Givenchy Gentleman Society
- Pravý originální parfém
- Vyzkoušejte ho před koupí celého flakonu
- 3ml, 10ml, 30ml na cesty
- Dlouhotrvající vůně
Gentleman Society od Givenchy se otevírá ostře a zeleně, šalvěj a kardamom jí dávají teple kořeněný vzlet. Vetiver nese střed, zelený a lehce dřevitý, změkčený narcisem do něčeho květinovějšího, než byste od samotného vetiveru čekali. Vanilka, cedr a palo santo ji uzavírají, teple a jemně pudrově, ne sladce. Vyšla v roce 2023 a nosí ji obecně muži, kteří mají rádi vůni s určitou zdrženlivostí, aromatickou a bylinnou místo hlasité. Hlasující si ji šetří na podzim a zimu, nosí ji do večera, v noci a v kanceláři, což z ní dělá snadnou volbu do práce. Hlasování o výdrži se kloní ke střední. Většina nositelů označuje i stopu jako střední, takže drží blízko po celý dlouhý den. 10ml odstřik vás provede sezónou večerů, než se rozhodnete pro flakon.
Odesíláme do 1 pracovního dneDoprava zdarma po celé EUDoprava zdarma:
Začít sadu vzorků parfémem Gentleman Society
Gentleman Society zaplní první lahvičku. Vyberte další 3 po 3 ml: nejlevnější je zdarma a k první objednávce přidáme 5. jako dárek od nás.
Rychle mizí
Kvůli vysoké poptávce je množství omezené.
Vyzkoušejte bez obav. Pokud vám vůně nesedne, dejte nám vědět do 30 dnů a peníze za objednávku vám vrátíme.*
Už 50 000+ milovníků vůní a další přibývají
Verdikt komunity
Šalvěj a kardamom dávají Gentleman Society výrazný bylinný začátek, než vetiver a narcis ustoupí vanilce a cedru. Názory na výdrž se rozcházejí mezi střední a dlouhou, zatímco projekci považuje většina za střední. Hodí se na podzimní večery, ale také na zimu a na noc.
Shrnuto pomocí AI z recenzí parfémové komunity
- Značka
- Givenchy
- Vonný profil
- Pro muže
- Rok uvedení
- Velikosti odstřiků
- 3ml, 10ml, 30ml
Doručujeme po celé EU. U objednávek nad 75,00 € je doprava zdarma. Vrácení přijímáme do 30 dnů od doručení.
Givenchy Gentleman Society hodinu po hodině
Jak se na kůži otevírá, usazuje a doznívá.
Šalvěj a vetiver ulpívají na vlněném kabátě u cihlového krbu.
Co říkají ti, kdo ho nosí
Hlasy z parfémových komunit, nejčastější odpovědi jako první.
Výdrž
Nejvíc hlasů: 46 %Střední
Stopa
Nejvíc hlasů: 67 %Střední
Roční období
Nejvíc hlasů: 45 %Podzim
Denní doba
Nejvíc hlasů: 35 %Večer
Zobrazit všechny hlasySkrýt hlasy
Výdrž, 1 589 hlasů
- Velmi slabá1 %21 hlasů
- Slabá3 %41 hlasů
- Střední (Nejvíc hlasů)46 %730 hlasů
- Dlouhá45 %722 hlasů
- Věčná5 %75 hlasů
Stopa, 1 586 hlasů
- Intimní7 %113 hlasů
- Střední (Nejvíc hlasů)67 %1 070 hlasů
- Silná23 %368 hlasů
- Obrovská2 %35 hlasů
Roční období, 1 589 hlasů
- Jaro15 %238 hlasů
- Léto5 %80 hlasů
- Podzim (Nejvíc hlasů)45 %715 hlasů
- Zima35 %556 hlasů
Denní doba, 1 589 hlasů
- Den10 %159 hlasů
- Kancelář25 %397 hlasů
- Večer (Nejvíc hlasů)35 %556 hlasů
- Noční život30 %477 hlasů
Kterou velikost zvolit?
Každá velikost se stáčí ze stejného originálního flakonu.
Oblíbilo si nás 50 000+ milovníků vůní
Proč ho milovníci vůní zkoušejí u nás, než si koupí celý flakon.
10ML vs. nákup naslepo
Co vám dá odstřik, a flakon koupený bez přičichnutí ne.
