Creed White Amber, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

White Amber van Creed, flacon met de belangrijkste geurnoten: Fruit, Jasmijn en Benzoë
  1. Eerste spray0–15 min

    • Fruit
  2. Hart15 min – 2 uur

  3. Basis2 uur – 7–12 uur

Houdt aan
7–12 uur
Langdurig
Sillage
Sterk, 3 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenWinterHerfst

Moment van de dagAvondje uitAvond

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 44%Langdurig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 42%Sterk

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 37%Winter

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 36%Avondje uit

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid, 250 stemmen

  • Zeer zwak2%5 stemmen
  • Zwak6%15 stemmen
  • Matig22%55 stemmen
  • Langdurig (Meeste stemmen)44%110 stemmen
  • Eeuwig26%65 stemmen

Sillage, 250 stemmen

  • Intiem8%20 stemmen
  • Gemiddeld26%65 stemmen
  • Sterk (Meeste stemmen)42%105 stemmen
  • Enorm24%60 stemmen

Seizoen, 250 stemmen

  • Lente20%49 stemmen
  • Zomer11%27 stemmen
  • Herfst33%82 stemmen
  • Winter (Meeste stemmen)37%92 stemmen

Moment van de dag, 250 stemmen

  • Overdag16%40 stemmen
  • Kantoor14%35 stemmen
  • Avond34%85 stemmen
  • Avondje uit (Meeste stemmen)36%90 stemmen

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 15,93Eerder € 24,90BESPAAR 36%
    • Per ml: € 5,31/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 113,40Eerder € 251,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 3,78/ml29% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Creed White Amber mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Decant van Xerjoff Opera

    Xerjoff

    Opera

    3ml: was € 19,90, nu € 12,42

    Deelt Fruit · Amber

  • Klantfavoriet
    Decant van Xerjoff Erba Pura

    Xerjoff

    Erba Pura

    3ml: was € 17,90, nu € 11,07

    Deelt Fruit · Amber

  • Decant van Tom Ford Soleil de Feu

    Tom Ford

    Soleil de Feu

    3ml: was € 36,90, nu € 23,13

    Deelt Benzoë · Amber

  • Decant van Memo Paris Omnia Omnibus Ubique

    Memo Paris

    Omnia Omnibus Ubique

    3ml: was € 26,90, nu € 17,01

    Deelt Benzoë · Jasmijn

  • Bespaar 38%
    Decant van Acqua di Parma Gelsomino a Freddo

    Acqua di Parma

    Gelsomino a Freddo

    3ml: was € 20,90, nu € 12,96

    Deelt Benzoë · Jasmijn

  • Decant van Atelier des Ors Kawa Karda

    Atelier des Ors

    Kawa Karda

    3ml: was € 24,90, nu € 16,02

    Deelt Benzoë · Amber

  • Decant van Tom Ford Myrrhe Mystere

    Tom Ford

    Myrrhe Mystere

    3ml: was € 30,90, nu € 19,80

    Deelt Benzoë · Amber

  • Bespaar 37%
    Decant van Tom Ford Santal Blush

    Tom Ford

    Santal Blush

    3ml: was € 39,90, nu € 25,29

    Deelt Benzoë · Jasmijn

Combineer met

Creed White Amber + een van deze

  • Decant van Initio Parfums Privés Lift Me Up

    Initio Parfums Privés

    Lift Me Up

    3ml: was € 19,90, nu € 12,42

    Voegt Vanille · Muskus toe

  • Decant van Jo Malone London Iris & White Musk

    Jo Malone London

    Iris & White Musk

    3ml: was € 15,90, nu € 9,81

    Voegt Vanille · Iris toe

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Matière Première Vanilla Powder

    Matière Première

    Vanilla Powder

    3ml: was € 22,90, nu € 14,67

    Voegt Muskus · Vanille toe

  • Decant van Bvlgari Allegra Magnifying Vanilla

    Bvlgari

    Allegra Magnifying Vanilla

    3ml: was € 18,90, nu € 11,70

    Voegt Vanille · Muskus toe

Meer van Creed

Creed laat zijn verhaal beginnen in 1760, en de parfums delen nog steeds een heldere, verzorgde stijl die eerder moeiteloos dan luid overkomt.

Ontdek Creed (36)
  • Bijna uitverkocht
    Decant van Creed Aventus

    Creed

    Aventus

    3ml: was € 18,90, nu € 11,88

  • Decant van Creed Green Irish Tweed

    Creed

    Green Irish Tweed

    3ml: was € 18,90, nu € 12,24

  • Decant van Creed Silver Mountain Water

    Creed

    Silver Mountain Water

    3ml: was € 18,90, nu € 12,24

  • Bespaar 35%
    Decant van Creed Virgin Island Water

    Creed

    Virgin Island Water

    3ml: was € 18,90, nu € 12,24

  • Decant van Creed Millésime Impérial

    Creed

    Millésime Impérial

    3ml: was € 18,90, nu € 12,24

  • Decant van Creed Royal Oud

    Creed

    Royal Oud

    3ml: was € 20,90, nu € 13,14

  • Bespaar 38%
    Decant van Creed Aventus for Her

    Creed

    Aventus for Her

    3ml: was € 23,90, nu € 14,85

  • Decant van Creed Acqua Fiorentina

    Creed

    Acqua Fiorentina

    3ml: was € 15,90, nu € 10,26

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Creed White Amber naar?

Creed White Amber opent met Fruit. In het hart vind je Benzoë en Jasmijn. Het droogt af naar Amber en Sandelhout.

Blijft Creed White Amber lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (44% van de stemmen), en 70% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (42% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Creed White Amber geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 11% van de seizoensstemmen.

Is Creed White Amber geschikt voor de winter?

Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 37% van de seizoensstemmen.

Is Creed White Amber voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 70% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 30% naar overdag of kantoor.

Kan ik Creed White Amber op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 14% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.

Wie maakt Creed White Amber?

White Amber is gemaakt door Creed. Het kwam uit in 2017.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Creed White Amber dragen?

Een 10ml-decant van Creed White Amber bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Creed kan ik proberen?

Naast Creed White Amber heeft 10ML ook Aventus, Green Irish Tweed en Silver Mountain Water van Creed, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Creed White Amber het originele parfum?

Ja. Elke decant van Creed White Amber wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Creed, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.