Pantheon Roma A
- Автентичен оригинален парфюм
- Изпробвайте, преди да купите цял флакон
- Готов за път 3ml, 10ml, 30ml
- Траен аромат
A by Pantheon Roma opens on ripe mango and coconut, with a flick of pink pepper to keep the sweetness in check. There is no formal heart to this one: the top notes move straight into a warm base of amber, vanilla and tonka bean, with patchouli and musk adding a soft, resinous weight. Perfumer Arturetto Landi built it to feel plush rather than sharp, closer to a warm blanket than a burst of fruit. Launched in 2023 and worn by men and women alike, it suits anyone drawn to sweetness with some backbone. Voters reach for it in winter, autumn and spring, mostly at night and in the evening. The longevity vote leans long-lasting. Most voters call the sillage strong. A 3ml decant is enough to learn whether that weight suits you before you commit to more.
Изпращаме до 1 работен денБезплатна доставка в ЕСБезплатна доставка до
Започнете комплект за опознаване с A
A запълва първото шишенце. Изберете още 3 в 3 ml: този с най-ниска цена е безплатен, а при първа поръчка добавяме 5-и като подарък от нас.
Свършва бързо
Поради високо търсене количествата са ограничени.
Изпробвайте без притеснение. Ако ароматът не е за вас, кажете ни до 30 дни и ще върнем парите за поръчката ви.*
50 000+ любители на аромати и броят расте
- Марка
- Pantheon Roma
- Парфюмер
- Arturetto Landi
- Профил на аромата
- Унисекс
- Пуснат през
- Размери на деканта
- 3ml, 10ml, 30ml
Доставяме в целия ЕС. Поръчките над 75,00 € се доставят безплатно. Приемаме връщане до 30 дни след доставката.
Pantheon Roma A, час по час
Как се отваря, установява и остава върху кожата.
Основни акордиsweet, vanilla, tropical, amber, powdery
Какво казват носещите
Гласове от парфюмни общности, най-гласуваните отговори първо.
Трайност
Най-гласуван: 45%Дълготрайна
Шлейф
Най-гласуван: 55%Силен
Сезон
Най-гласуван: 34%Зима
Час от деня
Най-гласуван: 40%Нощно излизане
Вижте всички гласовеСкрийте гласовете
Трайност, 235 гласа
- Много слаба2%4 гласа
- Слаба5%12 гласа
- Умерена14%32 гласа
- Дълготрайна (Най-гласуван)45%105 гласа
- Вечна35%82 гласа
Шлейф, 245 гласа
- Интимен3%8 гласа
- Умерен17%42 гласа
- Силен (Най-гласуван)55%135 гласа
- Огромен24%60 гласа
Сезон, 251 гласа
- Пролет23%58 гласа
- Лято12%31 гласа
- Есен30%76 гласа
- Зима (Най-гласуван)34%86 гласа
Час от деня, 250 гласа
- През деня18%45 гласа
- Офис9%22 гласа
- Вечер34%84 гласа
- Нощно излизане (Най-гласуван)40%99 гласа
Кой размер е подходящ за вас?
Всеки размер е отлят от един и същ оригинален флакон.
Обичан от 50 000+
Защо любителите на аромати го изпробват при нас, преди да купят флакона.
10ML срещу покупка на сляпо
Какво ви дава декантът, което флакон, купен без да е помирисан, не може.
Ако харесвате Pantheon Roma A
Парфюми, които споделят най-характерните му нотки.
Споделя Манго · Кокос
Споделя Манго · Кокос
- Спестете 38%
Споделя Кокос · Ванилия
Споделя Манго · Розов пипер
Споделя Кокос · Розов пипер
- Свършва бързо
Споделя Манго · Амбра
Споделя Кокос · Розов пипер
Споделя Кокос · Ванилия
Комбинирайте го с
Pantheon Roma A + един от тези
- Спестете 38%
Добавя Сандалово дърво · Бергамот
Добавя Роза · Жасмин
Добавя Кардамон · Сандалово дърво
- Свършва бързо
Добавя Бергамот · Роза
Още от Pantheon Roma
- Свършва бързо
- Спестете 38%
Често задавани въпроси
Какъв е ароматът на Pantheon Roma A?
Pantheon Roma A започва с Кокос, Манго и Розов пипер. Преминава във финал от Амбра, Мускус, Пачули и Тонка. Потребителите в парфюмни общности описват основните му акорди като sweet, vanilla, tropical, amber и powdery.
Дълготраен ли е Pantheon Roma A?
Потребителите в парфюмни общности най-често оценяват трайността му като „дълготрайна“ (45% от гласовете), а 80% я оценяват като дълготрайна или вечна. Най-често оценяват шлейфа му като „силен“ (55% от гласовете). Колко дълго трае върху вас зависи и от кожата ви, и от това колко нанасяте.
Подходящ ли е Pantheon Roma A за лятото?
Потребителите в парфюмни общности го оценяват главно за есен и зима; лятото получава едва 12% от гласовете за сезон.
Подходящ ли е Pantheon Roma A за зимата?
Да. Членовете на парфюмни общности гласуват зимата за най-добрия му сезон с 34% от гласовете за сезон.
Подходящ ли е Pantheon Roma A за деня или за нощта?
Потребителите в парфюмни общности го носят предимно след мръкване: 73% от гласовете за час от деня са за вечери и нощни излизания, 27% – за деня или офиса.
Мога ли да нося Pantheon Roma A в офиса?
Членовете на парфюмни общности рядко го избират за офиса: само 9% от гласовете за време от деня са за офиса.
Кой прави Pantheon Roma A?
A е създаден от Pantheon Roma. Парфюмерът му е Arturetto Landi. Пуснат е през 2023.
За колко носения стига декант 10ml от Pantheon Roma A?
Декант 10ml от Pantheon Roma A съдържа около 200 пръскания, или около 67 дни носене. Декантът 3ml съдържа около 60 пръскания, за около 20 дни. Декантът 30ml съдържа около 600 пръскания, за около 200 дни.
Кои други парфюми на Pantheon Roma мога да опитам?
Освен Pantheon Roma A, 10ML предлага Dolce Passione, Annone и Trastevere на Pantheon Roma, всички отляти от оригиналния флакон.
Този декант от Pantheon Roma A оригиналният парфюм ли е?
Да. Всеки декант от Pantheon Roma A се отлива на ръка от оригинален флакон на Pantheon Roma, без нищо да се добавя или разрежда, затова се разкрива, развива и издържа на кожата точно както от флакона. Продаваме само автентични оригинали.
Какво е декант?
Малко количество парфюм, взето от оригиналния му флакон и сложено в пътен пулверизатор. Получавате истинския аромат в размер, който ви позволява да живеете с него дни наред, преди да решите за целия флакон.
Как работи гаранцията за връщане на парите?
Ако един аромат не е подходящ за вас, свържете се с нас до 30 дни след пристигането му и ще уредим възстановяване на сумата. Прилагат се условия. Вижте нашата политика за връщане.







