Lancôme Poeme
- Автентичен оригинален парфюм
- Изпробвайте, преди да купите цял флакон
- Готов за път 3ml, 10ml, 30ml
- Траен аромат
Poeme by Lancôme, released in 1995, is a big, sweet yellow floral with plenty to say. The opening is busy with blooms and fruit, from narcissus, datura and Himalayan poppy to peach, plum, black currant, mandarin orange, bergamot and green notes. The heart notes begin with mimosa and vanilla flower. Rose, heliotrope and freesia gather with jasmine, orange blossom, ylang-ylang and tuberose, while leather threads through. The base settles into tonka bean, amber, vanilla, cedar and musk, powdery and warm. Women who enjoy a bold, generous perfume tend to reach for it. Voters choose it for autumn and winter, in the evening and on nights out. Longevity votes lean eternal, with sillage votes leaning strong, so go light with the spray. Meet it first through a 3ml decant.
Изпращаме до 1 работен денБезплатна доставка в ЕСБезплатна доставка до
Започнете комплект за опознаване с Poeme
Poeme запълва първото шишенце. Изберете още 3 в 3 ml: този с най-ниска цена е безплатен, а при първа поръчка добавяме 5-и като подарък от нас.
Свършва бързо
Поради високо търсене количествата са ограничени.
Изпробвайте без притеснение. Ако ароматът не е за вас, кажете ни до 30 дни и ще върнем парите за поръчката ви.*
50 000+ любители на аромати и броят расте
- Марка
- Lancôme
- Профил на аромата
- За жени
- Пуснат през
- Размери на деканта
- 3ml, 10ml, 30ml
Доставяме в целия ЕС. Поръчките над 75,00 € се доставят безплатно. Приемаме връщане до 30 дни след доставката.
Lancôme Poeme, час по час
Как се отваря, установява и остава върху кожата.
Основни акордиyellow floral, white floral, powdery, sweet, floral
Какво усещате
- Трае
- 12+ ч
- Вечна
- Шлейф
- Силен, 3 от 4
Какво казват носещите
Гласове от парфюмни общности, най-гласуваните отговори първо.
Трайност
Най-гласуван: 40%Вечна
Шлейф
Най-гласуван: 42%Силен
Сезон
Най-гласуван: 48%Есен
Час от деня
Най-гласуван: 50%Вечер
Вижте всички гласовеСкрийте гласовете
Трайност, 3970 гласа
- Много слаба1%48 гласа
- Слаба2%96 гласа
- Умерена17%685 гласа
- Дълготрайна39%1566 гласа
- Вечна (Най-гласуван)40%1575 гласа
Шлейф, 4262 гласа
- Интимен4%158 гласа
- Умерен22%922 гласа
- Силен (Най-гласуван)42%1778 гласа
- Огромен33%1404 гласа
Сезон, 3970 гласа
- Пролет11%437 гласа
- Лято3%118 гласа
- Есен (Най-гласуван)48%1906 гласа
- Зима38%1509 гласа
Час от деня, 3970 гласа
- През деня13%516 гласа
- Офис2%79 гласа
- Вечер (Най-гласуван)50%1985 гласа
- Нощно излизане35%1390 гласа
Кой размер е подходящ за вас?
Всеки размер е отлят от един и същ оригинален флакон.
Обичан от 50 000+
Защо любителите на аромати го изпробват при нас, преди да купят флакона.
10ML срещу покупка на сляпо
Какво ви дава декантът, което флакон, купен без да е помирисан, не може.
Ако харесвате Lancôme Poeme
Парфюми, които споделят най-характерните му нотки.
Споделя Нарцис · Зелени нотки
Споделя Мимоза · Иланг-иланг
- Любим на клиентите
Споделя Слива · Тубероза
Споделя Фрезия · Слива
Споделя Слива · Ванилия
- Спестете 38%
Споделя Праскова · Тубероза
Споделя Праскова · Тубероза
Споделя Нарцис · Праскова
Комбинирайте го с
Lancôme Poeme + един от тези
Добавя Сандалово дърво · Бензоин
Добавя Сандалово дърво · Лавандула
- Свършва бързо
Добавя Сандалово дърво · Канела
Добавя Сандалово дърво · Бензоин
Още от Lancôme
- Разпродажба · 10% отстъпка
- Свършва бързо
Често задавани въпроси
Какъв е ароматът на Lancôme Poeme?
Lancôme Poeme започва с Бергамот, Касис, Татул и Зелени нотки. Сърцето носи Фрезия, Хелиотроп, Жасмин и Кожа. Преминава във финал от Амбра, Кедър, Мускус и Тонка. Потребителите в парфюмни общности описват основните му акорди като yellow floral, white floral, powdery, sweet и floral.
Дълготраен ли е Lancôme Poeme?
Потребителите в парфюмни общности най-често оценяват трайността му като „вечна“ (40% от гласовете), а 79% я оценяват като дълготрайна или вечна. Най-често оценяват шлейфа му като „силен“ (42% от гласовете). Колко дълго трае върху вас зависи и от кожата ви, и от това колко нанасяте.
Подходящ ли е Lancôme Poeme за лятото?
Потребителите в парфюмни общности го оценяват главно за есен; лятото получава едва 3% от гласовете за сезон.
Подходящ ли е Lancôme Poeme за зимата?
Членовете на парфюмни общности предпочитат други сезони, но зимата все пак получава 38% от гласовете за сезон.
Подходящ ли е Lancôme Poeme за деня или за нощта?
Потребителите в парфюмни общности го носят предимно след мръкване: 85% от гласовете за час от деня са за вечери и нощни излизания, 15% – за деня или офиса.
Мога ли да нося Lancôme Poeme в офиса?
Членовете на парфюмни общности рядко го избират за офиса: само 2% от гласовете за време от деня са за офиса.
Кой прави Lancôme Poeme?
Poeme е създаден от Lancôme. Пуснат е през 1995.
За колко носения стига декант 10ml от Lancôme Poeme?
Декант 10ml от Lancôme Poeme съдържа около 200 пръскания, или около 67 дни носене. Декантът 3ml съдържа около 60 пръскания, за около 20 дни. Декантът 30ml съдържа около 600 пръскания, за около 200 дни.
Кои други парфюми на Lancôme мога да опитам?
Освен Lancôme Poeme, 10ML предлага La Vie Est Belle, Miracle и Trésor на Lancôme, всички отляти от оригиналния флакон.
Този декант от Lancôme Poeme оригиналният парфюм ли е?
Да. Всеки декант от Lancôme Poeme се отлива на ръка от оригинален флакон на Lancôme, без нищо да се добавя или разрежда, затова се разкрива, развива и издържа на кожата точно както от флакона. Продаваме само автентични оригинали.
Какво е декант?
Малко количество парфюм, взето от оригиналния му флакон и сложено в пътен пулверизатор. Получавате истинския аромат в размер, който ви позволява да живеете с него дни наред, преди да решите за целия флакон.
Как работи гаранцията за връщане на парите?
Ако един аромат не е подходящ за вас, свържете се с нас до 30 дни след пристигането му и ще уредим възстановяване на сумата. Прилагат се условия. Вижте нашата политика за връщане.







