Guerlain Tabac Sahara
- Autentičan originalan parfem
- Isprobaj prije cijele boce
- Spremno za putovanje: 3ml, 10ml, 30ml
- Postojan miris
Tabac Sahara je parfem kuće Guerlain iz 2026., a sastavila ga je Delphine Jelk. Počinje oštro i voćno, s malinom koja presijeca citruse u gornjim notama, a zatim se spušta u nešto toplije i teže. U baznim notama su siva ambra, ambra, vanilija i drvenaste note, koje daju suhu, smolastu dubinu, a ne iskričavost. Nose ga jednako muškarci i žene, a pristaje svakome tko više voli miris s težinom nego sa sjajem. Glasači ga smještaju u zimu i jesen i nosi se navečer i noću, ne danju. Jasna većina glasača postojanost ocjenjuje dugotrajnom, a glasovanje o tragu jednako je odlučno: jak. Malo je dovoljno. Ako ga želiš upoznati prije nego što kupiš cijelu bocu, dekant od 10ml dostaje za večeri cijele hladne sezone.
Šalje se u roku od 1 radnog danaBesplatna dostava u EUBesplatna dostava u
Započni set za upoznavanje s parfemom Tabac Sahara
Tabac Sahara puni prvu bočicu. Odaberi još 3 u 3 ml: najjeftiniji je besplatan, a uz prvu narudžbu dodajemo 5. kao naš poklon.
Brzo se rasprodaje
Zbog velike potražnje količine su ograničene.
Isprobaj bez brige. Ako ti miris ne odgovara, javi nam se u roku od 30 dana i vratit ćemo ti novac za narudžbu.*
50.000+ ljubitelja mirisa i brojka raste
Presuda zajednice
Ambra, siva ambra i vanilija daju mirisu Tabac Sahara toplu bazu, do koje se dolazi preko početka od maline i citrusa. Većina ga smatra postojanim s jakim tragom. Prirodno mu pristaju zimske noći, a dobro stoji i na jesen te navečer, osobito ako voliš voće s toplom završnicom.
Sažeto uz pomoć umjetne inteligencije iz recenzija zajednice ljubitelja parfema
- Vrhprvi dojam
- Citrus
- Malina
- Bazaono što ostaje
- Ambra
- Siva ambra
- Vanilija
- Drvenaste note
- Brend
- Guerlain
- Parfumer
- Delphine Jelk
- Profil mirisa
- Unisex
- Lansiran
- Veličine dekanata
- 3ml, 10ml, 30ml
Dostavljamo diljem EU. Narudžbe iznad 75,00 € šalju se besplatno. Povrati se prihvaćaju u roku od 30 dana od isporuke.
Guerlain Tabac Sahara, sat po sat
Kako se otvara, smiruje i zadržava na koži.
Što osjetiš
Prvo prskanje0–15 min
- Citrus
- Malina
Završnica2 h – 7–12 h
- Ambra
- Siva ambra
- Vanilija
- Drvenaste note
- Traje
- 7–12 h
- Dugotrajna
- Trag
- Jak, 3 od 4
- Kada nositi
Doba danaNoćni izlazak
Što kažu nositelji
Glasovi iz zajednica ljubitelja parfema, najizglasaniji odgovori prvi.
Postojanost
Najizglasanije: 52 %Dugotrajna
Trag
Najizglasanije: 56 %Jak
Godišnje doba
Najizglasanije: 43 %Zima
Doba dana
Najizglasanije: 48 %Noćni izlazak
Prikaži sve glasoveSakrij glasove
Postojanost, 288 glasova
- Vrlo slaba3 %8 glasova
- Slaba9 %25 glasova
- Umjerena23 %65 glasova
- Dugotrajna (Najizglasanije)52 %150 glasova
- Vječna14 %40 glasova
Trag, 250 glasova
- Intiman6 %15 glasova
- Umjeren26 %65 glasova
- Jak (Najizglasanije)56 %140 glasova
- Golem12 %30 glasova
Godišnje doba, 251 glas
- Proljeće13 %32 glasa
- Ljeto6 %14 glasova
- Jesen38 %96 glasova
- Zima (Najizglasanije)43 %109 glasova
Doba dana, 250 glasova
- Dan11 %28 glasova
- Ured6 %16 glasova
- Večer35 %87 glasova
- Noćni izlazak (Najizglasanije)48 %119 glasova
Koja je veličina prava za tebe?
Svaka je veličina pretočena iz iste originalne boce.
Omiljen kod 50.000+
Zašto ljubitelji mirisa kod nas isprobavaju prije kupnje boce.
10ML naspram kupnje naslijepo
Što ti dekant daje, a boca kupljena bez mirisanja ne može.
Ako voliš Guerlain Tabac Sahara
Parfemi koji dijele njegove najkarakterističnije note.
- Uštedi 36 %
Dijeli note: Siva ambra · Ambra
Dijeli note: Drvenaste note · Ambra
Dijeli note: Malina · Vanilija
- Uštedi 37 %
Dijeli note: Malina · Ambra
Dijeli note: Malina · Vanilija
Dijeli note: Siva ambra · Ambra
- Brzo se rasprodaje
Dijeli note: Siva ambra · Ambra
Dijeli note: Drvenaste note · Ambra
Slojevito s
Guerlain Tabac Sahara + jedan od ovih
- Uštedi 37 %
Dodaje Jasmin · Sandalovina
Dodaje Koža · Mošus
Dodaje Crni ribizl · Božur
- Brzo se rasprodaje
Dodaje Jasmin · Breskva
Više od Guerlain
- Brzo se rasprodaje
- Uštedi 37 %
Guerlain Tabac Sahara jednostavnim riječima
Kako miriše, kako se nosi i kome odgovara.
