Tom Ford Electric Cherry
- Pravý originální parfém
- Vyzkoušejte ho před koupí celého flakonu
- 3ml, 10ml, 30ml na cesty
- Dlouhotrvající vůně
Electric Cherry od Tom Ford je sladká, pižmová květina postavená kolem zralé třešně. Otevírá se zářivě a lehce ostře třešní a zázvorem, následuje jasmín sambac, měkký a bíle květinový místo těžkého. Růžový pepř přidává jemné koření, jak se usazuje, zatímco ambretolid a pižmo nesou základ, hladce, ambrově teple a lehce pudrově. Vyšla v roce 2023 a sahají po ní víc ženy než muži, i když její ovocné kouzlo cestuje daleko za tuto hranici. Sluší jí jaro a léto, nošená do večera nebo v noci, a dobře funguje i v kanceláři. Většina, kdo ji nosí, hodnotí výdrž jako mírnou, stejně tak stopu, zůstává tak osobní místo hlasité. Odstřik 3ml vám dovolí žít s tou třešní týden, než se rozhodnete.
Odesíláme do 1 pracovního dneDoprava zdarma po celé EUDoprava zdarma:
Začít sadu vzorků parfémem Electric Cherry
Electric Cherry zaplní první lahvičku. Vyberte další 3 po 3 ml: nejlevnější je zdarma a k první objednávce přidáme 5. jako dárek od nás.
Rychle mizí
Kvůli vysoké poptávce je množství omezené.
Vyzkoušejte bez obav. Pokud vám vůně nesedne, dejte nám vědět do 30 dnů a peníze za objednávku vám vrátíme.*
Už 50 000+ milovníků vůní a další přibývají
Verdikt komunity
Třešeň a zázvor dávají Electric Cherry jasný, sladký úvod, než se prosadí jasmín sambac a pižmo. Většina považuje jeho výdrž i projekci za střední. Působí žensky a snadno se nosí během jarních nocí. Hodí se také na letní večery, i když třešeň může z vůně postupně vyprchat.
Shrnuto pomocí AI z recenzí parfémové komunity
- Hlavaprvní dojem
- Třešeň
- Zázvor
- Srdcepo pár minutách
- Jasmín sambac
- Základco přetrvá
- Ambrettolid
- Pižmo
- Růžový pepř
- Značka
- Tom Ford
- Vonný profil
- Pro ženy
- Rok uvedení
- Velikosti odstřiků
- 3ml, 10ml, 30ml
Doručujeme po celé EU. U objednávek nad 75,00 € je doprava zdarma. Vrácení přijímáme do 30 dnů od doručení.
Tom Ford Electric Cherry hodinu po hodině
Jak se na kůži otevírá, usazuje a doznívá.
Třešeň a zázvor na kůži pod neonem za soumraku.
Co ucítíte
První střik0–15 min
- Třešeň
- Zázvor
Srdce15 min – 2 h
- Jasmín sambac
Doznění2 h – 3–6 h
- Ambrettolid
- Pižmo
- Růžový pepř
- Výdrž
- 3–6 h
- Střední
- Stopa
- Střední, 2 z 4
- Kdy nosit
Roční obdobíJaro
Denní dobaNoční životVečer
Hodí se naDo práce
Co říkají ti, kdo ho nosí
Hlasy z parfémových komunit, nejčastější odpovědi jako první.
Výdrž
Nejvíc hlasů: 50 %Střední
Stopa
Nejvíc hlasů: 54 %Střední
Roční období
Nejvíc hlasů: 45 %Jaro
Denní doba
Nejvíc hlasů: 40 %Noční život
Zobrazit všechny hlasySkrýt hlasy
Výdrž, 545 hlasů
- Velmi slabá10 %54 hlasů
- Slabá15 %80 hlasů
- Střední (Nejvíc hlasů)50 %273 hlasů
- Dlouhá19 %106 hlasů
- Věčná6 %32 hlasů
Stopa, 581 hlasů
- Intimní29 %166 hlasů
- Střední (Nejvíc hlasů)54 %312 hlasů
- Silná15 %86 hlasů
- Obrovská3 %17 hlasů
Roční období, 545 hlasů
- Jaro (Nejvíc hlasů)45 %245 hlasů
- Léto30 %164 hlasů
- Podzim20 %109 hlasů
- Zima5 %27 hlasů
Denní doba, 545 hlasů
- Den20 %109 hlasů
- Kancelář5 %27 hlasů
- Večer35 %191 hlasů
- Noční život (Nejvíc hlasů)40 %218 hlasů
Kterou velikost zvolit?
