Hermès L’Ambre des Merveilles
- Oryginalne, autentyczne perfumy
- Wypróbuj przed zakupem flakonu
- Gotowe do podróży: 3ml, 10ml, 30ml
- Trwały zapach
L’Ambre des Merveilles marki Hermès ma być ciepły i bliski, a nie ostry czy ulotny – to zapach, który delikatnie osiada na skórze, zamiast się zapowiadać. Jest z założenia unisex, noszą go w równym stopniu kobiety i mężczyźni, i sprawdzi się u każdego, kto szuka ciepła bez sięgania po coś wyraźnie słodkiego lub ciężkiego. Jesień i zima to jego pory roku, noszony w ciągu dnia równie chętnie co wieczorem. Głosy na trwałość wyraźnie wskazują na umiarkowaną u większości osób, które go noszą, a głosy na siłę zapachu idą w tym samym kierunku, pozostając blisko skóry, zamiast wypełniać pomieszczenie. Odlewka 3ml wystarczy, by sprawdzić, czy to ciche ciepło jest czymś, co chcesz zatrzymać na dłużej.
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczegoDarmowa dostawa w UEDarmowa dostawa do
Zacznij zestaw od: L’Ambre des Merveilles
L’Ambre des Merveilles trafia do pierwszej fiolki. Wybierz jeszcze 3 po 3 ml: najtańszy jest gratis, a przy pierwszym zamówieniu dodajemy 5. w prezencie.
Szybko się wyprzedaje
Ze względu na duże zainteresowanie liczba sztuk jest ograniczona.
Wypróbuj bez obaw. Jeśli zapach ci nie odpowiada, daj nam znać w ciągu 30 dni, a zwrócimy pieniądze za zamówienie.*
50 000+ miłośników perfum i wciąż przybywa
Werdykt społeczności
L’Ambre des Merveilles ma umiarkowaną obecność. Większość ocenia zarówno jego trwałość, jak i projekcję jako umiarkowane. Najlepiej pasuje na jesienne wieczory, choć sprawdzi się też zimą i w ciągu dnia. Sięgnij po niego, gdy chcesz zapachu, który nie narzuca się zbyt mocno.
Podsumowanie AI na podstawie recenzji miłośników perfum
- Marka
- Hermès
- Profil zapachowy
- Unisex
- Pojemności odlewek
- 3ml, 10ml, 30ml
Wysyłamy na terenie całej UE. Zamówienia od 75,00 € wysyłamy za darmo. Zwroty przyjmujemy w ciągu 30 dni od dostawy.
Hermès L’Ambre des Merveilles godzina po godzinie
Jak się otwiera, rozwija i utrzymuje na skórze.
Główne akordyamber, vanilla, woody, patchouli, powdery
Co mówią ci, którzy go noszą
Głosy ze społeczności perfumowych, najczęściej wybierane odpowiedzi na początku.
Trwałość
Najczęściej wybierane: 52%Umiarkowana
Projekcja
Najczęściej wybierane: 56%Umiarkowana
Pora roku
Najczęściej wybierane: 37%Jesień
Pora dnia
Najczęściej wybierane: 38%Wieczór
Zobacz wszystkie głosyUkryj głosy
Trwałość, 256 głosów
- Bardzo słaba5%14 głosów
- Słaba16%42 głosy
- Umiarkowana (Najczęściej wybierane)52%132 głosy
- Długotrwała23%58 głosów
- Wieczna4%10 głosów
Projekcja, 234 głosy
- Intymna14%32 głosy
- Umiarkowana (Najczęściej wybierane)56%132 głosy
- Mocna26%60 głosów
- Ogromna4%10 głosów
Pora roku, 243 głosy
- Wiosna18%44 głosy
- Lato11%26 głosów
- Jesień (Najczęściej wybierane)37%89 głosów
- Zima35%84 głosy
Pora dnia, 219 głosów
- Dzień25%54 głosy
- Biuro15%32 głosy
- Wieczór (Najczęściej wybierane)38%84 głosy
- Nocne wyjście22%49 głosów
Którą pojemność wybrać?
Każda pojemność jest odlewana z tego samego oryginalnego flakonu.
Pokochało nas 50 000+ miłośników perfum
Dlaczego miłośnicy perfum testują go u nas, zanim kupią cały flakon.
10ML a zakup w ciemno
Co daje ci odlewka, a czego nie da flakon kupiony bez powąchania.
Jeśli lubisz Hermès L’Ambre des Merveilles
Perfumy, które mają jego najbardziej charakterystyczne nuty.
