Hugo Boss · Eau de Toilette
Hugo Man
Plaťte, jak chcete –
nebo 3 bezúročné splátky po10,30 €přesRPSN 0 %
- Pravý originální parfém
- Vyzkoušejte ho před koupí celého flakonu
- 3ml, 10ml, 30ml na cesty
- Dlouhotrvající vůně
Hugo Man od Hugo Boss vede svěžím kousnutím zeleného jablka – úvodem, který zní spíš čerstvě než sladce. Aromatická levandule přebírá střed a vůně se pak usazuje v jedlovém balzámu, borovici a širší dřevité bázi, jež zůstává čistá a lehce chladná, se slabým ozonovým nádechem pod tím. Vyšla v roce 2021 a sluší každému, kdo chce jablečnou a zelenou svěžest, aniž by vůně ztěžkla nebo zostřela. Hlasující si ji vybírají na jaro a léto, téměř vždy přes den. Hlasování nositelů se u výdrže i stopy kloní k mírné, takže sedí blízko pokožky, ne že by naplnila místnost. Noste odstřik 10ml v kabelce přes teplejší měsíce a uvidíte, jak často se z ní stane ta, po které sáhnete.
Odesíláme do 1 pracovního dneDoprava zdarma po celé EUDoprava zdarma:
Rychle mizí
Kvůli vysoké poptávce je množství omezené.
30denní záruka vrácení peněz
Vyzkoušejte bez obav. Pokud vám vůně nesedne, dejte nám vědět do 30 dnů a peníze za objednávku vám vrátíme.*
Už 50 000+ milovníků vůní a další přibývají
- Hlavaprvní dojem
- Zelené jablko
- Srdcepo pár minutách
- Základco přetrvá
- Jedle balzámová
- Borovice
- Dřevité tóny
- Značka
- Hugo Boss
- Koncentrace
- Eau de Toilette
- Vonný profil
- Unisex
- Rok uvedení
- 2021
- Velikosti odstřiků
- 3ml, 10ml, 30ml
Doručujeme po celé EU. U objednávek nad 75,00 € je doprava zdarma. Vrácení přijímáme do 30 dnů od doručení.
Najděte svou osobní vůni
Noste Hugo Boss Hugo Man tak, jak se nosit má: na vlastní kůži, celý den a několik dní po sobě. Odstřik je originální parfém v cestovním rozprašovači, takže poznáte, jak se otevírá, jak se usazuje a jak dlouho s vámi vydrží, než se rozhodnete pro celý flakon.
Originální parfém
Dny skutečného nošení
Vejde se do každé tašky
Jak fungují odstřiky?
Každý odstřik začíná u pravého celého flakonu. Parfém ručně stáčíme do čistého cestovního rozprašovače – nic nepřidáváme, nic neředíme.
Rozprašovač stříká stejně jako originál, takže se vůně šíří a drží přesně tak jako z flakonu.
Noste ho tak dlouho, jak potřebujete, abyste se rozhodli. Pokud si ho zamilujete, budete vědět, který celý flakon za to stojí. Pokud ne, přišli jste jen o pár mililitrů.
Ručně stáčeno z flakonu
Bez přísad a bez ředění
Vyberte si velikost
1. 3ml na objevování
Zhruba 60 střiků: dost na to, abyste ho nosili týden i déle.
2. 10ml na nošení
Zhruba 200 střiků: týdny každodenního nošení, vejde se do kapsy.
3. 30ml na dlouho
Zhruba 600 střiků: nejvýhodnější volba, když už víte, že je to vaše vůně.
Vyberte si velikost
1. 3ml na objevování
Zhruba 60 střiků: dost na to, abyste ho nosili týden i déle.
2. 10ml na nošení
Zhruba 200 střiků: týdny každodenního nošení, vejde se do kapsy.
3. 30ml na dlouho
Zhruba 600 střiků: nejvýhodnější volba, když už víte, že je to vaše vůně.
