Prada Paradigme Le Parfum
- Autentičan originalan parfem
- Isprobaj prije cijele boce
- Spremno za putovanje: 3ml, 10ml, 30ml
- Postojan miris
Paradigme Le Parfum by Prada, released in 2026, is an amber scent of resin and warm wood that reads more smoky than sweet. Bergamot gives the top notes a sharp, brief lift. Geranium and vanilla soften the heart notes, a green and nearly leathery sweetness. The depth sits below. Peru balsam, benzoin and guaiac wood form a thick resinous glow, and amber holds everything together. Men tend to reach for it, particularly those drawn to heavy, ambery scents rather than bright or citrus-led ones. The cold months are its time, autumn and winter, and it belongs to the evening and the night. Wearers clearly vote it long lasting, and projection leans strong, so you rarely need more than a light application. Test it with a 10ml decant across a few cold evenings.
Šalje se u roku od 1 radnog danaBesplatna dostava u EUBesplatna dostava u
Započni set za upoznavanje s parfemom Paradigme Le Parfum
Paradigme Le Parfum puni prvu bočicu. Odaberi još 3 u 3 ml: najjeftiniji je besplatan, a uz prvu narudžbu dodajemo 5. kao naš poklon.
Brzo se rasprodaje
Zbog velike potražnje količine su ograničene.
Isprobaj bez brige. Ako ti miris ne odgovara, javi nam se u roku od 30 dana i vratit ćemo ti novac za narudžbu.*
50.000+ ljubitelja mirisa i brojka raste
- Brend
- Prada
- Profil mirisa
- Za muškarce
- Lansiran
- Veličine dekanata
- 3ml, 10ml, 30ml
Dostavljamo diljem EU. Narudžbe iznad 75,00 € šalju se besplatno. Povrati se prihvaćaju u roku od 30 dana od isporuke.
Prada Paradigme Le Parfum, sat po sat
Kako se otvara, smiruje i zadržava na koži.
Što kažu nositelji
Glasovi iz zajednica ljubitelja parfema, najizglasaniji odgovori prvi.
Postojanost
Najizglasanije: 56 %Dugotrajna
Trag
Najizglasanije: 49 %Jak
Godišnje doba
Najizglasanije: 41 %Jesen
Doba dana
Najizglasanije: 42 %Večer
Prikaži sve glasoveSakrij glasove
Postojanost, 205 glasova
- Vrlo slaba1 %3 glasa
- Slaba7 %15 glasova
- Umjerena20 %40 glasova
- Dugotrajna (Najizglasanije)56 %115 glasova
- Vječna16 %32 glasa
Trag, 164 glasa
- Intiman7 %12 glasova
- Umjeren32 %52 glasa
- Jak (Najizglasanije)49 %80 glasova
- Golem12 %20 glasova
Godišnje doba, 209 glasova
- Proljeće13 %28 glasova
- Ljeto7 %14 glasova
- Jesen (Najizglasanije)41 %85 glasova
- Zima39 %82 glasa
Doba dana, 194 glasa
- Dan15 %30 glasova
- Ured11 %22 glasa
- Večer (Najizglasanije)42 %82 glasa
- Noćni izlazak31 %60 glasova
Koja je veličina prava za tebe?
Svaka je veličina pretočena iz iste originalne boce.
Omiljen kod 50.000+
Zašto ljubitelji mirisa kod nas isprobavaju prije kupnje boce.
10ML naspram kupnje naslijepo
Što ti dekant daje, a boca kupljena bez mirisanja ne može.
Ako voliš Prada Paradigme Le Parfum
Parfemi koji dijele njegove najkarakterističnije note.
- Favorit kupaca
Dijeli note: Gvajakovo drvo · Geranij
Dijeli note: Peruanski balzam · Gvajakovo drvo
Dijeli note: Gvajakovo drvo · Benzoin
- Uštedi 37 %
Dijeli note: Peruanski balzam · Vanilija
Dijeli note: Geranij · Bergamot
Dijeli note: Geranij · Benzoin
- Uštedi 37 %
Dijeli note: Gvajakovo drvo · Benzoin
Dijeli note: Geranij · Ambra
Slojevito s
Prada Paradigme Le Parfum + jedan od ovih
Dodaje Mošus · Jasmin
- Brzo se rasprodaje
Dodaje Sandalovina · Mošus
Dodaje Tonka grah · Pačuli
Dodaje Agarovo drvo (oud) · Jasmin
Više od Prada
- Brzo se rasprodaje
- Uštedi 37 %
- Uštedi 39 %
Često postavljana pitanja
Kako miriše Prada Paradigme Le Parfum?
Prada Paradigme Le Parfum se otvara notama: Bergamot. U srcu su Geranij i Vanilija. Završava notama: Ambra, Benzoin, Gvajakovo drvo i Peruanski balzam.
Je li Prada Paradigme Le Parfum postojan?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema njegovu postojanost najčešće ocjenjuju ocjenom dugotrajna (56 % glasova), a 72 % ocjenjuje je dugotrajnom ili vječnom. Trag najčešće ocjenjuju ocjenom jak (49 % glasova). Koliko dugo traje na tebi ovisi i o tvojoj koži i o količini koju naneseš.
Je li Prada Paradigme Le Parfum dobar za ljeto?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema ocjenjuju ga uglavnom za jesen i zima; ljeto nosi samo 7 % glasova za godišnje doba.
Je li Prada Paradigme Le Parfum dobar za zimu?
Članovi mirisnih zajednica dobro ga ocjenjuju za zimu: zima dobiva 39% glasova za godišnje doba, odmah iza najizglasanijeg godišnjeg doba.
Je li Prada Paradigme Le Parfum za dan ili noć?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema uglavnom ga nose nakon mraka: 73 % glasova za doba dana odnosi se na večeri i noćne izlaske, 27 % na dan ili ured.
Mogu li nositi Prada Paradigme Le Parfum u uredu?
Članovi mirisnih zajednica rijetko ga biraju za ured: samo 11% glasova za doba dana ide uredu.
Tko stvara Prada Paradigme Le Parfum?
Paradigme Le Parfum stvara Prada. Lansiran je 2026.
Za koliko nošenja je dovoljan dekant od 10ml parfema Prada Paradigme Le Parfum?
Dekant od 10ml parfema Prada Paradigme Le Parfum sadrži oko 200 raspršivanja, otprilike 67 dana nošenja. Dekant od 3ml sadrži oko 60 raspršivanja, otprilike 20 dana. Dekant od 30ml sadrži oko 600 raspršivanja, otprilike 200 dana.
Koje još parfeme kuće Prada mogu isprobati?
Osim parfema Prada Paradigme Le Parfum, 10ML nudi i Prada Candy, Prada L'Homme i Prada Paradoxe kuće Prada, a svaki je pretočen iz originalne boce.
Je li ovaj dekant parfema Prada Paradigme Le Parfum originalni parfem?
Da. Svaki dekant parfema Prada Paradigme Le Parfum ručno se puni iz originalne boce kuće Prada, bez dodavanja ili razrjeđivanja, pa se otvara, razvija i traje na koži jednako kao iz boce. Prodajemo samo autentične originale.
Što je dekant?
Mala količina parfema, uzeta iz originalne boce i stavljena u putni raspršivač. Dobivaš pravi miris u veličini koja ti omogućuje da s njim živiš danima prije nego se odlučiš za cijelu bocu.
Kako funkcionira jamstvo povrata novca?
Ako ti miris ne odgovara, javi nam se u roku od 30 dana od dolaska i dogovorit ćemo povrat novca. Primjenjuju se uvjeti. Pogledaj naša pravila povrata.







