Acqua di Parma Colonia Pura
- Oryginalne, autentyczne perfumy
- Wypróbuj przed zakupem flakonu
- Gotowe do podróży: 3ml, 10ml, 30ml
- Trwały zapach
Colonia Pura marki Acqua di Parma otwiera się rześko, prowadzona cytrusami – pomarańcza, petitgrain i bergamotka dają jej czystą, zieloną ostrość. Kolendra i jaśmin wnoszą do serca odrobinę przyprawy i miękki kwiatowy błysk, a całość osiada w cedrze, piżmie i ambrze dla miękkiego, cichego zamknięcia. Skomponowała ją Julie Masse, a zapach wyszedł w 2017 roku, łatwo przekraczając podziały płciowe i pasując każdemu, kto chce cytrusów, które nigdy nie robią się słodkie. Głosujący noszą go latem i wiosną, głównie w dzień, co pasuje do jego jasnego, codziennego charakteru. Głosy na szlejf wyraźnie skłaniają się ku umiarkowanemu. Głos na trwałość przechyla się od umiarkowanej ku słabej, więc traktuj go jako zapach, który się odświeża, a nie aplikuje raz i zapomina. Odlewka 3ml wystarczy, by wypróbować Colonia Pura przez tydzień, zanim zdecydujesz się na flakon.
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczegoDarmowa dostawa w UEDarmowa dostawa do
Zacznij zestaw od: Colonia Pura
Colonia Pura trafia do pierwszej fiolki. Wybierz jeszcze 3 po 3 ml: najtańszy jest gratis, a przy pierwszym zamówieniu dodajemy 5. w prezencie.
Szybko się wyprzedaje
Ze względu na duże zainteresowanie liczba sztuk jest ograniczona.
Wypróbuj bez obaw. Jeśli zapach ci nie odpowiada, daj nam znać w ciągu 30 dni, a zwrócimy pieniądze za zamówienie.*
50 000+ miłośników perfum i wciąż przybywa
Werdykt społeczności
Colonia Pura przypadnie do gustu osobom szukającym jasnych cytrusów: otwiera się pomarańczą, petitgrainem i bergamotką, po czym pojawiają się cedr, piżmo i ambra. Trwałość ocenia się rozmaicie: jako umiarkowaną lub dość krótką, za to większość określa projekcję jako umiarkowaną. Pasuje na letnie dni, sprawdzi się też wiosną.
Podsumowanie AI na podstawie recenzji miłośników perfum
- Głowapierwsze wrażenie
- Bergamotka
- Pomarańcza
- Petitgrain
- Marka
- Acqua di Parma
- Perfumiarz
- Julie Masse
- Profil zapachowy
- Unisex
- Premiera
- Pojemności odlewek
- 3ml, 10ml, 30ml
Wysyłamy na terenie całej UE. Zamówienia od 75,00 € wysyłamy za darmo. Zwroty przyjmujemy w ciągu 30 dni od dostawy.
Acqua di Parma Colonia Pura godzina po godzinie
Jak się otwiera, rozwija i utrzymuje na skórze.
Wyprasowane bawełniane koszule i bergamotka na zacienionym balkonie.
Co czujesz
Pierwsze psiknięcie0–15 min
- Bergamotka
- Pomarańcza
- Petitgrain
Serce15 min – 2 godz.
Baza2 godz. – 3–6 godz.
- Trwałość
- 3–6 godz.
- Umiarkowana
- Projekcja
- Umiarkowana, 2 z 4
Co mówią ci, którzy go noszą
Głosy ze społeczności perfumowych, najczęściej wybierane odpowiedzi na początku.
Trwałość
Najczęściej wybierane: 38%Umiarkowana
Projekcja
Najczęściej wybierane: 50%Umiarkowana
Pora roku
Najczęściej wybierane: 42%Lato
Pora dnia
Najczęściej wybierane: 58%Dzień
Zobacz wszystkie głosyUkryj głosy
Trwałość
- Bardzo słaba12%
- Słaba30%
- Umiarkowana (Najczęściej wybierane)38%
- Długotrwała16%
- Wieczna4%
Projekcja
- Intymna22%
- Umiarkowana (Najczęściej wybierane)50%
- Mocna23%
- Ogromna5%
Pora roku
- Wiosna35%
- Lato (Najczęściej wybierane)42%
- Jesień15%
- Zima8%
Pora dnia
- Dzień (Najczęściej wybierane)58%
- Biuro0%
- Wieczór28%
- Nocne wyjście14%
Którą pojemność wybrać?
Każda pojemność jest odlewana z tego samego oryginalnego flakonu.
Pokochało nas 50 000+ miłośników perfum
Dlaczego miłośnicy perfum testują go u nas, zanim kupią cały flakon.
10ML a zakup w ciemno
Co daje ci odlewka, a czego nie da flakon kupiony bez powąchania.
