνε
Ψήφοι από κοινότητες αρωμάτων, με πρώτες τις απαντήσεις με τις περισσότερες ψήφους.
Εποχή
Οι περισσότερες ψήφοι: 44%Φθινόπωρο
Ώρα της ημέρας
Οι περισσότερες ψήφοι: 57%Βραδινή έξοδος
Δες όλες τις ψήφουςΑπόκρυψη ψήφων
Εποχή, 628 ψήφοι
- Άνοιξη15%94 ψήφοι
- Καλοκαίρι5%31 ψήφοι
- Φθινόπωρο (Οι περισσότερες ψήφοι)44%274 ψήφοι
- Χειμώνας36%229 ψήφοι
Ώρα της ημέρας, 388 ψήφοι
- Ημέρα43%167 ψήφοι
- Γραφείο0%0 ψήφοι
- Βράδυ0%0 ψήφοι
- Βραδινή έξοδος (Οι περισσότερες ψήφοι)57%221 ψήφοι
Ποιο μέγεθος σου ταιριάζει;
Κάθε μέγεθος μεταγγίζεται από την ίδια αυθεντική φιάλη.
Μας αγαπούν 50.000+ λάτρεις των αρωμάτων
Γιατί οι λάτρεις των αρωμάτων το δοκιμάζουν πρώτα μαζί μας, πριν αγοράσουν ολόκληρη φιάλη.
10ML ή αγορά στα τυφλά
Τι σου δίνει ένα decant που δεν σου δίνει μια φιάλη που αγόρασες χωρίς να τη μυρίσεις.
Αν σου αρέσει το Valentino Vendetta Donna
Αρώματα με τις πιο χαρακτηριστικές νότες του.
- Έκπτωση 39%
Κοινές νότες: Κόκκινο πορτοκάλι · Τουμπερόζα
Κοινές νότες: Κόκκινο πορτοκάλι · Σανταλόξυλο
Κοινές νότες: Τουμπερόζα · Σανταλόξυλο
- Έκπτωση 37%
Κοινές νότες: Κόκκινο πορτοκάλι · Σανταλόξυλο
Κοινές νότες: Τουμπερόζα · Σανταλόξυλο
Κοινές νότες: Κόκκινο πορτοκάλι · Σανταλόξυλο
Κοινές νότες: Τουμπερόζα · Σανταλόξυλο
- Αγαπημένο των πελατών
Κοινές νότες: Τουμπερόζα · Σανταλόξυλο
Συνδύασέ το με
Valentino Vendetta Donna + ένα από αυτά τα αρώματα
- Φεύγει γρήγορα
Προσθέτει: Γιασεμί · Μόσχος
Προσθέτει: Βανίλια · Ιλάνγκ-Ιλάνγκ
Προσθέτει: Γιασεμί · Βανίλια
- Έκπτωση 36%
Προσθέτει: Άνθος πορτοκαλιάς · Μόσχος
Περισσότερα από Valentino
- Φεύγει γρήγορα
- Έκπτωση 39%
- Προσφορά · −10%
Συχνές ερωτήσεις
Πώς μυρίζει το Valentino Vendetta Donna;
Το Valentino Vendetta Donna ανοίγει με νότες κορυφής: Κόκκινο πορτοκάλι. Στην καρδιά ακολουθούν οι νότες: Τουμπερόζα. Καθώς στεγνώνει, καταλήγει στις νότες: Σανταλόξυλο. Τα μέλη κοινοτήτων αρωμάτων περιγράφουν τα κύρια accords του ως εξής: tuberose, white floral, citrus, woody και animalic.
Ταιριάζει το Valentino Vendetta Donna για το καλοκαίρι;
Η πρώτη επιλογή των μελών κοινοτήτων αρωμάτων είναι φθινόπωρο και χειμώνας· το καλοκαίρι συγκεντρώνει μόλις το 5% των ψήφων ανά εποχή.
Ταιριάζει το Valentino Vendetta Donna για τον χειμώνα;
Τα μέλη κοινοτήτων αρωμάτων το προτιμούν και τον χειμώνα: ο χειμώνας συγκεντρώνει το 36% των ψήφων ανά εποχή, λίγο πίσω από την εποχή με τις περισσότερες ψήφους.
Το Valentino Vendetta Donna είναι για μέρα ή για βράδυ;
Τα μέλη κοινοτήτων αρωμάτων το φορούν εξίσου μέρα και βράδυ: το 43% των ψήφων για την ώρα της ημέρας αφορά τη μέρα ή το γραφείο και το 57% το βράδυ και τις βραδινές εξόδους.
Μπορώ να φορέσω το Valentino Vendetta Donna στο γραφείο;
Τα μέλη κοινοτήτων αρωμάτων σπάνια το επιλέγουν για το γραφείο: μόλις το 0% των ψήφων για την ώρα της ημέρας αφορά το γραφείο.
Ποιος δημιουργεί το Valentino Vendetta Donna;
Το Vendetta Donna είναι δημιουργία του οίκου Valentino. Κυκλοφόρησε το 2026.
Για πόσες μέρες φτάνει ένα decant 10ml του Valentino Vendetta Donna;
Ένα decant 10ml του Valentino Vendetta Donna έχει περίπου 200 ψεκασμούς, δηλαδή περίπου 67 μέρες χρήσης. Το decant 3ml έχει περίπου 60 ψεκασμούς, περίπου 20 μέρες. Το decant 30ml έχει περίπου 600 ψεκασμούς, περίπου 200 μέρες.
Ποια άλλα αρώματα του οίκου Valentino μπορώ να δοκιμάσω;
Εκτός από το Valentino Vendetta Donna, στο 10ML θα βρεις και τα Valentino Donna Born In Roma, Valentino Uomo Born In Roma Intense και Valentino Uomo Born in Roma του οίκου Valentino, όλα από την αυθεντική φιάλη.
Είναι αυτό το decant του Valentino Vendetta Donna το αυθεντικό άρωμα;
Ναι. Κάθε decant του Valentino Vendetta Donna γεμίζεται με το χέρι από μια αυθεντική φιάλη του οίκου Valentino, χωρίς να προσθέτουμε ή να αραιώνουμε τίποτα, οπότε ανοίγει, εξελίσσεται και διαρκεί στο δέρμα όπως η φιάλη. Πουλάμε μόνο γνήσια, αυθεντικά αρώματα.
Τι είναι ένα decant;
Μια μικρή ποσότητα ενός αρώματος, που μεταγγίζεται από την αυθεντική του φιάλη σε ψεκαστήρα ταξιδιού. Παίρνεις το πραγματικό άρωμα σε μέγεθος που σου επιτρέπει να ζήσεις μαζί του για μέρες πριν αποφασίσεις για την ολόκληρη φιάλη.
Πώς λειτουργεί η εγγύηση επιστροφής χρημάτων;
Αν ένα άρωμα δεν σου ταιριάζει, επικοινώνησε μαζί μας μέσα σε 30 ημέρες από την παραλαβή του και θα κανονίσουμε την επιστροφή των χρημάτων σου. Ισχύουν όροι. Δες την πολιτική επιστροφών χρημάτων.







