Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia
- Oryginalne, autentyczne perfumy
- Wypróbuj przed zakupem flakonu
- Gotowe do podróży: 3ml, 10ml, 30ml
- Trwały zapach
Aqua Allegoria Flora Salvaggia marki Guerlain to świeży, wodny kwiatowy zapach stworzony na ciepłą pogodę. Otwiera się soczystym melonem i fiołkiem na tle wodnych nut i garści polnych kwiatów – lekko i lekko zielono. Kwiat pomarańczy i jaśmin łagodzą serce, a nuta solarna dodaje wrażenia nagrzania słońcem. Wysycha w kierunku irysu i białego piżma – pudrowo i czysto, a nie ciężko. Wprowadzony w 2021 roku, noszony jest głównie przez kobiety, i pasuje każdemu, kto chce lekkiego, jasnego kwiatowego zapachu na dzień. Głosujący sięgają po niego wiosną i latem, noszony w dzień i w biurze. Większość noszących ocenia zarówno trwałość, jak i rozchodzenie jako umiarkowane. Odlewka 3ml wystarczy, by nosić go w pracy przez tydzień, zanim zdecydujesz się na więcej.
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczegoDarmowa dostawa w UEDarmowa dostawa do
Zacznij zestaw od: Aqua Allegoria Flora Salvaggia
Aqua Allegoria Flora Salvaggia trafia do pierwszej fiolki. Wybierz jeszcze 3 po 3 ml: najtańszy jest gratis, a przy pierwszym zamówieniu dodajemy 5. w prezencie.
Szybko się wyprzedaje
Ze względu na duże zainteresowanie liczba sztuk jest ograniczona.
Wypróbuj bez obaw. Jeśli zapach ci nie odpowiada, daj nam znać w ciągu 30 dni, a zwrócimy pieniądze za zamówienie.*
50 000+ miłośników perfum i wciąż przybywa
Werdykt społeczności
Aqua Allegoria Flora Salvaggia pasuje na wiosenne dni: nuty wodne, fiołek i melon ustępują miejsca kwiatowi pomarańczy i jaśminowi, na bazie z irysa i białego piżma. Dla większości jego trwałość i projekcja są umiarkowane. Jest świeży i lekki na dzień lub do biura, sprawdza się także latem.
Podsumowanie AI na podstawie recenzji miłośników perfum
- Głowapierwsze wrażenie
- Melon
- Fiołek
- Nuty wodniste
- Dzikie kwiaty
- Sercepo kilku minutach
- Jaśmin
- Kwiat pomarańczy
- Nuty słoneczne
- Bazato, co zostaje
- Irys
- Białe piżmo
- Marka
- Guerlain
- Profil zapachowy
- Dla kobiet
- Premiera
- Pojemności odlewek
- 3ml, 10ml, 30ml
Wysyłamy na terenie całej UE. Zamówienia od 75,00 € wysyłamy za darmo. Zwroty przyjmujemy w ciągu 30 dni od dostawy.
Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia godzina po godzinie
Jak się otwiera, rozwija i utrzymuje na skórze.
Chłodny melon i fiołki nad jeziorem w wietrzne popołudnie.
Co mówią ci, którzy go noszą
Głosy ze społeczności perfumowych, najczęściej wybierane odpowiedzi na początku.
Trwałość
Najczęściej wybierane: 55%Umiarkowana
Projekcja
Najczęściej wybierane: 51%Umiarkowana
Pora roku
Najczęściej wybierane: 51%Wiosna
Pora dnia
Najczęściej wybierane: 56%Dzień
Zobacz wszystkie głosyUkryj głosy
Trwałość, 667 głosów
- Bardzo słaba13%86 głosów
- Słaba18%120 głosów
- Umiarkowana (Najczęściej wybierane)55%369 głosów
- Długotrwała11%74 głosy
- Wieczna3%18 głosów
Projekcja, 786 głosów
- Intymna41%321 głosów
- Umiarkowana (Najczęściej wybierane)51%402 głosy
- Mocna7%55 głosów
- Ogromna1%8 głosów
Pora roku, 667 głosów
- Wiosna (Najczęściej wybierane)51%341 głosów
- Lato40%265 głosów
- Jesień7%47 głosów
- Zima2%14 głosów
Pora dnia, 667 głosów
- Dzień (Najczęściej wybierane)56%372 głosy
- Biuro35%234 głosy
- Wieczór6%41 głosów
- Nocne wyjście3%20 głosów
Którą pojemność wybrać?
Każda pojemność jest odlewana z tego samego oryginalnego flakonu.
