Initio Parfums Privés Atomic Rose
- Pravý originální parfém
- Vyzkoušejte ho před koupí celého flakonu
- 3ml, 10ml, 30ml na cesty
- Dlouhotrvající vůně
Atomic Rose od Initio Parfums Prives je růže hlasitě zesílená, zahřátá vanilkou, ne ztlumená. Růžový pepř a bergamot jí dávají ostrý, jasný začátek. Bulharská růže, turecká růže a egyptský jasmín budují hutné, vrstvené květinové srdce. Základ držují madagaskarská vanilka a ambra, které dávají teplý, lehce gourmandový závěr. Vůně vyšla v roce 2019, nosí ji hlavně ženy, které chtějí růži, jež se neomlouvá za to, že je hlasitá. Hlasující ji nosí ve všech ročních obdobích a v kteroukoli hodinu, od dne přes večer až do noci, což ztěžuje přiřazení k jedné příležitosti. Hlasování se přiklání k věčné, co se týče doby trvání, a k silné, co se týče doletu, o kousek pod enormní. 3ml odstřik stačí na to, abyste se rozhodli, jestli tolik růže patří do vašeho šatníku.
Odesíláme do 1 pracovního dneDoprava zdarma po celé EUDoprava zdarma:
Začít sadu vzorků parfémem Atomic Rose
Atomic Rose zaplní první lahvičku. Vyberte další 3 po 3 ml: nejlevnější je zdarma a k první objednávce přidáme 5. jako dárek od nás.
Rychle mizí
Kvůli vysoké poptávce je množství omezené.
Vyzkoušejte bez obav. Pokud vám vůně nesedne, dejte nám vědět do 30 dnů a peníze za objednávku vám vrátíme.*
Už 50 000+ milovníků vůní a další přibývají
Verdikt komunity
U Atomic Rose se nejčastěji zmiňuje silná projekce. Vůně se otevírá růžovým pepřem a bergamotem, po nichž se rozvinou růže, jasmín, vanilka a ambra. Názory na výdrž se dělí mezi dlouhou a výjimečně dlouhou. Hodí se na zimní noci a podzimní večery a může přinést komplimenty.
Shrnuto pomocí AI z recenzí parfémové komunity
- Hlavaprvní dojem
- Srdcepo pár minutách
- Bulharská růže
- Egyptský jasmín
- Turecká růže
- Základco přetrvá
- Ambra
- Madagaskarská vanilka
- Značka
- Initio Parfums Privés
- Vonný profil
- Pro ženy
- Rok uvedení
- Velikosti odstřiků
- 3ml, 10ml, 30ml
Doručujeme po celé EU. U objednávek nad 75,00 € je doprava zdarma. Vrácení přijímáme do 30 dnů od doručení.
Initio Parfums Privés Atomic Rose hodinu po hodině
Jak se na kůži otevírá, usazuje a doznívá.
Růže navršené na ambrovém skle, pepř ve vzduchu.
Hlavní akordyrose, vanilla, citrus, soft spicy, floral
Co ucítíte
První střik0–15 min
Srdce15 min – 2 h
- Bulharská růže
- Egyptský jasmín
- Turecká růže
Doznění2 h – přes 12 h
- Ambra
- Madagaskarská vanilka
- Výdrž
- přes 12 h
- Věčná
- Stopa
- Silná, 3 z 4
- Kdy nosit
Denní dobaNoční životVečer
Co říkají ti, kdo ho nosí
Hlasy z parfémových komunit, nejčastější odpovědi jako první.
Výdrž
Nejvíc hlasů: 40 %Věčná
Stopa
Nejvíc hlasů: 43 %Silná
Roční období
Nejvíc hlasů: 27 %Zima
Denní doba
Nejvíc hlasů: 35 %Noční život
Zobrazit všechny hlasySkrýt hlasy
Výdrž, 1 929 hlasů
- Velmi slabá2 %36 hlasů
- Slabá2 %39 hlasů
- Střední16 %302 hlasů
- Dlouhá40 %772 hlasů
- Věčná (Nejvíc hlasů)40 %780 hlasů
Stopa, 1 978 hlasů
- Intimní3 %63 hlasů
- Střední22 %429 hlasů
- Silná (Nejvíc hlasů)43 %845 hlasů
- Obrovská32 %641 hlasů
Roční období, 1 954 hlasů
- Jaro26 %500 hlasů
- Léto20 %392 hlasů
- Podzim27 %526 hlasů
- Zima (Nejvíc hlasů)27 %536 hlasů
Denní doba, 1 954 hlasů
- Den22 %424 hlasů
- Kancelář11 %212 hlasů
- Večer32 %631 hlasů
- Noční život (Nejvíc hlasů)35 %687 hlasů
Kterou velikost zvolit?
Každá velikost se stáčí ze stejného originálního flakonu.
