Guerlain L'Heure Bleue
- Pravý originální parfém
- Vyzkoušejte ho před koupí celého flakonu
- 3ml, 10ml, 30ml na cesty
- Dlouhotrvající vůně
L'Heure Bleue od Guerlain, kterou v roce 2026 přepracovala parfumérka Delphine Jelk, otevírá vzdušnými ozonovými tóny a pomerančovým květem, než se usadí v pudrovém srdci z kosatce. Kořen kosatce tuto vůni prohlubuje, místo aby s ní soupeřil, a vanilka s ambroxanem uzavírají vůni do měkka a tepla. Nejčastěji po ní sahají ženy, i když její pudrová kosatcová signatura by mohla sednout každému, koho láká tahle měkkost. Hlasující ji nosí na jaře i na podzim, sahají po ní ve dne stejně jako večer. Výdrž i stopa se v hlasování přiklánějí k silnějšímu konci – dlouhotrvající, respektive silná – a nese se dál, než by vzdušný začátek napovídal. Odstřik 3ml vám vydrží na dost dní, abyste zjistili, jestli vám ten pudr sedí.
Odesíláme do 1 pracovního dneDoprava zdarma po celé EUDoprava zdarma:
Začít sadu vzorků parfémem L'Heure Bleue
L'Heure Bleue zaplní první lahvičku. Vyberte další 3 po 3 ml: nejlevnější je zdarma a k první objednávce přidáme 5. jako dárek od nás.
Rychle mizí
Kvůli vysoké poptávce je množství omezené.
Vyzkoušejte bez obav. Pokud vám vůně nesedne, dejte nám vědět do 30 dnů a peníze za objednávku vám vrátíme.*
Už 50 000+ milovníků vůní a další přibývají
Verdikt komunity
L'Heure Bleue uvádějí ozonické tóny a pomerančový květ, poté kosatec a jeho kořen získávají pudrový charakter, než se rozvine vanilka a ambroxan. Ve výdrži vede dlouhá, následovaná mimořádně dlouhou; v projekci výrazná, před střední. Hodí se k jemně květinové náladě během jarních dnů a také k podzimním večerům.
Shrnuto pomocí AI z recenzí parfémové komunity
- Hlavaprvní dojem
- Pomerančový květ
- Ozonové tóny
- Srdcepo pár minutách
- Kosatec
- Kosatcový kořen
- Značka
- Guerlain
- Parfumér
- Delphine Jelk
- Vonný profil
- Pro ženy
- Rok uvedení
- Velikosti odstřiků
- 3ml, 10ml, 30ml
Doručujeme po celé EU. U objednávek nad 75,00 € je doprava zdarma. Vrácení přijímáme do 30 dnů od doručení.
Guerlain L'Heure Bleue hodinu po hodině
Jak se na kůži otevírá, usazuje a doznívá.
Na labutěnce leží kosatec s vanilkou, zatímco obloha modrá.
Hlavní akordyfloral, powdery, iris, ozonic, vanilla
Co říkají ti, kdo ho nosí
Hlasy z parfémových komunit, nejčastější odpovědi jako první.
Výdrž
Nejvíc hlasů: 43 %Dlouhá
Stopa
Nejvíc hlasů: 44 %Silná
Roční období
Nejvíc hlasů: 41 %Jaro
Denní doba
Nejvíc hlasů: 38 %Den
Zobrazit všechny hlasySkrýt hlasy
Výdrž, 345 hlasů
- Velmi slabá2 %6 hlasů
- Slabá5 %16 hlasů
- Střední23 %78 hlasů
- Dlouhá (Nejvíc hlasů)43 %150 hlasů
- Věčná28 %95 hlasů
Stopa, 340 hlasů
- Intimní6 %20 hlasů
- Střední29 %100 hlasů
- Silná (Nejvíc hlasů)44 %150 hlasů
- Obrovská21 %70 hlasů
Roční období, 216 hlasů
- Jaro (Nejvíc hlasů)41 %88 hlasů
- Léto18 %38 hlasů
- Podzim29 %62 hlasů
- Zima13 %28 hlasů
Denní doba, 190 hlasů
- Den (Nejvíc hlasů)38 %72 hlasů
- Kancelář20 %38 hlasů
- Večer31 %58 hlasů
- Noční život12 %22 hlasů
Kterou velikost zvolit?
Každá velikost se stáčí ze stejného originálního flakonu.
Oblíbilo si nás 50 000+ milovníků vůní
Proč ho milovníci vůní zkoušejí u nás, než si koupí celý flakon.
