Dolce&Gabbana The Only One Eau de Parfum Intense
- Pravý originální parfém
- Vyzkoušejte ho před koupí celého flakonu
- 3ml, 10ml, 30ml na cesty
- Dlouhotrvající vůně
The Only One Eau de Parfum Intense od Dolce&Gabbana se otevírá zeleným jablkem, italskou mandarinkou a neroli, svěže a lehce trpce. Jasmín a pomerančový květ staví bílé květinové srdce, změkčené kokosem. Kašmírové dřevo, vanilka a cedr se usazují pod tím a dávají hladký, teplý závěr. Vyšla v roce 2020, patří hlavně do ženských kolekcí a sedne komukoli, kdo chce ovocnou květinovou vůni, která se nošením stává útulnější. Hlasující po ní sahají na podzim a v zimě, nosí ji v noci, a obstojí i přes dlouhý pracovní večer. Hlasování o výdrži se kloní ke střední. Stopa, na které se hlasující shodují víc, se také usazuje na střední. 3ml odstřik vás provede týdnem temných večerů, než se rozhodnete pro víc.
Odesíláme do 1 pracovního dneDoprava zdarma po celé EUDoprava zdarma:
Začít sadu vzorků parfémem The Only One Eau de Parfum Intense
The Only One Eau de Parfum Intense zaplní první lahvičku. Vyberte další 3 po 3 ml: nejlevnější je zdarma a k první objednávce přidáme 5. jako dárek od nás.
Rychle mizí
Kvůli vysoké poptávce je množství omezené.
Vyzkoušejte bez obav. Pokud vám vůně nesedne, dejte nám vědět do 30 dnů a peníze za objednávku vám vrátíme.*
Už 50 000+ milovníků vůní a další přibývají
Verdikt komunity
The Only One Eau de Parfum Intense od značky Dolce&Gabbana spojuje krémové bílé květiny s kokosem. Po mandarince a neroli přichází jasmín a vůně se usazuje na vanilce a kašmírovém dřevě. Největší skupina hodnotí výdrž jako střední, jiní ji považují za dlouhou; většina vnímá také střední projekci. Jeho vytříbený styl se hodí na podzimní noci i do zimního počasí.
Shrnuto pomocí AI z recenzí parfémové komunity
- Značka
- Dolce&Gabbana
- Vonný profil
- Pro ženy
- Rok uvedení
- Velikosti odstřiků
- 3ml, 10ml, 30ml
Doručujeme po celé EU. U objednávek nad 75,00 € je doprava zdarma. Vrácení přijímáme do 30 dnů od doručení.
Dolce&Gabbana The Only One Eau de Parfum Intense hodinu po hodině
Jak se na kůži otevírá, usazuje a doznívá.
Zelené jablko, jasmín a vanilka na kašmírovém rukávu.
Co ucítíte
- Výdrž
- 3–6 h
- Střední
- Stopa
- Střední, 2 z 4
- Kdy nosit
Denní dobaNoční život
Hodí se naDo práce
Co říkají ti, kdo ho nosí
Hlasy z parfémových komunit, nejčastější odpovědi jako první.
Výdrž
Nejvíc hlasů: 49 %Střední
Stopa
Nejvíc hlasů: 56 %Střední
Roční období
Nejvíc hlasů: 43 %Podzim
Denní doba
Nejvíc hlasů: 51 %Noční život
Zobrazit všechny hlasySkrýt hlasy
Výdrž, 1 498 hlasů
- Velmi slabá2 %26 hlasů
- Slabá4 %60 hlasů
- Střední (Nejvíc hlasů)49 %734 hlasů
- Dlouhá37 %557 hlasů
- Věčná8 %121 hlasů
Stopa, 1 621 hlasů
- Intimní10 %157 hlasů
- Střední (Nejvíc hlasů)56 %913 hlasů
- Silná27 %431 hlasů
- Obrovská7 %120 hlasů
Roční období, 1 498 hlasů
- Jaro15 %232 hlasů
- Léto6 %85 hlasů
- Podzim (Nejvíc hlasů)43 %640 hlasů
- Zima36 %541 hlasů
Denní doba, 1 498 hlasů
- Den19 %285 hlasů
- Kancelář5 %68 hlasů
- Večer25 %381 hlasů
- Noční život (Nejvíc hlasů)51 %764 hlasů
Kterou velikost zvolit?
Každá velikost se stáčí ze stejného originálního flakonu.
Oblíbilo si nás 50 000+ milovníků vůní
Proč ho milovníci vůní zkoušejí u nás, než si koupí celý flakon.
10ML vs. nákup naslepo
Co vám dá odstřik, a flakon koupený bez přičichnutí ne.
Pokud se vám líbí Dolce&Gabbana The Only One Eau de Parfum Intense
Vůně, které sdílejí jeho nejvýraznější tóny.
