Versace Crystal Noir Parfum
- Автентичен оригинален парфюм
- Изпробвайте, преди да купите цял флакон
- Готов за път 3ml, 10ml, 30ml
- Траен аромат
Crystal Noir Parfum by Versace is a warm, powdery floral built around caramel. Pink pepper, black currant and a dust of spice open it with quiet sparkle. Caramel, tuberose and lily-of-the-valley fill out a plush, white floral heart. Amber, sandalwood, vanilla, akigalawood and orchid settle into a soft, woody finish. Released in 2024, it is mostly worn by women who like their florals with real weight behind them. Voters keep it for winter and autumn nights, and it's a natural fit for going out. Wearers' votes lean long-lasting on longevity and lean strong on sillage, so it holds its own after dark. See how a 3ml decant settles in over a few evenings before you commit to the 30ml.
Изпращаме до 1 работен денБезплатна доставка в ЕСБезплатна доставка до
Започнете комплект за опознаване с Crystal Noir Parfum
Crystal Noir Parfum запълва първото шишенце. Изберете още 3 в 3 ml: този с най-ниска цена е безплатен, а при първа поръчка добавяме 5-и като подарък от нас.
Свършва бързо
Поради високо търсене количествата са ограничени.
Изпробвайте без притеснение. Ако ароматът не е за вас, кажете ни до 30 дни и ще върнем парите за поръчката ви.*
50 000+ любители на аромати и броят расте
- Връхпърво впечатление
- Касис
- Розов пипер
- Подправки
- Сърцеслед няколко минути
- Основатова, което остава
- Akigalawood
- Амбра
- Орхидея
- Сандалово дърво
- Ванилия
- Марка
- Versace
- Профил на аромата
- За жени
- Пуснат през
- Размери на деканта
- 3ml, 10ml, 30ml
Доставяме в целия ЕС. Поръчките над 75,00 € се доставят безплатно. Приемаме връщане до 30 дни след доставката.
Versace Crystal Noir Parfum, час по час
Как се отваря, установява и остава върху кожата.
Основни акордиwoody, warm spicy, powdery, amber, vanilla
Какво усещате
Първо впръскване0–15 мин
- Касис
- Розов пипер
- Подправки
Сърце15 мин – 2 ч
Финал2 ч – 7–12 ч
- Akigalawood
- Амбра
- Орхидея
- Сандалово дърво
- Ванилия
- Трае
- 7–12 ч
- Дълготрайна
- Шлейф
- Силен, 3 от 4
- Кога да го носите
СезонЗима
Час от деняНощно излизане
Най-подходящ заИзлизане
Какво казват носещите
Гласове от парфюмни общности, най-гласуваните отговори първо.
Трайност
Най-гласуван: 47%Дълготрайна
Шлейф
Най-гласуван: 46%Силен
Сезон
Най-гласуван: 48%Зима
Час от деня
Най-гласуван: 55%Нощно излизане
Вижте всички гласовеСкрийте гласовете
Трайност, 342 гласа
- Много слаба1%5 гласа
- Слаба3%9 гласа
- Умерена24%82 гласа
- Дълготрайна (Най-гласуван)47%160 гласа
- Вечна25%86 гласа
Шлейф, 336 гласа
- Интимен5%16 гласа
- Умерен38%127 гласа
- Силен (Най-гласуван)46%156 гласа
- Огромен11%37 гласа
Сезон, 342 гласа
- Пролет11%38 гласа
- Лято3%10 гласа
- Есен38%130 гласа
- Зима (Най-гласуван)48%164 гласа
Час от деня, 342 гласа
- През деня10%34 гласа
- Офис5%17 гласа
- Вечер30%103 гласа
- Нощно излизане (Най-гласуван)55%188 гласа
Кой размер е подходящ за вас?
Всеки размер е отлят от един и същ оригинален флакон.
Обичан от 50 000+
Защо любителите на аромати го изпробват при нас, преди да купят флакона.
10ML срещу покупка на сляпо
Какво ви дава декантът, което флакон, купен без да е помирисан, не може.
