Matière Première · Eau de Parfum
Matière Première Encens Suave
- Autentičan originalan parfem
- Isprobaj prije cijele boce
- Spremno za putovanje: 3ml, 10ml, 30ml
- Postojan miris
Encens Suave by Matiere Premiere is a dark, warm incense with a sweet coffee pull underneath. Coffee opens it first, rich and slightly bitter, before incense and Madagascar vanilla settle in and round out the edges. Benzoin and labdanum sit at the base, resinous and faintly sweet, keeping the whole thing warm rather than austere. It's an eau de parfum, released in 2019 and worn by both men and women who like dense, resinous scents. Autumn and winter draw the most votes, worn mostly in the evening and at night. Most wearers vote its longevity long-lasting. The sillage vote leans strong. A 3ml decant is enough to spend a few evenings working out if it's yours.
Šalje se u roku od 1 radnog danaBesplatna dostava u EUBesplatna dostava u
Započni set za upoznavanje s parfemom Encens Suave
Encens Suave puni prvu bočicu. Odaberi još 3 u 3 ml: najjeftiniji je besplatan, a uz prvu narudžbu dodajemo 5. kao naš poklon.
Brzo se rasprodaje
Zbog velike potražnje količine su ograničene.
Isprobaj bez brige. Ako ti miris ne odgovara, javi nam se u roku od 30 dana i vratit ćemo ti novac za narudžbu.*
50.000+ ljubitelja mirisa i brojka raste
- Brend
- Matière Première
- Koncentracija
- Eau de Parfum
- Profil mirisa
- Unisex
- Lansiran
- Veličine dekanata
- 3ml, 10ml, 30ml
Dostavljamo diljem EU. Narudžbe iznad 75,00 € šalju se besplatno. Povrati se prihvaćaju u roku od 30 dana od isporuke.
Matière Première Encens Suave, sat po sat
Kako se otvara, smiruje i zadržava na koži.
Glavni akordioriental spicy
Što kažu nositelji
Glasovi iz zajednica ljubitelja parfema, najizglasaniji odgovori prvi.
Postojanost
Najizglasanije: 56 %Dugotrajna
Trag
Najizglasanije: 48 %Jak
Godišnje doba
Najizglasanije: 44 %Zima
Doba dana
Najizglasanije: 42 %Večer
Prikaži sve glasoveSakrij glasove
Postojanost, 107 glasova
- Vrlo slaba2 %2 glasa
- Slaba5 %5 glasova
- Umjerena21 %22 glasa
- Dugotrajna (Najizglasanije)56 %60 glasova
- Vječna17 %18 glasova
Trag, 105 glasova
- Intiman10 %10 glasova
- Umjeren33 %35 glasova
- Jak (Najizglasanije)48 %50 glasova
- Golem10 %10 glasova
Godišnje doba, 198 glasova
- Proljeće11 %22 glasa
- Ljeto4 %8 glasova
- Jesen40 %80 glasova
- Zima (Najizglasanije)44 %88 glasova
Doba dana, 189 glasova
- Dan12 %22 glasa
- Ured6 %12 glasova
- Večer (Najizglasanije)42 %80 glasova
- Noćni izlazak40 %75 glasova
Koja je veličina prava za tebe?
Svaka je veličina pretočena iz iste originalne boce.
Omiljen kod 50.000+
Zašto ljubitelji mirisa kod nas isprobavaju prije kupnje boce.
10ML naspram kupnje naslijepo
Što ti dekant daje, a boca kupljena bez mirisanja ne može.
Ako voliš Matière Première Encens Suave
Parfemi koji dijele njegove najkarakterističnije note.
Dijeli note: Kava · Benzoin
- Brzo se rasprodaje
Dijeli note: Kava · Labdanum
Dijeli note: Labdanum · Benzoin
Dijeli note: Kava · Benzoin
Dijeli note: Labdanum · Madagaskarska vanilija
- Uštedi 37 %
Dijeli note: Labdanum · Benzoin
Dijeli note: Benzoin · Tamjan
Dijeli note: Kava · Benzoin
Slojevito s
Matière Première Encens Suave + jedan od ovih
- Brzo se rasprodaje
Dodaje Tonka grah · Cimet
Dodaje Pačuli · Jasmin
Dodaje Tonka grah · Koža
- Uštedi 39 %
Dodaje Agarovo drvo (oud) · Šafran
Više od Matière Première
- Uštedi 36 %
- Brzo se rasprodaje
Često postavljana pitanja
Kako miriše Matière Première Encens Suave?
Matière Première Encens Suave se otvara notama: Kava. U srcu su Tamjan i Madagaskarska vanilija. Završava notama: Benzoin i Labdanum. Kupci u zajednicama ljubitelja parfema njegove glavne akorde opisuju kao oriental spicy.
Je li Matière Première Encens Suave postojan?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema njegovu postojanost najčešće ocjenjuju ocjenom dugotrajna (56 % glasova), a 73 % ocjenjuje je dugotrajnom ili vječnom. Trag najčešće ocjenjuju ocjenom jak (48 % glasova). Koliko dugo traje na tebi ovisi i o tvojoj koži i o količini koju naneseš.
Je li Matière Première Encens Suave dobar za ljeto?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema ocjenjuju ga uglavnom za jesen i zima; ljeto nosi samo 4 % glasova za godišnje doba.
Je li Matière Première Encens Suave dobar za zimu?
Da. Članovi mirisnih zajednica biraju zimu kao njegovo najbolje godišnje doba, s 44% glasova za godišnje doba.
Je li Matière Première Encens Suave za dan ili noć?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema uglavnom ga nose nakon mraka: 82 % glasova za doba dana odnosi se na večeri i noćne izlaske, 18 % na dan ili ured.
Mogu li nositi Matière Première Encens Suave u uredu?
Članovi mirisnih zajednica rijetko ga biraju za ured: samo 6% glasova za doba dana ide uredu.
Tko stvara Matière Première Encens Suave?
Encens Suave stvara Matière Première. Lansiran je 2019. Koncentracija je Eau de Parfum.
Za koliko nošenja je dovoljan dekant od 10ml parfema Matière Première Encens Suave?
Dekant od 10ml parfema Matière Première Encens Suave sadrži oko 200 raspršivanja, otprilike 67 dana nošenja. Dekant od 3ml sadrži oko 60 raspršivanja, otprilike 20 dana. Dekant od 30ml sadrži oko 600 raspršivanja, otprilike 200 dana.
Koje još parfeme kuće Matière Première mogu isprobati?
Osim parfema Matière Première Encens Suave, 10ML nudi i Parisian Musc, Crystal Saffron i Radical Rose kuće Matière Première, a svaki je pretočen iz originalne boce.
Je li ovaj dekant parfema Matière Première Encens Suave originalni parfem?
Da. Svaki dekant parfema Matière Première Encens Suave ručno se puni iz originalne boce kuće Matière Première, bez dodavanja ili razrjeđivanja, pa se otvara, razvija i traje na koži jednako kao iz boce. Prodajemo samo autentične originale.
Što je dekant?
Mala količina parfema, uzeta iz originalne boce i stavljena u putni raspršivač. Dobivaš pravi miris u veličini koja ti omogućuje da s njim živiš danima prije nego se odlučiš za cijelu bocu.
Kako funkcionira jamstvo povrata novca?
Ako ti miris ne odgovara, javi nam se u roku od 30 dana od dolaska i dogovorit ćemo povrat novca. Primjenjuju se uvjeti. Pogledaj naša pravila povrata.







