Creed White Amber
- Pravý originální parfém
- Vyzkoušejte ho před koupí celého flakonu
- 3ml, 10ml, 30ml na cesty
- Dlouhotrvající vůně
White Amber od Creed se otevírá vlnou zralého ovoce, spíš měkkou než ostrou. Jasmín a benzoin staví teplé, pryskyřičné srdce a základna se usazuje do ambry a santalového dřeva, hladké a zářivé spíš než těžké. Vůně vyšla v roce 2017 a stejnou měrou přitahuje muže i ženy k ambře s květinovým nádechem místo čisté sladkosti. Podle vlastního svědectví komunity jde o vůni pro chladné období, šetřenou hlavně na noc a hodiny těsně před ní. Hlasování o výdrži se přiklání k dlouhotrvající. Hlasování o stopě se kloní k silné také, takže nese dál, než by se na první pohled zdálo. 3ml odstřik vám dá pěkný kus chladných večerů na to, abyste zjistili, jestli je to ta pravá.
Odesíláme do 1 pracovního dneDoprava zdarma po celé EUDoprava zdarma:
Začít sadu vzorků parfémem White Amber
White Amber zaplní první lahvičku. Vyberte další 3 po 3 ml: nejlevnější je zdarma a k první objednávce přidáme 5. jako dárek od nás.
Rychle mizí
Kvůli vysoké poptávce je množství omezené.
Vyzkoušejte bez obav. Pokud vám vůně nesedne, dejte nám vědět do 30 dnů a peníze za objednávku vám vrátíme.*
Už 50 000+ milovníků vůní a další přibývají
Verdikt komunity
Ambra a santalové dřevo tvoří základ vůně White Amber, které předchází ovocný začátek a srdce z jasmínu a benzoinu. Největší skupina ji považuje za dlouhotrvající, jiní za výjimečně dlouhotrvající. Nejčastěji se uvádí výrazná projekce, po ní střední. Vůně se hodí na zimní noci, ale také na podzimní večery.
Shrnuto pomocí AI z recenzí parfémové komunity
- Hlavaprvní dojem
- Ovoce
- Základco přetrvá
- Značka
- Creed
- Vonný profil
- Unisex
- Rok uvedení
- Velikosti odstřiků
- 3ml, 10ml, 30ml
Doručujeme po celé EU. U objednávek nad 75,00 € je doprava zdarma. Vrácení přijímáme do 30 dnů od doručení.
Creed White Amber hodinu po hodině
Jak se na kůži otevírá, usazuje a doznívá.
Pryskyřice ambry se leskne na santalovém dřevě, za ní se po zdi pne jasmín.
Co ucítíte
První střik0–15 min
- Ovoce
Srdce15 min – 2 h
Doznění2 h – 7–12 h
- Výdrž
- 7–12 h
- Dlouhá
- Stopa
- Silná, 3 z 4
- Kdy nosit
Denní dobaNoční životVečer
Co říkají ti, kdo ho nosí
Hlasy z parfémových komunit, nejčastější odpovědi jako první.
Výdrž
Nejvíc hlasů: 44 %Dlouhá
Stopa
Nejvíc hlasů: 42 %Silná
Roční období
Nejvíc hlasů: 37 %Zima
Denní doba
Nejvíc hlasů: 36 %Noční život
Zobrazit všechny hlasySkrýt hlasy
Výdrž, 250 hlasů
- Velmi slabá2 %5 hlasů
- Slabá6 %15 hlasů
- Střední22 %55 hlasů
- Dlouhá (Nejvíc hlasů)44 %110 hlasů
- Věčná26 %65 hlasů
Stopa, 250 hlasů
- Intimní8 %20 hlasů
- Střední26 %65 hlasů
- Silná (Nejvíc hlasů)42 %105 hlasů
- Obrovská24 %60 hlasů
Roční období, 250 hlasů
- Jaro20 %49 hlasů
- Léto11 %27 hlasů
- Podzim33 %82 hlasů
- Zima (Nejvíc hlasů)37 %92 hlasů
Denní doba, 250 hlasů
- Den16 %40 hlasů
- Kancelář14 %35 hlasů
- Večer34 %85 hlasů
- Noční život (Nejvíc hlasů)36 %90 hlasů
Kterou velikost zvolit?