- Szybko się wyprzedaje
Wspólne nuty: Labdanum · Ambra
Wspólne nuty: Labdanum · Ambra
Wspólne nuty: Labdanum · Wanilia
- Oszczędzasz 35%
Wspólne nuty: Labdanum · Ambra
Wspólne nuty: Labdanum · Wanilia
Wspólne nuty: Labdanum · Paczula
Wspólne nuty: Labdanum · Paczula
- Oszczędzasz 37%
Wspólne nuty: Labdanum · Paczula
Połącz go z
Hermès L’Ambre des Merveilles + jeden z tych zapachów
- Szybko się wyprzedaje
Dodaje: Benzoes · Jaśmin
Dodaje: Drzewo sandałowe · Piżmo
Dodaje: Różowy pieprz · Benzoes
- Oszczędzasz 37%
Dodaje: Jaśmin · Drzewo sandałowe
Więcej zapachów marki Hermès
- Szybko się wyprzedaje
- Oszczędzasz 39%
- Oszczędzasz 37%
Najczęściej zadawane pytania
Jak pachnie Hermès L’Ambre des Merveilles?
Hermès L’Ambre des Merveilles otwiera się nutami: Ambra, Labdanum, Paczula i Wanilia. Według użytkowników społeczności perfumowych główne akordy tego zapachu to: amber, vanilla, woody, patchouli i powdery.
Czy Hermès L’Ambre des Merveilles długo utrzymuje się na skórze?
Użytkownicy społeczności perfumowych najczęściej oceniają trwałość tego zapachu jako „umiarkowana” (52% głosów), a 27% uznaje ją za długotrwałą lub wieczną. Projekcję najczęściej oceniają jako „umiarkowana” (56% głosów). To, jak długo zapach utrzyma się na tobie, zależy też od twojej skóry i od tego, ile go nałożysz.
Czy Hermès L’Ambre des Merveilles sprawdzi się latem?
Użytkownicy społeczności perfumowych polecają ten zapach głównie na: jesień i zima; lato zbiera tylko 11% głosów na porę roku.
Czy Hermès L’Ambre des Merveilles sprawdzi się zimą?
Użytkownicy społeczności perfumowych chętnie noszą ten zapach także zimą: zima zbiera 35% głosów na porę roku, tuż za najczęściej wybieraną porą.
Czy Hermès L’Ambre des Merveilles jest na dzień, czy na noc?
Użytkownicy społeczności perfumowych noszą ten zapach głównie po zmroku: 61% głosów na porę dnia przypada na wieczory i nocne wyjścia, a 39% na dzień lub biuro.
Czy Hermès L’Ambre des Merveilles nadaje się do biura?
Użytkownicy społeczności perfumowych rzadko wybierają ten zapach do biura: biuro zbiera tylko 15% głosów na porę dnia.
Kto stworzył Hermès L’Ambre des Merveilles?
L’Ambre des Merveilles to zapach marki Hermès.
Na ile dni wystarczy odlewka 10ml zapachu Hermès L’Ambre des Merveilles?
Odlewka 10ml zapachu Hermès L’Ambre des Merveilles to około 200 psiknięć, czyli mniej więcej 67 dni noszenia. Odlewka 3ml to około 60 psiknięć, czyli mniej więcej 20 dni. Odlewka 30ml to około 600 psiknięć, czyli mniej więcej 200 dni.
Jakie inne zapachy Hermès mogę wypróbować?
Oprócz Hermès L’Ambre des Merveilles w 10ML znajdziesz też Terre d'Hermès, Un Jardin Sur Le Nil i Eau des Merveilles od Hermès, wszystkie odlewane z oryginalnych flakonów.
Czy ta odlewka Hermès L’Ambre des Merveilles to oryginalne perfumy?
Tak. Każdą odlewkę Hermès L’Ambre des Merveilles napełniamy ręcznie z oryginalnego flakonu Hermès, niczego nie dodając ani nie rozcieńczając, więc otwiera się, rozwija i utrzymuje na skórze tak jak flakon. Sprzedajemy wyłącznie autentyczne oryginały.
Czym jest odlewka?
To niewielka ilość perfum, przelana z oryginalnego flakonu do atomizera podróżnego. Dostajesz prawdziwy zapach w pojemności, która pozwala nosić go przez kilka dni, zanim zdecydujesz się na pełny flakon.
Jak działa gwarancja zwrotu pieniędzy?
Jeśli zapach ci nie odpowiada, skontaktuj się z nami w ciągu 30 dni od jego dostarczenia, a zwrócimy ci pieniądze. Obowiązują warunki. Zobacz nasze zasady zwrotów.







