Clive Christian Matsukita
- Автентичен оригинален парфюм
- Изпробвайте, преди да купите цял флакон
- Готов за път 3ml, 10ml, 30ml
- Траен аромат
Matsukita by Clive Christian opens bright and a little sharp: bergamot and pink pepper, warmed straight away by nutmeg. The heart is the interesting part, mate sitting alongside Chinese jasmine and jasmine sambac, laid over guaiac wood for a faintly bitter edge rather than a sweet one. Musk, amber, balsam fir and woodsy notes settle the finish, dry and quietly resinous. Its fresh opening turning properly woody by the end appeals to men and women alike who want real character rather than something safe. Voters wear it across spring, summer and autumn, through the day, into the office and on into evening. Longevity leans eternal in the vote, while sillage reads strong as well, holding its ground without shouting. A 10ml decant is enough to learn, over a season, whether mate and warm wood suit you.
Изпращаме до 1 работен денБезплатна доставка в ЕСБезплатна доставка до
Започнете комплект за опознаване с Matsukita
Matsukita запълва първото шишенце. Изберете още 3 в 3 ml: този с най-ниска цена е безплатен, а при първа поръчка добавяме 5-и като подарък от нас.
Свършва бързо
Поради високо търсене количествата са ограничени.
Изпробвайте без притеснение. Ако ароматът не е за вас, кажете ни до 30 дни и ще върнем парите за поръчката ви.*
50 000+ любители на аромати и броят расте
- Връхпърво впечатление
- Сърцеслед няколко минути
- Китайски жасмин
- Гваяково дърво
- Жасмин самбак
- Мате
- Марка
- Clive Christian
- Профил на аромата
- Унисекс
- Пуснат през
- Размери на деканта
- 3ml, 10ml, 30ml
Доставяме в целия ЕС. Поръчките над 75,00 € се доставят безплатно. Приемаме връщане до 30 дни след доставката.
Clive Christian Matsukita, час по час
Как се отваря, установява и остава върху кожата.
Основни акордиwoody, fresh spicy, aromatic, citrus, fresh
Какво усещате
Първо впръскване0–15 мин
Сърце15 мин – 2 ч
- Китайски жасмин
- Гваяково дърво
- Жасмин самбак
- Мате
Финал2 ч – 7–12 ч
- Трае
- 7–12 ч
- Дълготрайна
- Шлейф
- Силен, 3 от 4
Какво казват носещите
Гласове от парфюмни общности, най-гласуваните отговори първо.
Трайност
Най-гласуван: 44%Дълготрайна
Шлейф
Най-гласуван: 45%Силен
Сезон
Най-гласуван: 34%Пролет
Час от деня
Най-гласуван: 37%През деня
Вижте всички гласовеСкрийте гласовете
Трайност, 373 гласа
- Много слаба2%6 гласа
- Слаба5%18 гласа
- Умерена24%88 гласа
- Дълготрайна (Най-гласуван)44%165 гласа
- Вечна26%96 гласа
Шлейф, 355 гласа
- Интимен6%22 гласа
- Умерен29%104 гласа
- Силен (Най-гласуван)45%158 гласа
- Огромен20%71 гласа
Сезон, 230 гласа
- Пролет (Най-гласуван)34%78 гласа
- Лято21%48 гласа
- Есен31%72 гласа
- Зима14%32 гласа
Час от деня, 223 гласа
- През деня (Най-гласуван)37%82 гласа
- Офис25%55 гласа
- Вечер26%58 гласа
- Нощно излизане13%28 гласа
Кой размер е подходящ за вас?
Всеки размер е отлят от един и същ оригинален флакон.
Обичан от 50 000+
Защо любителите на аромати го изпробват при нас, преди да купят флакона.
10ML срещу покупка на сляпо
Какво ви дава декантът, което флакон, купен без да е помирисан, не може.
Ако харесвате Clive Christian Matsukita
Парфюми, които споделят най-характерните му нотки.
