Versace Pour Femme Dylan Blush Pink
- Oryginalne, autentyczne perfumy
- Wypróbuj przed zakupem flakonu
- Gotowe do podróży: 3ml, 10ml, 30ml
- Trwały zapach
Pour Femme Dylan Blush Pink marki Versace, autorstwa perfumiarza Oliviera Crespa, to słodki, owocowy kwiat zbudowany wokół pianki marshmallow i wanilii. Jabłko, bergamotka, frezja i truskawka otwierają go jasno i soczyście, na początku bliżej owocu niż perfum. Pianka marshmallow i kwiat pomarańczy łagodzą środek, a bób tonka dodaje ciepłej, orzechowej słodyczy. Wanilia z Madagaskaru i piżmo utrzymują bazę blisko skóry, miękką, a nie ciężką. Stworzony dla kobiet, sprawdzi się dla każdej, kto szuka czegoś zabawowego, co jednak nie robi się lepkie. Głosujące noszą go wiosną i jesienią, zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem. Ocena trwałości wyraźnie wskazuje na zapach długotrwały, a rozprzestrzenianie się (sillage) też ocenione jest jako wyraźnie mocne – niesie się dalej, niż można by się spodziewać po czymś tak słodkim. Odlewka 3ml to prosty sposób, by pożyć tydzień ze słodyczą pianki i wanilii, zanim podejmiesz decyzję.
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczegoDarmowa dostawa w UEDarmowa dostawa do
Zacznij zestaw od: Pour Femme Dylan Blush Pink
Pour Femme Dylan Blush Pink trafia do pierwszej fiolki. Wybierz jeszcze 3 po 3 ml: najtańszy jest gratis, a przy pierwszym zamówieniu dodajemy 5. w prezencie.
Szybko się wyprzedaje
Ze względu na duże zainteresowanie liczba sztuk jest ograniczona.
Wypróbuj bez obaw. Jeśli zapach ci nie odpowiada, daj nam znać w ciągu 30 dni, a zwrócimy pieniądze za zamówienie.*
50 000+ miłośników perfum i wciąż przybywa
Werdykt społeczności
Jabłko, bergamotka i frezja nadają Pour Femme Dylan Blush Pink świetlisty początek, po którym pianka marshmallow i kwiat pomarańczy łagodnie przechodzą w wanilię i piżmo. Większość uważa ten zapach za trwały i o mocnej projekcji. Pasuje do słodkiego, lekkiego stylu na wiosenne dni, a także na jesienne wieczory.
Podsumowanie AI na podstawie recenzji miłośników perfum
- Głowapierwsze wrażenie
- Jabłko
- Bergamotka
- Frezja
- Truskawka
- Sercepo kilku minutach
- Pianka marshmallow
- Kwiat pomarańczy
- Bób tonka
- Bazato, co zostaje
- Wanilia madagaskarska
- Piżmo
- Marka
- Versace
- Perfumiarz
- Olivier Cresp
- Profil zapachowy
- Dla kobiet
- Premiera
- Pojemności odlewek
- 3ml, 10ml, 30ml
Wysyłamy na terenie całej UE. Zamówienia od 75,00 € wysyłamy za darmo. Zwroty przyjmujemy w ciągu 30 dni od dostawy.
Versace Pour Femme Dylan Blush Pink godzina po godzinie
Jak się otwiera, rozwija i utrzymuje na skórze.
Różowa pianka cukrowa i plasterki jabłka na talerzu oprószonym wanilią.
Co czujesz
Pierwsze psiknięcie0–15 min
- Jabłko
- Bergamotka
- Frezja
- Truskawka
Serce15 min – 2 godz.
- Pianka marshmallow
- Kwiat pomarańczy
- Bób tonka
Baza2 godz. – 7–12 godz.
- Wanilia madagaskarska
- Piżmo
- Trwałość
- 7–12 godz.
- Długotrwała
- Projekcja
- Mocna, 3 z 4
Co mówią ci, którzy go noszą
Głosy ze społeczności perfumowych, najczęściej wybierane odpowiedzi na początku.
Trwałość
Najczęściej wybierane: 52%Długotrwała
Projekcja
Najczęściej wybierane: 56%Mocna
Pora roku
Najczęściej wybierane: 38%Wiosna
Pora dnia
Najczęściej wybierane: 37%Dzień
Zobacz wszystkie głosyUkryj głosy
Trwałość, 288 głosów
- Bardzo słaba3%8 głosów
- Słaba9%25 głosów
- Umiarkowana23%65 głosów
- Długotrwała (Najczęściej wybierane)52%150 głosów
- Wieczna14%40 głosów
Projekcja, 250 głosów
- Intymna6%15 głosów
- Umiarkowana26%65 głosów
- Mocna (Najczęściej wybierane)56%140 głosów
- Ogromna12%30 głosów
Pora roku, 233 głosy
- Wiosna (Najczęściej wybierane)38%89 głosów
- Lato19%44 głosy
- Jesień30%69 głosów
- Zima13%31 głosów
Pora dnia, 211 głosów
- Dzień (Najczęściej wybierane)37%79 głosów
- Biuro18%39 głosów
- Wieczór30%64 głosy
- Nocne wyjście14%29 głosów
Którą pojemność wybrać?
Każda pojemność jest odlewana z tego samego oryginalnego flakonu.
