État Libre d'Orange Fat Electrician
Plătește cum vrei cu
sau 3 rate fără dobândă a câte9,63 €cuDAE 0%
- Parfum original, autentic
- Încearcă parfumul înainte să cumperi flaconul întreg
- 3ml, 10ml, 30ml, gata de călătorie
- Parfum de lungă durată
Fat Electrician de la État Libre d'Orange este o apă de parfum lemnoasă din 2009 pentru bărbați, creată de Antoine Maisondieu și subintitulată vetiver semi-modern. Piperul negru și elemi se deschid luminos și picant. Cedrul și vetiverul formează o inimă uscată și verde, cu o moliciune cremoasă, ușor de nucă. Opoponax, smirna și vanilia încheie pe un fond cald, rășinos și delicat de dulce. Povestea lui este cea a unei frumuseți trecute, un fost seducător texan devenit electrician în New Jersey. Fin și neașteptat, se potrivește toamnei și primăverii, mai ales ziua.
Se expediază în cel mult 1 zi lucrătoareLivrare gratuită în UELivrare gratuită în
Începe un set de mostre cu Fat Electrician
Fat Electrician ocupă prima fiolă. Alege încă 3 în 3 ml: cel mai ieftin e gratis, iar la prima comandă îți adăugăm cadou un al 5-lea parfum.
Se vinde rapid
Din cauza cererii mari, cantitățile sunt limitate.
Încearcă fără griji. Dacă parfumul nu ți se potrivește, anunță-ne în termen de 30 de zile și îți rambursăm comanda.*
50.000+ de iubitori de parfum, și numărul lor crește
Verdictul comunității
Fat Electrician se deschide cu piper negru și elemi, apoi lemnul de cedru și vetiverul duc spre opoponax, smirnă și vanilie. Caracterul dulce, lemnos, cu nuanțe de nucă se potrivește cel mai bine toamnei, iar primăvara merge și ea. Se simte cel mai bine ziua, noaptea îi stă bine și ea, iar bărbații tind să îl aleagă.
Rezumat cu ajutorul AI din recenziile pasionaților de parfumuri
- Vârfprima impresie
- Piper negru
- elemi
- Inimădupă câteva minute
- Lemn de cedru
- Vetiver
- Bazăce rămâne
- Smirnă
- Opoponax
- Vanilie
- Brand
- État Libre d'Orange
- Profil olfactiv
- Pentru bărbați
- Lansare
- Mărimi de decant
- 3ml, 10ml, 30ml
Livrăm în toată UE. Comenzile de peste 75,00 € au livrare gratuită. Acceptăm retururi în 30 de zile de la livrare.
État Libre d'Orange Fat Electrician, oră de oră
Cum se deschide, se așază și persistă pe piele.
Acorduri principalesweet, woody, vanilla, aromatic, nutty
Ce simți
Prima pulverizare0–15 min
- Piper negru
- elemi
Inimă15 min – 2 ore
- Lemn de cedru
- Vetiver
BazăDe la 2 ore
- Smirnă
- Opoponax
- Vanilie
Ce spun cei care îl poartă
Voturi din comunitățile de parfumuri, întâi răspunsurile cu cele mai multe voturi.
Sezon
Cele mai votate: 38%Toamnă
Momentul zilei
Cele mai votate: 66%Zi
Vezi toate voturileAscunde voturile
Sezon, 3.902 voturi
- Primăvară25%985 de voturi
- Vară12%486 de voturi
- Toamnă (Cele mai votate)38%1.500 de voturi
- Iarnă24%931 de voturi
Momentul zilei, 1.963 de voturi
- Zi (Cele mai votate)66%1.300 de voturi
- Birou0%0 voturi
- Seară0%0 voturi
- Ieșire în oraș34%663 de voturi
Ce mărime ți se potrivește?
Fiecare mărime e turnată din același flacon original.
Apreciat de 50.000+ de iubitori de parfum
De ce iubitorii de parfum îl încearcă la noi înainte să cumpere flaconul.
10ML vs. blind buy
Ce îți oferă un decant și nu îți poate oferi un flacon cumpărat fără să-l fi mirosit.
