Jo Malone London Scarlet Poppy Intense
- Autentičan originalan parfem
- Isprobaj prije cijele boce
- Spremno za putovanje: 3ml, 10ml, 30ml
- Postojan miris
Ambrette opens Scarlet Poppy Intense by Jo Malone London on a soft, musky note rather than a sharp one. Orris brings a powdery, cool edge to the heart, and fig with poppy add a quiet, fruity sweetness alongside it. The base turns gourmand: heliotrope, barley and tonka bean, reading almost like warm almond, for a cosy, sweet finish. Launched in 2020 and worn by women, it suits anyone who likes powdery florals with a dessert-like edge. Voters wear it across fall and winter, both by day and at night, and it is a natural pick for going out. Longevity votes lean moderate, and sillage votes lean strong, so it announces itself before settling down. A 3ml decant covers a run of autumn days before you commit to more.
Šalje se u roku od 1 radnog danaBesplatna dostava u EUBesplatna dostava u
Započni set za upoznavanje s parfemom Scarlet Poppy Intense
Scarlet Poppy Intense puni prvu bočicu. Odaberi još 3 u 3 ml: najjeftiniji je besplatan, a uz prvu narudžbu dodajemo 5. kao naš poklon.
Brzo se rasprodaje
Zbog velike potražnje količine su ograničene.
Isprobaj bez brige. Ako ti miris ne odgovara, javi nam se u roku od 30 dana i vratit ćemo ti novac za narudžbu.*
50.000+ ljubitelja mirisa i brojka raste
- Vrhprvi dojam
- Ambrette (mošusni sljez)
- Srcenakon nekoliko minuta
- Smokva
- Korijen irisa
- Mak
- Bazaono što ostaje
- Ječam
- Heliotrop
- Tonka grah
- Brend
- Jo Malone London
- Profil mirisa
- Za žene
- Lansiran
- Veličine dekanata
- 3ml, 10ml, 30ml
Dostavljamo diljem EU. Narudžbe iznad 75,00 € šalju se besplatno. Povrati se prihvaćaju u roku od 30 dana od isporuke.
Jo Malone London Scarlet Poppy Intense, sat po sat
Kako se otvara, smiruje i zadržava na koži.
Glavni akordipowdery, vanilla, floral, sweet, iris
Što osjetiš
Prvo prskanje0–15 min
- Ambrette (mošusni sljez)
Srce15 min – 2 h
- Smokva
- Korijen irisa
- Mak
Završnica2 h – 3–6 h
- Ječam
- Heliotrop
- Tonka grah
- Traje
- 3–6 h
- Umjerena
- Trag
- Jak, 3 od 4
- Kada nositi
Doba danaNoćni izlazakDan
Najbolje zaIzlazak
Što kažu nositelji
Glasovi iz zajednica ljubitelja parfema, najizglasaniji odgovori prvi.
Postojanost
Najizglasanije: 44 %Umjerena
Trag
Najizglasanije: 48 %Jak
Godišnje doba
Najizglasanije: 46 %Jesen
Doba dana
Najizglasanije: 42 %Noćni izlazak
Prikaži sve glasoveSakrij glasove
Postojanost, 860 glasova
- Vrlo slaba1 %10 glasova
- Slaba15 %125 glasova
- Umjerena (Najizglasanije)44 %380 glasova
- Dugotrajna36 %310 glasova
- Vječna4 %35 glasova
Trag, 353 glasa
- Intiman4 %14 glasova
- Umjeren26 %92 glasa
- Jak (Najizglasanije)48 %169 glasova
- Golem22 %78 glasova
Godišnje doba, 860 glasova
- Proljeće10 %90 glasova
- Ljeto3 %25 glasova
- Jesen (Najizglasanije)46 %395 glasova
- Zima41 %350 glasova
Doba dana, 840 glasova
- Dan35 %290 glasova
- Ured6 %50 glasova
- Večer18 %150 glasova
- Noćni izlazak (Najizglasanije)42 %350 glasova
Koja je veličina prava za tebe?
Svaka je veličina pretočena iz iste originalne boce.
Omiljen kod 50.000+
Zašto ljubitelji mirisa kod nas isprobavaju prije kupnje boce.
10ML naspram kupnje naslijepo
Što ti dekant daje, a boca kupljena bez mirisanja ne može.
Ako voliš Jo Malone London Scarlet Poppy Intense
Parfemi koji dijele njegove najkarakterističnije note.
