Boadicea the Victorious Blue Sapphire
- Autentičan originalan parfem
- Isprobaj prije cijele boce
- Spremno za putovanje: 3ml, 10ml, 30ml
- Postojan miris
Blue Sapphire by Boadicea The Victorious starts bright and herbal, lemon and chamomile over sage and marigold, with saffron adding a warm, spiced edge almost straight away. Rose and jasmine build through the heart, joined by magnolia for a fuller, more floral middle. The base turns dark: agarwood and patchouli over amber, giving it real depth by the time it settles. Released in 2013, it is made for men and suits anyone who wants a scent with some weight to it, not something quiet. Voters wear it in fall and winter, almost always in the evening or at night, and it is a natural choice for going out. The vote leans toward eternal for longevity and toward strong for sillage, so it is not one to wear lightly. Start with a 3ml decant before you decide on more.
Šalje se u roku od 1 radnog danaBesplatna dostava u EUBesplatna dostava u
Započni set za upoznavanje s parfemom Blue Sapphire
Blue Sapphire puni prvu bočicu. Odaberi još 3 u 3 ml: najjeftiniji je besplatan, a uz prvu narudžbu dodajemo 5. kao naš poklon.
Brzo se rasprodaje
Zbog velike potražnje količine su ograničene.
Isprobaj bez brige. Ako ti miris ne odgovara, javi nam se u roku od 30 dana i vratit ćemo ti novac za narudžbu.*
50.000+ ljubitelja mirisa i brojka raste
- Profil mirisa
- Za muškarce
- Lansiran
- Veličine dekanata
- 3ml, 10ml, 30ml
Dostavljamo diljem EU. Narudžbe iznad 75,00 € šalju se besplatno. Povrati se prihvaćaju u roku od 30 dana od isporuke.
Boadicea the Victorious Blue Sapphire, sat po sat
Kako se otvara, smiruje i zadržava na koži.
Glavni akordiaromatic, herbal, oud, floral, citrus
Što kažu nositelji
Glasovi iz zajednica ljubitelja parfema, najizglasaniji odgovori prvi.
Postojanost
Najizglasanije: 49 %Vječna
Trag
Najizglasanije: 41 %Jak
Godišnje doba
Najizglasanije: 48 %Zima
Doba dana
Najizglasanije: 52 %Večer
Prikaži sve glasoveSakrij glasove
Postojanost, 465 glasova
- Vrlo slaba2 %9 glasova
- Slaba4 %19 glasova
- Umjerena11 %53 glasa
- Dugotrajna34 %158 glasova
- Vječna (Najizglasanije)49 %226 glasova
Trag, 515 glasova
- Intiman6 %31 glas
- Umjeren17 %89 glasova
- Jak (Najizglasanije)41 %210 glasova
- Golem36 %185 glasova
Godišnje doba, 465 glasova
- Proljeće11 %50 glasova
- Ljeto3 %15 glasova
- Jesen38 %177 glasova
- Zima (Najizglasanije)48 %223 glasa
Doba dana, 465 glasova
- Dan13 %60 glasova
- Ured2 %10 glasova
- Večer (Najizglasanije)52 %242 glasa
- Noćni izlazak33 %153 glasa
Koja je veličina prava za tebe?
Svaka je veličina pretočena iz iste originalne boce.
Omiljen kod 50.000+
Zašto ljubitelji mirisa kod nas isprobavaju prije kupnje boce.
10ML naspram kupnje naslijepo
Što ti dekant daje, a boca kupljena bez mirisanja ne može.
Ako voliš Boadicea the Victorious Blue Sapphire
Parfemi koji dijele njegove najkarakterističnije note.
