Yves Saint Laurent Mon Paris
- Autentičan originalan parfem
- Isprobaj prije cijele boce
- Spremno za putovanje: 3ml, 10ml, 30ml
- Postojan miris
Mon Paris by Yves Saint Laurent is juicy, sugared fruit and white flowers over a dark, earthy floor. Strawberry and raspberry hit first, bright and jammy, with pear, tangerine and bergamot to keep them fresh. Calone adds a cool, airy edge underneath. Jasmine, datura and peony fill the heart, with orange blossom softening the corners. Then patchouli takes the lead, joined by white musk, moss and cedar. It arrived in 2016 and is mostly worn by women who like sweet but want a grown-up finish. Voters wear it in spring and autumn, by day or night, and it copes well with an office. Most wearers vote both its longevity and its sillage moderate. Give it a week as a 3ml decant and you will know.
Šalje se u roku od 1 radnog danaBesplatna dostava u EUBesplatna dostava u
Započni set za upoznavanje s parfemom Mon Paris
Mon Paris puni prvu bočicu. Odaberi još 3 u 3 ml: najjeftiniji je besplatan, a uz prvu narudžbu dodajemo 5. kao naš poklon.
Brzo se rasprodaje
Zbog velike potražnje količine su ograničene.
Isprobaj bez brige. Ako ti miris ne odgovara, javi nam se u roku od 30 dana i vratit ćemo ti novac za narudžbu.*
50.000+ ljubitelja mirisa i brojka raste
- Brend
- Yves Saint Laurent
- Profil mirisa
- Za žene
- Lansiran
- Veličine dekanata
- 3ml, 10ml, 30ml
Dostavljamo diljem EU. Narudžbe iznad 75,00 € šalju se besplatno. Povrati se prihvaćaju u roku od 30 dana od isporuke.
Yves Saint Laurent Mon Paris, sat po sat
Kako se otvara, smiruje i zadržava na koži.
Glavni akordifruity, sweet, fresh, white floral, patchouli
Što osjetiš
- Traje
- 3–6 h
- Umjerena
- Trag
- Umjeren, 2 od 4
- Kada nositi
Doba danaNoćni izlazak
Najbolje zaPosao
Što kažu nositelji
Glasovi iz zajednica ljubitelja parfema, najizglasaniji odgovori prvi.
Postojanost
Najizglasanije: 52 %Umjerena
Trag
Najizglasanije: 54 %Umjeren
Godišnje doba
Najizglasanije: 41 %Jesen
Doba dana
Najizglasanije: 45 %Noćni izlazak
Prikaži sve glasoveSakrij glasove
Postojanost, 3.634 glasa
- Vrlo slaba3 %92 glasa
- Slaba5 %184 glasa
- Umjerena (Najizglasanije)52 %1.898 glasova
- Dugotrajna32 %1.165 glasova
- Vječna8 %295 glasova
Trag, 4.107 glasova
- Intiman11 %472 glasa
- Umjeren (Najizglasanije)54 %2.208 glasova
- Jak26 %1.079 glasova
- Golem8 %348 glasova
Godišnje doba, 3.634 glasa
- Proljeće35 %1.272 glasa
- Ljeto15 %545 glasova
- Jesen (Najizglasanije)41 %1.490 glasova
- Zima9 %327 glasova
Doba dana, 3.634 glasa
- Dan30 %1.090 glasova
- Ured5 %182 glasa
- Večer20 %727 glasova
- Noćni izlazak (Najizglasanije)45 %1.635 glasova
Koja je veličina prava za tebe?
Svaka je veličina pretočena iz iste originalne boce.
Omiljen kod 50.000+
Zašto ljubitelji mirisa kod nas isprobavaju prije kupnje boce.
10ML naspram kupnje naslijepo
Što ti dekant daje, a boca kupljena bez mirisanja ne može.
Ako voliš Yves Saint Laurent Mon Paris
Parfemi koji dijele njegove najkarakterističnije note.