Dijeli note: Ambrette (mošusni sljez) · Korijen irisa
- Brzo se rasprodaje
Dijeli note: Ambrette (mošusni sljez) · Heliotrop
Dijeli note: Heliotrop · Korijen irisa
Dijeli note: Smokva · Heliotrop
- Uštedi 37 %
Dijeli note: Smokva · Korijen irisa
Dijeli note: Heliotrop · Tonka grah
Dijeli note: Heliotrop · Tonka grah
- Rasprodaja · 10 % popusta
Dijeli note: Smokva · Korijen irisa
Slojevito s
Jo Malone London Scarlet Poppy Intense + jedan od ovih
- Brzo se rasprodaje
Dodaje Vanilija · Sandalovina
Dodaje Vanilija · Kruška
Dodaje Sandalovina · Ruža
- Uštedi 35 %
Dodaje Vanilija · Ruža
Više od Jo Malone London
- Brzo se rasprodaje
- Uštedi 38 %
- Uštedi 38 %
Često postavljana pitanja
Kako miriše Jo Malone London Scarlet Poppy Intense?
Jo Malone London Scarlet Poppy Intense se otvara notama: Ambrette (mošusni sljez). U srcu su Smokva, Korijen irisa i Mak. Završava notama: Ječam, Heliotrop i Tonka grah. Kupci u zajednicama ljubitelja parfema njegove glavne akorde opisuju kao powdery, vanilla, floral, sweet i iris.
Je li Jo Malone London Scarlet Poppy Intense postojan?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema njegovu postojanost najčešće ocjenjuju ocjenom umjerena (44 % glasova), a 40 % ocjenjuje je dugotrajnom ili vječnom. Trag najčešće ocjenjuju ocjenom jak (48 % glasova). Koliko dugo traje na tebi ovisi i o tvojoj koži i o količini koju naneseš.
Je li Jo Malone London Scarlet Poppy Intense dobar za ljeto?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema ocjenjuju ga uglavnom za jesen i zima; ljeto nosi samo 3 % glasova za godišnje doba.
Je li Jo Malone London Scarlet Poppy Intense dobar za zimu?
Članovi mirisnih zajednica dobro ga ocjenjuju za zimu: zima dobiva 41% glasova za godišnje doba, odmah iza najizglasanijeg godišnjeg doba.
Je li Jo Malone London Scarlet Poppy Intense za dan ili noć?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema uglavnom ga nose nakon mraka: 60 % glasova za doba dana odnosi se na večeri i noćne izlaske, 40 % na dan ili ured.
Mogu li nositi Jo Malone London Scarlet Poppy Intense u uredu?
Članovi mirisnih zajednica rijetko ga biraju za ured: samo 6% glasova za doba dana ide uredu.
Tko stvara Jo Malone London Scarlet Poppy Intense?
Scarlet Poppy Intense stvara Jo Malone London. Lansiran je 2020.
Za koliko nošenja je dovoljan dekant od 10ml parfema Jo Malone London Scarlet Poppy Intense?
Dekant od 10ml parfema Jo Malone London Scarlet Poppy Intense sadrži oko 200 raspršivanja, otprilike 67 dana nošenja. Dekant od 3ml sadrži oko 60 raspršivanja, otprilike 20 dana. Dekant od 30ml sadrži oko 600 raspršivanja, otprilike 200 dana.
Koje još parfeme kuće Jo Malone London mogu isprobati?
Osim parfema Jo Malone London Scarlet Poppy Intense, 10ML nudi i Wood Sage & Sea Salt, English Pear Freesia i Myrrh & Tonka kuće Jo Malone London, a svaki je pretočen iz originalne boce.
Je li ovaj dekant parfema Jo Malone London Scarlet Poppy Intense originalni parfem?
Da. Svaki dekant parfema Jo Malone London Scarlet Poppy Intense ručno se puni iz originalne boce kuće Jo Malone London, bez dodavanja ili razrjeđivanja, pa se otvara, razvija i traje na koži jednako kao iz boce. Prodajemo samo autentične originale.
Što je dekant?
Mala količina parfema, uzeta iz originalne boce i stavljena u putni raspršivač. Dobivaš pravi miris u veličini koja ti omogućuje da s njim živiš danima prije nego se odlučiš za cijelu bocu.
Kako funkcionira jamstvo povrata novca?
Ako ti miris ne odgovara, javi nam se u roku od 30 dana od dolaska i dogovorit ćemo povrat novca. Primjenjuju se uvjeti. Pogledaj naša pravila povrata.







