Guerlain Aqua Allegoria Florabloom
- Autentičan originalan parfem
- Isprobaj prije cijele boce
- Spremno za putovanje: 3ml, 10ml, 30ml
- Postojan miris
Aqua Allegoria Florabloom by Guerlain is a bright, tropical white floral built around tuberose. Mango, lime and bergamot open it citrus-fresh, then iris, tuberose, violet and rose fill out a powdery, properly floral heart, and musk, sandalwood and coconut keep the base soft rather than heavy. Released in 2024, it tends to be worn by women who want a floral that stays light rather than dense. Spring and summer days suit it, and it works easily for an office day too. Wearers are clear that longevity lands on moderate, and just as clear that sillage does the same, easy company through a working day. A 3ml decant is a good way to try Florabloom before deciding on a full bottle.
Šalje se u roku od 1 radnog danaBesplatna dostava u EUBesplatna dostava u
Započni set za upoznavanje s parfemom Aqua Allegoria Florabloom
Aqua Allegoria Florabloom puni prvu bočicu. Odaberi još 3 u 3 ml: najjeftiniji je besplatan, a uz prvu narudžbu dodajemo 5. kao naš poklon.
Brzo se rasprodaje
Zbog velike potražnje količine su ograničene.
Isprobaj bez brige. Ako ti miris ne odgovara, javi nam se u roku od 30 dana i vratit ćemo ti novac za narudžbu.*
50.000+ ljubitelja mirisa i brojka raste
- Brend
- Guerlain
- Profil mirisa
- Za žene
- Lansiran
- Veličine dekanata
- 3ml, 10ml, 30ml
Dostavljamo diljem EU. Narudžbe iznad 75,00 € šalju se besplatno. Povrati se prihvaćaju u roku od 30 dana od isporuke.
Guerlain Aqua Allegoria Florabloom, sat po sat
Kako se otvara, smiruje i zadržava na koži.
Glavni akordipowdery, tuberose, tropical, sweet, white floral
Što kažu nositelji
Glasovi iz zajednica ljubitelja parfema, najizglasaniji odgovori prvi.
Postojanost
Najizglasanije: 64 %Umjerena
Trag
Najizglasanije: 65 %Umjeren
Godišnje doba
Najizglasanije: 51 %Proljeće
Doba dana
Najizglasanije: 58 %Dan
Prikaži sve glasoveSakrij glasove
Postojanost, 180 glasova
- Vrlo slaba3 %5 glasova
- Slaba5 %9 glasova
- Umjerena (Najizglasanije)64 %116 glasova
- Dugotrajna24 %44 glasa
- Vječna3 %6 glasova
Trag, 198 glasova
- Intiman14 %28 glasova
- Umjeren (Najizglasanije)65 %128 glasova
- Jak19 %38 glasova
- Golem2 %4 glasa
Godišnje doba, 180 glasova
- Proljeće (Najizglasanije)51 %92 glasa
- Ljeto36 %65 glasova
- Jesen9 %16 glasova
- Zima4 %7 glasova
Doba dana, 180 glasova
- Dan (Najizglasanije)58 %105 glasova
- Ured27 %48 glasova
- Večer11 %19 glasova
- Noćni izlazak4 %8 glasova
Koja je veličina prava za tebe?
Svaka je veličina pretočena iz iste originalne boce.
Omiljen kod 50.000+
Zašto ljubitelji mirisa kod nas isprobavaju prije kupnje boce.
10ML naspram kupnje naslijepo
Što ti dekant daje, a boca kupljena bez mirisanja ne može.
Ako voliš Guerlain Aqua Allegoria Florabloom
Parfemi koji dijele njegove najkarakterističnije note.
