Creed Love in Black
Платете както ви е удобно с
или 3 безлихвени вноски по13,02 €с0% ГПР
- Автентичен оригинален парфюм
- Изпробвайте, преди да купите цял флакон
- Готов за път 3ml, 10ml, 30ml
- Траен аромат
Love in Black by Creed is a moody floral that pairs violet and iris with spice, released in 2008. It opens with the top notes of violet, Virginia cedar and wildflowers, green and faintly powdery. The heart brings iris, musk and cloves, adding warmth and a little bite. Black currant and rose sit in the base notes, giving the dry-down a tart, fruity depth instead of sweetness. Men and women both wear it, and it suits anyone who wants a floral with some gravity. Autumn, winter and spring are its seasons, and the votes cluster after dark. Longevity votes lean long-lasting while sillage votes lean strong, so expect it to travel with you. Think of it as a floral for people who find most florals too light, with the cloves and cedar giving it a shadowy, grown-up feel. Try a 3ml decant over a week of cooler evenings and see how the dark florals sit on your skin.
Изпращаме до 1 работен денБезплатна доставка в ЕСБезплатна доставка до
Започнете комплект за опознаване с Love in Black
Love in Black запълва първото шишенце. Изберете още 3 в 3 ml: този с най-ниска цена е безплатен, а при първа поръчка добавяме 5-и като подарък от нас.
Свършва бързо
Поради високо търсене количествата са ограничени.
Изпробвайте без притеснение. Ако ароматът не е за вас, кажете ни до 30 дни и ще върнем парите за поръчката ви.*
50 000+ любители на аромати и броят расте
- Марка
- Creed
- Профил на аромата
- Унисекс
- Пуснат през
- Размери на деканта
- 3ml, 10ml, 30ml
Доставяме в целия ЕС. Поръчките над 75,00 € се доставят безплатно. Приемаме връщане до 30 дни след доставката.
Creed Love in Black, час по час
Как се отваря, установява и остава върху кожата.
Какво казват носещите
Гласове от парфюмни общности, най-гласуваните отговори първо.
Трайност
Най-гласуван: 44%Дълготрайна
Шлейф
Най-гласуван: 42%Силен
Сезон
Най-гласуван: 34%Есен
Час от деня
Най-гласуван: 37%Вечер
Вижте всички гласовеСкрийте гласовете
Трайност, 250 гласа
- Много слаба2%5 гласа
- Слаба8%20 гласа
- Умерена26%65 гласа
- Дълготрайна (Най-гласуван)44%110 гласа
- Вечна20%50 гласа
Шлейф, 250 гласа
- Интимен8%20 гласа
- Умерен30%75 гласа
- Силен (Най-гласуван)42%105 гласа
- Огромен20%50 гласа
Сезон, 250 гласа
- Пролет30%74 гласа
- Лято13%32 гласа
- Есен (Най-гласуван)34%85 гласа
- Зима24%59 гласа
Час от деня, 249 гласа
- През деня18%44 гласа
- Офис12%29 гласа
- Вечер (Най-гласуван)37%93 гласа
- Нощно излизане33%83 гласа
Кой размер е подходящ за вас?
Всеки размер е отлят от един и същ оригинален флакон.
Обичан от 50 000+
Защо любителите на аромати го изпробват при нас, преди да купят флакона.
10ML срещу покупка на сляпо
Какво ви дава декантът, което флакон, купен без да е помирисан, не може.
Ако харесвате Creed Love in Black
Парфюми, които споделят най-характерните му нотки.
- Любим на клиентите
Споделя Вирджински кедър · Теменуга
Споделя Карамфилче · Касис
Споделя Теменуга · Ирис
- Спестете 38%
Споделя Теменуга · Ирис
Споделя Теменуга · Ирис
Споделя Теменуга · Роза
- Спестете 38%
Споделя Теменуга · Роза
Споделя Касис · Ирис
Комбинирайте го с
Creed Love in Black + един от тези
- Свършва бързо
Добавя Сандалово дърво · Жасмин
Добавя Сандалово дърво · Бергамот
Добавя Жасмин · Амбра
- Спестете 38%
Добавя Сандалово дърво · Ванилия
Още от Creed
- Свършва бързо
- Спестете 35%
- Спестете 38%
Често задавани въпроси
Какъв е ароматът на Creed Love in Black?
Creed Love in Black започва с Теменуга, Вирджински кедър и Диви цветя. Сърцето носи Карамфилче, Ирис и Мускус. Преминава във финал от Касис и Роза.
Дълготраен ли е Creed Love in Black?
Потребителите в парфюмни общности най-често оценяват трайността му като „дълготрайна“ (44% от гласовете), а 64% я оценяват като дълготрайна или вечна. Най-често оценяват шлейфа му като „силен“ (42% от гласовете). Колко дълго трае върху вас зависи и от кожата ви, и от това колко нанасяте.
Подходящ ли е Creed Love in Black за лятото?
Потребителите в парфюмни общности го оценяват главно за пролет и есен; лятото получава едва 13% от гласовете за сезон.
Подходящ ли е Creed Love in Black за зимата?
Членовете на парфюмни общности предпочитат други сезони, но зимата все пак получава 24% от гласовете за сезон.
Подходящ ли е Creed Love in Black за деня или за нощта?
Потребителите в парфюмни общности го носят предимно след мръкване: 71% от гласовете за час от деня са за вечери и нощни излизания, 29% – за деня или офиса.
Мога ли да нося Creed Love in Black в офиса?
Членовете на парфюмни общности рядко го избират за офиса: само 12% от гласовете за време от деня са за офиса.
Кой прави Creed Love in Black?
Love in Black е създаден от Creed. Пуснат е през 2008.
За колко носения стига декант 10ml от Creed Love in Black?
Декант 10ml от Creed Love in Black съдържа около 200 пръскания, или около 67 дни носене. Декантът 3ml съдържа около 60 пръскания, за около 20 дни. Декантът 30ml съдържа около 600 пръскания, за около 200 дни.
Кои други парфюми на Creed мога да опитам?
Освен Creed Love in Black, 10ML предлага Aventus, Green Irish Tweed и Silver Mountain Water на Creed, всички отляти от оригиналния флакон.
Този декант от Creed Love in Black оригиналният парфюм ли е?
Да. Всеки декант от Creed Love in Black се отлива на ръка от оригинален флакон на Creed, без нищо да се добавя или разрежда, затова се разкрива, развива и издържа на кожата точно както от флакона. Продаваме само автентични оригинали.
Какво е декант?
Малко количество парфюм, взето от оригиналния му флакон и сложено в пътен пулверизатор. Получавате истинския аромат в размер, който ви позволява да живеете с него дни наред, преди да решите за целия флакон.
Как работи гаранцията за връщане на парите?
Ако един аромат не е подходящ за вас, свържете се с нас до 30 дни след пристигането му и ще уредим възстановяване на сумата. Прилагат се условия. Вижте нашата политика за връщане.







