Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum
- Autentičan originalan parfem
- Isprobaj prije cijele boce
- Spremno za putovanje: 3ml, 10ml, 30ml
- Postojan miris
Le Beau Le Parfum by Jean Paul Gaultier is a 2022 sweet woody eau de parfum intense for men, created by perfumer Quentin Bisch. Pineapple, iris, ginger and cypress open it bright and green. Coconut and woody notes form a creamy heart. Tonka bean, sandalwood, amber and ambergris leave a warm, smooth base. Sweet and tropical, Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum is at its best in spring and summer, by day and by night alike.
Šalje se u roku od 1 radnog danaBesplatna dostava u EUBesplatna dostava u
Započni set za upoznavanje s parfemom Le Beau Le Parfum
Le Beau Le Parfum puni prvu bočicu. Odaberi još 3 u 3 ml: najjeftiniji je besplatan, a uz prvu narudžbu dodajemo 5. kao naš poklon.
Brzo se rasprodaje
Zbog velike potražnje količine su ograničene.
Isprobaj bez brige. Ako ti miris ne odgovara, javi nam se u roku od 30 dana i vratit ćemo ti novac za narudžbu.*
50.000+ ljubitelja mirisa i brojka raste
- Srcenakon nekoliko minuta
- Kokos
- Drvenaste note
- Bazaono što ostaje
- Brend
- Jean Paul Gaultier
- Profil mirisa
- Za muškarce
- Lansiran
- Veličine dekanata
- 3ml, 10ml, 30ml
Dostavljamo diljem EU. Narudžbe iznad 75,00 € šalju se besplatno. Povrati se prihvaćaju u roku od 30 dana od isporuke.
Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum, sat po sat
Kako se otvara, smiruje i zadržava na koži.
Glavni akordisweet, woody, coconut, amber, vanilla
Što osjetiš
Prvo prskanje0–15 min
Srce15 min – 2 h
- Kokos
- Drvenaste note
ZavršnicaOd 2 h
- Kada nositi
Godišnje dobaLjeto
Doba danaDanNoćni izlazak
Što kažu nositelji
Glasovi iz zajednica ljubitelja parfema, najizglasaniji odgovori prvi.
Godišnje doba
Najizglasanije: 38 %Ljeto
Doba dana
Najizglasanije: 52 %Dan
Prikaži sve glasoveSakrij glasove
Godišnje doba, 38.100 glasova
- Proljeće30 %11.600 glasova
- Ljeto (Najizglasanije)38 %14.600 glasova
- Jesen20 %7.500 glasova
- Zima12 %4.400 glasova
Doba dana, 21.200 glasova
- Dan (Najizglasanije)52 %11.000 glasova
- Ured0 %0 glasova
- Večer0 %0 glasova
- Noćni izlazak48 %10.200 glasova
Koja je veličina prava za tebe?
Svaka je veličina pretočena iz iste originalne boce.
Omiljen kod 50.000+
Zašto ljubitelji mirisa kod nas isprobavaju prije kupnje boce.
10ML naspram kupnje naslijepo
Što ti dekant daje, a boca kupljena bez mirisanja ne može.
Ako voliš Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum
Parfemi koji dijele njegove najkarakterističnije note.
- Favorit kupaca
Dijeli note: Drvenaste note · Đumbir
Dijeli note: Čempres · Iris
Dijeli note: Iris · Tonka grah
- Uštedi 36 %
Dijeli note: Čempres · Siva ambra
Dijeli note: Čempres · Iris
Dijeli note: Drvenaste note · Iris
Dijeli note: Drvenaste note · Iris
- Brzo se rasprodaje
Dijeli note: Ananas · Siva ambra
Slojevito s
Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum + jedan od ovih
Dodaje Mošus · Vanilija
- Brzo se rasprodaje
Dodaje Ruža · Jasmin
Dodaje Mošus · Ruža
Dodaje Vanilija · Mandarina
Više od Jean Paul Gaultier
- Brzo se rasprodaje
- Uštedi 39 %
Često postavljana pitanja
Kako miriše Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum?
Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum se otvara notama: Čempres, Đumbir, Iris i Ananas. U srcu su Kokos i Drvenaste note. Završava notama: Ambra, Siva ambra, Sandalovina i Tonka grah. Kupci u zajednicama ljubitelja parfema njegove glavne akorde opisuju kao sweet, woody, coconut, amber i vanilla.
Je li Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum dobar za ljeto?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema ocjenjuju ga ljetnim mirisom: ljeto je njegovo najizglasanije godišnje doba, a ljeto nosi 38 % glasova za godišnje doba.
Je li Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum dobar za zimu?
Članovi mirisnih zajednica rijetko ga biraju za zimu: samo 12% glasova za godišnje doba ide zimi.
Je li Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum za dan ili noć?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema nose ga jednako danju i noću: 52 % glasova za doba dana odnosi se na dan ili ured, 48 % na večeri i noćne izlaske.
Mogu li nositi Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum u uredu?
Članovi mirisnih zajednica rijetko ga biraju za ured: samo 0% glasova za doba dana ide uredu.
Tko stvara Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum?
Le Beau Le Parfum stvara Jean Paul Gaultier. Lansiran je 2022.
Za koliko nošenja je dovoljan dekant od 10ml parfema Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum?
Dekant od 10ml parfema Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum sadrži oko 200 raspršivanja, otprilike 67 dana nošenja. Dekant od 3ml sadrži oko 60 raspršivanja, otprilike 20 dana. Dekant od 30ml sadrži oko 600 raspršivanja, otprilike 200 dana.
Koje još parfeme kuće Jean Paul Gaultier mogu isprobati?
Osim parfema Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum, 10ML nudi i Le Male Le Parfum, Le Male i Le Male Elixir kuće Jean Paul Gaultier, a svaki je pretočen iz originalne boce.
Je li ovaj dekant parfema Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum originalni parfem?
Da. Svaki dekant parfema Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum ručno se puni iz originalne boce kuće Jean Paul Gaultier, bez dodavanja ili razrjeđivanja, pa se otvara, razvija i traje na koži jednako kao iz boce. Prodajemo samo autentične originale.
Što je dekant?
Mala količina parfema, uzeta iz originalne boce i stavljena u putni raspršivač. Dobivaš pravi miris u veličini koja ti omogućuje da s njim živiš danima prije nego se odlučiš za cijelu bocu.
Kako funkcionira jamstvo povrata novca?
Ako ti miris ne odgovara, javi nam se u roku od 30 dana od dolaska i dogovorit ćemo povrat novca. Primjenjuju se uvjeti. Pogledaj naša pravila povrata.







