Tom Ford Fucking Fabulous
- Aito alkuperäinen hajuvesi
- Kokeile ennen koko pulloa
- Matkavalmis: 3ml, 10ml, 30ml
- Pitkään pysyvä tuoksu
Fucking Fabulous by Tom Ford is soft leather dusted with almond and orris, louder in name than in manner. Lavender and clary sage open it, herbal and slightly bitter. The heart turns soft and smooth: leather, bitter almond and vanilla, with orris adding a powdery, cosmetic feel. Tonka bean, Cashmeran, white woods and amber warm the base into something plush and faintly animalic. Launched in 2017, it is shared by men and women, and it suits anyone who likes a scent with a bit of attitude. Voters reach for it in winter and autumn, mostly at night, though it also works at the office. Votes on longevity lean long-lasting, while sillage leans moderate. Start with a 10ml decant and live with it for a few weeks before the bottle.
Lähetetään 1 arkipäivän kuluessaIlmainen toimitus EU:n alueelleIlmainen toimitus:
Aloita tutustumissetti tuoksulla Fucking Fabulous
Fucking Fabulous täyttää ensimmäisen pullon. Valitse vielä 3 muuta 3 ml -koossa: halvin on ilmainen, ja ensimmäiseen tilaukseesi lisäämme 5. lahjaksi.
Myydään loppuun nopeasti
Suuren kysynnän vuoksi määrät ovat rajalliset.
Kokeile huoletta. Jos tuoksu ei ole sinua varten, kerro meille 30 päivän kuluessa, niin palautamme tilauksesi hinnan.*
50 000+ tuoksujen ystävää ja luku kasvaa
- Merkki
- Tom Ford
- Tuoksuprofiili
- Unisex
- Julkaistu
- Dekanttikoot
- 3ml, 10ml, 30ml
Toimitamme kaikkialle EU:n alueelle. Toimitus on ilmainen 75,00 € tilauksesta alkaen. Palautukset hyväksytään 30 päivän kuluessa toimituksesta.
Tom Ford Fucking Fabulous, tunti tunnilta
Miten se avautuu, asettuu ja viipyy iholla.
Pääsoinnutaromatic, leather, vanilla, almond, amber
Mitä käyttäjät sanovat
Tuoksuyhteisöjen äänet, eniten äänestetyt vastaukset ensin.
Pysyvyys
Eniten ääniä: 42 %Pitkään pysyvä
Sillage
Eniten ääniä: 49 %Kohtalainen
Vuodenaika
Eniten ääniä: 50 %Talvi
Vuorokaudenaika
Eniten ääniä: 55 %Iltamenot
Näytä kaikki äänetPiilota äänet
Pysyvyys, 3 914 ääntä
- Hyvin heikko3 %118 ääntä
- Heikko7 %276 ääntä
- Kohtalainen37 %1 464 ääntä
- Pitkään pysyvä (Eniten ääniä)42 %1 646 ääntä
- Ikuinen10 %410 ääntä
Sillage, 4 329 ääntä
- Läheinen12 %500 ääntä
- Kohtalainen (Eniten ääniä)49 %2 142 ääntä
- Voimakas29 %1 252 ääntä
- Valtava10 %435 ääntä
Vuodenaika, 3 914 ääntä
- Kevät12 %470 ääntä
- Kesä3 %117 ääntä
- Syksy35 %1 370 ääntä
- Talvi (Eniten ääniä)50 %1 957 ääntä
Vuorokaudenaika, 3 914 ääntä
- Päiväsaika10 %391 ääntä
- Toimisto5 %196 ääntä
- Ilta30 %1 174 ääntä
- Iltamenot (Eniten ääniä)55 %2 153 ääntä
Mikä koko sopii sinulle?
Jokainen koko dekantoidaan samasta alkuperäisestä pullosta.
50 000+ rakastama
Miksi tuoksujen ystävät kokeilevat sitä meillä ennen kuin ostavat pullon.
10ML vs sokkoostos
Mitä dekantti antaa, mitä haistamatta ostettu pullo ei voi antaa.
Jos pidät tuoksusta Tom Ford Fucking Fabulous
Hajuvesiä, joilla on sen tunnusomaisimmat nuotit.
