Parfums de Marly Perseus
- Pravý originální parfém
- Vyzkoušejte ho před koupí celého flakonu
- 3ml, 10ml, 30ml na cesty
- Dlouhotrvající vůně
Perseus od Parfums de Marly se otevírá svěže a citrusově vedeně, grapefruit a bergamot nad temným tónem černého rybízu. Vetiver, zelená mandarinka a muškát drží srdce svěží a lehce zemité. Báze se obrací k teplu a dřevu: cashmerové dřevo, jedlový balzám, cedr, tonkové boby, suché dřevo a ambra šedá, což jí dává vyrovnaný, dospělý závěr. Vůně z roku 2024 patří hlavně mužům, kteří mají rádi čistý citrus s trochou páteře. Hlasující ji volí na jaro a léto, nosí ji přes den a dobře funguje do kanceláře. Většina nositelů hodnotí trvanlivost jako dlouhotrvající a stopu jako střední. Odstřik 10ml stačí na to, abyste s ní prošli týdny v kanceláři, než se rozhodnete pro flakon.
Odesíláme do 1 pracovního dneDoprava zdarma po celé EUDoprava zdarma:
Začít sadu vzorků parfémem Perseus
Perseus zaplní první lahvičku. Vyberte další 3 po 3 ml: nejlevnější je zdarma a k první objednávce přidáme 5. jako dárek od nás.
Rychle mizí
Kvůli vysoké poptávce je množství omezené.
Vyzkoušejte bez obav. Pokud vám vůně nesedne, dejte nám vědět do 30 dnů a peníze za objednávku vám vrátíme.*
Už 50 000+ milovníků vůní a další přibývají
Verdikt komunity
Svěží a dřevitý Perseus se otevírá grapefruitem a bergamotem, k nimž se později přidají vetiver, zelená mandarinka a cedr. Většina ho považuje za dlouhotrvající se střední projekcí. Jeho svěží, zemitý charakter se hodí na letní pracovní dny; sluší mu i jaro a dobře se nosí také do kanceláře.
Shrnuto pomocí AI z recenzí parfémové komunity
- Hlavaprvní dojem
- Srdcepo pár minutách
- Pelargonie
- Zelená mandarinka
- Vetiver
- Základco přetrvá
- Ambra šedá
- Jedle balzámová
- Kašmírové dřevo
- Cedr
- Suché dřevo
- Tonkové boby
- Značka
- Parfums de Marly
- Vonný profil
- Pro muže
- Rok uvedení
- Velikosti odstřiků
- 3ml, 10ml, 30ml
Doručujeme po celé EU. U objednávek nad 75,00 € je doprava zdarma. Vrácení přijímáme do 30 dnů od doručení.
Parfums de Marly Perseus hodinu po hodině
Jak se na kůži otevírá, usazuje a doznívá.
Po procházce mezi jedlemi a cedry zůstává na prstech grapefruitová šťáva.
Co ucítíte
První střik0–15 min
Srdce15 min – 2 h
- Pelargonie
- Zelená mandarinka
- Vetiver
Doznění2 h – 7–12 h
- Ambra šedá
- Jedle balzámová
- Kašmírové dřevo
- Cedr
- Suché dřevo
- Tonkové boby
- Výdrž
- 7–12 h
- Dlouhá
- Stopa
- Střední, 2 z 4
Co říkají ti, kdo ho nosí
Hlasy z parfémových komunit, nejčastější odpovědi jako první.
Výdrž
Nejvíc hlasů: 54 %Dlouhá
Stopa
Nejvíc hlasů: 58 %Střední
Roční období
Nejvíc hlasů: 50 %Léto
Denní doba
Nejvíc hlasů: 55 %Den
Zobrazit všechny hlasySkrýt hlasy
Výdrž, 1 133 hlasů
- Velmi slabá3 %29 hlasů
- Slabá4 %45 hlasů
- Střední29 %325 hlasů
- Dlouhá (Nejvíc hlasů)54 %614 hlasů
- Věčná11 %120 hlasů
Stopa, 1 115 hlasů
- Intimní8 %90 hlasů
- Střední (Nejvíc hlasů)58 %648 hlasů
- Silná31 %343 hlasů
- Obrovská3 %34 hlasů
Roční období, 1 133 hlasů
- Jaro35 %397 hlasů
- Léto (Nejvíc hlasů)50 %567 hlasů
- Podzim12 %136 hlasů
- Zima3 %33 hlasů
Denní doba, 1 133 hlasů
- Den (Nejvíc hlasů)55 %623 hlasů
- Kancelář30 %340 hlasů
- Večer10 %113 hlasů
- Noční život5 %57 hlasů
Kterou velikost zvolit?
