Giorgio Armani Power Of You
- Autentičan originalan parfem
- Isprobaj prije cijele boce
- Spremno za putovanje: 3ml, 10ml, 30ml
- Postojan miris
New for 2026, Power Of You by Giorgio Armani is a fruity floral gourmand, composed by Nadège Le Garlantezec and Nisrine Bouazzaoui Grillié. Bitter orange, lemon and passionfruit open tart and sunny without heaviness. The heart softens with frangipani and orange blossom. Benzoin, labdanum and Madagascar vanilla form the base notes, warm and faintly sweet, never cloying. Unisex, it fits anyone wanting a fruity floral with backbone. Voters pick spring and summer, chiefly by day and at the office. Most wearers vote it long-lasting, and the sillage vote is clearly strong, so it keeps its shape across a long day. Wear a 3ml decant to watch the fruit melt into vanilla by afternoon.
Šalje se u roku od 1 radnog danaBesplatna dostava u EUBesplatna dostava u
Započni set za upoznavanje s parfemom Power Of You
Power Of You puni prvu bočicu. Odaberi još 3 u 3 ml: najjeftiniji je besplatan, a uz prvu narudžbu dodajemo 5. kao naš poklon.
Brzo se rasprodaje
Zbog velike potražnje količine su ograničene.
Isprobaj bez brige. Ako ti miris ne odgovara, javi nam se u roku od 30 dana i vratit ćemo ti novac za narudžbu.*
50.000+ ljubitelja mirisa i brojka raste
- Vrhprvi dojam
- Gorka naranča
- Limun
- Marakuja
- Srcenakon nekoliko minuta
- Frangipani
- Cvijet naranče
- Brend
- Giorgio Armani
- Parfumeri
- Nadège Le Garlantezec i Nisrine Bouazzaoui Grillié
- Profil mirisa
- Unisex
- Lansiran
- Veličine dekanata
- 3ml, 10ml, 30ml
Dostavljamo diljem EU. Narudžbe iznad 75,00 € šalju se besplatno. Povrati se prihvaćaju u roku od 30 dana od isporuke.
Giorgio Armani Power Of You, sat po sat
Kako se otvara, smiruje i zadržava na koži.
Što kažu nositelji
Glasovi iz zajednica ljubitelja parfema, najizglasaniji odgovori prvi.
Postojanost
Najizglasanije: 52 %Dugotrajna
Trag
Najizglasanije: 56 %Jak
Godišnje doba
Najizglasanije: 41 %Ljeto
Doba dana
Najizglasanije: 44 %Dan
Prikaži sve glasoveSakrij glasove
Postojanost, 288 glasova
- Vrlo slaba3 %8 glasova
- Slaba9 %25 glasova
- Umjerena23 %65 glasova
- Dugotrajna (Najizglasanije)52 %150 glasova
- Vječna14 %40 glasova
Trag, 250 glasova
- Intiman6 %15 glasova
- Umjeren26 %65 glasova
- Jak (Najizglasanije)56 %140 glasova
- Golem12 %30 glasova
Godišnje doba, 237 glasova
- Proljeće38 %91 glas
- Ljeto (Najizglasanije)41 %96 glasova
- Jesen13 %31 glas
- Zima8 %19 glasova
Doba dana, 217 glasova
- Dan (Najizglasanije)44 %96 glasova
- Ured30 %66 glasova
- Večer17 %36 glasova
- Noćni izlazak9 %19 glasova
Koja je veličina prava za tebe?
Svaka je veličina pretočena iz iste originalne boce.
Omiljen kod 50.000+
Zašto ljubitelji mirisa kod nas isprobavaju prije kupnje boce.
10ML naspram kupnje naslijepo
Što ti dekant daje, a boca kupljena bez mirisanja ne može.
Ako voliš Giorgio Armani Power Of You
Parfemi koji dijele njegove najkarakterističnije note.
