Penhaligon's The Blazing Mister Sam Eau de Parfum Intense
- Oryginalne, autentyczne perfumy
- Wypróbuj przed zakupem flakonu
- Gotowe do podróży: 3ml, 10ml, 30ml
- Trwały zapach
Penhaligon's zbudował The Blazing Mister Sam Eau de Parfum Intense wokół śliwki i tytoniu – ciemny, słodki i lekko dymny. Soczysta śliwka otwiera go słodko i mrocznie, a nie jasno, zanim tytoń przejmie kontrolę w sercu kompozycji. Na poważnie robi się dopiero w bazie: skóra i paczula, ciepłe i przyprawione, nadają całości gęsty, dymny ciężar. Wprowadzony w 2026 roku, sięgają po niego głównie mężczyźni lubiący ciepło ze skórzanym rysem. Głosujący trzymają go na zimę i jesień, niemal zawsze po zmroku. Sillage w głosowaniu społeczności wypada silnie, a trwałość długotrwale, więc zapach nie wstydzi się swojej obecności. Spędź kilka zimowych wieczorów z odlewką 3ml, zanim zdecydujesz, czy zasługuje na stałe miejsce w rotacji.
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczegoDarmowa dostawa w UEDarmowa dostawa do
Zacznij zestaw od: The Blazing Mister Sam Eau de Parfum Intense
The Blazing Mister Sam Eau de Parfum Intense trafia do pierwszej fiolki. Wybierz jeszcze 3 po 3 ml: najtańszy jest gratis, a przy pierwszym zamówieniu dodajemy 5. w prezencie.
Szybko się wyprzedaje
Ze względu na duże zainteresowanie liczba sztuk jest ograniczona.
Wypróbuj bez obaw. Jeśli zapach ci nie odpowiada, daj nam znać w ciągu 30 dni, a zwrócimy pieniądze za zamówienie.*
50 000+ miłośników perfum i wciąż przybywa
Werdykt społeczności
Miłośnikom dymnego tytoniu i skóry The Blazing Mister Sam Eau de Parfum Intense oferuje przejście od śliwki do tytoniu, skóry i paczuli. Wiele osób wskazuje na długą trwałość i mocną projekcję, a niektórzy zgłaszają nawet wyjątkową trwałość i zapach wypełniający pomieszczenie. Pasuje na zimowe wieczory, ale także na jesień i późne noce.
Podsumowanie AI na podstawie recenzji miłośników perfum
- Marka
- Penhaligon's
- Profil zapachowy
- Dla mężczyzn
- Premiera
- Pojemności odlewek
- 3ml, 10ml, 30ml
Wysyłamy na terenie całej UE. Zamówienia od 75,00 € wysyłamy za darmo. Zwroty przyjmujemy w ciągu 30 dni od dostawy.
Penhaligon's The Blazing Mister Sam Eau de Parfum Intense godzina po godzinie
Jak się otwiera, rozwija i utrzymuje na skórze.
Śliwki i tytoń fajkowy na skórzanym fotelu klubowym po północy.
Główne akordytobacco, leather, sweet, fruity, patchouli
Co mówią ci, którzy go noszą
Głosy ze społeczności perfumowych, najczęściej wybierane odpowiedzi na początku.
Trwałość
Najczęściej wybierane: 48%Długotrwała
Projekcja
Najczęściej wybierane: 49%Mocna
Pora roku
Najczęściej wybierane: 46%Zima
Pora dnia
Najczęściej wybierane: 45%Wieczór
Zobacz wszystkie głosyUkryj głosy
Trwałość, 375 głosów
- Bardzo słaba1%3 głosy
- Słaba3%10 głosów
- Umiarkowana14%52 głosy
- Długotrwała (Najczęściej wybierane)48%180 głosów
- Wieczna35%130 głosów
Projekcja, 386 głosów
- Intymna3%12 głosów
- Umiarkowana21%80 głosów
- Mocna (Najczęściej wybierane)49%190 głosów
- Ogromna27%104 głosy
Pora roku, 209 głosów
- Wiosna9%18 głosów
- Lato3%7 głosów
- Jesień42%88 głosów
- Zima (Najczęściej wybierane)46%96 głosów
Pora dnia, 177 głosów
- Dzień10%18 głosów
- Biuro5%9 głosów
- Wieczór (Najczęściej wybierane)45%80 głosów
- Nocne wyjście40%70 głosów
Którą pojemność wybrać?
Każda pojemność jest odlewana z tego samego oryginalnego flakonu.
Pokochało nas 50 000+ miłośników perfum
Dlaczego miłośnicy perfum testują go u nas, zanim kupią cały flakon.
10ML a zakup w ciemno
Co daje ci odlewka, a czego nie da flakon kupiony bez powąchania.
Jeśli lubisz Penhaligon's The Blazing Mister Sam Eau de Parfum Intense
Perfumy, które mają jego najbardziej charakterystyczne nuty.
