Louis Vuitton Météore
- Autentičan originalan parfem
- Isprobaj prije cijele boce
- Spremno za putovanje: 3ml, 10ml, 30ml
- Postojan miris
Météore by Louis Vuitton opens citrus-bright: mandarin and orange over bergamot, with layers of pepper giving it some snap. Cardamom and nutmeg warm the middle, and neroli keeps it lifted rather than heavy. Vetiver closes it out, dry and a little woody, the kind of finish that stays fresh rather than fading into sweetness. Released in 2020 and shared by men and women, it suits anyone who wants a clean citrus scent that still has some spice to it. Voters wear it in spring and summer, through the day and into the office. Wearers mostly vote its longevity moderate, and sillage moderate as well, an easy scent to layer under a jacket. A 10ml decant covers a full season of daily wear, time enough to know if you want more of it.
Šalje se u roku od 1 radnog danaBesplatna dostava u EUBesplatna dostava u
Započni set za upoznavanje s parfemom Météore
Météore puni prvu bočicu. Odaberi još 3 u 3 ml: najjeftiniji je besplatan, a uz prvu narudžbu dodajemo 5. kao naš poklon.
Brzo se rasprodaje
Zbog velike potražnje količine su ograničene.
Isprobaj bez brige. Ako ti miris ne odgovara, javi nam se u roku od 30 dana i vratit ćemo ti novac za narudžbu.*
50.000+ ljubitelja mirisa i brojka raste
- Vrhprvi dojam
- Crni papar
- Kalabrijski bergamot
- Naranča
- Ružičasti papar
- Sečuanski papar
- Sicilijanska mandarina
- Srcenakon nekoliko minuta
- Gvatemalski kardamom
- Indonezijski muškatni oraščić
- Tunisko neroli
- Bazaono što ostaje
- Javanski vetiver
- Brend
- Louis Vuitton
- Profil mirisa
- Za muškarce
- Lansiran
- Veličine dekanata
- 3ml, 10ml, 30ml
Dostavljamo diljem EU. Narudžbe iznad 75,00 € šalju se besplatno. Povrati se prihvaćaju u roku od 30 dana od isporuke.
Louis Vuitton Météore, sat po sat
Kako se otvara, smiruje i zadržava na koži.
Glavni akordifresh, citrus, woody
Što osjetiš
Prvo prskanje0–15 min
- Crni papar
- Kalabrijski bergamot
- Naranča
- Ružičasti papar
- Sečuanski papar
- Sicilijanska mandarina
Srce15 min – 2 h
- Gvatemalski kardamom
- Indonezijski muškatni oraščić
- Tunisko neroli
Završnica2 h – 3–6 h
- Javanski vetiver
- Traje
- 3–6 h
- Umjerena
- Trag
- Umjeren, 2 od 4
Što kažu nositelji
Glasovi iz zajednica ljubitelja parfema, najizglasaniji odgovori prvi.
Postojanost
Najizglasanije: 60 %Umjerena
Trag
Najizglasanije: 65 %Umjeren
Godišnje doba
Najizglasanije: 50 %Ljeto
Doba dana
Najizglasanije: 55 %Dan
Prikaži sve glasoveSakrij glasove
Postojanost
- Vrlo slaba2 %
- Slaba8 %
- Umjerena (Najizglasanije)60 %
- Dugotrajna30 %
- Vječna0 %
Trag
- Intiman10 %
- Umjeren (Najizglasanije)65 %
- Jak25 %
- Golem0 %
Godišnje doba
- Proljeće40 %
- Ljeto (Najizglasanije)50 %
- Jesen8 %
- Zima2 %
Doba dana
- Dan (Najizglasanije)55 %
- Ured35 %
- Večer8 %
- Noćni izlazak2 %
Koja je veličina prava za tebe?
Svaka je veličina pretočena iz iste originalne boce.
Omiljen kod 50.000+
Zašto ljubitelji mirisa kod nas isprobavaju prije kupnje boce.
10ML naspram kupnje naslijepo
Što ti dekant daje, a boca kupljena bez mirisanja ne može.
Ako voliš Louis Vuitton Météore
Parfemi koji dijele njegove najkarakterističnije note.