Vyzkoušejte ho pár dní, než se rozhodnete
Proč 10ML?
| Proč 10ML? | Nákup naslepo | |
|---|---|---|
| Pravý originální parfém | ||
| Několik dní nošení, než se rozhodnete | ||
| Několik vůní za cenu jednoho flakonu | ||
| Rozprašovač připravený na cesty | ||
| Žádný zbytečný flakon, když vám vůně nesedne |
Klíčové tóny
Jak Hugo Man voní od prvního střiku až po doznění
Tóny hlavy
Zelené jablko
Tóny základu
Jedle balzámová, Borovice, Dřevité tóny
Vonný profil
Jak se Hugo Boss Hugo Man chová na kůži podle hodnocení členů parfémových komunit.
- Výdrž
Střední 40 %
- Stopa
Střední 45 %
- Roční období
Jaro 35 %
- Denní doba
Den 55 %
- Hlavní akordy
- aromatic
- woody
- fresh
- green
- ozonic
Často kladené otázky
Hugo Boss Hugo Man se otevírá tóny Zelené jablko. Srdce přináší tóny Levandule. V doznění zůstávají tóny Jedle balzámová, Borovice a Dřevité tóny. Hlavní akordy podle členů parfémových komunit: aromatic, woody, fresh, green a ozonic.
Členové parfémových komunit u výdrže nejčastěji volí „střední“ (40 % hlasů) a 25 % ji hodnotí jako dlouhou nebo věčnou. U stopy nejčastěji volí „střední“ (45 % hlasů). Jak dlouho na vás vydrží, záleží i na vaší pokožce a na tom, kolik parfému nanesete.
Členové parfémových komunit ji řadí mezi letní vůně: jaro a léto jsou její nejčastěji volená období a na léto připadá 30 % hlasů pro roční období.
Členové parfémových komunit ji nosí ve dne i v noci stejně rádi: 55 % hlasů pro denní dobu připadá na den nebo kancelář, 45 % na večery a noční život.
Hugo Man vyrábí značka Hugo Boss. Na trh přišla v roce 2021. Koncentrace: Eau de Toilette.
Ano. Každý odstřik plníme z pravého originálního flakonu vůně, kterou vidíte na této stránce. Nikdy neprodáváme kopie, napodobeniny ani vůně „inspirované“ originálem.
Každý plníme ručně, přímo z originálního celého flakonu, do čistého cestovního rozprašovače. Nic nepřidáváme ani neředíme, takže voní, šíří se a vydrží stejně jako flakon, ze kterého pochází.
3ml (zhruba 60 střiků) je ideální na objevení vůně během týdne i déle. 10ml (zhruba 200 střiků) vystačí na týdny každodenního nošení a vejde se do každé kapsy. 30ml (zhruba 600 střiků) je nejvýhodnější, když si vás vůně už získala.
Při třech střicích denně vydrží malý odstřik zhruba tři týdny a ten největší několik měsíců. Výdrž na kůži závisí na samotném parfému; odstřik si zachovává charakter originálu.
Pokud vám vůně nesedne, ozvěte se nám do 30 dnů od doručení a zařídíme vrácení peněz. Platí podmínky. Podívejte se na naše podmínky vrácení peněz.
Malé množství parfému odebrané z originálního flakonu a stočené do cestovního rozprašovače. Dostanete skutečnou vůni ve velikosti, se kterou můžete několik dní žít, než se rozhodnete pro celý flakon.
Ano. Je to stejný parfém, stočený bez přidávání a ředění, takže se na kůži rozvíjí, doznívá a drží stejně jako z flakonu.
S 10ML je to jinak
Ručně stáčené z pravých flakonů, nikdy neředěné
Přidejte se k těm, kdo přestali kupovat parfémy naslepo
Od 3ml na první rande po 30ml na dlouho
Další od značky Hugo Boss
Vše od značky Hugo Boss- Sleva 31 %
- Sleva 28 %
- Sleva 29 %
- Sleva 31 %
- Sleva 29 %
- Sleva 31 %
- Sleva 31 %
- Sleva 31 %
Podobné podle tónů
- Sleva 29 %
- Sleva 29 %
- Sleva 30 %
- Sleva 30 %
- Sleva 30 %
- Sleva 30 %
- Sleva 31 %
- Sleva 29 %
Dobře se vrství s vůní Hugo Boss Hugo Man
Vybráno kvůli tónům Bergamot, Pačuli a Pelargonie, které se v parfémech z naší nabídky často potkávají v jedné kompozici s jejími tóny Levandule.
- Sleva 29 %
- Sleva 31 %
- Sleva 31 %
- Sleva 31 %