Dacă îți place État Libre d'Orange Fat Electrician
Parfumuri care au în comun notele lui cele mai caracteristice.
- Preferatul clienților
Note comune: Opoponax · Smirnă
Note comune: Smirnă · Lemn de cedru
Note comune: Opoponax · Lemn de cedru
Note comune: elemi · Lemn de cedru
Note comune: elemi · Vetiver
- Reducere 37%
Note comune: elemi · Vetiver
Note comune: Opoponax · Vetiver
Note comune: Opoponax · Vanilie
Combină-l cu
État Libre d'Orange Fat Electrician + unul dintre aceste parfumuri
Adaugă: Paciuli · Bergamotă
Adaugă: Paciuli · Boabe de tonka
- Se vinde rapid
Adaugă: Grepfrut · Iasomie
Adaugă: Benzoin · Lemn de santal
Mai multe de la État Libre d'Orange
- Se vinde rapid
- Reducere 31%
Întrebări frecvente
Cum miroase État Libre d'Orange Fat Electrician?
État Libre d'Orange Fat Electrician se deschide cu Piper negru și elemi. În inimă apar Lemn de cedru și Vetiver. La final, se așază pe Smirnă, Opoponax și Vanilie. Cumpărătorii din comunitățile de parfumuri îi descriu acordurile principale drept sweet, woody, vanilla, aromatic și nutty.
État Libre d'Orange Fat Electrician e potrivit pentru vară?
Cumpărătorii din comunitățile de parfumuri îl recomandă mai ales pentru toamnă; vara adună doar 12% din voturile pentru sezon.
État Libre d'Orange Fat Electrician e potrivit pentru iarnă?
Cumpărătorii din comunitățile de parfumuri preferă alte sezoane, dar iarna adună totuși 24% din voturile pentru sezon.
État Libre d'Orange Fat Electrician se poartă ziua sau seara?
Cumpărătorii din comunitățile de parfumuri îl poartă mai ales ziua: 66% din voturile pentru momentul zilei sunt pentru zi sau birou, iar 34% pentru seară și ieșiri în oraș.
Pot purta État Libre d'Orange Fat Electrician la birou?
Cumpărătorii din comunitățile de parfumuri îl aleg rar pentru birou: biroul adună doar 0% din voturile pentru momentul zilei.
Cine produce État Libre d'Orange Fat Electrician?
Fat Electrician este produs de État Libre d'Orange. A fost lansat în 2009.
Pentru câte zile ajunge un decant État Libre d'Orange Fat Electrician de 10ml?
Un decant État Libre d'Orange Fat Electrician de 10ml are circa 200 de pulverizări, adică vreo 67 de zile de purtat. Decantul de 3ml are circa 60 de pulverizări, cam 20 de zile. Decantul de 30ml are circa 600 de pulverizări, cam 200 de zile.
Ce alte parfumuri État Libre d'Orange pot încerca?
Pe lângă État Libre d'Orange Fat Electrician, la 10ML găsești și You Or Someone Like You, Jasmin et Cigarette și I am Trash – Les Fleurs du Déchet de la État Libre d'Orange, toate decantate din flaconul original.
Acest decant État Libre d'Orange Fat Electrician este parfumul original?
Da. Fiecare decant État Libre d'Orange Fat Electrician e umplut manual dintr-un flacon original État Libre d'Orange, fără să adăugăm sau să diluăm nimic, așa că se deschide, evoluează și ține pe piele exact ca flaconul. Vindem doar parfumuri originale, autentice.
Ce este un decant?
O cantitate mică dintr-un parfum, luată din flaconul original și pusă într-un atomizor de călătorie. Primești parfumul adevărat, într-o mărime care îți permite să-l porți zile întregi înainte să te decizi pentru flaconul întreg.
Cum funcționează garanția de returnare a banilor?
Dacă un parfum nu ți se potrivește, scrie-ne în 30 de zile de la primire și ne ocupăm de rambursare. Se aplică termeni și condiții. Vezi politica de rambursare.







