Goldfield & Banks · Parfum
Goldfield & Banks Purple Suede
- Oryginalne, autentyczne perfumy
- Wypróbuj przed zakupem flakonu
- Gotowe do podróży: 3ml, 10ml, 30ml
- Trwały zapach
Purple Suede od Goldfield & Banks to zapach skóry zbudowany przez perfumera Iliasa Ermenidisa wokół tekstury, a nie połysku. Lawenda, skóra i różowy pieprz otwierają go chłodną, lekko kwiatową ostrością. Kolendra i drewno skórzane prowadzą serce, utrzymując skórę miękką, a nie ostrą. Baza to miejsce, w którym zapach się pogłębia: drewno agarowe, ambra, cashmeran, cyweta, mech dębowy i paczula, ciepłe i lekko zwierzęce. Wprowadzony w 2022 roku, pasuje kobietom i mężczyznom, których pociąga skóra brzmiąca jak znoszona, a nie nowa. Głosujący trzymają go na jesień i zimę, głównie wieczorem i w nocy. Głosy na trwałość przechylają się w stronę długiej, a głosy na szlejf w stronę mocnego, więc zapach utrzymuje się bez odświeżania. Odlewka 3ml wystarczy, by zobaczyć, jak ta skóra leży na tobie.
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczegoDarmowa dostawa w UEDarmowa dostawa do
Zacznij zestaw od: Purple Suede
Purple Suede trafia do pierwszej fiolki. Wybierz jeszcze 3 po 3 ml: najtańszy jest gratis, a przy pierwszym zamówieniu dodajemy 5. w prezencie.
Szybko się wyprzedaje
Ze względu na duże zainteresowanie liczba sztuk jest ograniczona.
Wypróbuj bez obaw. Jeśli zapach ci nie odpowiada, daj nam znać w ciągu 30 dni, a zwrócimy pieniądze za zamówienie.*
50 000+ miłośników perfum i wciąż przybywa
Werdykt społeczności
Najczęściej wymieniane wrażenia związane z Purple Suede to długa trwałość i mocna projekcja, choć kolejne odpowiedzi w obu przypadkach wskazują na umiarkowany poziom. Lawenda i różowy pieprz łączą się ze skórą, po czym osiadają oud, ambra i cashmeran. Jego ciepły, skórzany charakter pasuje do jesiennych nocy, ale sprawdza się też zimą i wieczorami.
Podsumowanie AI na podstawie recenzji miłośników perfum
- Głowapierwsze wrażenie
- Sercepo kilku minutach
- Kolendra
- Drewno skórzane
- Bazato, co zostaje
- Marka
- Goldfield & Banks
- Stężenie
- Parfum
- Perfumiarz
- Ilias Ermenidis
- Profil zapachowy
- Unisex
- Premiera
- Pojemności odlewek
- 3ml, 10ml, 30ml
Wysyłamy na terenie całej UE. Zamówienia od 75,00 € wysyłamy za darmo. Zwroty przyjmujemy w ciągu 30 dni od dostawy.
Goldfield & Banks Purple Suede godzina po godzinie
Jak się otwiera, rozwija i utrzymuje na skórze.
Lawenda wsunięta w znoszoną skórzaną kurtkę, przy żarze.
Co czujesz
Pierwsze psiknięcie0–15 min
Serce15 min – 2 godz.
- Kolendra
- Drewno skórzane
Baza2 godz. – 7–12 godz.
- Trwałość
- 7–12 godz.
- Długotrwała
- Projekcja
- Mocna, 3 z 4
- Kiedy nosić
Pora dniaNocne wyjścieWieczór
Co mówią ci, którzy go noszą
Głosy ze społeczności perfumowych, najczęściej wybierane odpowiedzi na początku.
Trwałość
Najczęściej wybierane: 46%Długotrwała
Projekcja
Najczęściej wybierane: 44%Mocna
Pora roku
Najczęściej wybierane: 40%Jesień
Pora dnia
Najczęściej wybierane: 40%Nocne wyjście
Zobacz wszystkie głosyUkryj głosy
Trwałość, 250 głosów
- Bardzo słaba2%5 głosów
- Słaba6%16 głosów
- Umiarkowana23%57 głosów
- Długotrwała (Najczęściej wybierane)46%115 głosów
- Wieczna23%57 głosów
Projekcja, 250 głosów
- Intymna8%21 głosów
- Umiarkowana27%68 głosów
- Mocna (Najczęściej wybierane)44%109 głosów
- Ogromna21%52 głosy
Pora roku, 250 głosów
- Wiosna16%39 głosów
- Lato7%17 głosów
- Jesień (Najczęściej wybierane)40%100 głosów
- Zima38%94 głosy
Pora dnia, 250 głosów
- Dzień13%32 głosy
- Biuro11%27 głosów
- Wieczór36%90 głosów
- Nocne wyjście (Najczęściej wybierane)40%101 głosów
Którą pojemność wybrać?
Każda pojemność jest odlewana z tego samego oryginalnego flakonu.
Pokochało nas 50 000+ miłośników perfum
Dlaczego miłośnicy perfum testują go u nas, zanim kupią cały flakon.