Pokud se vám líbí Givenchy Gentleman Society
Vůně, které sdílejí jeho nejvýraznější tóny.
- Sleva 34 %
Společné tóny: Haitský vetiver · Šalvěj
Společné tóny: Šalvěj · Kardamom
Společné tóny: Haitský vetiver · Kardamom
- Oblíbené u zákazníků
Společné tóny: Haitský vetiver · Kardamom
Společné tóny: Kardamom · Cedr
Společné tóny: Šalvěj · Cedr
Společné tóny: Šalvěj · Kardamom
- Sleva 34 %
Společné tóny: Šalvěj · Vanilka
Vrstvěte ho s
Givenchy Gentleman Society + jedna z těchto vůní
- Sleva 38 %
Přidává: Bergamot · Pačuli
Přidává: Tonkové boby · Jasmín
Přidává: Citron · Muškátový oříšek
- Rychle mizí
Přidává: Bergamot · Tonkové boby
Další od značky Givenchy
- Rychle mizí
- Sleva 36 %
Často kladené otázky
Jak voní parfém Givenchy Gentleman Society?
Givenchy Gentleman Society se otevírá tóny Kardamom a Šalvěj. Srdce přináší tóny Francouzský narcis, Haitský vetiver a Madagaskarský vetiver. V doznění zůstávají tóny Cedr, Palo santo a Vanilka.
Má Givenchy Gentleman Society dlouhou výdrž?
Členové parfémových komunit u výdrže nejčastěji volí „střední“ (46 % hlasů) a 50 % ji hodnotí jako dlouhou nebo věčnou. U stopy nejčastěji volí „střední“ (67 % hlasů). Jak dlouho na vás vydrží, záleží i na vaší pokožce a na tom, kolik parfému nanesete.
Hodí se Givenchy Gentleman Society na léto?
Členové parfémových komunit ji volí hlavně pro období podzim; na léto připadá jen 5 % hlasů pro roční období.
Hodí se Givenchy Gentleman Society na zimu?
Členové parfémových komunit dávají přednost jiným obdobím, na zimu ale i tak připadá 35 % hlasů pro roční období.
Hodí se Givenchy Gentleman Society spíš na den, nebo na noc?
Členové parfémových komunit ji nosí hlavně po setmění: 65 % hlasů pro denní dobu připadá na večery a noční život, 35 % na den nebo kancelář.
Můžu nosit Givenchy Gentleman Society do kanceláře?
Členové parfémových komunit dávají přednost jiným denním dobám, na kancelář ale i tak připadá 25 % hlasů pro denní dobu.
Kdo vyrábí Givenchy Gentleman Society?
Gentleman Society vyrábí značka Givenchy. Na trh přišla v roce 2023.
Na kolik dní vystačí odstřik Givenchy Gentleman Society o objemu 10ml?
Odstřik Givenchy Gentleman Society o objemu 10ml obsahuje zhruba 200 střiků, tedy asi 67 dní nošení. Odstřik o objemu 3ml obsahuje zhruba 60 střiků, tedy asi 20 dní. Odstřik o objemu 30ml obsahuje zhruba 600 střiků, tedy asi 200 dní.
Jaké další vůně od Givenchy můžu vyzkoušet?
Kromě Givenchy Gentleman Society najdete na 10ML od Givenchy také Ange ou Demon, L'Interdit Eau de Parfum a Gentleman Eau de Parfum Reserve Privée, všechny plněné z originálních flakonů.
Je tento odstřik Givenchy Gentleman Society originální parfém?
Ano. Každý odstřik Givenchy Gentleman Society plníme ručně z originálního flakonu Givenchy, nic nepřidáváme ani neředíme, takže se otevírá, vyvíjí a vydrží na pleti stejně jako flakon. Prodáváme výhradně pravé originály.
Co je odstřik?
Malé množství parfému odebrané z originálního flakonu a stočené do cestovního rozprašovače. Dostanete skutečnou vůni ve velikosti, se kterou můžete několik dní žít, než se rozhodnete pro celý flakon.
Jak funguje záruka vrácení peněz?
Pokud vám vůně nesedne, ozvěte se nám do 30 dnů od doručení a zařídíme vrácení peněz. Platí podmínky. Podívejte se na naše podmínky vrácení peněz.