Oblíbilo si nás 50 000+ milovníků vůní
Proč ho milovníci vůní zkoušejí u nás, než si koupí celý flakon.
10ML vs. nákup naslepo
Co vám dá odstřik, a flakon koupený bez přičichnutí ne.
Pokud se vám líbí Initio Parfums Privés Atomic Rose
Vůně, které sdílejí jeho nejvýraznější tóny.
- Sleva · −10 %
Společné tóny: Egyptský jasmín · Madagaskarská vanilka
Společné tóny: Egyptský jasmín · Madagaskarská vanilka
Společné tóny: Růžový pepř · Bulharská růže
Společné tóny: Růžový pepř · Bulharská růže
- Sleva 34 %
Společné tóny: Bulharská růže · Ambra
Společné tóny: Růžový pepř · Bulharská růže
Společné tóny: Bulharská růže · Ambra
- Oblíbené u zákazníků
Společné tóny: Růžový pepř · Bulharská růže
Vrstvěte ho s
Initio Parfums Privés Atomic Rose + jedna z těchto vůní
Přidává: Pižmo · Jasmín
- Rychle mizí
Přidává: Santalové dřevo · Pižmo
Přidává: Pačuli · Jasmín
Přidává: Santalové dřevo · Citron
Další od značky Initio Parfums Privés
- Rychle mizí
- Sleva 35 %
Často kladené otázky
Jak voní parfém Initio Parfums Privés Atomic Rose?
Initio Parfums Privés Atomic Rose se otevírá tóny Bergamot a Růžový pepř. Srdce přináší tóny Bulharská růže, Egyptský jasmín a Turecká růže. V doznění zůstávají tóny Ambra a Madagaskarská vanilka. Hlavní akordy podle členů parfémových komunit: rose, vanilla, citrus, soft spicy a floral.
Má Initio Parfums Privés Atomic Rose dlouhou výdrž?
Členové parfémových komunit u výdrže nejčastěji volí „věčná“ (40 % hlasů) a 80 % ji hodnotí jako dlouhou nebo věčnou. U stopy nejčastěji volí „silná“ (43 % hlasů). Jak dlouho na vás vydrží, záleží i na vaší pokožce a na tom, kolik parfému nanesete.
Hodí se Initio Parfums Privés Atomic Rose na léto?
Členové parfémových komunit ji nejčastěji volí pro období podzim a zima, na léto ale i tak připadá 20 % hlasů pro roční období.
Hodí se Initio Parfums Privés Atomic Rose na zimu?
Ano. Členové parfémových komunit volí zimu jako její nejlepší období: připadá na ni 27 % hlasů pro roční období.
Hodí se Initio Parfums Privés Atomic Rose spíš na den, nebo na noc?
Členové parfémových komunit ji nosí hlavně po setmění: 67 % hlasů pro denní dobu připadá na večery a noční život, 33 % na den nebo kancelář.
Můžu nosit Initio Parfums Privés Atomic Rose do kanceláře?
Členové parfémových komunit ji do kanceláře volí jen zřídka: na kancelář připadá jen 11 % hlasů pro denní dobu.
Kdo vyrábí Initio Parfums Privés Atomic Rose?
Atomic Rose vyrábí značka Initio Parfums Privés. Na trh přišla v roce 2019.
Na kolik dní vystačí odstřik Initio Parfums Privés Atomic Rose o objemu 10ml?
Odstřik Initio Parfums Privés Atomic Rose o objemu 10ml obsahuje zhruba 200 střiků, tedy asi 67 dní nošení. Odstřik o objemu 3ml obsahuje zhruba 60 střiků, tedy asi 20 dní. Odstřik o objemu 30ml obsahuje zhruba 600 střiků, tedy asi 200 dní.
Jaké další vůně od Initio Parfums Privés můžu vyzkoušet?
Kromě Initio Parfums Privés Atomic Rose najdete na 10ML od Initio Parfums Privés také Side Effect, Oud for Greatness a Musk Therapy, všechny plněné z originálních flakonů.
Je tento odstřik Initio Parfums Privés Atomic Rose originální parfém?
Ano. Každý odstřik Initio Parfums Privés Atomic Rose plníme ručně z originálního flakonu Initio Parfums Privés, nic nepřidáváme ani neředíme, takže se otevírá, vyvíjí a vydrží na pleti stejně jako flakon. Prodáváme výhradně pravé originály.
Co je odstřik?
Malé množství parfému odebrané z originálního flakonu a stočené do cestovního rozprašovače. Dostanete skutečnou vůni ve velikosti, se kterou můžete několik dní žít, než se rozhodnete pro celý flakon.
Jak funguje záruka vrácení peněz?
Pokud vám vůně nesedne, ozvěte se nám do 30 dnů od doručení a zařídíme vrácení peněz. Platí podmínky. Podívejte se na naše podmínky vrácení peněz.