- Uštedi 38 %
Dijeli note: Vanilija · Cvijet naranče
Dijeli note: Jagoda · Kruška
Dijeli note: Kruška · Ambroxan
- Favorit kupaca
Dijeli note: Vanilija · Bijeli mošus
Dijeli note: Naranča · Kruška
Dijeli note: Mahovina · Cvijet naranče
Dijeli note: Tangerina · Kruška
- Uštedi 38 %
Dijeli note: Tangerina · Kruška
Slojevito s
Yves Saint Laurent Mon Paris + jedan od ovih
- Brzo se rasprodaje
Dodaje Bergamot · Ruža
Dodaje Bergamot · Sandalovina
Dodaje Ambra · Bergamot
- Uštedi 37 %
Dodaje Bergamot · Geranij
Više od Yves Saint Laurent
- Brzo se rasprodaje
- Uštedi 37 %
- Uštedi 37 %
Često postavljana pitanja
Kako miriše Yves Saint Laurent Mon Paris?
Yves Saint Laurent Mon Paris se otvara notama: Kalabrijski bergamot, Calone, Naranča i Kruška. U srcu su Kineski jasmin, Datura, Jasmin sambac i Cvijet naranče. Završava notama: Ambroxan, Cedrovina, List indonezijskog pačulija i Mahovina. Kupci u zajednicama ljubitelja parfema njegove glavne akorde opisuju kao fruity, sweet, fresh, white floral i patchouli.
Je li Yves Saint Laurent Mon Paris postojan?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema njegovu postojanost najčešće ocjenjuju ocjenom umjerena (52 % glasova), a 40 % ocjenjuje je dugotrajnom ili vječnom. Trag najčešće ocjenjuju ocjenom umjeren (54 % glasova). Koliko dugo traje na tebi ovisi i o tvojoj koži i o količini koju naneseš.
Je li Yves Saint Laurent Mon Paris dobar za ljeto?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema ocjenjuju ga uglavnom za proljeće i jesen; ljeto nosi samo 15 % glasova za godišnje doba.
Je li Yves Saint Laurent Mon Paris dobar za zimu?
Članovi mirisnih zajednica rijetko ga biraju za zimu: samo 9% glasova za godišnje doba ide zimi.
Je li Yves Saint Laurent Mon Paris za dan ili noć?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema uglavnom ga nose nakon mraka: 65 % glasova za doba dana odnosi se na večeri i noćne izlaske, 35 % na dan ili ured.
Mogu li nositi Yves Saint Laurent Mon Paris u uredu?
Članovi mirisnih zajednica rijetko ga biraju za ured: samo 5% glasova za doba dana ide uredu.
Tko stvara Yves Saint Laurent Mon Paris?
Mon Paris stvara Yves Saint Laurent. Lansiran je 2016.
Za koliko nošenja je dovoljan dekant od 10ml parfema Yves Saint Laurent Mon Paris?
Dekant od 10ml parfema Yves Saint Laurent Mon Paris sadrži oko 200 raspršivanja, otprilike 67 dana nošenja. Dekant od 3ml sadrži oko 60 raspršivanja, otprilike 20 dana. Dekant od 30ml sadrži oko 600 raspršivanja, otprilike 200 dana.
Koje još parfeme kuće Yves Saint Laurent mogu isprobati?
Osim parfema Yves Saint Laurent Mon Paris, 10ML nudi i Black Opium, Y Eau de Parfum i Libre kuće Yves Saint Laurent, a svaki je pretočen iz originalne boce.
Je li ovaj dekant parfema Yves Saint Laurent Mon Paris originalni parfem?
Da. Svaki dekant parfema Yves Saint Laurent Mon Paris ručno se puni iz originalne boce kuće Yves Saint Laurent, bez dodavanja ili razrjeđivanja, pa se otvara, razvija i traje na koži jednako kao iz boce. Prodajemo samo autentične originale.
Što je dekant?
Mala količina parfema, uzeta iz originalne boce i stavljena u putni raspršivač. Dobivaš pravi miris u veličini koja ti omogućuje da s njim živiš danima prije nego se odlučiš za cijelu bocu.
Kako funkcionira jamstvo povrata novca?
Ako ti miris ne odgovara, javi nam se u roku od 30 dana od dolaska i dogovorit ćemo povrat novca. Primjenjuju se uvjeti. Pogledaj naša pravila povrata.