Jeśli lubisz Acqua di Parma Colonia Pura
Perfumy, które mają jego najbardziej charakterystyczne nuty.
Wspólne nuty: Petitgrain · Ambra
Wspólne nuty: Pomarańcza · Cedr
- Promocja · −15%
Wspólne nuty: Pomarańcza · Cedr
- Promocja · −10%
Wspólne nuty: Petitgrain · Kolendra
Wspólne nuty: Petitgrain · Jaśmin
Wspólne nuty: Pomarańcza · Kolendra
- Ulubieniec klientów
Wspólne nuty: Pomarańcza · Bergamotka
Wspólne nuty: Kolendra · Cedr
Połącz go z
Acqua di Parma Colonia Pura + jeden z tych zapachów
- Oszczędzasz 35%
Dodaje: Cytryna · Róża
Dodaje: Drzewo sandałowe · Cytryna
Dodaje: Drzewo sandałowe · Lawenda
- Szybko się wyprzedaje
Dodaje: Cytryna · Grejpfrut
Więcej zapachów marki Acqua di Parma
- Szybko się wyprzedaje
- Oszczędzasz 36%
- Oszczędzasz 38%
Najczęściej zadawane pytania
Jak pachnie Acqua di Parma Colonia Pura?
Acqua di Parma Colonia Pura otwiera się nutami: Bergamotka, Pomarańcza i Petitgrain. Serce tworzą nuty: Kolendra i Jaśmin. Z czasem przechodzi w nuty: Ambra, Cedr i Piżmo.
Czy Acqua di Parma Colonia Pura długo utrzymuje się na skórze?
Użytkownicy społeczności perfumowych najczęściej oceniają trwałość tego zapachu jako „umiarkowana” (38% głosów), a 20% uznaje ją za długotrwałą lub wieczną. Projekcję najczęściej oceniają jako „umiarkowana” (50% głosów). To, jak długo zapach utrzyma się na tobie, zależy też od twojej skóry i od tego, ile go nałożysz.
Czy Acqua di Parma Colonia Pura sprawdzi się latem?
Użytkownicy społeczności perfumowych uznają ten zapach za letni: wiosna i lato to pory roku z największą liczbą głosów, a lato zbiera 42% głosów na porę roku.
Czy Acqua di Parma Colonia Pura sprawdzi się zimą?
Użytkownicy społeczności perfumowych rzadko wybierają ten zapach na zimę: zima zbiera tylko 8% głosów na porę roku.
Czy Acqua di Parma Colonia Pura jest na dzień, czy na noc?
Użytkownicy społeczności perfumowych noszą ten zapach zarówno w dzień, jak i wieczorem: 58% głosów na porę dnia przypada na dzień lub biuro, a 42% na wieczory i nocne wyjścia.
Czy Acqua di Parma Colonia Pura nadaje się do biura?
Użytkownicy społeczności perfumowych rzadko wybierają ten zapach do biura: biuro zbiera tylko 0% głosów na porę dnia.
Kto stworzył Acqua di Parma Colonia Pura?
Colonia Pura to zapach marki Acqua di Parma. Perfumiarz: Julie Masse. Premiera odbyła się w 2017 roku.
Na ile dni wystarczy odlewka 10ml zapachu Acqua di Parma Colonia Pura?
Odlewka 10ml zapachu Acqua di Parma Colonia Pura to około 200 psiknięć, czyli mniej więcej 67 dni noszenia. Odlewka 3ml to około 60 psiknięć, czyli mniej więcej 20 dni. Odlewka 30ml to około 600 psiknięć, czyli mniej więcej 200 dni.
Jakie inne zapachy Acqua di Parma mogę wypróbować?
Oprócz Acqua di Parma Colonia Pura w 10ML znajdziesz też Colonia, Fico di Amalfi i Arancia di Capri od Acqua di Parma, wszystkie odlewane z oryginalnych flakonów.
Czy ta odlewka Acqua di Parma Colonia Pura to oryginalne perfumy?
Tak. Każdą odlewkę Acqua di Parma Colonia Pura napełniamy ręcznie z oryginalnego flakonu Acqua di Parma, niczego nie dodając ani nie rozcieńczając, więc otwiera się, rozwija i utrzymuje na skórze tak jak flakon. Sprzedajemy wyłącznie autentyczne oryginały.
Czym jest odlewka?
To niewielka ilość perfum, przelana z oryginalnego flakonu do atomizera podróżnego. Dostajesz prawdziwy zapach w pojemności, która pozwala nosić go przez kilka dni, zanim zdecydujesz się na pełny flakon.
Jak działa gwarancja zwrotu pieniędzy?
Jeśli zapach ci nie odpowiada, skontaktuj się z nami w ciągu 30 dni od jego dostarczenia, a zwrócimy ci pieniądze. Obowiązują warunki. Zobacz nasze zasady zwrotów.