Každá velikost se stáčí ze stejného originálního flakonu.
Oblíbilo si nás 50 000+ milovníků vůní
Proč ho milovníci vůní zkoušejí u nás, než si koupí celý flakon.
10ML vs. nákup naslepo
Co vám dá odstřik, a flakon koupený bez přičichnutí ne.
Pokud se vám líbí Parfums de Marly Perseus
Vůně, které sdílejí jeho nejvýraznější tóny.
- Sleva 39 %
Společné tóny: Zelená mandarinka · Tonkové boby
Společné tóny: Suché dřevo · Černý rybíz
Společné tóny: Ambra šedá · Grapefruit
- Oblíbené u zákazníků
Společné tóny: Ambra šedá · Vetiver
Společné tóny: Kašmírové dřevo · Vetiver
Společné tóny: Pelargonie · Tonkové boby
Společné tóny: Černý rybíz · Ambra šedá
- Sleva 38 %
Společné tóny: Pelargonie · Vetiver
Vrstvěte ho s
Parfums de Marly Perseus + jedna z těchto vůní
- Sleva 34 %
Přidává: Citron · Pačuli
Přidává: Citron · Levandule
Přidává: Pačuli · Kardamom
- Rychle mizí
Přidává: Citron · Růžový pepř
Další od značky Parfums de Marly
- Rychle mizí
- Sleva 36 %
- Sleva 35 %
Často kladené otázky
Jak voní parfém Parfums de Marly Perseus?
Parfums de Marly Perseus se otevírá tóny Bergamot, Černý rybíz a Grapefruit. Srdce přináší tóny Pelargonie, Zelená mandarinka a Vetiver. V doznění zůstávají tóny Ambra šedá, Jedle balzámová, Kašmírové dřevo a Cedr.
Má Parfums de Marly Perseus dlouhou výdrž?
Členové parfémových komunit u výdrže nejčastěji volí „dlouhá“ (54 % hlasů) a 65 % ji hodnotí jako dlouhou nebo věčnou. U stopy nejčastěji volí „střední“ (58 % hlasů). Jak dlouho na vás vydrží, záleží i na vaší pokožce a na tom, kolik parfému nanesete.
Hodí se Parfums de Marly Perseus na léto?
Členové parfémových komunit ji řadí mezi letní vůně: léto je její nejčastěji volené období a na léto připadá 50 % hlasů pro roční období.
Hodí se Parfums de Marly Perseus na zimu?
Členové parfémových komunit ji na zimu volí jen zřídka: na zimu připadá jen 3 % hlasů pro roční období.
Hodí se Parfums de Marly Perseus spíš na den, nebo na noc?
Členové parfémových komunit ji nosí hlavně přes den: 85 % hlasů pro denní dobu připadá na den nebo kancelář, 15 % na večery a noční život.
Můžu nosit Parfums de Marly Perseus do kanceláře?
Členové parfémových komunit dávají přednost jiným denním dobám, na kancelář ale i tak připadá 30 % hlasů pro denní dobu.
Kdo vyrábí Parfums de Marly Perseus?
Perseus vyrábí značka Parfums de Marly. Na trh přišla v roce 2024.
Na kolik dní vystačí odstřik Parfums de Marly Perseus o objemu 10ml?
Odstřik Parfums de Marly Perseus o objemu 10ml obsahuje zhruba 200 střiků, tedy asi 67 dní nošení. Odstřik o objemu 3ml obsahuje zhruba 60 střiků, tedy asi 20 dní. Odstřik o objemu 30ml obsahuje zhruba 600 střiků, tedy asi 200 dní.
Jaké další vůně od Parfums de Marly můžu vyzkoušet?
Je tento odstřik Parfums de Marly Perseus originální parfém?
Ano. Každý odstřik Parfums de Marly Perseus plníme ručně z originálního flakonu Parfums de Marly, nic nepřidáváme ani neředíme, takže se otevírá, vyvíjí a vydrží na pleti stejně jako flakon. Prodáváme výhradně pravé originály.
Co je odstřik?
Malé množství parfému odebrané z originálního flakonu a stočené do cestovního rozprašovače. Dostanete skutečnou vůni ve velikosti, se kterou můžete několik dní žít, než se rozhodnete pro celý flakon.
Jak funguje záruka vrácení peněz?
Pokud vám vůně nesedne, ozvěte se nám do 30 dnů od doručení a zařídíme vrácení peněz. Platí podmínky. Podívejte se na naše podmínky vrácení peněz.