Každá velikost se stáčí ze stejného originálního flakonu.
Oblíbilo si nás 50 000+ milovníků vůní
Proč ho milovníci vůní zkoušejí u nás, než si koupí celý flakon.
10ML vs. nákup naslepo
Co vám dá odstřik, a flakon koupený bez přičichnutí ne.
Pokud se vám líbí Creed White Amber
Vůně, které sdílejí jeho nejvýraznější tóny.
Společné tóny: Ovoce · Ambra
- Oblíbené u zákazníků
Společné tóny: Ovoce · Ambra
Společné tóny: Benzoin · Jasmín
Společné tóny: Benzoin · Jasmín
- Sleva 38 %
Společné tóny: Benzoin · Jasmín
Společné tóny: Benzoin · Jasmín
Společné tóny: Benzoin · Ambra
- Sleva 37 %
Společné tóny: Benzoin · Jasmín
Vrstvěte ho s
Creed White Amber + jedna z těchto vůní
Přidává: Vanilka · Pižmo
Přidává: Vanilka · Kosatec
- Rychle mizí
Přidává: Pižmo · Bergamot
Přidává: Vanilka · Růže
Další od značky Creed
- Rychle mizí
- Sleva 35 %
- Sleva 38 %
Často kladené otázky
Jak voní parfém Creed White Amber?
Creed White Amber se otevírá tóny Ovoce. Srdce přináší tóny Benzoin a Jasmín. V doznění zůstávají tóny Ambra a Santalové dřevo.
Má Creed White Amber dlouhou výdrž?
Členové parfémových komunit u výdrže nejčastěji volí „dlouhá“ (44 % hlasů) a 70 % ji hodnotí jako dlouhou nebo věčnou. U stopy nejčastěji volí „silná“ (42 % hlasů). Jak dlouho na vás vydrží, záleží i na vaší pokožce a na tom, kolik parfému nanesete.
Hodí se Creed White Amber na léto?
Členové parfémových komunit ji volí hlavně pro období podzim a zima; na léto připadá jen 11 % hlasů pro roční období.
Hodí se Creed White Amber na zimu?
Ano. Členové parfémových komunit volí zimu jako její nejlepší období: připadá na ni 37 % hlasů pro roční období.
Hodí se Creed White Amber spíš na den, nebo na noc?
Členové parfémových komunit ji nosí hlavně po setmění: 70 % hlasů pro denní dobu připadá na večery a noční život, 30 % na den nebo kancelář.
Můžu nosit Creed White Amber do kanceláře?
Členové parfémových komunit ji do kanceláře volí jen zřídka: na kancelář připadá jen 14 % hlasů pro denní dobu.
Kdo vyrábí Creed White Amber?
White Amber vyrábí značka Creed. Na trh přišla v roce 2017.
Na kolik dní vystačí odstřik Creed White Amber o objemu 10ml?
Odstřik Creed White Amber o objemu 10ml obsahuje zhruba 200 střiků, tedy asi 67 dní nošení. Odstřik o objemu 3ml obsahuje zhruba 60 střiků, tedy asi 20 dní. Odstřik o objemu 30ml obsahuje zhruba 600 střiků, tedy asi 200 dní.
Jaké další vůně od Creed můžu vyzkoušet?
Kromě Creed White Amber najdete na 10ML od Creed také Aventus, Green Irish Tweed a Silver Mountain Water, všechny plněné z originálních flakonů.
Je tento odstřik Creed White Amber originální parfém?
Ano. Každý odstřik Creed White Amber plníme ručně z originálního flakonu Creed, nic nepřidáváme ani neředíme, takže se otevírá, vyvíjí a vydrží na pleti stejně jako flakon. Prodáváme výhradně pravé originály.
Co je odstřik?
Malé množství parfému odebrané z originálního flakonu a stočené do cestovního rozprašovače. Dostanete skutečnou vůni ve velikosti, se kterou můžete několik dní žít, než se rozhodnete pro celý flakon.
Jak funguje záruka vrácení peněz?
Pokud vám vůně nesedne, ozvěte se nám do 30 dnů od doručení a zařídíme vrácení peněz. Platí podmínky. Podívejte se na naše podmínky vrácení peněz.







