Afnan Supremacy Collector's Edition
Платете както ви е удобно с
или 3 безлихвени вноски по5,97 €с0% ГПР
- Автентичен оригинален парфюм
- Изпробвайте, преди да купите цял флакон
- Готов за път 3ml, 10ml, 30ml
- Траен аромат
Supremacy Collector's Edition by Afnan is a 2024 eau de parfum for men, composed by Imran Fazlani as a tribute to the house's Supremacy line. Juicy pineapple, apple and bergamot open over white flowers, a heart of orange blossom, birch and amber follows, and oakmoss, musk and ambergris give a fresh, mossy and slightly smoky finish. Fruity, bright and masculine, it comes in a speckled stone-effect bottle.
Изпращаме до 1 работен денБезплатна доставка в ЕСБезплатна доставка до
Започнете комплект за опознаване с Supremacy Collector's Edition
Supremacy Collector's Edition запълва първото шишенце. Изберете още 3 в 3 ml: този с най-ниска цена е безплатен, а при първа поръчка добавяме 5-и като подарък от нас.
Свършва бързо
Поради високо търсене количествата са ограничени.
Изпробвайте без притеснение. Ако ароматът не е за вас, кажете ни до 30 дни и ще върнем парите за поръчката ви.*
50 000+ любители на аромати и броят расте
- Сърцеслед няколко минути
- Амбра
- Бреза
- Портокалов цвят
- Основатова, което остава
- Сива амбра
- Мускус
- дъбов мъх
- Марка
- Afnan
- Профил на аромата
- За мъже
- Пуснат през
- Размери на деканта
- 3ml, 10ml, 30ml
Доставяме в целия ЕС. Поръчките над 75,00 € се доставят безплатно. Приемаме връщане до 30 дни след доставката.
Afnan Supremacy Collector's Edition, час по час
Как се отваря, установява и остава върху кожата.
Основни акордиfruity, sweet, white floral, citrus, amber
Какво усещате
Първо впръскване0–15 мин
Сърце15 мин – 2 ч
- Амбра
- Бреза
- Портокалов цвят
ФиналОт 2 ч
- Сива амбра
- Мускус
- дъбов мъх
- Кога да го носите
Час от деняПрез деняНощно излизане
Какво казват носещите
Гласове от парфюмни общности, най-гласуваните отговори първо.
Сезон
Най-гласуван: 27%Пролет
Час от деня
Най-гласуван: 52%През деня
Вижте всички гласовеСкрийте гласовете
Сезон, 25 800 гласа
- Пролет (Най-гласуван)27%6900 гласа
- Лято26%6600 гласа
- Есен25%6500 гласа
- Зима22%5800 гласа
Час от деня, 13 000 гласа
- През деня (Най-гласуван)52%6800 гласа
- Офис0%0 гласа
- Вечер0%0 гласа
- Нощно излизане48%6200 гласа
Кой размер е подходящ за вас?
Всеки размер е отлят от един и същ оригинален флакон.
Обичан от 50 000+
Защо любителите на аромати го изпробват при нас, преди да купят флакона.
10ML срещу покупка на сляпо
Какво ви дава декантът, което флакон, купен без да е помирисан, не може.
Ако харесвате Afnan Supremacy Collector's Edition
Парфюми, които споделят най-характерните му нотки.
- Любим на клиентите
Споделя дъбов мъх · Бреза
Споделя Бреза · Ананас
Споделя Бреза · Мускус
Споделя Ананас · Сива амбра
- Спестете 36%
Споделя Ананас · Бергамот
Споделя Ябълка · Сива амбра
Споделя Сива амбра · Бергамот
- Спестете 35%
Споделя Сива амбра · Бергамот
Комбинирайте го с
Afnan Supremacy Collector's Edition + един от тези
- Свършва бързо
Добавя Касис · Жасмин
Добавя Роза · Сандалово дърво
Добавя Жасмин · Роза
- Спестете 38%
Добавя Жасмин · Сандалово дърво
Още от Afnan
- Свършва бързо
- Спестете 30%
- Спестете 30%
Често задавани въпроси
Какъв е ароматът на Afnan Supremacy Collector's Edition?
Afnan Supremacy Collector's Edition започва с Ябълка, Бергамот, Ананас и Бели цветя. Сърцето носи Амбра, Бреза и Портокалов цвят. Преминава във финал от Сива амбра, Мускус и дъбов мъх. Потребителите в парфюмни общности описват основните му акорди като fruity, sweet, white floral, citrus и amber.
Подходящ ли е Afnan Supremacy Collector's Edition за лятото?
Потребителите в парфюмни общности го оценяват като летен аромат: пролет и лято са най-гласуваните му сезони, а лятото получава 26% от гласовете за сезон.
Подходящ ли е Afnan Supremacy Collector's Edition за зимата?
Членовете на парфюмни общности го оценяват добре за зимата: зимата получава 22% от гласовете за сезон, малко след най-гласувания сезон.
Подходящ ли е Afnan Supremacy Collector's Edition за деня или за нощта?
Потребителите в парфюмни общности го носят еднакво през деня и през нощта: 52% от гласовете за час от деня са за деня или офиса, 48% – за вечери и нощни излизания.
Мога ли да нося Afnan Supremacy Collector's Edition в офиса?
Членовете на парфюмни общности рядко го избират за офиса: само 0% от гласовете за време от деня са за офиса.
Кой прави Afnan Supremacy Collector's Edition?
Supremacy Collector's Edition е създаден от Afnan. Пуснат е през 2024.
За колко носения стига декант 10ml от Afnan Supremacy Collector's Edition?
Декант 10ml от Afnan Supremacy Collector's Edition съдържа около 200 пръскания, или около 67 дни носене. Декантът 3ml съдържа около 60 пръскания, за около 20 дни. Декантът 30ml съдържа около 600 пръскания, за около 200 дни.
Кои други парфюми на Afnan мога да опитам?
Освен Afnan Supremacy Collector's Edition, 10ML предлага 9pm, Turathi Blue и Supremacy Not Only Intense на Afnan, всички отляти от оригиналния флакон.
Този декант от Afnan Supremacy Collector's Edition оригиналният парфюм ли е?
Да. Всеки декант от Afnan Supremacy Collector's Edition се отлива на ръка от оригинален флакон на Afnan, без нищо да се добавя или разрежда, затова се разкрива, развива и издържа на кожата точно както от флакона. Продаваме само автентични оригинали.
Какво е декант?
Малко количество парфюм, взето от оригиналния му флакон и сложено в пътен пулверизатор. Получавате истинския аромат в размер, който ви позволява да живеете с него дни наред, преди да решите за целия флакон.
Как работи гаранцията за връщане на парите?
Ако един аромат не е подходящ за вас, свържете се с нас до 30 дни след пристигането му и ще уредим възстановяване на сумата. Прилагат се условия. Вижте нашата политика за връщане.







