Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Forte
- Автентичен оригинален парфюм
- Изпробвайте, преди да купите цял флакон
- Готов за път 3ml, 10ml, 30ml
- Траен аромат
Aqua Allegoria Florabloom Forte by Guerlain is a sun-warmed white floral built around tuberose. Almond, mandarin and mango open it soft and fruity, more juicy than sharp. Tuberose leads the heart, propped up by rose, iris and violet for a bouquet that stays creamy rather than heady. The base folds in coconut, moss, musk and sandalwood for a warm, slightly milky finish. Released in 2024, it wears equally well on men and women, and it suits anyone who wants tuberose with real body but not too much sweetness. Voters wear it in spring and summer, through the day and into the evening. Longevity votes settle clearly on long-lasting, while the sillage vote leans moderate, present without taking over a room. A 3ml decant is enough to test it through a warm week before you commit.
Изпращаме до 1 работен денБезплатна доставка в ЕСБезплатна доставка до
Започнете комплект за опознаване с Aqua Allegoria Florabloom Forte
Aqua Allegoria Florabloom Forte запълва първото шишенце. Изберете още 3 в 3 ml: този с най-ниска цена е безплатен, а при първа поръчка добавяме 5-и като подарък от нас.
Свършва бързо
Поради високо търсене количествата са ограничени.
Изпробвайте без притеснение. Ако ароматът не е за вас, кажете ни до 30 дни и ще върнем парите за поръчката ви.*
50 000+ любители на аромати и броят расте
- Марка
- Guerlain
- Профил на аромата
- Унисекс
- Пуснат през
- Размери на деканта
- 3ml, 10ml, 30ml
Доставяме в целия ЕС. Поръчките над 75,00 € се доставят безплатно. Приемаме връщане до 30 дни след доставката.
Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Forte, час по час
Как се отваря, установява и остава върху кожата.
Какво казват носещите
Гласове от парфюмни общности, най-гласуваните отговори първо.
Трайност
Най-гласуван: 59%Дълготрайна
Шлейф
Най-гласуван: 48%Умерен
Сезон
Най-гласуван: 42%Пролет
Час от деня
Най-гласуван: 37%През деня
Вижте всички гласовеСкрийте гласовете
Трайност, 155 гласа
- Много слаба1%2 гласа
- Слаба5%8 гласа
- Умерена23%35 гласа
- Дълготрайна (Най-гласуван)59%92 гласа
- Вечна12%18 гласа
Шлейф, 161 гласа
- Интимен9%15 гласа
- Умерен (Най-гласуван)48%78 гласа
- Силен36%58 гласа
- Огромен6%10 гласа
Сезон, 220 гласа
- Пролет (Най-гласуван)42%92 гласа
- Лято26%58 гласа
- Есен22%48 гласа
- Зима10%22 гласа
Час от деня, 210 гласа
- През деня (Най-гласуван)37%78 гласа
- Офис21%45 гласа
- Вечер30%62 гласа
- Нощно излизане12%25 гласа
Кой размер е подходящ за вас?
Всеки размер е отлят от един и същ оригинален флакон.
Обичан от 50 000+
Защо любителите на аромати го изпробват при нас, преди да купят флакона.
10ML срещу покупка на сляпо
Какво ви дава декантът, което флакон, купен без да е помирисан, не може.
Ако харесвате Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Forte
Парфюми, които споделят най-характерните му нотки.
Споделя Манго · Кокос
- Любим на клиентите
Споделя Манго · Ирис
Споделя Манго · Ирис
Споделя Манго · Мъх
- Спестете 38%
Споделя Кокос · Мандарина
Споделя Теменуга · Ирис
Споделя Теменуга · Ирис
- Спестете 38%
Споделя Тубероза · Мандарина
Комбинирайте го с
Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Forte + един от тези
Добавя Жасмин · Иланг-иланг
Добавя Жасмин · Ванилия
- Свършва бързо
Добавя Бергамот · Портокалов цвят
Добавя Жасмин · Бергамот
Още от Guerlain
- Свършва бързо
- Спестете 37%
Често задавани въпроси
Какъв е ароматът на Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Forte?
Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Forte започва с Бадем, Мандарина и Манго. Сърцето носи Ирис, Роза, Тубероза и Теменуга. Преминава във финал от Кокос, Мъх, Мускус и Сандалово дърво.
Дълготраен ли е Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Forte?
Потребителите в парфюмни общности най-често оценяват трайността му като „дълготрайна“ (59% от гласовете), а 71% я оценяват като дълготрайна или вечна. Най-често оценяват шлейфа му като „умерен“ (48% от гласовете). Колко дълго трае върху вас зависи и от кожата ви, и от това колко нанасяте.
Подходящ ли е Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Forte за лятото?
Потребителите в парфюмни общности го оценяват най-вече за пролет, но лятото все пак получава 26% от гласовете за сезон.
Подходящ ли е Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Forte за зимата?
Членовете на парфюмни общности рядко го избират за зимата: само 10% от гласовете за сезон са за зимата.
Подходящ ли е Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Forte за деня или за нощта?
Потребителите в парфюмни общности го носят еднакво през деня и през нощта: 59% от гласовете за час от деня са за деня или офиса, 41% – за вечери и нощни излизания.
Мога ли да нося Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Forte в офиса?
Членовете на парфюмни общности предпочитат друго време от деня, но офисът все пак получава 21% от гласовете за време от деня.
Кой прави Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Forte?
Aqua Allegoria Florabloom Forte е създаден от Guerlain. Пуснат е през 2024.
За колко носения стига декант 10ml от Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Forte?
Декант 10ml от Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Forte съдържа около 200 пръскания, или около 67 дни носене. Декантът 3ml съдържа около 60 пръскания, за около 20 дни. Декантът 30ml съдържа около 600 пръскания, за около 200 дни.
Кои други парфюми на Guerlain мога да опитам?
Освен Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Forte, 10ML предлага Shalimar Eau de Parfum, Mon Guerlain и La Petite Robe Noire на Guerlain, всички отляти от оригиналния флакон.
Този декант от Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Forte оригиналният парфюм ли е?
Да. Всеки декант от Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Forte се отлива на ръка от оригинален флакон на Guerlain, без нищо да се добавя или разрежда, затова се разкрива, развива и издържа на кожата точно както от флакона. Продаваме само автентични оригинали.
Какво е декант?
Малко количество парфюм, взето от оригиналния му флакон и сложено в пътен пулверизатор. Получавате истинския аромат в размер, който ви позволява да живеете с него дни наред, преди да решите за целия флакон.
Как работи гаранцията за връщане на парите?
Ако един аромат не е подходящ за вас, свържете се с нас до 30 дни след пристигането му и ще уредим възстановяване на сумата. Прилагат се условия. Вижте нашата политика за връщане.







