Versace Pour Femme Dylan Blush Pink
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Pour Femme Dylan Blush Pink by Versace, from perfumer Olivier Cresp, is a sweet, fruity floral built around marshmallow and vanilla. Apple, bergamot, freesia and strawberry open it bright and juicy, closer to fruit than perfume at first. Marshmallow and orange blossom soften the middle, with tonka bean adding a warm, nutty sweetness. Madagascar vanilla and musk hold the base close and soft rather than heavy. Made for women, it suits anyone who wants something playful without it turning sticky. Voters wear it through spring and autumn, both in the day and into the evening. Its longevity vote comes back clearly long-lasting, and sillage is voted clearly strong too, carrying further than you might expect from something this sweet. A 3ml decant is an easy way to live with its marshmallow-and-vanilla sweetness for a week before deciding.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Pour Femme Dylan Blush Pink
Pour Femme Dylan Blush Pink vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Hartna een paar minuten
- Marshmallow
- Oranjebloesem
- Tonkaboon
- Basiswat blijft hangen
- Madagaskarvanille
- Muskus
- Merk
- Versace
- Parfumeur
- Olivier Cresp
- Geurprofiel
- Voor dames
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Versace Pour Femme Dylan Blush Pink, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 52%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 56%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 38%Lente
Moment van de dag
Meeste stemmen: 37%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 288 stemmen
- Zeer zwak3%8 stemmen
- Zwak9%25 stemmen
- Matig23%65 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)52%150 stemmen
- Eeuwig14%40 stemmen
Sillage, 250 stemmen
- Intiem6%15 stemmen
- Gemiddeld26%65 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)56%140 stemmen
- Enorm12%30 stemmen
Seizoen, 233 stemmen
- Lente (Meeste stemmen)38%89 stemmen
- Zomer19%44 stemmen
- Herfst30%69 stemmen
- Winter13%31 stemmen
Moment van de dag, 211 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)37%79 stemmen
- Kantoor18%39 stemmen
- Avond30%64 stemmen
- Avondje uit14%29 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Versace Pour Femme Dylan Blush Pink mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bespaar 38%
Deelt Marshmallow · Aardbei
Deelt Marshmallow · Freesia
Deelt Marshmallow · Oranjebloesem
- Klantfavoriet
Deelt Marshmallow · Oranjebloesem
Deelt Aardbei · Madagaskarvanille
Deelt Aardbei · Oranjebloesem
Deelt Aardbei · Muskus
- Bespaar 37%
Deelt Aardbei · Madagaskarvanille
Combineer met
Versace Pour Femme Dylan Blush Pink + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Sandelhout · Kaneel toe
Voegt Jasmijn · Neroli toe
Voegt Sandelhout · Mandarijn toe
- Bespaar 35%
Voegt Citroen · Roos toe
Meer van Versace
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 38%
- Bespaar 37%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Versace Pour Femme Dylan Blush Pink naar?
Versace Pour Femme Dylan Blush Pink opent met Appel, Bergamot, Freesia en Aardbei. In het hart vind je Marshmallow, Oranjebloesem en Tonkaboon. Het droogt af naar Madagaskarvanille en Muskus.
Blijft Versace Pour Femme Dylan Blush Pink lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (52% van de stemmen), en 66% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (56% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Versace Pour Femme Dylan Blush Pink geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor lente; de zomer krijgt slechts 19% van de seizoensstemmen.
Is Versace Pour Femme Dylan Blush Pink geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 13% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Versace Pour Femme Dylan Blush Pink voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het zowel overdag als ’s avonds: 56% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 44% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Versace Pour Femme Dylan Blush Pink op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 18% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Versace Pour Femme Dylan Blush Pink?
Pour Femme Dylan Blush Pink is gemaakt door Versace. De parfumeur is Olivier Cresp. Het kwam uit in 2025.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Versace Pour Femme Dylan Blush Pink dragen?
Een 10ml-decant van Versace Pour Femme Dylan Blush Pink bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Versace kan ik proberen?
Naast Versace Pour Femme Dylan Blush Pink heeft 10ML ook Eros, Versace Pour Homme Dylan Blue en Eros Flame van Versace, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Versace Pour Femme Dylan Blush Pink het originele parfum?
Ja. Elke decant van Versace Pour Femme Dylan Blush Pink wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Versace, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







