Creed Love in Black
Plati na svoj način uz
ili 3 plaćanja bez kamata od13,02 €putem0 % EKS
- Autentičan originalan parfem
- Isprobaj prije cijele boce
- Spremno za putovanje: 3ml, 10ml, 30ml
- Postojan miris
Love in Black by Creed is a moody floral that pairs violet and iris with spice, released in 2008. It opens with the top notes of violet, Virginia cedar and wildflowers, green and faintly powdery. The heart brings iris, musk and cloves, adding warmth and a little bite. Black currant and rose sit in the base notes, giving the dry-down a tart, fruity depth instead of sweetness. Men and women both wear it, and it suits anyone who wants a floral with some gravity. Autumn, winter and spring are its seasons, and the votes cluster after dark. Longevity votes lean long-lasting while sillage votes lean strong, so expect it to travel with you. Think of it as a floral for people who find most florals too light, with the cloves and cedar giving it a shadowy, grown-up feel. Try a 3ml decant over a week of cooler evenings and see how the dark florals sit on your skin.
Šalje se u roku od 1 radnog danaBesplatna dostava u EUBesplatna dostava u
Započni set za upoznavanje s parfemom Love in Black
Love in Black puni prvu bočicu. Odaberi još 3 u 3 ml: najjeftiniji je besplatan, a uz prvu narudžbu dodajemo 5. kao naš poklon.
Brzo se rasprodaje
Zbog velike potražnje količine su ograničene.
Isprobaj bez brige. Ako ti miris ne odgovara, javi nam se u roku od 30 dana i vratit ćemo ti novac za narudžbu.*
50.000+ ljubitelja mirisa i brojka raste
- Vrhprvi dojam
- Ljubičica
- Virginijska cedrovina
- Divlje cvijeće
- Bazaono što ostaje
- Brend
- Creed
- Profil mirisa
- Unisex
- Lansiran
- Veličine dekanata
- 3ml, 10ml, 30ml
Dostavljamo diljem EU. Narudžbe iznad 75,00 € šalju se besplatno. Povrati se prihvaćaju u roku od 30 dana od isporuke.
Creed Love in Black, sat po sat
Kako se otvara, smiruje i zadržava na koži.
Što osjetiš
Prvo prskanje0–15 min
- Ljubičica
- Virginijska cedrovina
- Divlje cvijeće
Srce15 min – 2 h
Završnica2 h – 7–12 h
- Traje
- 7–12 h
- Dugotrajna
- Trag
- Jak, 3 od 4
- Kada nositi
Doba danaVečerNoćni izlazak
Što kažu nositelji
Glasovi iz zajednica ljubitelja parfema, najizglasaniji odgovori prvi.
Postojanost
Najizglasanije: 44 %Dugotrajna
Trag
Najizglasanije: 42 %Jak
Godišnje doba
Najizglasanije: 34 %Jesen
Doba dana
Najizglasanije: 37 %Večer
Prikaži sve glasoveSakrij glasove
Postojanost, 250 glasova
- Vrlo slaba2 %5 glasova
- Slaba8 %20 glasova
- Umjerena26 %65 glasova
- Dugotrajna (Najizglasanije)44 %110 glasova
- Vječna20 %50 glasova
Trag, 250 glasova
- Intiman8 %20 glasova
- Umjeren30 %75 glasova
- Jak (Najizglasanije)42 %105 glasova
- Golem20 %50 glasova
Godišnje doba, 250 glasova
- Proljeće30 %74 glasa
- Ljeto13 %32 glasa
- Jesen (Najizglasanije)34 %85 glasova
- Zima24 %59 glasova
Doba dana, 249 glasova
- Dan18 %44 glasa
- Ured12 %29 glasova
- Večer (Najizglasanije)37 %93 glasa
- Noćni izlazak33 %83 glasa
Koja je veličina prava za tebe?
Svaka je veličina pretočena iz iste originalne boce.
Omiljen kod 50.000+
Zašto ljubitelji mirisa kod nas isprobavaju prije kupnje boce.
