Atkinsons Tulipe Noire
- Pravý originální parfém
- Vyzkoušejte ho před koupí celého flakonu
- 3ml, 10ml, 30ml na cesty
- Dlouhotrvající vůně
Tulipe Noire od Atkinsons se otevírá nakysle a zeleně, rebarbora, koriandr a bergamot jí dávají ostrý, neobvyklý start. Tuberóza a jasmín přebírají srdce, plné a lehce omamné, ne měkké. Báze se usazuje v ambroxanu, pižmu, cedru a santalovém dřevu, dřevitá a čistá, což brání bílým květinám sklouznout k přílišné sladkosti. Parfumér Fabrice Pellegrin ji vytvořil v roce 2019 a sluší mužům i ženám, kteří mají rádi květinu s ostřím. Hlasující ji nosí na jaře i na podzim a stejně dobře pokrývá noc, večer i den. Většina nositelů označuje její výdrž za dlouhotrvající a většina se shoduje, že stopa je silná, takže obvykle stačí jeden nebo dva vstřiky. Odstřik 3ml je dobrý způsob, jak vyzkoušet kombinaci rebarbory a tuberózy, kterou jste dosud nepoznali.
Odesíláme do 1 pracovního dneDoprava zdarma po celé EUDoprava zdarma:
Začít sadu vzorků parfémem Tulipe Noire
Tulipe Noire zaplní první lahvičku. Vyberte další 3 po 3 ml: nejlevnější je zdarma a k první objednávce přidáme 5. jako dárek od nás.
Rychle mizí
Kvůli vysoké poptávce je množství omezené.
Vyzkoušejte bez obav. Pokud vám vůně nesedne, dejte nám vědět do 30 dnů a peníze za objednávku vám vrátíme.*
Už 50 000+ milovníků vůní a další přibývají
Verdikt komunity
Za jarních nocí se Tulipe Noire otevírá nakyslou rebarborou a koriandrem, přechází k tuberóze a jasmínu a doznívá pižmem a cedrem. Většina uvádí dlouhou výdrž a silnou projekci, někteří však hlásí střední výdrž i projekci. Hodí se také na podzim a večer, zvlášť pokud máte rádi výrazný, ostře květinový úvod.
Shrnuto pomocí AI z recenzí parfémové komunity
- Značka
- Atkinsons
- Parfumér
- Fabrice Pellegrin
- Vonný profil
- Unisex
- Rok uvedení
- Velikosti odstřiků
- 3ml, 10ml, 30ml
Doručujeme po celé EU. U objednávek nad 75,00 € je doprava zdarma. Vrácení přijímáme do 30 dnů od doručení.
Atkinsons Tulipe Noire hodinu po hodině
Jak se na kůži otevírá, usazuje a doznívá.
Stonky rebarbory a tuberóza ve váze na mramorové krbové římse.
Co říkají ti, kdo ho nosí
Hlasy z parfémových komunit, nejčastější odpovědi jako první.
Výdrž
Nejvíc hlasů: 52 %Dlouhá
Stopa
Nejvíc hlasů: 56 %Silná
Roční období
Nejvíc hlasů: 36 %Jaro
Denní doba
Nejvíc hlasů: 32 %Noční život
Zobrazit všechny hlasySkrýt hlasy
Výdrž, 288 hlasů
- Velmi slabá3 %8 hlasů
- Slabá9 %25 hlasů
- Střední23 %65 hlasů
- Dlouhá (Nejvíc hlasů)52 %150 hlasů
- Věčná14 %40 hlasů
Stopa, 250 hlasů
- Intimní6 %15 hlasů
- Střední26 %65 hlasů
- Silná (Nejvíc hlasů)56 %140 hlasů
- Obrovská12 %30 hlasů
Roční období, 251 hlasů
- Jaro (Nejvíc hlasů)36 %90 hlasů
- Léto17 %43 hlasů
- Podzim28 %70 hlasů
- Zima19 %48 hlasů
Denní doba, 251 hlasů
- Den26 %66 hlasů
- Kancelář13 %32 hlasů
- Večer29 %73 hlasů
- Noční život (Nejvíc hlasů)32 %80 hlasů
Kterou velikost zvolit?
Každá velikost se stáčí ze stejného originálního flakonu.
Oblíbilo si nás 50 000+ milovníků vůní
Proč ho milovníci vůní zkoušejí u nás, než si koupí celý flakon.