Pokochało nas 50 000+ miłośników perfum
Dlaczego miłośnicy perfum testują go u nas, zanim kupią cały flakon.
10ML a zakup w ciemno
Co daje ci odlewka, a czego nie da flakon kupiony bez powąchania.
Jeśli lubisz Versace Pour Femme Dylan Blush Pink
Perfumy, które mają jego najbardziej charakterystyczne nuty.
- Oszczędzasz 38%
Wspólne nuty: Pianka marshmallow · Truskawka
Wspólne nuty: Pianka marshmallow · Frezja
Wspólne nuty: Pianka marshmallow · Kwiat pomarańczy
- Ulubieniec klientów
Wspólne nuty: Pianka marshmallow · Kwiat pomarańczy
Wspólne nuty: Truskawka · Wanilia madagaskarska
Wspólne nuty: Truskawka · Kwiat pomarańczy
Wspólne nuty: Truskawka · Piżmo
- Oszczędzasz 37%
Wspólne nuty: Truskawka · Wanilia madagaskarska
Połącz go z
Versace Pour Femme Dylan Blush Pink + jeden z tych zapachów
Dodaje: Drzewo sandałowe · Jaśmin
Dodaje: Benzoes · Drzewo sandałowe
- Szybko się wyprzedaje
Dodaje: Cynamon · Czarna porzeczka
Dodaje: Róża · Jaśmin
Więcej zapachów marki Versace
- Szybko się wyprzedaje
- Oszczędzasz 38%
- Oszczędzasz 37%
Najczęściej zadawane pytania
Jak pachnie Versace Pour Femme Dylan Blush Pink?
Versace Pour Femme Dylan Blush Pink otwiera się nutami: Jabłko, Bergamotka, Frezja i Truskawka. Serce tworzą nuty: Pianka marshmallow, Kwiat pomarańczy i Bób tonka. Z czasem przechodzi w nuty: Wanilia madagaskarska i Piżmo.
Czy Versace Pour Femme Dylan Blush Pink długo utrzymuje się na skórze?
Użytkownicy społeczności perfumowych najczęściej oceniają trwałość tego zapachu jako „długotrwała” (52% głosów), a 66% uznaje ją za długotrwałą lub wieczną. Projekcję najczęściej oceniają jako „mocna” (56% głosów). To, jak długo zapach utrzyma się na tobie, zależy też od twojej skóry i od tego, ile go nałożysz.
Czy Versace Pour Femme Dylan Blush Pink sprawdzi się latem?
Użytkownicy społeczności perfumowych polecają ten zapach głównie na: wiosna; lato zbiera tylko 19% głosów na porę roku.
Czy Versace Pour Femme Dylan Blush Pink sprawdzi się zimą?
Użytkownicy społeczności perfumowych rzadko wybierają ten zapach na zimę: zima zbiera tylko 13% głosów na porę roku.
Czy Versace Pour Femme Dylan Blush Pink jest na dzień, czy na noc?
Użytkownicy społeczności perfumowych noszą ten zapach zarówno w dzień, jak i wieczorem: 56% głosów na porę dnia przypada na dzień lub biuro, a 44% na wieczory i nocne wyjścia.
Czy Versace Pour Femme Dylan Blush Pink nadaje się do biura?
Użytkownicy społeczności perfumowych rzadko wybierają ten zapach do biura: biuro zbiera tylko 18% głosów na porę dnia.
Kto stworzył Versace Pour Femme Dylan Blush Pink?
Pour Femme Dylan Blush Pink to zapach marki Versace. Perfumiarz: Olivier Cresp. Premiera odbyła się w 2025 roku.
Na ile dni wystarczy odlewka 10ml zapachu Versace Pour Femme Dylan Blush Pink?
Odlewka 10ml zapachu Versace Pour Femme Dylan Blush Pink to około 200 psiknięć, czyli mniej więcej 67 dni noszenia. Odlewka 3ml to około 60 psiknięć, czyli mniej więcej 20 dni. Odlewka 30ml to około 600 psiknięć, czyli mniej więcej 200 dni.
Jakie inne zapachy Versace mogę wypróbować?
Oprócz Versace Pour Femme Dylan Blush Pink w 10ML znajdziesz też Eros, Versace Pour Homme Dylan Blue i Eros Flame od Versace, wszystkie odlewane z oryginalnych flakonów.
Czy ta odlewka Versace Pour Femme Dylan Blush Pink to oryginalne perfumy?
Tak. Każdą odlewkę Versace Pour Femme Dylan Blush Pink napełniamy ręcznie z oryginalnego flakonu Versace, niczego nie dodając ani nie rozcieńczając, więc otwiera się, rozwija i utrzymuje na skórze tak jak flakon. Sprzedajemy wyłącznie autentyczne oryginały.
Czym jest odlewka?
To niewielka ilość perfum, przelana z oryginalnego flakonu do atomizera podróżnego. Dostajesz prawdziwy zapach w pojemności, która pozwala nosić go przez kilka dni, zanim zdecydujesz się na pełny flakon.
Jak działa gwarancja zwrotu pieniędzy?
Jeśli zapach ci nie odpowiada, skontaktuj się z nami w ciągu 30 dni od jego dostarczenia, a zwrócimy ci pieniądze. Obowiązują warunki. Zobacz nasze zasady zwrotów.







