Sospiro Vibrato
- Автентичен оригинален парфюм
- Изпробвайте, преди да купите цял флакон
- Готов за път 3ml, 10ml, 30ml
- Траен аромат
Vibrato на Sospiro започва ярко – с бергамот и грейпфрут, които жасминът и магнолията изострят, вместо да смекчават. Джинджифилът затопля сърцето, а билкова, пудрена нишка не позволява на средата да стане прекалено сладка. Базата преминава в амбра, кедър, мускус, корен от ирис и пачули и завършва сухо и леко прашно. Излиза през 2022 г. и подхожда на мъже и жени, които искат цитрусово-флорален аромат с характер. Гласувалите го носят през цялата година, от пролетта до зимата, и еднакво през деня и вечер, затова е аромат, към който лесно ще посягате често. Общността е единодушна и по двата показателя: „дълготраен“ за трайността и „силен“ за шлейфа. Декант 3ml е достатъчен, за да проверите дали аромат за всички сезони има място в колекцията ви.
Изпращаме до 1 работен денБезплатна доставка в ЕСБезплатна доставка до
Започнете комплект за опознаване с Vibrato
Vibrato запълва първото шишенце. Изберете още 3 в 3 ml: този с най-ниска цена е безплатен, а при първа поръчка добавяме 5-и като подарък от нас.
Свършва бързо
Поради високо търсене количествата са ограничени.
Изпробвайте без притеснение. Ако ароматът не е за вас, кажете ни до 30 дни и ще върнем парите за поръчката ви.*
50 000+ любители на аромати и броят расте
Мнението на общността
Vibrato преминава от остър бергамот и грейпфрут към джинджифил, пудрени нотки и мускусна амброва база. Повечето го намират за траен със силна проекция. Особено добре пасва на пролетни дни, макар че лятото и нощта също вървят, и подхожда на човек, който обича цитруса с топъл, изряден финал.
Обобщено с AI от отзиви в парфюмни общности
- Марка
- Sospiro
- Профил на аромата
- Унисекс
- Пуснат през
- Размери на деканта
- 3ml, 10ml, 30ml
Доставяме в целия ЕС. Поръчките над 75,00 € се доставят безплатно. Приемаме връщане до 30 дни след доставката.
Sospiro Vibrato, час по час
Как се отваря, установява и остава върху кожата.
Основни акордиcitrus, floral, powdery, woody, amber
Какво казват носещите
Гласове от парфюмни общности, най-гласуваните отговори първо.
Трайност
Най-гласуван: 57%Дълготрайна
Шлейф
Най-гласуван: 60%Силен
Сезон
Най-гласуван: 30%Пролет
Час от деня
Най-гласуван: 50%През деня
Вижте всички гласовеСкрийте гласовете
Трайност, 200 гласа
- Много слаба1%2 гласа
- Слаба4%8 гласа
- Умерена13%25 гласа
- Дълготрайна (Най-гласуван)57%115 гласа
- Вечна25%50 гласа
Шлейф, 200 гласа
- Интимен3%5 гласа
- Умерен13%25 гласа
- Силен (Най-гласуван)60%120 гласа
- Огромен25%50 гласа
Сезон
- Пролет (Най-гласуван)30%
- Лято25%
- Есен25%
- Зима20%
Час от деня
- През деня (Най-гласуван)50%
- Офис0%
- Вечер0%
- Нощно излизане50%
Кой размер е подходящ за вас?
Всеки размер е отлят от един и същ оригинален флакон.
Обичан от 50 000+
Защо любителите на аромати го изпробват при нас, преди да купят флакона.
10ML срещу покупка на сляпо
Какво ви дава декантът, което флакон, купен без да е помирисан, не може.
Ако харесвате Sospiro Vibrato
Парфюми, които споделят най-характерните му нотки.
Споделя Билкови нотки · Джинджифил
- Спестете 36%
Споделя Пудрени нотки · Жасмин
Споделя Магнолия · Джинджифил
Споделя Пудрени нотки · Амбра
- Любим на клиентите
Споделя Грейпфрут · Джинджифил
Споделя Грейпфрут · Кедър
Споделя Грейпфрут · Кедър
- Спестете 38%
Споделя Магнолия · Бергамот
Комбинирайте го с
Sospiro Vibrato + един от тези
- Свършва бързо
Добавя Лимон · Ветивер
Добавя Сандалово дърво · Роза
Добавя Мандарина · Лимон
- Спестете 35%
Добавя Кардамон · Сандалово дърво
Още от Sospiro
- Свършва бързо
Sospiro Vibrato с прости думи
Как мирише, как се носи и на кого подхожда.
Как мирише
Започва остър и ободряващ с бергамот и грейпфрут. Джинджифилът и мека пудра уравновесяват средата, а основата става топла и мускусна, изискана, чиста и много гладка.