Dijeli note: Gorka naranča · Cvijet naranče
- Favorit kupaca
Dijeli note: Gorka naranča · Benzoin
Dijeli note: Frangipani · Madagaskarska vanilija
Dijeli note: Labdanum · Benzoin
- Uštedi 37 %
Dijeli note: Gorka naranča · Cvijet naranče
Dijeli note: Labdanum · Madagaskarska vanilija
Dijeli note: Gorka naranča · Cvijet naranče
- Uštedi 37 %
Dijeli note: Gorka naranča · Madagaskarska vanilija
Slojevito s
Giorgio Armani Power Of You + jedan od ovih
- Rasprodaja · 10 % popusta
Dodaje Jasmin · Tonka grah
Dodaje Bergamot · Mandarina
Dodaje Neroli · Jasmin
- Brzo se rasprodaje
Dodaje Tonka grah · Cedrovina
Više od Giorgio Armani
- Brzo se rasprodaje
- Uštedi 34 %
Često postavljana pitanja
Kako miriše Giorgio Armani Power Of You?
Giorgio Armani Power Of You se otvara notama: Gorka naranča, Limun i Marakuja. U srcu su Frangipani i Cvijet naranče. Završava notama: Benzoin, Labdanum i Madagaskarska vanilija.
Je li Giorgio Armani Power Of You postojan?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema njegovu postojanost najčešće ocjenjuju ocjenom dugotrajna (52 % glasova), a 66 % ocjenjuje je dugotrajnom ili vječnom. Trag najčešće ocjenjuju ocjenom jak (56 % glasova). Koliko dugo traje na tebi ovisi i o tvojoj koži i o količini koju naneseš.
Je li Giorgio Armani Power Of You dobar za ljeto?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema ocjenjuju ga ljetnim mirisom: proljeće i ljeto su njegova najizglasanija godišnja doba, a ljeto nosi 41 % glasova za godišnje doba.
Je li Giorgio Armani Power Of You dobar za zimu?
Članovi mirisnih zajednica rijetko ga biraju za zimu: samo 8% glasova za godišnje doba ide zimi.
Je li Giorgio Armani Power Of You za dan ili noć?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema uglavnom ga nose po danu: 75 % glasova za doba dana odnosi se na dan ili ured, 25 % na večeri i noćne izlaske.
Mogu li nositi Giorgio Armani Power Of You u uredu?
Članovi mirisnih zajednica radije biraju druga doba dana, ali ured ipak dobiva 30% glasova za doba dana.
Tko stvara Giorgio Armani Power Of You?
Power Of You stvara Giorgio Armani. Njegovi su parfumeri Nadège Le Garlantezec i Nisrine Bouazzaoui Grillié. Lansiran je 2026.
Za koliko nošenja je dovoljan dekant od 10ml parfema Giorgio Armani Power Of You?
Dekant od 10ml parfema Giorgio Armani Power Of You sadrži oko 200 raspršivanja, otprilike 67 dana nošenja. Dekant od 3ml sadrži oko 60 raspršivanja, otprilike 20 dana. Dekant od 30ml sadrži oko 600 raspršivanja, otprilike 200 dana.
Koje još parfeme kuće Giorgio Armani mogu isprobati?
Osim parfema Giorgio Armani Power Of You, 10ML nudi i Acqua di Giò, Si i Stronger With You Intensely kuće Giorgio Armani, a svaki je pretočen iz originalne boce.
Je li ovaj dekant parfema Giorgio Armani Power Of You originalni parfem?
Da. Svaki dekant parfema Giorgio Armani Power Of You ručno se puni iz originalne boce kuće Giorgio Armani, bez dodavanja ili razrjeđivanja, pa se otvara, razvija i traje na koži jednako kao iz boce. Prodajemo samo autentične originale.
Što je dekant?
Mala količina parfema, uzeta iz originalne boce i stavljena u putni raspršivač. Dobivaš pravi miris u veličini koja ti omogućuje da s njim živiš danima prije nego se odlučiš za cijelu bocu.
Kako funkcionira jamstvo povrata novca?
Ako ti miris ne odgovara, javi nam se u roku od 30 dana od dolaska i dogovorit ćemo povrat novca. Primjenjuju se uvjeti. Pogledaj naša pravila povrata.