10ML a zakup w ciemno
Co daje ci odlewka, a czego nie da flakon kupiony bez powąchania.
Jeśli lubisz Goldfield & Banks Purple Suede
Perfumy, które mają jego najbardziej charakterystyczne nuty.
- Oszczędzasz 35%
Wspólne nuty: Kolendra · Drewno agarowe (oud)
Wspólne nuty: Drewno agarowe (oud) · Skóra
Wspólne nuty: Kolendra · Skóra
- Szybko się wyprzedaje
Wspólne nuty: Cyweta · Kolendra
Wspólne nuty: Mech dębowy · Różowy pieprz
Wspólne nuty: Drewno agarowe (oud) · Skóra
Wspólne nuty: Cashmeran · Różowy pieprz
- Oszczędzasz 30%
Wspólne nuty: Drewno agarowe (oud) · Lawenda
Połącz go z
Goldfield & Banks Purple Suede + jeden z tych zapachów
Dodaje: Bergamotka · Szafran
- Szybko się wyprzedaje
Dodaje: Cedr · Kardamon
Dodaje: Bergamotka · Geranium
Dodaje: Cytryna · Wetiwer
Więcej zapachów marki Goldfield & Banks
- Szybko się wyprzedaje
- Oszczędzasz 37%
- Promocja · −10%
Najczęściej zadawane pytania
Jak pachnie Goldfield & Banks Purple Suede?
Goldfield & Banks Purple Suede otwiera się nutami: Lawenda, Skóra i Różowy pieprz. Serce tworzą nuty: Kolendra i Drewno skórzane. Z czasem przechodzi w nuty: Drewno agarowe (oud), Ambra, Cashmeran i Cyweta.
Czy Goldfield & Banks Purple Suede długo utrzymuje się na skórze?
Użytkownicy społeczności perfumowych najczęściej oceniają trwałość tego zapachu jako „długotrwała” (46% głosów), a 69% uznaje ją za długotrwałą lub wieczną. Projekcję najczęściej oceniają jako „mocna” (44% głosów). To, jak długo zapach utrzyma się na tobie, zależy też od twojej skóry i od tego, ile go nałożysz.
Czy Goldfield & Banks Purple Suede sprawdzi się latem?
Użytkownicy społeczności perfumowych polecają ten zapach głównie na: jesień i zima; lato zbiera tylko 7% głosów na porę roku.
Czy Goldfield & Banks Purple Suede sprawdzi się zimą?
Użytkownicy społeczności perfumowych chętnie noszą ten zapach także zimą: zima zbiera 38% głosów na porę roku, tuż za najczęściej wybieraną porą.
Czy Goldfield & Banks Purple Suede jest na dzień, czy na noc?
Użytkownicy społeczności perfumowych noszą ten zapach głównie po zmroku: 76% głosów na porę dnia przypada na wieczory i nocne wyjścia, a 24% na dzień lub biuro.
Czy Goldfield & Banks Purple Suede nadaje się do biura?
Użytkownicy społeczności perfumowych rzadko wybierają ten zapach do biura: biuro zbiera tylko 11% głosów na porę dnia.
Kto stworzył Goldfield & Banks Purple Suede?
Purple Suede to zapach marki Goldfield & Banks. Perfumiarz: Ilias Ermenidis. Premiera odbyła się w 2022 roku. Stężenie tego zapachu to Parfum.
Na ile dni wystarczy odlewka 10ml zapachu Goldfield & Banks Purple Suede?
Odlewka 10ml zapachu Goldfield & Banks Purple Suede to około 200 psiknięć, czyli mniej więcej 67 dni noszenia. Odlewka 3ml to około 60 psiknięć, czyli mniej więcej 20 dni. Odlewka 30ml to około 600 psiknięć, czyli mniej więcej 200 dni.
Jakie inne zapachy Goldfield & Banks mogę wypróbować?
Oprócz Goldfield & Banks Purple Suede w 10ML znajdziesz też Ingenious Ginger, Pacific Rock Moss i Bohemian Lime od Goldfield & Banks, wszystkie odlewane z oryginalnych flakonów.
Czy ta odlewka Goldfield & Banks Purple Suede to oryginalne perfumy?
Tak. Każdą odlewkę Goldfield & Banks Purple Suede napełniamy ręcznie z oryginalnego flakonu Goldfield & Banks, niczego nie dodając ani nie rozcieńczając, więc otwiera się, rozwija i utrzymuje na skórze tak jak flakon. Sprzedajemy wyłącznie autentyczne oryginały.
Czym jest odlewka?
To niewielka ilość perfum, przelana z oryginalnego flakonu do atomizera podróżnego. Dostajesz prawdziwy zapach w pojemności, która pozwala nosić go przez kilka dni, zanim zdecydujesz się na pełny flakon.
Jak działa gwarancja zwrotu pieniędzy?
Jeśli zapach ci nie odpowiada, skontaktuj się z nami w ciągu 30 dni od jego dostarczenia, a zwrócimy ci pieniądze. Obowiązują warunki. Zobacz nasze zasady zwrotów.