Как се носи
Парфюмната общност го намира за дълготраен, като някои го наричат изключително траен, а шлейфът варира от силен до изпълващ стаята.
Кога да го носите
Носещите го предпочитат преди всичко за пролетни дни, а подхождат и на лятото, и на нощта.
На кого подхожда
Подхожда на мъже и жени, които обичат цитрус с топъл, изряден финал. Шлейфът е силен, затова са достатъчни няколко впръсквания.
Подобни парфюми в 10ML
- Initio Parfums Privés Oud for Happiness: общи са билковите нотки и джинджифилът
- Atelier des Ors Pomelo Riviera: общи са грейпфрутът и кедърът
- Louis Vuitton Symphony: общи са грейпфрутът и джинджифилът
Размери и цена на ml
В 10ML Sospiro Vibrato се предлага като 3ml за 14,31 € (4,77 €/ml), 10ml за 40,32 € (4,03 €/ml) и 30ml за 106,29 € (3,54 €/ml).
Често задавани въпроси
Какъв е ароматът на Sospiro Vibrato?
Sospiro Vibrato започва с Бергамот, Грейпфрут, Жасмин и Магнолия. Сърцето носи Джинджифил, Билкови нотки и Пудрени нотки. Преминава във финал от Амбра, Кедър, Мускус и Корен от ирис. Потребителите в парфюмни общности описват основните му акорди като citrus, floral, powdery, woody и amber.
Дълготраен ли е Sospiro Vibrato?
Потребителите в парфюмни общности най-често оценяват трайността му като „дълготрайна“ (57% от гласовете), а 83% я оценяват като дълготрайна или вечна. Най-често оценяват шлейфа му като „силен“ (60% от гласовете). Колко дълго трае върху вас зависи и от кожата ви, и от това колко нанасяте.
Подходящ ли е Sospiro Vibrato за лятото?
Потребителите в парфюмни общности го оценяват като летен аромат: пролет и лято са най-гласуваните му сезони, а лятото получава 25% от гласовете за сезон.
Подходящ ли е Sospiro Vibrato за зимата?
Членовете на парфюмни общности предпочитат други сезони, но зимата все пак получава 20% от гласовете за сезон.
Подходящ ли е Sospiro Vibrato за деня или за нощта?
Потребителите в парфюмни общности го носят еднакво през деня и през нощта: 50% от гласовете за час от деня са за деня или офиса, 50% – за вечери и нощни излизания.
Мога ли да нося Sospiro Vibrato в офиса?
Членовете на парфюмни общности рядко го избират за офиса: само 0% от гласовете за време от деня са за офиса.
Кой прави Sospiro Vibrato?
Vibrato е създаден от Sospiro. Пуснат е през 2022.
За колко носения стига декант 10ml от Sospiro Vibrato?
Декант 10ml от Sospiro Vibrato съдържа около 200 пръскания, или около 67 дни носене. Декантът 3ml съдържа около 60 пръскания, за около 20 дни. Декантът 30ml съдържа около 600 пръскания, за около 200 дни.
Кои други парфюми на Sospiro мога да опитам?
Освен Sospiro Vibrato, 10ML предлага Il Padrino и Basso на Sospiro, всички отляти от оригиналния флакон.
Този декант от Sospiro Vibrato оригиналният парфюм ли е?
Да. Всеки декант от Sospiro Vibrato се отлива на ръка от оригинален флакон на Sospiro, без нищо да се добавя или разрежда, затова се разкрива, развива и издържа на кожата точно както от флакона. Продаваме само автентични оригинали.
Sospiro Vibrato свеж ли е, или топъл?
И двете: отначало ободряващ и ярък, после по-топъл и мускусен, когато джинджифилът и амбрата се разгърнат.
Сладък ли е Sospiro Vibrato?
Не. Грейпфрутът и джинджифилът го държат остър и сух, а амбрената основа добавя топлина, а не захар.
Къде мога да купя Sospiro Vibrato като декант?
В 10ML: Sospiro Vibrato се предлага като декант 3ml, 10ml и 30ml, пълнен на ръка от оригинален флакон. Декантът 10ml струва 40,32 € (4,03 €/ml), а 10ML доставя в целия ЕС.
Какво е декант?
Малко количество парфюм, взето от оригиналния му флакон и сложено в пътен пулверизатор. Получавате истинския аромат в размер, който ви позволява да живеете с него дни наред, преди да решите за целия флакон.
Как работи гаранцията за връщане на парите?
Ако един аромат не е подходящ за вас, свържете се с нас до 30 дни след пристигането му и ще уредим възстановяване на сумата. Прилагат се условия. Вижте нашата политика за връщане.







