Parfums de Marly Athénaïs
- Автентичен оригинален парфюм
- Изпробвайте, преди да купите цял флакон
- Готов за път 3ml, 10ml, 30ml
- Траен аромат
Athénaïs by Parfums de Marly is a bright, sunlit floral that warms up as it settles. Bergamot, neroli and yuzu make up the top notes, a quick citrus lift. The heart notes bring jasmine sambac, orange blossom and mahonial, which keeps the white flowers crisp rather than heavy. Amber, tonka bean and vanilla form the base notes, warm and a little powdery, with a faint spiced glow. Hamid Merati-Kashani created it, and it arrived in 2026. It is mostly worn by women, though its sweet, airy mood speaks to anyone who enjoys fresh blossom over warm vanilla. Voters wear it in spring and fall, from daytime into the evening. The longevity vote leans moderate, and the sillage vote leans the same way, so it tends to sit close rather than announce itself. Live with a 3ml decant through a change of season and you will know whether it earns a place.
Изпращаме до 1 работен денБезплатна доставка в ЕСБезплатна доставка до
Започнете комплект за опознаване с Athénaïs
Athénaïs запълва първото шишенце. Изберете още 3 в 3 ml: този с най-ниска цена е безплатен, а при първа поръчка добавяме 5-и като подарък от нас.
Свършва бързо
Поради високо търсене количествата са ограничени.
Изпробвайте без притеснение. Ако ароматът не е за вас, кажете ни до 30 дни и ще върнем парите за поръчката ви.*
50 000+ любители на аромати и броят расте
- Марка
- Parfums de Marly
- Парфюмер
- Hamid Merati-Kashani
- Профил на аромата
- За жени
- Пуснат през
- Размери на деканта
- 3ml, 10ml, 30ml
Доставяме в целия ЕС. Поръчките над 75,00 € се доставят безплатно. Приемаме връщане до 30 дни след доставката.
Parfums de Marly Athénaïs, час по час
Как се отваря, установява и остава върху кожата.
Основни акордиfloral, sweet, white floral, citrus, warm spicy
Какво казват носещите
Гласове от парфюмни общности, най-гласуваните отговори първо.
Трайност
Най-гласуван: 37%Умерена
Шлейф
Най-гласуван: 41%Умерен
Сезон
Най-гласуван: 34%Пролет
Час от деня
Най-гласуван: 45%През деня
Вижте всички гласовеСкрийте гласовете
Трайност, 215 гласа
- Много слаба12%25 гласа
- Слаба26%55 гласа
- Умерена (Най-гласуван)37%80 гласа
- Дълготрайна21%45 гласа
- Вечна5%10 гласа
Шлейф, 170 гласа
- Интимен18%30 гласа
- Умерен (Най-гласуван)41%70 гласа
- Силен32%55 гласа
- Огромен9%15 гласа
Сезон, 160 гласа
- Пролет (Най-гласуван)34%55 гласа
- Лято19%30 гласа
- Есен31%50 гласа
- Зима16%25 гласа
Час от деня, 145 гласа
- През деня (Най-гласуван)45%65 гласа
- Офис0%0 гласа
- Вечер34%50 гласа
- Нощно излизане21%30 гласа
Кой размер е подходящ за вас?
Всеки размер е отлят от един и същ оригинален флакон.
Обичан от 50 000+
Защо любителите на аромати го изпробват при нас, преди да купят флакона.
10ML срещу покупка на сляпо
Какво ви дава декантът, което флакон, купен без да е помирисан, не може.
Ако харесвате Parfums de Marly Athénaïs
Парфюми, които споделят най-характерните му нотки.
Споделя Mahonial · Бергамот
- Спестете 37%
Споделя Юзу · Тонка
Споделя Нероли · Портокалов цвят
Споделя Нероли · Портокалов цвят
Споделя Нероли · Жасмин самбак
Споделя Юзу · Амбра
- Свършва бързо
Споделя Нероли · Портокалов цвят
Споделя Нероли · Портокалов цвят
Комбинирайте го с
Parfums de Marly Athénaïs + един от тези
Добавя Сандалово дърво · Мускус
Добавя Сандалово дърво · Роза
- Свършва бързо
Добавя Канела · Сандалово дърво
Добавя Лимон · Мускус
Още от Parfums de Marly
- Свършва бързо
- Спестете 36%
- Спестете 35%
Често задавани въпроси
Какъв е ароматът на Parfums de Marly Athénaïs?
Parfums de Marly Athénaïs започва с Бергамот, Нероли и Юзу. Сърцето носи Жасмин самбак, Mahonial и Портокалов цвят. Преминава във финал от Амбра, Тонка и Ванилия. Потребителите в парфюмни общности описват основните му акорди като floral, sweet, white floral, citrus и warm spicy.
Дълготраен ли е Parfums de Marly Athénaïs?
Потребителите в парфюмни общности най-често оценяват трайността му като „умерена“ (37% от гласовете), а 26% я оценяват като дълготрайна или вечна. Най-често оценяват шлейфа му като „умерен“ (41% от гласовете). Колко дълго трае върху вас зависи и от кожата ви, и от това колко нанасяте.
Подходящ ли е Parfums de Marly Athénaïs за лятото?
Потребителите в парфюмни общности го оценяват главно за пролет и есен; лятото получава едва 19% от гласовете за сезон.
Подходящ ли е Parfums de Marly Athénaïs за зимата?
Членовете на парфюмни общности рядко го избират за зимата: само 16% от гласовете за сезон са за зимата.
Подходящ ли е Parfums de Marly Athénaïs за деня или за нощта?
Потребителите в парфюмни общности го носят еднакво през деня и през нощта: 45% от гласовете за час от деня са за деня или офиса, 55% – за вечери и нощни излизания.
Мога ли да нося Parfums de Marly Athénaïs в офиса?
Членовете на парфюмни общности рядко го избират за офиса: само 0% от гласовете за време от деня са за офиса.
Кой прави Parfums de Marly Athénaïs?
Athénaïs е създаден от Parfums de Marly. Парфюмерът му е Hamid Merati-Kashani. Пуснат е през 2026.
За колко носения стига декант 10ml от Parfums de Marly Athénaïs?
Декант 10ml от Parfums de Marly Athénaïs съдържа около 200 пръскания, или около 67 дни носене. Декантът 3ml съдържа около 60 пръскания, за около 20 дни. Декантът 30ml съдържа около 600 пръскания, за около 200 дни.
Кои други парфюми на Parfums de Marly мога да опитам?
Този декант от Parfums de Marly Athénaïs оригиналният парфюм ли е?
Да. Всеки декант от Parfums de Marly Athénaïs се отлива на ръка от оригинален флакон на Parfums de Marly, без нищо да се добавя или разрежда, затова се разкрива, развива и издържа на кожата точно както от флакона. Продаваме само автентични оригинали.
Какво е декант?
Малко количество парфюм, взето от оригиналния му флакон и сложено в пътен пулверизатор. Получавате истинския аромат в размер, който ви позволява да живеете с него дни наред, преди да решите за целия флакон.
Как работи гаранцията за връщане на парите?
Ако един аромат не е подходящ за вас, свържете се с нас до 30 дни след пристигането му и ще уредим възстановяване на сумата. Прилагат се условия. Вижте нашата политика за връщане.







