Ariana Grande Sweet Like Candy
Płać, jak chcesz –
lub 3 nieoprocentowane raty po5,97 €zRRSO 0%
- Oryginalne, autentyczne perfumy
- Wypróbuj przed zakupem flakonu
- Gotowe do podróży: 3ml, 10ml, 30ml
- Trwały zapach
Ariana Grande Sweet Like Candy to kwiatowo-owocowa gourmand woda perfumowana dla kobiet z 2016 roku, trzeci zapach piosenkarki po Ari (2015) i Frankie (2016). Podobnie jak Ari, jej flakon ma puszysty pompon, tym razem w matowym jasnoróżowym kolorze. Otwierają ją jeżyna, gruszka i bergamotka. Bita śmietana, pianki marshmallow, czarna porzeczka, jaśmin, wiciokrzew i plumeria tworzą cukierkowe kwiatowe serce, a wanilia z drzewem kaszmirowym łagodzą bazę. Słodka i owocowa Ariana Grande Sweet Like Candy najlepiej pasuje do wiosennych i letnich dni.
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczegoDarmowa dostawa w UEDarmowa dostawa do
Zacznij zestaw od: Sweet Like Candy
Sweet Like Candy trafia do pierwszej fiolki. Wybierz jeszcze 3 po 3 ml: najtańszy jest gratis, a przy pierwszym zamówieniu dodajemy 5. w prezencie.
Szybko się wyprzedaje
Ze względu na duże zainteresowanie liczba sztuk jest ograniczona.
Wypróbuj bez obaw. Jeśli zapach ci nie odpowiada, daj nam znać w ciągu 30 dni, a zwrócimy pieniądze za zamówienie.*
50 000+ miłośników perfum i wciąż przybywa
Werdykt społeczności
W Sweet Like Candy cierpka jeżyna, gruszka i bergamotka ustępują miejsca wanilii i drzewu kaszmirowemu, a pomiędzy nimi leżą bita śmietana i marshmallow. Zapach najlepiej wypada w wiosenne dni, latem też się sprawdza. Pasuje każdemu, kto chce lekkiego, cukrowego, pogodnego nastroju.
Podsumowanie AI na podstawie recenzji miłośników perfum
- Głowapierwsze wrażenie
- Bergamotka
- Jeżyna
- Gruszka
- Sercepo kilku minutach
- Czarna porzeczka
- Frangipani
- Wiciokrzew
- Jaśmin
- Pianka marshmallow
- Bita śmietana
- Bazato, co zostaje
- Drewno kaszmirowe
- Wanilia
- Marka
- Ariana Grande
- Profil zapachowy
- Dla kobiet
- Premiera
- Pojemności odlewek
- 3ml, 10ml, 30ml
Wysyłamy na terenie całej UE. Zamówienia od 75,00 € wysyłamy za darmo. Zwroty przyjmujemy w ciągu 30 dni od dostawy.
Ariana Grande Sweet Like Candy godzina po godzinie
Jak się otwiera, rozwija i utrzymuje na skórze.
Główne akordysweet, fruity, vanilla, powdery, lactonic
Co czujesz
Pierwsze psiknięcie0–15 min
- Bergamotka
- Jeżyna
- Gruszka
Serce15 min – 2 godz.
- Czarna porzeczka
- Frangipani
- Wiciokrzew
- Jaśmin
- Pianka marshmallow
- Bita śmietana
BazaOd 2 godz.
- Drewno kaszmirowe
- Wanilia
Co mówią ci, którzy go noszą
Głosy ze społeczności perfumowych, najczęściej wybierane odpowiedzi na początku.
Pora roku
Najczęściej wybierane: 37%Wiosna
Pora dnia
Najczęściej wybierane: 81%Dzień
Zobacz wszystkie głosyUkryj głosy
Pora roku, 6700 głosów
- Wiosna (Najczęściej wybierane)37%2500 głosów
- Lato27%1800 głosów
- Jesień18%1200 głosów
- Zima18%1200 głosów
Pora dnia, 3582 głosy
- Dzień (Najczęściej wybierane)81%2900 głosów
- Biuro0%0 głosów
- Wieczór0%0 głosów
- Nocne wyjście19%682 głosy
Którą pojemność wybrać?
Każda pojemność jest odlewana z tego samego oryginalnego flakonu.
Pokochało nas 50 000+ miłośników perfum
Dlaczego miłośnicy perfum testują go u nas, zanim kupią cały flakon.
10ML a zakup w ciemno
Co daje ci odlewka, a czego nie da flakon kupiony bez powąchania.