Dijeli note: Mango · Kokos
- Uštedi 36 %
Dijeli note: Mango · Kokos
Dijeli note: Ljubičica · Iris
Dijeli note: Tuberoza · Sandalovina
- Uštedi 37 %
Dijeli note: Ljubičica · Iris
Dijeli note: Tuberoza · Iris
Dijeli note: Mango · Sandalovina
- Brzo se rasprodaje
Dijeli note: Kokos · Tuberoza
Slojevito s
Guerlain Aqua Allegoria Florabloom + jedan od ovih
Dodaje Jasmin · Ylang-ylang
- Rasprodaja · 10 % popusta
Dodaje Vanilija · Jasmin
Dodaje Ylang-ylang · Cvijet naranče
Dodaje Jasmin · Vanilija
Više od Guerlain
- Brzo se rasprodaje
- Uštedi 37 %
Često postavljana pitanja
Kako miriše Guerlain Aqua Allegoria Florabloom?
Guerlain Aqua Allegoria Florabloom se otvara notama: Bergamot, Limeta i Mango. U srcu su Iris, Ruža, Tuberoza i Ljubičica. Završava notama: Kokos, Mošus i Sandalovina. Kupci u zajednicama ljubitelja parfema njegove glavne akorde opisuju kao powdery, tuberose, tropical, sweet i white floral.
Je li Guerlain Aqua Allegoria Florabloom postojan?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema njegovu postojanost najčešće ocjenjuju ocjenom umjerena (64 % glasova), a 28 % ocjenjuje je dugotrajnom ili vječnom. Trag najčešće ocjenjuju ocjenom umjeren (65 % glasova). Koliko dugo traje na tebi ovisi i o tvojoj koži i o količini koju naneseš.
Je li Guerlain Aqua Allegoria Florabloom dobar za ljeto?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema najviše ga ocjenjuju za proljeće, ali ljeto ipak nosi 36 % glasova za godišnje doba.
Je li Guerlain Aqua Allegoria Florabloom dobar za zimu?
Članovi mirisnih zajednica rijetko ga biraju za zimu: samo 4% glasova za godišnje doba ide zimi.
Je li Guerlain Aqua Allegoria Florabloom za dan ili noć?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema uglavnom ga nose po danu: 85 % glasova za doba dana odnosi se na dan ili ured, 15 % na večeri i noćne izlaske.
Mogu li nositi Guerlain Aqua Allegoria Florabloom u uredu?
Članovi mirisnih zajednica radije biraju druga doba dana, ali ured ipak dobiva 27% glasova za doba dana.
Tko stvara Guerlain Aqua Allegoria Florabloom?
Aqua Allegoria Florabloom stvara Guerlain. Lansiran je 2024.
Za koliko nošenja je dovoljan dekant od 10ml parfema Guerlain Aqua Allegoria Florabloom?
Dekant od 10ml parfema Guerlain Aqua Allegoria Florabloom sadrži oko 200 raspršivanja, otprilike 67 dana nošenja. Dekant od 3ml sadrži oko 60 raspršivanja, otprilike 20 dana. Dekant od 30ml sadrži oko 600 raspršivanja, otprilike 200 dana.
Koje još parfeme kuće Guerlain mogu isprobati?
Osim parfema Guerlain Aqua Allegoria Florabloom, 10ML nudi i Shalimar Eau de Parfum, Mon Guerlain i La Petite Robe Noire kuće Guerlain, a svaki je pretočen iz originalne boce.
Je li ovaj dekant parfema Guerlain Aqua Allegoria Florabloom originalni parfem?
Da. Svaki dekant parfema Guerlain Aqua Allegoria Florabloom ručno se puni iz originalne boce kuće Guerlain, bez dodavanja ili razrjeđivanja, pa se otvara, razvija i traje na koži jednako kao iz boce. Prodajemo samo autentične originale.
Što je dekant?
Mala količina parfema, uzeta iz originalne boce i stavljena u putni raspršivač. Dobivaš pravi miris u veličini koja ti omogućuje da s njim živiš danima prije nego se odlučiš za cijelu bocu.
Kako funkcionira jamstvo povrata novca?
Ako ti miris ne odgovara, javi nam se u roku od 30 dana od dolaska i dogovorit ćemo povrat novca. Primjenjuju se uvjeti. Pogledaj naša pravila povrata.