- Rychle mizí
Společné tóny: Zelené jablko · Kašmírové dřevo
Společné tóny: Italská mandarinka · Jasmín
Společné tóny: Kokos · Vanilka
- Sleva · −10 %
Společné tóny: Zelené jablko · Cedr
Společné tóny: Zelené jablko · Kokos
Společné tóny: Kašmírové dřevo · Pomerančový květ
Společné tóny: Neroli · Pomerančový květ
- Sleva 37 %
Společné tóny: Kokos · Pomerančový květ
Vrstvěte ho s
Dolce&Gabbana The Only One Eau de Parfum Intense + jedna z těchto vůní
- Sleva 36 %
Přidává: Bergamot · Tonkové boby
Přidává: Santalové dřevo · Bergamot
Přidává: Tuberóza · Santalové dřevo
- Rychle mizí
Přidává: Ylang-ylang · Bergamot
Další od značky Dolce&Gabbana
- Rychle mizí
- Sleva 39 %
Často kladené otázky
Jak voní parfém Dolce&Gabbana The Only One Eau de Parfum Intense?
Dolce&Gabbana The Only One Eau de Parfum Intense se otevírá tóny Zelené jablko, Italská mandarinka a Neroli. Srdce přináší tóny Kokos, Jasmín a Pomerančový květ. V doznění zůstávají tóny Kašmírové dřevo, Cedr a Vanilka.
Má Dolce&Gabbana The Only One Eau de Parfum Intense dlouhou výdrž?
Členové parfémových komunit u výdrže nejčastěji volí „střední“ (49 % hlasů) a 45 % ji hodnotí jako dlouhou nebo věčnou. U stopy nejčastěji volí „střední“ (56 % hlasů). Jak dlouho na vás vydrží, záleží i na vaší pokožce a na tom, kolik parfému nanesete.
Hodí se Dolce&Gabbana The Only One Eau de Parfum Intense na léto?
Členové parfémových komunit ji volí hlavně pro období podzim a zima; na léto připadá jen 6 % hlasů pro roční období.
Hodí se Dolce&Gabbana The Only One Eau de Parfum Intense na zimu?
Členové parfémových komunit ji rádi nosí i v zimě: na zimu připadá 36 % hlasů pro roční období, těsně za nejčastěji voleným obdobím.
Hodí se Dolce&Gabbana The Only One Eau de Parfum Intense spíš na den, nebo na noc?
Členové parfémových komunit ji nosí hlavně po setmění: 76 % hlasů pro denní dobu připadá na večery a noční život, 24 % na den nebo kancelář.
Můžu nosit Dolce&Gabbana The Only One Eau de Parfum Intense do kanceláře?
Členové parfémových komunit ji do kanceláře volí jen zřídka: na kancelář připadá jen 5 % hlasů pro denní dobu.
Kdo vyrábí Dolce&Gabbana The Only One Eau de Parfum Intense?
The Only One Eau de Parfum Intense vyrábí značka Dolce&Gabbana. Na trh přišla v roce 2020.
Na kolik dní vystačí odstřik Dolce&Gabbana The Only One Eau de Parfum Intense o objemu 10ml?
Odstřik Dolce&Gabbana The Only One Eau de Parfum Intense o objemu 10ml obsahuje zhruba 200 střiků, tedy asi 67 dní nošení. Odstřik o objemu 3ml obsahuje zhruba 60 střiků, tedy asi 20 dní. Odstřik o objemu 30ml obsahuje zhruba 600 střiků, tedy asi 200 dní.
Jaké další vůně od Dolce&Gabbana můžu vyzkoušet?
Kromě Dolce&Gabbana The Only One Eau de Parfum Intense najdete na 10ML od Dolce&Gabbana také Light Blue, Devotion a Your Devotion Eau de Parfum Intense, všechny plněné z originálních flakonů.
Je tento odstřik Dolce&Gabbana The Only One Eau de Parfum Intense originální parfém?
Ano. Každý odstřik Dolce&Gabbana The Only One Eau de Parfum Intense plníme ručně z originálního flakonu Dolce&Gabbana, nic nepřidáváme ani neředíme, takže se otevírá, vyvíjí a vydrží na pleti stejně jako flakon. Prodáváme výhradně pravé originály.
Co je odstřik?
Malé množství parfému odebrané z originálního flakonu a stočené do cestovního rozprašovače. Dostanete skutečnou vůni ve velikosti, se kterou můžete několik dní žít, než se rozhodnete pro celý flakon.
Jak funguje záruka vrácení peněz?
Pokud vám vůně nesedne, ozvěte se nám do 30 dnů od doručení a zařídíme vrácení peněz. Platí podmínky. Podívejte se na naše podmínky vrácení peněz.