Wspólne nuty: Śliwka · Tytoń
- Oszczędzasz 39%
Wspólne nuty: Tytoń · Skóra
Wspólne nuty: Tytoń · Skóra
Wspólne nuty: Skóra · Paczula
- Oszczędzasz 37%
Wspólne nuty: Tytoń · Skóra
Wspólne nuty: Tytoń · Paczula
Wspólne nuty: Skóra · Paczula
- Szybko się wyprzedaje
Wspólne nuty: Tytoń · Paczula
Połącz go z
Penhaligon's The Blazing Mister Sam Eau de Parfum Intense + jeden z tych zapachów
Dodaje: Szafran · Labdanum
Dodaje: Szafran · Różowy pieprz
- Szybko się wyprzedaje
Dodaje: Kardamon · Cynamon
Dodaje: Brzoskwinia · Szafran
Więcej zapachów marki Penhaligon's
- Szybko się wyprzedaje
- Oszczędzasz 35%
- Oszczędzasz 38%
Najczęściej zadawane pytania
Jak pachnie Penhaligon's The Blazing Mister Sam Eau de Parfum Intense?
Penhaligon's The Blazing Mister Sam Eau de Parfum Intense otwiera się nutami: Śliwka. Serce tworzą nuty: Tytoń. Z czasem przechodzi w nuty: Skóra i Paczula. Według użytkowników społeczności perfumowych główne akordy tego zapachu to: tobacco, leather, sweet, fruity i patchouli.
Czy Penhaligon's The Blazing Mister Sam Eau de Parfum Intense długo utrzymuje się na skórze?
Użytkownicy społeczności perfumowych najczęściej oceniają trwałość tego zapachu jako „długotrwała” (48% głosów), a 83% uznaje ją za długotrwałą lub wieczną. Projekcję najczęściej oceniają jako „mocna” (49% głosów). To, jak długo zapach utrzyma się na tobie, zależy też od twojej skóry i od tego, ile go nałożysz.
Czy Penhaligon's The Blazing Mister Sam Eau de Parfum Intense sprawdzi się latem?
Użytkownicy społeczności perfumowych polecają ten zapach głównie na: jesień i zima; lato zbiera tylko 3% głosów na porę roku.
Czy Penhaligon's The Blazing Mister Sam Eau de Parfum Intense sprawdzi się zimą?
Tak. Użytkownicy społeczności perfumowych uznają zimę za najlepszą porę roku dla tego zapachu: zima zbiera 46% głosów na porę roku.
Czy Penhaligon's The Blazing Mister Sam Eau de Parfum Intense jest na dzień, czy na noc?
Użytkownicy społeczności perfumowych noszą ten zapach głównie po zmroku: 85% głosów na porę dnia przypada na wieczory i nocne wyjścia, a 15% na dzień lub biuro.
Czy Penhaligon's The Blazing Mister Sam Eau de Parfum Intense nadaje się do biura?
Użytkownicy społeczności perfumowych rzadko wybierają ten zapach do biura: biuro zbiera tylko 5% głosów na porę dnia.
Kto stworzył Penhaligon's The Blazing Mister Sam Eau de Parfum Intense?
The Blazing Mister Sam Eau de Parfum Intense to zapach marki Penhaligon's. Premiera odbyła się w 2026 roku.
Na ile dni wystarczy odlewka 10ml zapachu Penhaligon's The Blazing Mister Sam Eau de Parfum Intense?
Odlewka 10ml zapachu Penhaligon's The Blazing Mister Sam Eau de Parfum Intense to około 200 psiknięć, czyli mniej więcej 67 dni noszenia. Odlewka 3ml to około 60 psiknięć, czyli mniej więcej 20 dni. Odlewka 30ml to około 600 psiknięć, czyli mniej więcej 200 dni.
Jakie inne zapachy Penhaligon's mogę wypróbować?
Oprócz Penhaligon's The Blazing Mister Sam Eau de Parfum Intense w 10ML znajdziesz też Halfeti, Changing Constance i The Blazing Mr Sam od Penhaligon's, wszystkie odlewane z oryginalnych flakonów.
Czy ta odlewka Penhaligon's The Blazing Mister Sam Eau de Parfum Intense to oryginalne perfumy?
Tak. Każdą odlewkę Penhaligon's The Blazing Mister Sam Eau de Parfum Intense napełniamy ręcznie z oryginalnego flakonu Penhaligon's, niczego nie dodając ani nie rozcieńczając, więc otwiera się, rozwija i utrzymuje na skórze tak jak flakon. Sprzedajemy wyłącznie autentyczne oryginały.
Czym jest odlewka?
To niewielka ilość perfum, przelana z oryginalnego flakonu do atomizera podróżnego. Dostajesz prawdziwy zapach w pojemności, która pozwala nosić go przez kilka dni, zanim zdecydujesz się na pełny flakon.
Jak działa gwarancja zwrotu pieniędzy?
Jeśli zapach ci nie odpowiada, skontaktuj się z nami w ciągu 30 dni od jego dostarczenia, a zwrócimy ci pieniądze. Obowiązują warunki. Zobacz nasze zasady zwrotów.







