Initio Parfums Privés Atomic Rose
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Atomic Rose van Initio Parfums Prives is roos met het volume omhoog, verwarmd met vanille in plaats van gedempt. Roze peper en bergamot geven een scherpe, heldere opening. Bulgaarse roos, Turkse roos en Egyptische jasmijn bouwen een dicht, gelaagd bloemenhart. Madagaskarvanille en amber vormen de basis, met een warme, licht gourmand afronding. Hij kwam uit in 2019 en wordt vooral gedragen door vrouwen die een roos willen die zich niet verontschuldigt voor zijn volume. Stemmers dragen hem in elk seizoen en op elk uur, van overdag tot de avond en in de nacht, waardoor hij moeilijk aan één gelegenheid te koppelen is. Qua geurduur neigt de stem naar eeuwig, qua bereik naar sterk, net onder enorm. Een decant van 3ml is genoeg om te beslissen of zoveel roos in je garderobe thuishoort.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Atomic Rose
Atomic Rose vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
Het oordeel van de community
Een sterke sillage voert de meldingen over Atomic Rose aan; de geur opent met roze peper en bergamot voordat de rozen, jasmijn, vanille en amber doorkomen. De geurduur is verdeeld tussen langhoudend en uitzonderlijk langhoudend. De geur past bij winternachten en herfstavonden en kan complimenten opleveren.
Samengevat met AI uit beoordelingen van parfumcommunity’s
- Topeerste indruk
- Hartna een paar minuten
- Bulgaarse roos
- Egyptische jasmijn
- Turkse roos
- Basiswat blijft hangen
- Amber
- Madagaskarvanille
- Geurprofiel
- Voor dames
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Initio Parfums Privés Atomic Rose, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Hoofdakkoordenroos, vanille, citrus, zacht kruidig, bloemig
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
Hart15 min – 2 uur
- Bulgaarse roos
- Egyptische jasmijn
- Turkse roos
Basis2 uur – 12+ uur
- Amber
- Madagaskarvanille
- Houdt aan
- 12+ uur
- Eeuwig
- Sillage
- Sterk, 3 van 4
- Wanneer te dragen
Moment van de dagAvondje uitAvond
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 40%Eeuwig
Sillage
Meeste stemmen: 43%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 27%Winter
Moment van de dag
Meeste stemmen: 35%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 1.929 stemmen
- Zeer zwak2%36 stemmen
- Zwak2%39 stemmen
- Matig16%302 stemmen
- Langdurig40%772 stemmen
- Eeuwig (Meeste stemmen)40%780 stemmen
Sillage, 1.978 stemmen
- Intiem3%63 stemmen
- Gemiddeld22%429 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)43%845 stemmen
- Enorm32%641 stemmen
Seizoen, 1.954 stemmen
- Lente26%500 stemmen
- Zomer20%392 stemmen
- Herfst27%526 stemmen
- Winter (Meeste stemmen)27%536 stemmen
Moment van de dag, 1.954 stemmen
- Overdag22%424 stemmen
- Kantoor11%212 stemmen
- Avond32%631 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)35%687 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Initio Parfums Privés Atomic Rose mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Sale · 10% korting
Deelt Egyptische jasmijn · Madagaskarvanille
Deelt Egyptische jasmijn · Madagaskarvanille
Deelt Roze peper · Bulgaarse roos
Deelt Roze peper · Bulgaarse roos
- Bespaar 34%
Deelt Bulgaarse roos · Amber
Deelt Roze peper · Bulgaarse roos
Deelt Bulgaarse roos · Amber
- Klantfavoriet
Deelt Roze peper · Bulgaarse roos
Combineer met
Initio Parfums Privés Atomic Rose + een van deze
Voegt Muskus · Sandelhout toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Jasmijn · Muskus toe
Voegt Patchoeli · Sandelhout toe
Voegt Jasmijn · Citroen toe
Meer van Initio Parfums Privés
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 35%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Initio Parfums Privés Atomic Rose naar?
Initio Parfums Privés Atomic Rose opent met Bergamot en Roze peper. In het hart vind je Bulgaarse roos, Egyptische jasmijn en Turkse roos. Het droogt af naar Amber en Madagaskarvanille. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als roos, vanille, citrus, zacht kruidig en bloemig.
Blijft Initio Parfums Privés Atomic Rose lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als eeuwig (40% van de stemmen), en 80% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (43% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Initio Parfums Privés Atomic Rose geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter, maar de zomer krijgt toch nog 20% van de seizoensstemmen.
Is Initio Parfums Privés Atomic Rose geschikt voor de winter?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 27% van de seizoensstemmen.
Is Initio Parfums Privés Atomic Rose voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 67% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 33% naar overdag of kantoor.
Kan ik Initio Parfums Privés Atomic Rose op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 11% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Initio Parfums Privés Atomic Rose?
Atomic Rose is gemaakt door Initio Parfums Privés. Het kwam uit in 2019.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Initio Parfums Privés Atomic Rose dragen?
Een 10ml-decant van Initio Parfums Privés Atomic Rose bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Initio Parfums Privés kan ik proberen?
Naast Initio Parfums Privés Atomic Rose heeft 10ML ook Side Effect, Oud for Greatness en Musk Therapy van Initio Parfums Privés, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Initio Parfums Privés Atomic Rose het originele parfum?
Ja. Elke decant van Initio Parfums Privés Atomic Rose wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Initio Parfums Privés, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