Dijeli note: Sicilijanska mandarina · Sečuanski papar
- Favorit kupaca
Dijeli note: Sečuanski papar · Kalabrijski bergamot
Dijeli note: Kalabrijski bergamot · Crni papar
Dijeli note: Sečuanski papar · Crni papar
Dijeli note: Kalabrijski bergamot · Ružičasti papar
- Uštedi 37 %
Dijeli note: Sečuanski papar · Ružičasti papar
Dijeli note: Sicilijanska mandarina · Ružičasti papar
Dijeli note: Kalabrijski bergamot
Slojevito s
Louis Vuitton Météore + jedan od ovih
Dodaje Pačuli · Bergamot
- Brzo se rasprodaje
Dodaje Pačuli · Limun
Dodaje Bergamot · Jasmin
Dodaje Pačuli · Vetiver
Više od Louis Vuitton
- Brzo se rasprodaje
- Uštedi 36 %
Često postavljana pitanja
Kako miriše Louis Vuitton Météore?
Louis Vuitton Météore se otvara notama: Crni papar, Kalabrijski bergamot, Naranča i Ružičasti papar. U srcu su Gvatemalski kardamom, Indonezijski muškatni oraščić i Tunisko neroli. Završava notama: Javanski vetiver. Kupci u zajednicama ljubitelja parfema njegove glavne akorde opisuju kao fresh, citrus i woody.
Je li Louis Vuitton Météore postojan?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema njegovu postojanost najčešće ocjenjuju ocjenom umjerena (60 % glasova), a 30 % ocjenjuje je dugotrajnom ili vječnom. Trag najčešće ocjenjuju ocjenom umjeren (65 % glasova). Koliko dugo traje na tebi ovisi i o tvojoj koži i o količini koju naneseš.
Je li Louis Vuitton Météore dobar za ljeto?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema ocjenjuju ga ljetnim mirisom: proljeće i ljeto su njegova najizglasanija godišnja doba, a ljeto nosi 50 % glasova za godišnje doba.
Je li Louis Vuitton Météore dobar za zimu?
Članovi mirisnih zajednica rijetko ga biraju za zimu: samo 2% glasova za godišnje doba ide zimi.
Je li Louis Vuitton Météore za dan ili noć?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema uglavnom ga nose po danu: 90 % glasova za doba dana odnosi se na dan ili ured, 10 % na večeri i noćne izlaske.
Mogu li nositi Louis Vuitton Météore u uredu?
Članovi mirisnih zajednica radije biraju druga doba dana, ali ured ipak dobiva 35% glasova za doba dana.
Tko stvara Louis Vuitton Météore?
Météore stvara Louis Vuitton. Lansiran je 2020.
Za koliko nošenja je dovoljan dekant od 10ml parfema Louis Vuitton Météore?
Dekant od 10ml parfema Louis Vuitton Météore sadrži oko 200 raspršivanja, otprilike 67 dana nošenja. Dekant od 3ml sadrži oko 60 raspršivanja, otprilike 20 dana. Dekant od 30ml sadrži oko 600 raspršivanja, otprilike 200 dana.
Koje još parfeme kuće Louis Vuitton mogu isprobati?
Osim parfema Louis Vuitton Météore, 10ML nudi i Imagination, Ombre Nomade i Pacific Chill kuće Louis Vuitton, a svaki je pretočen iz originalne boce.
Je li ovaj dekant parfema Louis Vuitton Météore originalni parfem?
Da. Svaki dekant parfema Louis Vuitton Météore ručno se puni iz originalne boce kuće Louis Vuitton, bez dodavanja ili razrjeđivanja, pa se otvara, razvija i traje na koži jednako kao iz boce. Prodajemo samo autentične originale.
Što je dekant?
Mala količina parfema, uzeta iz originalne boce i stavljena u putni raspršivač. Dobivaš pravi miris u veličini koja ti omogućuje da s njim živiš danima prije nego se odlučiš za cijelu bocu.
Kako funkcionira jamstvo povrata novca?
Ako ti miris ne odgovara, javi nam se u roku od 30 dana od dolaska i dogovorit ćemo povrat novca. Primjenjuju se uvjeti. Pogledaj naša pravila povrata.