Ако харесвате Versace Crystal Noir Parfum
Парфюми, които споделят най-характерните му нотки.
Споделя Орхидея · Ванилия
- Спестете 39%
Споделя Орхидея · Касис
Споделя Орхидея · Момина сълза
Споделя Тубероза · Амбра
- Свършва бързо
Споделя Орхидея · Момина сълза
Споделя Тубероза · Сандалово дърво
Споделя Орхидея · Момина сълза
- Спестете 34%
Споделя Момина сълза · Карамел
Комбинирайте го с
Versace Crystal Noir Parfum + един от тези
Добавя Жасмин · Мускус
- Свършва бързо
Добавя Жасмин · Иланг-иланг
Добавя Роза · Тонка
Добавя Жасмин · Пачули
Още от Versace
- Свършва бързо
- Спестете 38%
- Спестете 37%
Често задавани въпроси
Какъв е ароматът на Versace Crystal Noir Parfum?
Versace Crystal Noir Parfum започва с Касис, Розов пипер и Подправки. Сърцето носи Карамел, Момина сълза и Тубероза. Преминава във финал от Akigalawood, Амбра, Орхидея и Сандалово дърво. Потребителите в парфюмни общности описват основните му акорди като woody, warm spicy, powdery, amber и vanilla.
Дълготраен ли е Versace Crystal Noir Parfum?
Потребителите в парфюмни общности най-често оценяват трайността му като „дълготрайна“ (47% от гласовете), а 72% я оценяват като дълготрайна или вечна. Най-често оценяват шлейфа му като „силен“ (46% от гласовете). Колко дълго трае върху вас зависи и от кожата ви, и от това колко нанасяте.
Подходящ ли е Versace Crystal Noir Parfum за лятото?
Потребителите в парфюмни общности го оценяват главно за зима; лятото получава едва 3% от гласовете за сезон.
Подходящ ли е Versace Crystal Noir Parfum за зимата?
Да. Членовете на парфюмни общности гласуват зимата за най-добрия му сезон с 48% от гласовете за сезон.
Подходящ ли е Versace Crystal Noir Parfum за деня или за нощта?
Потребителите в парфюмни общности го носят предимно след мръкване: 85% от гласовете за час от деня са за вечери и нощни излизания, 15% – за деня или офиса.
Мога ли да нося Versace Crystal Noir Parfum в офиса?
Членовете на парфюмни общности рядко го избират за офиса: само 5% от гласовете за време от деня са за офиса.
Кой прави Versace Crystal Noir Parfum?
Crystal Noir Parfum е създаден от Versace. Пуснат е през 2024.
За колко носения стига декант 10ml от Versace Crystal Noir Parfum?
Декант 10ml от Versace Crystal Noir Parfum съдържа около 200 пръскания, или около 67 дни носене. Декантът 3ml съдържа около 60 пръскания, за около 20 дни. Декантът 30ml съдържа около 600 пръскания, за около 200 дни.
Кои други парфюми на Versace мога да опитам?
Освен Versace Crystal Noir Parfum, 10ML предлага Eros, Versace Pour Homme Dylan Blue и Eros Flame на Versace, всички отляти от оригиналния флакон.
Този декант от Versace Crystal Noir Parfum оригиналният парфюм ли е?
Да. Всеки декант от Versace Crystal Noir Parfum се отлива на ръка от оригинален флакон на Versace, без нищо да се добавя или разрежда, затова се разкрива, развива и издържа на кожата точно както от флакона. Продаваме само автентични оригинали.
Какво е декант?
Малко количество парфюм, взето от оригиналния му флакон и сложено в пътен пулверизатор. Получавате истинския аромат в размер, който ви позволява да живеете с него дни наред, преди да решите за целия флакон.
Как работи гаранцията за връщане на парите?
Ако един аромат не е подходящ за вас, свържете се с нас до 30 дни след пристигането му и ще уредим възстановяване на сумата. Прилагат се условия. Вижте нашата политика за връщане.







