Guerlain Musc Outreblanc
- Autentičan originalan parfem
- Isprobaj prije cijele boce
- Spremno za putovanje: 3ml, 10ml, 30ml
- Postojan miris
Musc Outreblanc from Guerlain, launched in 2022 and composed by perfumer Delphine Jelk, is among the house's quieter fragrances, designed to stay close. White musk, neroli and ambrette lead the top notes. The heart holds iris, orange blossom and Bulgarian rose, and the base notes are milk, sandalwood and white amber. It keeps an even line from first minute to last, more mood than display. It wears musky and powdery, with a soft milky edge. Men and women who want understated daytime and office wear will find it right. Spring and summer carry the votes. Longevity leans moderate, meaning it fades instead of staying, and the sillage vote is clearly moderate, with intimate close behind. A 3ml decant shows if quiet suits you.
Šalje se u roku od 1 radnog danaBesplatna dostava u EUBesplatna dostava u
Započni set za upoznavanje s parfemom Musc Outreblanc
Musc Outreblanc puni prvu bočicu. Odaberi još 3 u 3 ml: najjeftiniji je besplatan, a uz prvu narudžbu dodajemo 5. kao naš poklon.
Brzo se rasprodaje
Zbog velike potražnje količine su ograničene.
Isprobaj bez brige. Ako ti miris ne odgovara, javi nam se u roku od 30 dana i vratit ćemo ti novac za narudžbu.*
50.000+ ljubitelja mirisa i brojka raste
- Vrhprvi dojam
- Ambrette (mošusni sljez)
- Neroli
- Bijeli mošus
- Srcenakon nekoliko minuta
- Bugarska ruža
- Iris
- Cvijet naranče
- Bazaono što ostaje
- Mlijeko
- Sandalovina
- Bijela ambra
- Brend
- Guerlain
- Profil mirisa
- Unisex
- Lansiran
- Veličine dekanata
- 3ml, 10ml, 30ml
Dostavljamo diljem EU. Narudžbe iznad 75,00 € šalju se besplatno. Povrati se prihvaćaju u roku od 30 dana od isporuke.
Guerlain Musc Outreblanc, sat po sat
Kako se otvara, smiruje i zadržava na koži.
Glavni akordimusky, powdery, white floral, iris, floral
Što osjetiš
Prvo prskanje0–15 min
- Ambrette (mošusni sljez)
- Neroli
- Bijeli mošus
Srce15 min – 2 h
- Bugarska ruža
- Iris
- Cvijet naranče
Završnica2 h – 3–6 h
- Mlijeko
- Sandalovina
- Bijela ambra
- Traje
- 3–6 h
- Umjerena
- Trag
- Umjeren, 2 od 4
Što kažu nositelji
Glasovi iz zajednica ljubitelja parfema, najizglasaniji odgovori prvi.
Postojanost
Najizglasanije: 45 %Umjerena
Trag
Najizglasanije: 55 %Umjeren
Godišnje doba
Najizglasanije: 40 %Ljeto
Doba dana
Najizglasanije: 41 %Dan
Prikaži sve glasoveSakrij glasove
Postojanost
- Vrlo slaba3 %
- Slaba8 %
- Umjerena (Najizglasanije)45 %
- Dugotrajna35 %
- Vječna9 %
Trag
- Intiman25 %
- Umjeren (Najizglasanije)55 %
- Jak15 %
- Golem5 %
Godišnje doba, 208 glasova
- Proljeće38 %78 glasova
- Ljeto (Najizglasanije)40 %83 glasa
- Jesen15 %31 glas
- Zima8 %16 glasova
Doba dana, 202 glasa
- Dan (Najizglasanije)41 %82 glasa
- Ured34 %68 glasova
- Večer18 %36 glasova
- Noćni izlazak8 %16 glasova
Koja je veličina prava za tebe?
Svaka je veličina pretočena iz iste originalne boce.
Omiljen kod 50.000+
Zašto ljubitelji mirisa kod nas isprobavaju prije kupnje boce.
10ML naspram kupnje naslijepo
Što ti dekant daje, a boca kupljena bez mirisanja ne može.
Ako voliš Guerlain Musc Outreblanc
Parfemi koji dijele njegove najkarakterističnije note.