Jeśli lubisz Ariana Grande Sweet Like Candy
Perfumy, które mają jego najbardziej charakterystyczne nuty.
- Ulubieniec klientów
Wspólne nuty: Wiciokrzew · Pianka marshmallow
Wspólne nuty: Bita śmietana · Drewno kaszmirowe
Wspólne nuty: Wiciokrzew · Jaśmin
Wspólne nuty: Jeżyna · Jaśmin
Wspólne nuty: Bita śmietana · Pianka marshmallow
- Oszczędzasz 37%
Wspólne nuty: Pianka marshmallow · Bergamotka
Wspólne nuty: Bita śmietana · Gruszka
Wspólne nuty: Wiciokrzew · Jaśmin
Połącz go z
Ariana Grande Sweet Like Candy + jeden z tych zapachów
- Szybko się wyprzedaje
Dodaje: Drzewo sandałowe · Cytryna
Dodaje: Kwiat pomarańczy · Cytryna
Dodaje: Bób tonka · Piżmo
- Oszczędzasz 35%
Dodaje: Drzewo sandałowe · Lawenda
Więcej zapachów marki Ariana Grande
- Szybko się wyprzedaje
- Oszczędzasz 30%
Najczęściej zadawane pytania
Jak pachnie Ariana Grande Sweet Like Candy?
Ariana Grande Sweet Like Candy otwiera się nutami: Bergamotka, Jeżyna i Gruszka. Serce tworzą nuty: Czarna porzeczka, Frangipani, Wiciokrzew i Jaśmin. Z czasem przechodzi w nuty: Drewno kaszmirowe i Wanilia. Według użytkowników społeczności perfumowych główne akordy tego zapachu to: sweet, fruity, vanilla, powdery i lactonic.
Czy Ariana Grande Sweet Like Candy sprawdzi się latem?
Użytkownicy społeczności perfumowych przy tym zapachu najczęściej głosują na: wiosna, ale lato wciąż zbiera 27% głosów na porę roku.
Czy Ariana Grande Sweet Like Candy sprawdzi się zimą?
Użytkownicy społeczności perfumowych rzadko wybierają ten zapach na zimę: zima zbiera tylko 18% głosów na porę roku.
Czy Ariana Grande Sweet Like Candy jest na dzień, czy na noc?
Użytkownicy społeczności perfumowych noszą ten zapach głównie w ciągu dnia: 81% głosów na porę dnia przypada na dzień lub biuro, a 19% na wieczory i nocne wyjścia.
Czy Ariana Grande Sweet Like Candy nadaje się do biura?
Użytkownicy społeczności perfumowych rzadko wybierają ten zapach do biura: biuro zbiera tylko 0% głosów na porę dnia.
Kto stworzył Ariana Grande Sweet Like Candy?
Sweet Like Candy to zapach marki Ariana Grande. Premiera odbyła się w 2016 roku.
Na ile dni wystarczy odlewka 10ml zapachu Ariana Grande Sweet Like Candy?
Odlewka 10ml zapachu Ariana Grande Sweet Like Candy to około 200 psiknięć, czyli mniej więcej 67 dni noszenia. Odlewka 3ml to około 60 psiknięć, czyli mniej więcej 20 dni. Odlewka 30ml to około 600 psiknięć, czyli mniej więcej 200 dni.
Jakie inne zapachy Ariana Grande mogę wypróbować?
Oprócz Ariana Grande Sweet Like Candy w 10ML znajdziesz też Cloud, Mod Vanilla i Ari od Ariana Grande, wszystkie odlewane z oryginalnych flakonów.
Czy ta odlewka Ariana Grande Sweet Like Candy to oryginalne perfumy?
Tak. Każdą odlewkę Ariana Grande Sweet Like Candy napełniamy ręcznie z oryginalnego flakonu Ariana Grande, niczego nie dodając ani nie rozcieńczając, więc otwiera się, rozwija i utrzymuje na skórze tak jak flakon. Sprzedajemy wyłącznie autentyczne oryginały.
Czym jest odlewka?
To niewielka ilość perfum, przelana z oryginalnego flakonu do atomizera podróżnego. Dostajesz prawdziwy zapach w pojemności, która pozwala nosić go przez kilka dni, zanim zdecydujesz się na pełny flakon.
Jak działa gwarancja zwrotu pieniędzy?
Jeśli zapach ci nie odpowiada, skontaktuj się z nami w ciągu 30 dni od jego dostarczenia, a zwrócimy ci pieniądze. Obowiązują warunki. Zobacz nasze zasady zwrotów.