Každá velikost se stáčí ze stejného originálního flakonu.
Oblíbilo si nás 50 000+ milovníků vůní
Proč ho milovníci vůní zkoušejí u nás, než si koupí celý flakon.
10ML vs. nákup naslepo
Co vám dá odstřik, a flakon koupený bez přičichnutí ne.
Pokud se vám líbí Tom Ford Electric Cherry
Vůně, které sdílejí jeho nejvýraznější tóny.
- Sleva 38 %
Společné tóny: Třešeň · Jasmín sambac
Společné tóny: Třešeň · Jasmín sambac
Společné tóny: Třešeň · Jasmín sambac
- Sleva 36 %
Společné tóny: Třešeň · Jasmín sambac
Společné tóny: Růžový pepř · Jasmín sambac
Společné tóny: Zázvor · Jasmín sambac
- Rychle mizí
Společné tóny: Zázvor · Růžový pepř
Společné tóny: Jasmín sambac · Pižmo
Vrstvěte ho s
Tom Ford Electric Cherry + jedna z těchto vůní
Přidává: Bergamot · Santalové dřevo
- Rychle mizí
Přidává: Ambra · Mandarinka
Přidává: Pačuli · Růže
Přidává: Santalové dřevo · Vanilka
Další od značky Tom Ford
- Sleva 37 %
- Rychle mizí
- Sleva 37 %
Často kladené otázky
Jak voní parfém Tom Ford Electric Cherry?
Tom Ford Electric Cherry se otevírá tóny Třešeň a Zázvor. Srdce přináší tóny Jasmín sambac. V doznění zůstávají tóny Ambrettolid, Pižmo a Růžový pepř.
Má Tom Ford Electric Cherry dlouhou výdrž?
Členové parfémových komunit u výdrže nejčastěji volí „střední“ (50 % hlasů) a 25 % ji hodnotí jako dlouhou nebo věčnou. U stopy nejčastěji volí „střední“ (54 % hlasů). Jak dlouho na vás vydrží, záleží i na vaší pokožce a na tom, kolik parfému nanesete.
Hodí se Tom Ford Electric Cherry na léto?
Členové parfémových komunit ji nejčastěji volí pro období jaro, na léto ale i tak připadá 30 % hlasů pro roční období.
Hodí se Tom Ford Electric Cherry na zimu?
Členové parfémových komunit ji na zimu volí jen zřídka: na zimu připadá jen 5 % hlasů pro roční období.
Hodí se Tom Ford Electric Cherry spíš na den, nebo na noc?
Členové parfémových komunit ji nosí hlavně po setmění: 75 % hlasů pro denní dobu připadá na večery a noční život, 25 % na den nebo kancelář.
Můžu nosit Tom Ford Electric Cherry do kanceláře?
Členové parfémových komunit ji do kanceláře volí jen zřídka: na kancelář připadá jen 5 % hlasů pro denní dobu.
Kdo vyrábí Tom Ford Electric Cherry?
Electric Cherry vyrábí značka Tom Ford. Na trh přišla v roce 2023.
Na kolik dní vystačí odstřik Tom Ford Electric Cherry o objemu 10ml?
Odstřik Tom Ford Electric Cherry o objemu 10ml obsahuje zhruba 200 střiků, tedy asi 67 dní nošení. Odstřik o objemu 3ml obsahuje zhruba 60 střiků, tedy asi 20 dní. Odstřik o objemu 30ml obsahuje zhruba 600 střiků, tedy asi 200 dní.
Jaké další vůně od Tom Ford můžu vyzkoušet?
Kromě Tom Ford Electric Cherry najdete na 10ML od Tom Ford také Black Orchid, Tobacco Vanille a Oud Wood, všechny plněné z originálních flakonů.
Je tento odstřik Tom Ford Electric Cherry originální parfém?
Ano. Každý odstřik Tom Ford Electric Cherry plníme ručně z originálního flakonu Tom Ford, nic nepřidáváme ani neředíme, takže se otevírá, vyvíjí a vydrží na pleti stejně jako flakon. Prodáváme výhradně pravé originály.
Co je odstřik?
Malé množství parfému odebrané z originálního flakonu a stočené do cestovního rozprašovače. Dostanete skutečnou vůni ve velikosti, se kterou můžete několik dní žít, než se rozhodnete pro celý flakon.
Jak funguje záruka vrácení peněz?
Pokud vám vůně nesedne, ozvěte se nám do 30 dnů od doručení a zařídíme vrácení peněz. Platí podmínky. Podívejte se na naše podmínky vrácení peněz.