- Asiakkaiden suosikki
Yhteisiä nuotteja: Karvas manteli · Cashmeran
Yhteisiä nuotteja: Nahka · Iirisjuuri
Yhteisiä nuotteja: Karvas manteli · Tonkapapu
- Säästä 38 %
Yhteisiä nuotteja: Karvas manteli · Tonkapapu
Yhteisiä nuotteja: Muskottisalvia · Laventeli
Yhteisiä nuotteja: Muskottisalvia · Tonkapapu
- Säästä 36 %
Yhteisiä nuotteja: Cashmeran · Laventeli
Yhteisiä nuotteja: Laventeli · Iirisjuuri
Kerrosta sen kanssa
Tom Ford Fucking Fabulous + jokin näistä
Lisää nuotit: Santelipuu · Jasmiini
- Myydään loppuun nopeasti
Lisää nuotit: Muskus · Patsuli
Lisää nuotit: Labdanum · Ruusu
Lisää nuotit: Santelipuu · Bergamotti
Lisää: Tom Ford
- Säästä 37 %
- Myydään loppuun nopeasti
- Säästä 37 %
Usein kysytyt kysymykset
Miltä Tom Ford Fucking Fabulous tuoksuu?
Tom Ford Fucking Fabulous avautuu nuoteilla: Muskottisalvia ja Laventeli. Sydämessä: Karvas manteli, Nahka, Iirisjuuri ja Vanilja. Dry-downissa: Meripihka, Cashmeran, Tonkapapu ja Valkoiset puut. Tuoksuyhteisöjen ostajat kuvaavat sen pääsointuja näin: aromatic, leather, vanilla, almond ja amber.
Pysyykö Tom Ford Fucking Fabulous pitkään?
Tuoksuyhteisöjen ostajat arvioivat sen pysyvyyden useimmin arvolla pitkään pysyvä (42 % äänistä), ja 53 % arvioi sen pitkäkestoiseksi tai ikuiseksi. He arvioivat sen sillagen useimmin arvolla kohtalainen (49 % äänistä). Kuinka kauan se pysyy sinulla, riippuu myös ihostasi ja käyttämästäsi määrästä.
Sopiiko Tom Ford Fucking Fabulous kesään?
Tuoksuyhteisöjen ostajien suosituimmat vuodenajat sille ovat talvi; kesä saa vain 3 % vuodenaika-äänistä.
Sopiiko Tom Ford Fucking Fabulous -tuoksu talveen?
Kyllä. Tuoksuyhteisöjen käyttäjät äänestävät talven sen parhaaksi vuodenajaksi: talvi saa 50 % vuodenaikaäänistä.
Onko Tom Ford Fucking Fabulous päivään vai iltaan?
Tuoksuyhteisöjen ostajat käyttävät sitä enimmäkseen pimeän tultua: 85 % vuorokaudenaika-äänistä on illoille ja iltamenoille, 15 % päiväkäytölle tai toimistolle.
Voinko käyttää Tom Ford Fucking Fabulous -tuoksua toimistolla?
Tuoksuyhteisöjen käyttäjät valitsevat sen harvoin toimistoon: vain 5 % vuorokaudenaika-äänistä menee toimistolle.
Kuka valmistaa tuoksun Tom Ford Fucking Fabulous?
Fucking Fabulous on merkin Tom Ford valmistama. Se julkaistiin vuonna 2017.
Moneenko käyttökertaan Tom Ford Fucking Fabulous -tuoksun 10ml-dekantti riittää?
Tom Ford Fucking Fabulous -tuoksun 10ml-dekantissa on noin 200 suihkausta, eli noin 67 päivän käyttöön. 3ml-dekantissa on noin 60 suihkausta, noin 20 päiväksi. 30ml-dekantissa on noin 600 suihkausta, noin 200 päiväksi.
Mitä muita tuoksuja voin kokeilla merkiltä Tom Ford?
Tom Ford Fucking Fabulous -tuoksun lisäksi 10ML:llä on merkiltä Tom Ford myös Black Orchid, Tobacco Vanille ja Oud Wood, ja jokainen täytetään alkuperäisestä pullosta.
Onko tämä Tom Ford Fucking Fabulous -dekantti alkuperäistä tuoksua?
Kyllä. Jokainen Tom Ford Fucking Fabulous -dekantti täytetään käsin merkin Tom Ford alkuperäisestä pullosta. Mitään ei lisätä eikä laimenneta, joten tuoksu avautuu, kehittyy ja kestää iholla samoin kuin pullosta. Myymme vain aitoja alkuperäisiä tuoksuja.
Mikä on dekantti?
Pieni määrä hajuvettä, otettu sen alkuperäisestä pullosta ja siirretty matkasuihkepulloon. Saat oikean tuoksun koossa, jonka kanssa voit elää päiviä ennen kuin päätät koko pullosta.
Miten rahat takaisin -takuu toimii?
Jos tuoksu ei ole sinua varten, ota yhteyttä 30 päivän kuluessa sen saapumisesta, niin järjestämme hyvityksen. Ehdot ovat voimassa. Katso palautuskäytäntö.







