Initio Parfums Privés Blessed Baraka
- Pravý originální parfém
- Vyzkoušejte ho před koupí celého flakonu
- 3ml, 10ml, 30ml na cesty
- Dlouhotrvající vůně
Blessed Baraka od Initio Parfums Prives je teplá, pudrová ambra postavená kolem pižma a santalového dřeva. Ambra a pižmo ji otevírají rovnou, vyhlazené santalovým dřevem a jemnou vlnou vanilky. Bílé květiny leží tiše v pozadí a dodávají jí lehce animalickou teplotu místo čehokoliv ostrého. Vůně z roku 2015 funguje pro muže i ženy a sedí každému, koho přitahuje spíš teplo než svěžest. Hlasující ji volí na zimu a podzim, nosí ji hlavně večer a v noci. Hlasy nositelů pro trvanlivost se přiklánějí k „dlouhotrvající“, stopa k „silné“ – lehká ruka vystačí na dlouho. Odstřik 3ml stačí na to, abyste si ji prožili během několika chladných večerů, než se rozhodnete pro víc.
Odesíláme do 1 pracovního dneDoprava zdarma po celé EUDoprava zdarma:
Začít sadu vzorků parfémem Blessed Baraka
Blessed Baraka zaplní první lahvičku. Vyberte další 3 po 3 ml: nejlevnější je zdarma a k první objednávce přidáme 5. jako dárek od nás.
Rychle mizí
Kvůli vysoké poptávce je množství omezené.
Vyzkoušejte bez obav. Pokud vám vůně nesedne, dejte nám vědět do 30 dnů a peníze za objednávku vám vrátíme.*
Už 50 000+ milovníků vůní a další přibývají
Verdikt komunity
Pro milovníky temných, sametových dřev spojuje Blessed Baraka ambru, pižmo a santalové dřevo do hřejivého, pudrového celku. Nejpočetnější skupina ho považuje za dlouhotrvající, názory na projekci se však dělí mezi výraznou a střední. Hodí se na noční vyrážky v zimě a také na podzimní večery.
Shrnuto pomocí AI z recenzí parfémové komunity
- Hlavaprvní dojem
- Ambra
- Pižmo
- Santalové dřevo
- Vanilka
- Bílé květy
- Značka
- Initio Parfums Privés
- Vonný profil
- Unisex
- Rok uvedení
- Velikosti odstřiků
- 3ml, 10ml, 30ml
Doručujeme po celé EU. U objednávek nad 75,00 € je doprava zdarma. Vrácení přijímáme do 30 dnů od doručení.
Initio Parfums Privés Blessed Baraka hodinu po hodině
Jak se na kůži otevírá, usazuje a doznívá.
Ambra a santalové dřevo ulpívají na hedvábném šátku po dlouhém večeru venku.
Co ucítíte
První střik0–15 min
- Ambra
- Pižmo
- Santalové dřevo
- Vanilka
- Bílé květy
- Výdrž
- 7–12 h
- Dlouhá
- Stopa
- Silná, 3 z 4
- Kdy nosit
Denní dobaNoční život
Hodí se naZa zábavou
Co říkají ti, kdo ho nosí
Hlasy z parfémových komunit, nejčastější odpovědi jako první.
Výdrž
Nejvíc hlasů: 46 %Dlouhá
Stopa
Nejvíc hlasů: 40 %Silná
Roční období
Nejvíc hlasů: 45 %Zima
Denní doba
Nejvíc hlasů: 50 %Noční život
Zobrazit všechny hlasySkrýt hlasy
Výdrž, 1 127 hlasů
- Velmi slabá2 %24 hlasů
- Slabá4 %48 hlasů
- Střední22 %245 hlasů
- Dlouhá (Nejvíc hlasů)46 %519 hlasů
- Věčná26 %291 hlasů
Stopa, 1 267 hlasů
- Intimní6 %74 hlasů
- Střední33 %423 hlasů
- Silná (Nejvíc hlasů)40 %507 hlasů
- Obrovská21 %263 hlasů
Roční období, 1 127 hlasů
- Jaro12 %135 hlasů
- Léto3 %34 hlasů
- Podzim40 %451 hlasů
- Zima (Nejvíc hlasů)45 %507 hlasů
Denní doba, 1 127 hlasů
- Den10 %113 hlasů
- Kancelář5 %56 hlasů
- Večer35 %394 hlasů
- Noční život (Nejvíc hlasů)50 %564 hlasů
Kterou velikost zvolit?
Každá velikost se stáčí ze stejného originálního flakonu.