- Спестете 30%
Споделя Балсамова ела · Жасмин самбак
Споделя Гваяково дърво · Индийско орехче
Споделя Китайски жасмин · Балсамова ела
Споделя Мате · Китайски жасмин
Споделя Мате · Индийско орехче
- Любим на клиентите
Споделя Гваяково дърво · Бергамот
Споделя Дървесни нотки · Амбра
Споделя Мате · Амбра
Комбинирайте го с
Clive Christian Matsukita + един от тези
- Спестете 36%
Добавя Сандалово дърво · Пачули
Добавя Роза · Сандалово дърво
Добавя Канела · Сандалово дърво
- Свършва бързо
Добавя Агарово дърво (оуд) · Кедър
Още от Clive Christian
- Свършва бързо
- Спестете 37%
Често задавани въпроси
Какъв е ароматът на Clive Christian Matsukita?
Clive Christian Matsukita започва с Бергамот, Индийско орехче и Розов пипер. Сърцето носи Китайски жасмин, Гваяково дърво, Жасмин самбак и Мате. Преминава във финал от Амбра, Балсамова ела, Мускус и Дървесни нотки. Потребителите в парфюмни общности описват основните му акорди като woody, fresh spicy, aromatic, citrus и fresh.
Дълготраен ли е Clive Christian Matsukita?
Потребителите в парфюмни общности най-често оценяват трайността му като „дълготрайна“ (44% от гласовете), а 70% я оценяват като дълготрайна или вечна. Най-често оценяват шлейфа му като „силен“ (45% от гласовете). Колко дълго трае върху вас зависи и от кожата ви, и от това колко нанасяте.
Подходящ ли е Clive Christian Matsukita за лятото?
Потребителите в парфюмни общности го оценяват най-вече за пролет и есен, но лятото все пак получава 21% от гласовете за сезон.
Подходящ ли е Clive Christian Matsukita за зимата?
Членовете на парфюмни общности рядко го избират за зимата: само 14% от гласовете за сезон са за зимата.
Подходящ ли е Clive Christian Matsukita за деня или за нощта?
Потребителите в парфюмни общности го носят предимно през деня: 61% от гласовете за час от деня са за деня или офиса, 39% – за вечери и нощни излизания.
Мога ли да нося Clive Christian Matsukita в офиса?
Членовете на парфюмни общности предпочитат друго време от деня, но офисът все пак получава 25% от гласовете за време от деня.
Кой прави Clive Christian Matsukita?
Matsukita е създаден от Clive Christian. Пуснат е през 2021.
За колко носения стига декант 10ml от Clive Christian Matsukita?
Декант 10ml от Clive Christian Matsukita съдържа около 200 пръскания, или около 67 дни носене. Декантът 3ml съдържа около 60 пръскания, за около 20 дни. Декантът 30ml съдържа около 600 пръскания, за около 200 дни.
Кои други парфюми на Clive Christian мога да опитам?
Освен Clive Christian Matsukita, 10ML предлага X For Men, C Woody Leather и No. 1 Clive Christian for men на Clive Christian, всички отляти от оригиналния флакон.
Този декант от Clive Christian Matsukita оригиналният парфюм ли е?
Да. Всеки декант от Clive Christian Matsukita се отлива на ръка от оригинален флакон на Clive Christian, без нищо да се добавя или разрежда, затова се разкрива, развива и издържа на кожата точно както от флакона. Продаваме само автентични оригинали.
Какво е декант?
Малко количество парфюм, взето от оригиналния му флакон и сложено в пътен пулверизатор. Получавате истинския аромат в размер, който ви позволява да живеете с него дни наред, преди да решите за целия флакон.
Как работи гаранцията за връщане на парите?
Ако един аромат не е подходящ за вас, свържете се с нас до 30 дни след пристигането му и ще уредим възстановяване на сумата. Прилагат се условия. Вижте нашата политика за връщане.