10ML vs. nákup naslepo
Co vám dá odstřik, a flakon koupený bez přičichnutí ne.
Pokud se vám líbí Atkinsons Tulipe Noire
Vůně, které sdílejí jeho nejvýraznější tóny.
- Sleva 37 %
Společné tóny: Koriandr · Cedr
Společné tóny: Tuberóza · Jasmín
Společné tóny: Koriandr · Cedr
- Oblíbené u zákazníků
Společné tóny: Koriandr · Cedr
Společné tóny: Reveň · Pižmo
Společné tóny: Ambroxan · Pižmo
Společné tóny: Koriandr · Cedr
- Rychle mizí
Společné tóny: Koriandr · Bergamot
Vrstvěte ho s
Atkinsons Tulipe Noire + jedna z těchto vůní
Přidává: Ambra · Vanilka
- Rychle mizí
Přidává: Pomerančový květ · Ylang-ylang
Přidává: Citron · Ambra
Přidává: Citron · Levandule
Další od značky Atkinsons
- Sleva 35 %
- Rychle mizí
- Sleva 37 %
Často kladené otázky
Jak voní parfém Atkinsons Tulipe Noire?
Atkinsons Tulipe Noire se otevírá tóny Bergamot, Koriandr a Reveň. Srdce přináší tóny Jasmín a Tuberóza. V doznění zůstávají tóny Ambroxan, Cedr, Pižmo a Santalové dřevo.
Má Atkinsons Tulipe Noire dlouhou výdrž?
Členové parfémových komunit u výdrže nejčastěji volí „dlouhá“ (52 % hlasů) a 66 % ji hodnotí jako dlouhou nebo věčnou. U stopy nejčastěji volí „silná“ (56 % hlasů). Jak dlouho na vás vydrží, záleží i na vaší pokožce a na tom, kolik parfému nanesete.
Hodí se Atkinsons Tulipe Noire na léto?
Členové parfémových komunit ji volí hlavně pro období jaro; na léto připadá jen 17 % hlasů pro roční období.
Hodí se Atkinsons Tulipe Noire na zimu?
Členové parfémových komunit ji na zimu volí jen zřídka: na zimu připadá jen 19 % hlasů pro roční období.
Hodí se Atkinsons Tulipe Noire spíš na den, nebo na noc?
Členové parfémových komunit ji nosí hlavně po setmění: 61 % hlasů pro denní dobu připadá na večery a noční život, 39 % na den nebo kancelář.
Můžu nosit Atkinsons Tulipe Noire do kanceláře?
Členové parfémových komunit ji do kanceláře volí jen zřídka: na kancelář připadá jen 13 % hlasů pro denní dobu.
Kdo vyrábí Atkinsons Tulipe Noire?
Tulipe Noire vyrábí značka Atkinsons. Autorem vůně je Fabrice Pellegrin. Na trh přišla v roce 2019.
Na kolik dní vystačí odstřik Atkinsons Tulipe Noire o objemu 10ml?
Odstřik Atkinsons Tulipe Noire o objemu 10ml obsahuje zhruba 200 střiků, tedy asi 67 dní nošení. Odstřik o objemu 3ml obsahuje zhruba 60 střiků, tedy asi 20 dní. Odstřik o objemu 30ml obsahuje zhruba 600 střiků, tedy asi 200 dní.
Jaké další vůně od Atkinsons můžu vyzkoušet?
Kromě Atkinsons Tulipe Noire najdete na 10ML od Atkinsons také Oud Save The King, Oud Save The Queen a Gold Fair In Mayfair, všechny plněné z originálních flakonů.
Je tento odstřik Atkinsons Tulipe Noire originální parfém?
Ano. Každý odstřik Atkinsons Tulipe Noire plníme ručně z originálního flakonu Atkinsons, nic nepřidáváme ani neředíme, takže se otevírá, vyvíjí a vydrží na pleti stejně jako flakon. Prodáváme výhradně pravé originály.
Co je odstřik?
Malé množství parfému odebrané z originálního flakonu a stočené do cestovního rozprašovače. Dostanete skutečnou vůni ve velikosti, se kterou můžete několik dní žít, než se rozhodnete pro celý flakon.
Jak funguje záruka vrácení peněz?
Pokud vám vůně nesedne, ozvěte se nám do 30 dnů od doručení a zařídíme vrácení peněz. Platí podmínky. Podívejte se na naše podmínky vrácení peněz.