Dijeli note: Bijela ambra · Neroli
- Uštedi 37 %
Dijeli note: Bijela ambra · Cvijet naranče
Dijeli note: Neroli · Iris
Dijeli note: Neroli · Iris
- Favorit kupaca
Dijeli note: Mlijeko · Ambrette (mošusni sljez)
Dijeli note: Mlijeko · Cvijet naranče
Dijeli note: Mlijeko · Bugarska ruža
- Uštedi 38 %
Dijeli note: Mlijeko · Sandalovina
Slojevito s
Guerlain Musc Outreblanc + jedan od ovih
Dodaje Jasmin · Bergamot
- Rasprodaja · 10 % popusta
Dodaje Jasmin · Ambra
Dodaje Jasmin · Vanilija
Dodaje Jasmin · Mandarina
Više od Guerlain
- Brzo se rasprodaje
- Uštedi 37 %
Često postavljana pitanja
Kako miriše Guerlain Musc Outreblanc?
Guerlain Musc Outreblanc se otvara notama: Ambrette (mošusni sljez), Neroli i Bijeli mošus. U srcu su Bugarska ruža, Iris i Cvijet naranče. Završava notama: Mlijeko, Sandalovina i Bijela ambra. Kupci u zajednicama ljubitelja parfema njegove glavne akorde opisuju kao musky, powdery, white floral, iris i floral.
Je li Guerlain Musc Outreblanc postojan?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema njegovu postojanost najčešće ocjenjuju ocjenom umjerena (45 % glasova), a 44 % ocjenjuje je dugotrajnom ili vječnom. Trag najčešće ocjenjuju ocjenom umjeren (55 % glasova). Koliko dugo traje na tebi ovisi i o tvojoj koži i o količini koju naneseš.
Je li Guerlain Musc Outreblanc dobar za ljeto?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema ocjenjuju ga ljetnim mirisom: proljeće i ljeto su njegova najizglasanija godišnja doba, a ljeto nosi 40 % glasova za godišnje doba.
Je li Guerlain Musc Outreblanc dobar za zimu?
Članovi mirisnih zajednica rijetko ga biraju za zimu: samo 8% glasova za godišnje doba ide zimi.
Je li Guerlain Musc Outreblanc za dan ili noć?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema uglavnom ga nose po danu: 74 % glasova za doba dana odnosi se na dan ili ured, 26 % na večeri i noćne izlaske.
Mogu li nositi Guerlain Musc Outreblanc u uredu?
Članovi mirisnih zajednica dobro ga ocjenjuju za ured: ured dobiva 34% glasova za doba dana, odmah iza najizglasanijeg doba dana.
Tko stvara Guerlain Musc Outreblanc?
Musc Outreblanc stvara Guerlain. Lansiran je 2022.
Za koliko nošenja je dovoljan dekant od 10ml parfema Guerlain Musc Outreblanc?
Dekant od 10ml parfema Guerlain Musc Outreblanc sadrži oko 200 raspršivanja, otprilike 67 dana nošenja. Dekant od 3ml sadrži oko 60 raspršivanja, otprilike 20 dana. Dekant od 30ml sadrži oko 600 raspršivanja, otprilike 200 dana.
Koje još parfeme kuće Guerlain mogu isprobati?
Osim parfema Guerlain Musc Outreblanc, 10ML nudi i Shalimar Eau de Parfum, Mon Guerlain i La Petite Robe Noire kuće Guerlain, a svaki je pretočen iz originalne boce.
Je li ovaj dekant parfema Guerlain Musc Outreblanc originalni parfem?
Da. Svaki dekant parfema Guerlain Musc Outreblanc ručno se puni iz originalne boce kuće Guerlain, bez dodavanja ili razrjeđivanja, pa se otvara, razvija i traje na koži jednako kao iz boce. Prodajemo samo autentične originale.
Što je dekant?
Mala količina parfema, uzeta iz originalne boce i stavljena u putni raspršivač. Dobivaš pravi miris u veličini koja ti omogućuje da s njim živiš danima prije nego se odlučiš za cijelu bocu.
Kako funkcionira jamstvo povrata novca?
Ako ti miris ne odgovara, javi nam se u roku od 30 dana od dolaska i dogovorit ćemo povrat novca. Primjenjuju se uvjeti. Pogledaj naša pravila povrata.