Pokochało nas 50 000+ miłośników perfum
Dlaczego miłośnicy perfum testują go u nas, zanim kupią cały flakon.
10ML a zakup w ciemno
Co daje ci odlewka, a czego nie da flakon kupiony bez powąchania.
Jeśli lubisz Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia
Perfumy, które mają jego najbardziej charakterystyczne nuty.
Wspólne nuty: Nuty słoneczne · Jaśmin
- Oszczędzasz 37%
Wspólne nuty: Nuty słoneczne · Kwiat pomarańczy
Wspólne nuty: Fiołek · Irys
Wspólne nuty: Fiołek · Kwiat pomarańczy
Wspólne nuty: Melon · Fiołek
Wspólne nuty: Melon · Kwiat pomarańczy
- Szybko się wyprzedaje
Wspólne nuty: Nuty wodniste · Białe piżmo
Wspólne nuty: Fiołek · Irys
Połącz go z
Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia + jeden z tych zapachów
- Oszczędzasz 38%
Dodaje: Drzewo sandałowe · Róża
Dodaje: Drzewo sandałowe · Ambra
Dodaje: Róża · Bergamotka
- Szybko się wyprzedaje
Dodaje: Drzewo sandałowe · Neroli
Więcej zapachów marki Guerlain
- Szybko się wyprzedaje
- Oszczędzasz 37%
Najczęściej zadawane pytania
Jak pachnie Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia?
Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia otwiera się nutami: Melon, Fiołek, Nuty wodniste i Dzikie kwiaty. Serce tworzą nuty: Jaśmin, Kwiat pomarańczy i Nuty słoneczne. Z czasem przechodzi w nuty: Irys i Białe piżmo.
Czy Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia długo utrzymuje się na skórze?
Użytkownicy społeczności perfumowych najczęściej oceniają trwałość tego zapachu jako „umiarkowana” (55% głosów), a 14% uznaje ją za długotrwałą lub wieczną. Projekcję najczęściej oceniają jako „umiarkowana” (51% głosów). To, jak długo zapach utrzyma się na tobie, zależy też od twojej skóry i od tego, ile go nałożysz.
Czy Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia sprawdzi się latem?
Użytkownicy społeczności perfumowych przy tym zapachu najczęściej głosują na: wiosna, ale lato wciąż zbiera 40% głosów na porę roku.
Czy Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia sprawdzi się zimą?
Użytkownicy społeczności perfumowych rzadko wybierają ten zapach na zimę: zima zbiera tylko 2% głosów na porę roku.
Czy Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia jest na dzień, czy na noc?
Użytkownicy społeczności perfumowych noszą ten zapach głównie w ciągu dnia: 91% głosów na porę dnia przypada na dzień lub biuro, a 9% na wieczory i nocne wyjścia.
Czy Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia nadaje się do biura?
Użytkownicy społeczności perfumowych wolą inne pory dnia, ale biuro wciąż zbiera 35% głosów na porę dnia.
Kto stworzył Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia?
Aqua Allegoria Flora Salvaggia to zapach marki Guerlain. Premiera odbyła się w 2021 roku.
Na ile dni wystarczy odlewka 10ml zapachu Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia?
Odlewka 10ml zapachu Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia to około 200 psiknięć, czyli mniej więcej 67 dni noszenia. Odlewka 3ml to około 60 psiknięć, czyli mniej więcej 20 dni. Odlewka 30ml to około 600 psiknięć, czyli mniej więcej 200 dni.
Jakie inne zapachy Guerlain mogę wypróbować?
Oprócz Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia w 10ML znajdziesz też Shalimar Eau de Parfum, Mon Guerlain i La Petite Robe Noire od Guerlain, wszystkie odlewane z oryginalnych flakonów.
Czy ta odlewka Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia to oryginalne perfumy?
Tak. Każdą odlewkę Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia napełniamy ręcznie z oryginalnego flakonu Guerlain, niczego nie dodając ani nie rozcieńczając, więc otwiera się, rozwija i utrzymuje na skórze tak jak flakon. Sprzedajemy wyłącznie autentyczne oryginały.
Czym jest odlewka?
To niewielka ilość perfum, przelana z oryginalnego flakonu do atomizera podróżnego. Dostajesz prawdziwy zapach w pojemności, która pozwala nosić go przez kilka dni, zanim zdecydujesz się na pełny flakon.
Jak działa gwarancja zwrotu pieniędzy?
Jeśli zapach ci nie odpowiada, skontaktuj się z nami w ciągu 30 dni od jego dostarczenia, a zwrócimy ci pieniądze. Obowiązują warunki. Zobacz nasze zasady zwrotów.







