Hugo Boss Hugo Jeans Man
- Автентичен оригинален парфюм
- Изпробвайте, преди да купите цял флакон
- Готов за път 3ml, 10ml, 30ml
- Траен аромат
Hugo Jeans Man by Hugo Boss opens crisp and citrus-forward, lime and grapefruit cutting through with real snap. Juniper berries and mint keep the middle cool and green, more aromatic than sweet. Cedar and vetiver settle it into a light, woody base rather than anything heavy. Launched in 2022, it is worn mostly by men who want a fresh, everyday scent rather than something for a big night. Voters wear it in spring, by day, and it works well for the office. Wearers mostly vote its longevity moderate, and the sillage vote lands there too, moderate rather than intimate or loud. A 3ml decant covers a working week and tells you if its citrus-green freshness fits your routine.
Изпращаме до 1 работен денБезплатна доставка в ЕСБезплатна доставка до
Започнете комплект за опознаване с Hugo Jeans Man
Hugo Jeans Man запълва първото шишенце. Изберете още 3 в 3 ml: този с най-ниска цена е безплатен, а при първа поръчка добавяме 5-и като подарък от нас.
Свършва бързо
Поради високо търсене количествата са ограничени.
Изпробвайте без притеснение. Ако ароматът не е за вас, кажете ни до 30 дни и ще върнем парите за поръчката ви.*
50 000+ любители на аромати и броят расте
- Марка
- Hugo Boss
- Профил на аромата
- За мъже
- Пуснат през
- Размери на деканта
- 3ml, 10ml, 30ml
Доставяме в целия ЕС. Поръчките над 75,00 € се доставят безплатно. Приемаме връщане до 30 дни след доставката.
Hugo Boss Hugo Jeans Man, час по час
Как се отваря, установява и остава върху кожата.
Основни акордиaromatic, woody, fresh spicy, citrus, green
Какво казват носещите
Гласове от парфюмни общности, най-гласуваните отговори първо.
Трайност
Най-гласуван: 63%Умерена
Шлейф
Най-гласуван: 59%Умерен
Сезон
Най-гласуван: 55%Пролет
Час от деня
Най-гласуван: 56%През деня
Вижте всички гласовеСкрийте гласовете
Трайност, 145 гласа
- Много слаба8%11 гласа
- Слаба13%19 гласа
- Умерена (Най-гласуван)63%92 гласа
- Дълготрайна12%18 гласа
- Вечна3%5 гласа
Шлейф, 160 гласа
- Интимен26%42 гласа
- Умерен (Най-гласуван)59%94 гласа
- Силен13%20 гласа
- Огромен3%4 гласа
Сезон, 145 гласа
- Пролет (Най-гласуван)55%80 гласа
- Лято30%43 гласа
- Есен10%15 гласа
- Зима5%7 гласа
Час от деня, 145 гласа
- През деня (Най-гласуван)56%81 гласа
- Офис30%43 гласа
- Вечер10%15 гласа
- Нощно излизане4%6 гласа
Кой размер е подходящ за вас?
Всеки размер е отлят от един и същ оригинален флакон.
Обичан от 50 000+
Защо любителите на аромати го изпробват при нас, преди да купят флакона.
10ML срещу покупка на сляпо
Какво ви дава декантът, което флакон, купен без да е помирисан, не може.
Ако харесвате Hugo Boss Hugo Jeans Man
Парфюми, които споделят най-характерните му нотки.
- Разпродажба · 10% отстъпка
Споделя Хвойнови плодове · Мента
Споделя Лайм · Грейпфрут
- Любим на клиентите
Споделя Хвойнови плодове · Лайм
Споделя Хвойнови плодове · Ветивер
- Спестете 37%
Споделя Хвойнови плодове · Лайм
Споделя Хвойнови плодове · Ветивер
Споделя Хвойнови плодове · Ветивер
- Свършва бързо
Споделя Мента · Грейпфрут
Комбинирайте го с
Hugo Boss Hugo Jeans Man + един от тези
- Свършва бързо
Добавя Бергамот · Лимон
Добавя Бергамот · Лимон
Добавя Пачули · Бергамот
- Спестете 36%
Добавя Пачули · Лимон
Още от Hugo Boss
- Спестете 37%
- Свършва бързо
- Спестете 34%
Често задавани въпроси
Какъв е ароматът на Hugo Boss Hugo Jeans Man?
Hugo Boss Hugo Jeans Man започва с Грейпфрут и Лайм. Сърцето носи Хвойнови плодове и Мента. Преминава във финал от Кедър и Ветивер. Потребителите в парфюмни общности описват основните му акорди като aromatic, woody, fresh spicy, citrus и green.
Дълготраен ли е Hugo Boss Hugo Jeans Man?
Потребителите в парфюмни общности най-често оценяват трайността му като „умерена“ (63% от гласовете), а 16% я оценяват като дълготрайна или вечна. Най-често оценяват шлейфа му като „умерен“ (59% от гласовете). Колко дълго трае върху вас зависи и от кожата ви, и от това колко нанасяте.
Подходящ ли е Hugo Boss Hugo Jeans Man за лятото?
Потребителите в парфюмни общности го оценяват най-вече за пролет, но лятото все пак получава 30% от гласовете за сезон.
Подходящ ли е Hugo Boss Hugo Jeans Man за зимата?
Членовете на парфюмни общности рядко го избират за зимата: само 5% от гласовете за сезон са за зимата.
Подходящ ли е Hugo Boss Hugo Jeans Man за деня или за нощта?
Потребителите в парфюмни общности го носят предимно през деня: 86% от гласовете за час от деня са за деня или офиса, 14% – за вечери и нощни излизания.
Мога ли да нося Hugo Boss Hugo Jeans Man в офиса?
Членовете на парфюмни общности предпочитат друго време от деня, но офисът все пак получава 30% от гласовете за време от деня.
Кой прави Hugo Boss Hugo Jeans Man?
Hugo Jeans Man е създаден от Hugo Boss. Пуснат е през 2022.
За колко носения стига декант 10ml от Hugo Boss Hugo Jeans Man?
Декант 10ml от Hugo Boss Hugo Jeans Man съдържа около 200 пръскания, или около 67 дни носене. Декантът 3ml съдържа около 60 пръскания, за около 20 дни. Декантът 30ml съдържа около 600 пръскания, за около 200 дни.
Кои други парфюми на Hugo Boss мога да опитам?
Освен Hugo Boss Hugo Jeans Man, 10ML предлага Boss The Scent, Boss Bottled Night и Boss Bottled Elixir на Hugo Boss, всички отляти от оригиналния флакон.
Този декант от Hugo Boss Hugo Jeans Man оригиналният парфюм ли е?
Да. Всеки декант от Hugo Boss Hugo Jeans Man се отлива на ръка от оригинален флакон на Hugo Boss, без нищо да се добавя или разрежда, затова се разкрива, развива и издържа на кожата точно както от флакона. Продаваме само автентични оригинали.
Какво е декант?
Малко количество парфюм, взето от оригиналния му флакон и сложено в пътен пулверизатор. Получавате истинския аромат в размер, който ви позволява да живеете с него дни наред, преди да решите за целия флакон.
Как работи гаранцията за връщане на парите?
Ако един аромат не е подходящ за вас, свържете се с нас до 30 дни след пристигането му и ще уредим възстановяване на сумата. Прилагат се условия. Вижте нашата политика за връщане.







