Μάρκα
Giardini di Toscana
Ο Giardini di Toscana προέρχεται από τη Μπιμπιένα της Τοσκάνης, όπου ξεκίνησε ο οίκος το 1942, και σήμερα φτιάχνει απαλά, αγκαλιαστά αρώματα που σχεδόν όλα είναι unisex στον χαρακτήρα. Βανίλια και λευκός μόσχος βρίσκονται στην καρδιά της σειράς, με καραμέλα, μέλι και γάλα καρύδας να προσθέτουν μια κρεμώδη ζεστασιά σαν επιδόρπιο. Το Bianco Latte, του 2023, είναι ο εύκολος τρόπος να μπεις: γαλακτώδης βανίλια με λίγη καραμέλα και μέλι από πάνω. Το Oro e Miele προχωρά ακόμη πιο βαθιά στη χρυσή γλύκα, όπως υπονοεί και το όνομά του. Τα Borabora και Celeste συμπληρώνουν το σετ εδώ. Η Silvia Martinelli είναι η αρωματοποιός της σειράς.
Φίλτρο
Giardini di Toscana: αρώματα
- Έκπτωση 29%
- Έκπτωση 31%
- Έκπτωση 31%
- Έκπτωση 31%
Decants του οίκου Giardini di Toscana: ερωτήσεις και απαντήσεις
Ο οίκος Giardini di Toscana στο 10ML
Το 10ML έχει 4 αρώματα του οίκου Giardini di Toscana: 4 unisex.
Οι νότες που εμφανίζονται πιο συχνά σε αυτά είναι: Βανίλια, Λευκός μόσχος, Καραμέλα και Μέλι.
Όλα μεταγγίζονται με το χέρι από αυθεντική φιάλη, σε μεγέθη 3ml, 10ml και 30ml. Οι τιμές κυμαίνονται από 9,90 € έως 72,90 €.
Πόσα αρώματα του οίκου Giardini di Toscana έχει το 10ML;
Το 10ML έχει 4 αρώματα του οίκου Giardini di Toscana, σε decants από 3ml έως 30ml.
Πόσο κοστίζει ένα decant του οίκου Giardini di Toscana;
Τα decants του οίκου Giardini di Toscana ξεκινούν από 9,90 € για 3ml και φτάνουν έως 72,90 € για 30ml.
Ποια αρώματα του οίκου Giardini di Toscana να δοκιμάσω πρώτα;
Ξεκίνα με τα αρώματα που προβάλλουμε πρώτα στη σελίδα του οίκου Giardini di Toscana: Bianco Latte, Celeste και Borabora.
Ποιες νότες είναι χαρακτηριστικές του οίκου Giardini di Toscana;
Στα αρώματα του οίκου Giardini di Toscana που έχουμε, οι νότες που εμφανίζονται πιο συχνά είναι: Βανίλια, Λευκός μόσχος, Καραμέλα και Μέλι.
Είναι αυθεντικά αρώματα του οίκου Giardini di Toscana;
Ναι. Κάθε decant γεμίζεται με το χέρι από μια γνήσια, αυθεντική φιάλη. Δεν πουλάμε ποτέ αντίγραφα ούτε εναλλακτικές «εμπνευσμένες από» το πρωτότυπο.
Τα πιο δημοφιλή
Δες όλα- ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΈκπτωση 31%
- ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΈκπτωση 31%
- ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΈκπτωση 29%
- ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΈκπτωση 29%
- ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΈκπτωση 29%
- ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΈκπτωση 30%
- ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΈκπτωση 31%
- ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΈκπτωση 31%
Νέες αφίξεις
Δες όλα- Έκπτωση 31%
- Έκπτωση 31%
- Έκπτωση 30%
- Έκπτωση 29%
- Έκπτωση 30%
- Έκπτωση 31%
- Έκπτωση 30%
- Έκπτωση 30%
Ακόμα το σκέφτεσαι; Ξεκίνα με 3ml.
Φόρεσε ένα άρωμα για λίγες μέρες πριν αποφασίσεις. Τα περισσότερα αρώματα διατίθενται σε 3ml, 10ml και 30ml, γεμισμένα από την αυθεντική φιάλη.
Δες τα δημοφιλή