Kako miriše
Otvara se slatkom, trpkom malinom i svijetlim citrusnim zavojem. Baza je zatim topla i obavijajuća, a donosi mekoću slane kože, zlatnu ambru i kremastu slatkoću.
Kako se nosi
Zajednica ljubitelja parfema navodi dugu postojanost i jak trag, iako ih neki smatraju umjerenima.
Kada ga nositi
Nositelji ga vole u zimske noći, a dobro mu pristaju i jesen te večeri.
Kome odgovara
Pristaje onome tko voli voće s toplom završnicom od ambre. Nose ga i žene i muškarci, ugodan je večernji izbor koji se dobro širi, pa je dovoljna lagana ruka.
Slični parfemi kod 10ML
- Yves Saint Laurent Libre Berry Crush: dijele malinu i vaniliju koje mu daju slatki dojam bobica
- Memo Paris French Leather Rose: dijele malinu i ambru u voćnom, toplom srcu
- Louis Vuitton Ambre Levant: dijele sivu ambru i ambru zbog kojih je baza topla i glatka
Veličine i cijena po ml
Kod 10ML Guerlain Tabac Sahara dolazi u ovim veličinama: 3ml za 10,17 € (3,39 €/ml), 10ml za 33,39 € (3,34 €/ml) i 30ml za 84,24 € (2,81 €/ml).
Često postavljana pitanja
Kako miriše Guerlain Tabac Sahara?
Guerlain Tabac Sahara se otvara notama: Citrus i Malina. Završava notama: Ambra, Siva ambra, Vanilija i Drvenaste note.
Je li Guerlain Tabac Sahara postojan?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema njegovu postojanost najčešće ocjenjuju ocjenom dugotrajna (52 % glasova), a 66 % ocjenjuje je dugotrajnom ili vječnom. Trag najčešće ocjenjuju ocjenom jak (56 % glasova). Koliko dugo traje na tebi ovisi i o tvojoj koži i o količini koju naneseš.
Je li Guerlain Tabac Sahara dobar za ljeto?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema ocjenjuju ga uglavnom za jesen i zima; ljeto nosi samo 6 % glasova za godišnje doba.
Je li Guerlain Tabac Sahara dobar za zimu?
Da. Članovi mirisnih zajednica biraju zimu kao njegovo najbolje godišnje doba, s 43% glasova za godišnje doba.
Je li Guerlain Tabac Sahara za dan ili noć?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema uglavnom ga nose nakon mraka: 82 % glasova za doba dana odnosi se na večeri i noćne izlaske, 18 % na dan ili ured.
Mogu li nositi Guerlain Tabac Sahara u uredu?
Članovi mirisnih zajednica rijetko ga biraju za ured: samo 6% glasova za doba dana ide uredu.
Tko stvara Guerlain Tabac Sahara?
Tabac Sahara stvara Guerlain. Njegov je parfumer Delphine Jelk. Lansiran je 2026.
Za koliko nošenja je dovoljan dekant od 10ml parfema Guerlain Tabac Sahara?
Dekant od 10ml parfema Guerlain Tabac Sahara sadrži oko 200 raspršivanja, otprilike 67 dana nošenja. Dekant od 3ml sadrži oko 60 raspršivanja, otprilike 20 dana. Dekant od 30ml sadrži oko 600 raspršivanja, otprilike 200 dana.
Koje još parfeme kuće Guerlain mogu isprobati?
Osim parfema Guerlain Tabac Sahara, 10ML nudi i Shalimar Eau de Parfum, Mon Guerlain i La Petite Robe Noire kuće Guerlain, a svaki je pretočen iz originalne boce.
Je li ovaj dekant parfema Guerlain Tabac Sahara originalni parfem?
Da. Svaki dekant parfema Guerlain Tabac Sahara ručno se puni iz originalne boce kuće Guerlain, bez dodavanja ili razrjeđivanja, pa se otvara, razvija i traje na koži jednako kao iz boce. Prodajemo samo autentične originale.
Je li Guerlain Tabac Sahara sladak?
Umjereno: malina i vanilija donose slatkoću bobica i vrhnja, a citrus na početku sprječava da djeluje teško.
Je li Guerlain Tabac Sahara svjež ili topao?
Toplo: citrus daje svijetao početak, no ambra, siva ambra i vanilija nose dugu završnicu. Nositelji ga biraju za zimske i jesenske noći.
Gdje mogu kupiti Guerlain Tabac Sahara kao dekant?
Kod 10ML: Guerlain Tabac Sahara dolazi kao dekant u veličinama 3ml, 10ml i 30ml, ručno pretočen iz originalne boce. Dekant od 10ml košta 33,39 € (3,34 €/ml), a 10ML dostavlja diljem EU.
Što je dekant?
Mala količina parfema, uzeta iz originalne boce i stavljena u putni raspršivač. Dobivaš pravi miris u veličini koja ti omogućuje da s njim živiš danima prije nego se odlučiš za cijelu bocu.
Kako funkcionira jamstvo povrata novca?
Ako ti miris ne odgovara, javi nam se u roku od 30 dana od dolaska i dogovorit ćemo povrat novca. Primjenjuju se uvjeti. Pogledaj naša pravila povrata.