10ML naspram kupnje naslijepo
Što ti dekant daje, a boca kupljena bez mirisanja ne može.
Ako voliš Creed Love in Black
Parfemi koji dijele njegove najkarakterističnije note.
- Favorit kupaca
Dijeli note: Virginijska cedrovina · Ljubičica
Dijeli note: Klinčići · Crni ribizl
Dijeli note: Ljubičica · Iris
- Uštedi 38 %
Dijeli note: Ljubičica · Iris
Dijeli note: Ljubičica · Iris
Dijeli note: Ljubičica · Ruža
- Uštedi 38 %
Dijeli note: Ljubičica · Ruža
Dijeli note: Crni ribizl · Iris
Slojevito s
Creed Love in Black + jedan od ovih
- Brzo se rasprodaje
Dodaje Sandalovina · Jasmin
Dodaje Sandalovina · Bergamot
Dodaje Jasmin · Ambra
- Uštedi 38 %
Dodaje Sandalovina · Vanilija
Više od Creed
- Brzo se rasprodaje
- Uštedi 35 %
- Uštedi 38 %
Često postavljana pitanja
Kako miriše Creed Love in Black?
Creed Love in Black se otvara notama: Ljubičica, Virginijska cedrovina i Divlje cvijeće. U srcu su Klinčići, Iris i Mošus. Završava notama: Crni ribizl i Ruža.
Je li Creed Love in Black postojan?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema njegovu postojanost najčešće ocjenjuju ocjenom dugotrajna (44 % glasova), a 64 % ocjenjuje je dugotrajnom ili vječnom. Trag najčešće ocjenjuju ocjenom jak (42 % glasova). Koliko dugo traje na tebi ovisi i o tvojoj koži i o količini koju naneseš.
Je li Creed Love in Black dobar za ljeto?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema ocjenjuju ga uglavnom za proljeće i jesen; ljeto nosi samo 13 % glasova za godišnje doba.
Je li Creed Love in Black dobar za zimu?
Članovi mirisnih zajednica radije biraju druga godišnja doba, ali zima ipak dobiva 24% glasova za godišnje doba.
Je li Creed Love in Black za dan ili noć?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema uglavnom ga nose nakon mraka: 71 % glasova za doba dana odnosi se na večeri i noćne izlaske, 29 % na dan ili ured.
Mogu li nositi Creed Love in Black u uredu?
Članovi mirisnih zajednica rijetko ga biraju za ured: samo 12% glasova za doba dana ide uredu.
Tko stvara Creed Love in Black?
Love in Black stvara Creed. Lansiran je 2008.
Za koliko nošenja je dovoljan dekant od 10ml parfema Creed Love in Black?
Dekant od 10ml parfema Creed Love in Black sadrži oko 200 raspršivanja, otprilike 67 dana nošenja. Dekant od 3ml sadrži oko 60 raspršivanja, otprilike 20 dana. Dekant od 30ml sadrži oko 600 raspršivanja, otprilike 200 dana.
Koje još parfeme kuće Creed mogu isprobati?
Osim parfema Creed Love in Black, 10ML nudi i Aventus, Green Irish Tweed i Silver Mountain Water kuće Creed, a svaki je pretočen iz originalne boce.
Je li ovaj dekant parfema Creed Love in Black originalni parfem?
Da. Svaki dekant parfema Creed Love in Black ručno se puni iz originalne boce kuće Creed, bez dodavanja ili razrjeđivanja, pa se otvara, razvija i traje na koži jednako kao iz boce. Prodajemo samo autentične originale.
Što je dekant?
Mala količina parfema, uzeta iz originalne boce i stavljena u putni raspršivač. Dobivaš pravi miris u veličini koja ti omogućuje da s njim živiš danima prije nego se odlučiš za cijelu bocu.
Kako funkcionira jamstvo povrata novca?
Ako ti miris ne odgovara, javi nam se u roku od 30 dana od dolaska i dogovorit ćemo povrat novca. Primjenjuju se uvjeti. Pogledaj naša pravila povrata.