Oblíbilo si nás 50 000+ milovníků vůní
Proč ho milovníci vůní zkoušejí u nás, než si koupí celý flakon.
10ML vs. nákup naslepo
Co vám dá odstřik, a flakon koupený bez přičichnutí ne.
Pokud se vám líbí Initio Parfums Privés Blessed Baraka
Vůně, které sdílejí jeho nejvýraznější tóny.
- Sleva · −10 %
Společné tóny: Bílé květy · Ambra
Společné tóny: Ambra · Santalové dřevo
Společné tóny: Ambra · Santalové dřevo
- Oblíbené u zákazníků
Společné tóny: Ambra · Santalové dřevo
Společné tóny: Ambra · Vanilka
Společné tóny: Ambra · Vanilka
- Sleva 38 %
Společné tóny: Ambra · Vanilka
Společné tóny: Ambra · Santalové dřevo
Vrstvěte ho s
Initio Parfums Privés Blessed Baraka + jedna z těchto vůní
Přidává: Jasmín · Růže
Přidává: Jasmín · Růže
- Rychle mizí
Přidává: Tonkové boby · Jasmín
Přidává: Růže · Jasmín
Další od značky Initio Parfums Privés
- Rychle mizí
- Sleva 37 %
Často kladené otázky
Jak voní parfém Initio Parfums Privés Blessed Baraka?
Initio Parfums Privés Blessed Baraka se otevírá tóny Ambra, Pižmo, Santalové dřevo a Vanilka.
Má Initio Parfums Privés Blessed Baraka dlouhou výdrž?
Členové parfémových komunit u výdrže nejčastěji volí „dlouhá“ (46 % hlasů) a 72 % ji hodnotí jako dlouhou nebo věčnou. U stopy nejčastěji volí „silná“ (40 % hlasů). Jak dlouho na vás vydrží, záleží i na vaší pokožce a na tom, kolik parfému nanesete.
Hodí se Initio Parfums Privés Blessed Baraka na léto?
Členové parfémových komunit ji volí hlavně pro období podzim a zima; na léto připadá jen 3 % hlasů pro roční období.
Hodí se Initio Parfums Privés Blessed Baraka na zimu?
Ano. Členové parfémových komunit volí zimu jako její nejlepší období: připadá na ni 45 % hlasů pro roční období.
Hodí se Initio Parfums Privés Blessed Baraka spíš na den, nebo na noc?
Členové parfémových komunit ji nosí hlavně po setmění: 85 % hlasů pro denní dobu připadá na večery a noční život, 15 % na den nebo kancelář.
Můžu nosit Initio Parfums Privés Blessed Baraka do kanceláře?
Členové parfémových komunit ji do kanceláře volí jen zřídka: na kancelář připadá jen 5 % hlasů pro denní dobu.
Kdo vyrábí Initio Parfums Privés Blessed Baraka?
Blessed Baraka vyrábí značka Initio Parfums Privés. Na trh přišla v roce 2015.
Na kolik dní vystačí odstřik Initio Parfums Privés Blessed Baraka o objemu 10ml?
Odstřik Initio Parfums Privés Blessed Baraka o objemu 10ml obsahuje zhruba 200 střiků, tedy asi 67 dní nošení. Odstřik o objemu 3ml obsahuje zhruba 60 střiků, tedy asi 20 dní. Odstřik o objemu 30ml obsahuje zhruba 600 střiků, tedy asi 200 dní.
Jaké další vůně od Initio Parfums Privés můžu vyzkoušet?
Kromě Initio Parfums Privés Blessed Baraka najdete na 10ML od Initio Parfums Privés také Side Effect, Oud for Greatness a Musk Therapy, všechny plněné z originálních flakonů.
Je tento odstřik Initio Parfums Privés Blessed Baraka originální parfém?
Ano. Každý odstřik Initio Parfums Privés Blessed Baraka plníme ručně z originálního flakonu Initio Parfums Privés, nic nepřidáváme ani neředíme, takže se otevírá, vyvíjí a vydrží na pleti stejně jako flakon. Prodáváme výhradně pravé originály.
Co je odstřik?
Malé množství parfému odebrané z originálního flakonu a stočené do cestovního rozprašovače. Dostanete skutečnou vůni ve velikosti, se kterou můžete několik dní žít, než se rozhodnete pro celý flakon.
Jak funguje záruka vrácení peněz?
Pokud vám vůně nesedne, ozvěte se nám do 30 dnů od doručení a zařídíme vrácení peněz. Platí podmínky. Podívejte se na naše podmínky vrácení peněz.