10ML vs. nákup naslepo
Co vám dá odstřik, a flakon koupený bez přičichnutí ne.
Pokud se vám líbí Guerlain L'Heure Bleue
Vůně, které sdílejí jeho nejvýraznější tóny.
- Sleva 36 %
Společné tóny: Ambroxan · Pomerančový květ
Společné tóny: Ambroxan · Pomerančový květ
Společné tóny: Ambroxan · Pomerančový květ
- Rychle mizí
Společné tóny: Ambroxan · Pomerančový květ
Společné tóny: Kosatec · Pomerančový květ
Společné tóny: Kosatec · Pomerančový květ
- Sleva 38 %
Společné tóny: Kosatec · Pomerančový květ
Společné tóny: Ambroxan · Kosatec
Vrstvěte ho s
Guerlain L'Heure Bleue + jedna z těchto vůní
- Sleva 30 %
Přidává: Santalové dřevo · Jasmín
Přidává: Santalové dřevo · Mandarinka
Přidává: Neroli · Santalové dřevo
- Rychle mizí
Přidává: Tonkové boby · Šafrán
Další od značky Guerlain
- Rychle mizí
- Sleva 37 %
Často kladené otázky
Jak voní parfém Guerlain L'Heure Bleue?
Guerlain L'Heure Bleue se otevírá tóny Pomerančový květ a Ozonové tóny. Srdce přináší tóny Kosatec a Kosatcový kořen. V doznění zůstávají tóny Ambroxan a Vanilka. Hlavní akordy podle členů parfémových komunit: floral, powdery, iris, ozonic a vanilla.
Má Guerlain L'Heure Bleue dlouhou výdrž?
Členové parfémových komunit u výdrže nejčastěji volí „dlouhá“ (43 % hlasů) a 71 % ji hodnotí jako dlouhou nebo věčnou. U stopy nejčastěji volí „silná“ (44 % hlasů). Jak dlouho na vás vydrží, záleží i na vaší pokožce a na tom, kolik parfému nanesete.
Hodí se Guerlain L'Heure Bleue na léto?
Členové parfémových komunit ji volí hlavně pro období jaro; na léto připadá jen 18 % hlasů pro roční období.
Hodí se Guerlain L'Heure Bleue na zimu?
Členové parfémových komunit ji na zimu volí jen zřídka: na zimu připadá jen 13 % hlasů pro roční období.
Hodí se Guerlain L'Heure Bleue spíš na den, nebo na noc?
Členové parfémových komunit ji nosí ve dne i v noci stejně rádi: 58 % hlasů pro denní dobu připadá na den nebo kancelář, 42 % na večery a noční život.
Můžu nosit Guerlain L'Heure Bleue do kanceláře?
Členové parfémových komunit dávají přednost jiným denním dobám, na kancelář ale i tak připadá 20 % hlasů pro denní dobu.
Kdo vyrábí Guerlain L'Heure Bleue?
L'Heure Bleue vyrábí značka Guerlain. Autorem vůně je Delphine Jelk. Na trh přišla v roce 2026.
Na kolik dní vystačí odstřik Guerlain L'Heure Bleue o objemu 10ml?
Odstřik Guerlain L'Heure Bleue o objemu 10ml obsahuje zhruba 200 střiků, tedy asi 67 dní nošení. Odstřik o objemu 3ml obsahuje zhruba 60 střiků, tedy asi 20 dní. Odstřik o objemu 30ml obsahuje zhruba 600 střiků, tedy asi 200 dní.
Jaké další vůně od Guerlain můžu vyzkoušet?
Kromě Guerlain L'Heure Bleue najdete na 10ML od Guerlain také Shalimar Eau de Parfum, Mon Guerlain a La Petite Robe Noire, všechny plněné z originálních flakonů.
Je tento odstřik Guerlain L'Heure Bleue originální parfém?
Ano. Každý odstřik Guerlain L'Heure Bleue plníme ručně z originálního flakonu Guerlain, nic nepřidáváme ani neředíme, takže se otevírá, vyvíjí a vydrží na pleti stejně jako flakon. Prodáváme výhradně pravé originály.
Co je odstřik?
Malé množství parfému odebrané z originálního flakonu a stočené do cestovního rozprašovače. Dostanete skutečnou vůni ve velikosti, se kterou můžete několik dní žít, než se rozhodnete pro celý flakon.
Jak funguje záruka vrácení peněz?
Pokud vám vůně nesedne, ozvěte se nám do 30 dnů od doručení a zařídíme vrácení peněz. Platí podmínky. Podívejte se na naše podmínky vrácení peněz.