- Uštedi 30 %
Dijeli note: Neven · Kadulja
Dijeli note: Neven · Šafran
Dijeli note: Agarovo drvo (oud) · Šafran
Dijeli note: Kadulja · Agarovo drvo (oud)
- Uštedi 36 %
Dijeli note: Kadulja · Agarovo drvo (oud)
Dijeli note: Kamilica · Limun
Dijeli note: Kadulja · Šafran
- Brzo se rasprodaje
Dijeli note: Agarovo drvo (oud) · Pačuli
Slojevito s
Boadicea the Victorious Blue Sapphire + jedan od ovih
Dodaje Mošus · Jasmin
Dodaje Bergamot · Mošus
- Brzo se rasprodaje
Dodaje Sandalovina · Mošus
Dodaje Jasmin · Bergamot
Više od Boadicea the Victorious
- Uštedi 37 %
- Brzo se rasprodaje
- Rasprodaja · 15 % popusta
Često postavljana pitanja
Kako miriše Boadicea the Victorious Blue Sapphire?
Boadicea the Victorious Blue Sapphire se otvara notama: Kamilica, Limun, Neven i Šafran. U srcu su Indijski jasmin, Magnolija i Ruža. Završava notama: Agarovo drvo (oud), Ambra i Pačuli. Kupci u zajednicama ljubitelja parfema njegove glavne akorde opisuju kao aromatic, herbal, oud, floral i citrus.
Je li Boadicea the Victorious Blue Sapphire postojan?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema njegovu postojanost najčešće ocjenjuju ocjenom vječna (49 % glasova), a 83 % ocjenjuje je dugotrajnom ili vječnom. Trag najčešće ocjenjuju ocjenom jak (41 % glasova). Koliko dugo traje na tebi ovisi i o tvojoj koži i o količini koju naneseš.
Je li Boadicea the Victorious Blue Sapphire dobar za ljeto?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema ocjenjuju ga uglavnom za zima; ljeto nosi samo 3 % glasova za godišnje doba.
Je li Boadicea the Victorious Blue Sapphire dobar za zimu?
Da. Članovi mirisnih zajednica biraju zimu kao njegovo najbolje godišnje doba, s 48% glasova za godišnje doba.
Je li Boadicea the Victorious Blue Sapphire za dan ili noć?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema uglavnom ga nose nakon mraka: 85 % glasova za doba dana odnosi se na večeri i noćne izlaske, 15 % na dan ili ured.
Mogu li nositi Boadicea the Victorious Blue Sapphire u uredu?
Članovi mirisnih zajednica rijetko ga biraju za ured: samo 2% glasova za doba dana ide uredu.
Tko stvara Boadicea the Victorious Blue Sapphire?
Blue Sapphire stvara Boadicea the Victorious. Lansiran je 2013.
Za koliko nošenja je dovoljan dekant od 10ml parfema Boadicea the Victorious Blue Sapphire?
Dekant od 10ml parfema Boadicea the Victorious Blue Sapphire sadrži oko 200 raspršivanja, otprilike 67 dana nošenja. Dekant od 3ml sadrži oko 60 raspršivanja, otprilike 20 dana. Dekant od 30ml sadrži oko 600 raspršivanja, otprilike 200 dana.
Koje još parfeme kuće Boadicea the Victorious mogu isprobati?
Osim parfema Boadicea the Victorious Blue Sapphire, 10ML nudi i Valiant, Bodacious i Tobacco Sapphire kuće Boadicea the Victorious, a svaki je pretočen iz originalne boce.
Je li ovaj dekant parfema Boadicea the Victorious Blue Sapphire originalni parfem?
Da. Svaki dekant parfema Boadicea the Victorious Blue Sapphire ručno se puni iz originalne boce kuće Boadicea the Victorious, bez dodavanja ili razrjeđivanja, pa se otvara, razvija i traje na koži jednako kao iz boce. Prodajemo samo autentične originale.
Što je dekant?
Mala količina parfema, uzeta iz originalne boce i stavljena u putni raspršivač. Dobivaš pravi miris u veličini koja ti omogućuje da s njim živiš danima prije nego se odlučiš za cijelu bocu.
Kako funkcionira jamstvo povrata novca?
Ako ti miris ne odgovara, javi nam se u roku od 30 dana od dolaska i dogovorit ćemo povrat novca. Primjenjuju se uvjeti. Pogledaj naša pravila povrata.







