Creed Carmina
- Autentičan originalan parfem
- Isprobaj prije cijele boce
- Spremno za putovanje: 3ml, 10ml, 30ml
- Postojan miris
Creed Carmina bogata je, začinjena ruža izgrađena na tamnom voću. Otvara se crnom trešnjom, šafranom i daškom ružičastog papra, a zatim svibanjska ruža i božur cvjetaju uz notu kašmirskog drva i meki dašak ljubičice. Baza se smiruje u mošus i tamjan, zagrijana ambrom i pudrastom završnicom. Lansiran je 2023., a nose ga uglavnom žene, a pristaje svakome koga privlači voćna ruža prave dubine, a ne nešto lagano. Glasači posežu za njim zimi i u jesen, uglavnom noću, a pristaje i poslu. Glas za postojanost naginje dugotrajnom, a trag umjerenom. Dekant od 3ml dovoljan je da ga nosiš kroz tjedan tamnih večeri prije nego se odlučiš za bocu.
Šalje se u roku od 1 radnog danaBesplatna dostava u EUBesplatna dostava u
Započni set za upoznavanje s parfemom Carmina
Carmina puni prvu bočicu. Odaberi još 3 u 3 ml: najjeftiniji je besplatan, a uz prvu narudžbu dodajemo 5. kao naš poklon.
Brzo se rasprodaje
Zbog velike potražnje količine su ograničene.
Isprobaj bez brige. Ako ti miris ne odgovara, javi nam se u roku od 30 dana i vratit ćemo ti novac za narudžbu.*
50.000+ ljubitelja mirisa i brojka raste
Presuda zajednice
Carmina unosi crnu trešnju i šafran u svibanjsku ružu, božur i ljubičicu, a zatim se smiruje u mošus i smirnu. Nosivost se dijeli između dugotrajne i umjerene; umjeren trag navodi najveća skupina, a jak je odmah iza. Pristaje zimskim noćima, a dobro stoji i na jesen; njegov ružičast, mošusan stil ima topao prizvuk.
Sažeto uz pomoć umjetne inteligencije iz recenzija zajednice ljubitelja parfema
- Brend
- Creed
- Profil mirisa
- Za žene
- Lansiran
- Veličine dekanata
- 3ml, 10ml, 30ml
Dostavljamo diljem EU. Narudžbe iznad 75,00 € šalju se besplatno. Povrati se prihvaćaju u roku od 30 dana od isporuke.
Creed Carmina, sat po sat
Kako se otvara, smiruje i zadržava na koži.
Glavni akordirose, amber, musky, floral, cherry
Što osjetiš
- Traje
- 7–12 h
- Dugotrajna
- Trag
- Umjeren, 2 od 4
- Kada nositi
Godišnje dobaZima
Doba danaNoćni izlazak
Najbolje zaPosao
Što kažu nositelji
Glasovi iz zajednica ljubitelja parfema, najizglasaniji odgovori prvi.
Postojanost
Najizglasanije: 41 %Dugotrajna
Trag
Najizglasanije: 49 %Umjeren
Godišnje doba
Najizglasanije: 50 %Zima
Doba dana
Najizglasanije: 55 %Noćni izlazak
Prikaži sve glasoveSakrij glasove
Postojanost, 576 glasova
- Vrlo slaba3 %16 glasova
- Slaba5 %28 glasova
- Umjerena38 %221 glas
- Dugotrajna (Najizglasanije)41 %236 glasova
- Vječna13 %75 glasova
Trag, 571 glas
- Intiman11 %60 glasova
- Umjeren (Najizglasanije)49 %281 glas
- Jak34 %195 glasova
- Golem6 %35 glasova
Godišnje doba, 576 glasova
- Proljeće15 %86 glasova
- Ljeto5 %29 glasova
- Jesen30 %173 glasa
- Zima (Najizglasanije)50 %288 glasova
Doba dana, 576 glasova
- Dan15 %86 glasova
- Ured5 %29 glasova
- Večer25 %144 glasa
- Noćni izlazak (Najizglasanije)55 %317 glasova
Koja je veličina prava za tebe?
Svaka je veličina pretočena iz iste originalne boce.
Omiljen kod 50.000+
Zašto ljubitelji mirisa kod nas isprobavaju prije kupnje boce.
10ML naspram kupnje naslijepo
Što ti dekant daje, a boca kupljena bez mirisanja ne može.
Ako voliš Creed Carmina
Parfemi koji dijele njegove najkarakterističnije note.
Dijeli note: Svibanjska ruža · Božur
- Brzo se rasprodaje
Dijeli note: Svibanjska ruža · Smirna
Dijeli note: Svibanjska ruža · Ambroxan
Dijeli note: Božur · Ružičasti papar
Dijeli note: Crna trešnja · Ružičasti papar
Dijeli note: Kašmirsko drvo · Božur
- Uštedi 37 %
Dijeli note: Božur · Ljubičica
Dijeli note: Tamjan · Ružičasti papar
Slojevito s
Creed Carmina + jedan od ovih
Dodaje Ruža · Bergamot
Dodaje Geranij · Ruža
- Brzo se rasprodaje
Dodaje Pačuli · Bergamot
Dodaje Sandalovina · Agarovo drvo (oud)
Više od Creed
- Brzo se rasprodaje
- Uštedi 35 %
- Uštedi 38 %
Creed Carmina jednostavnim riječima
Kako miriše, kako se nosi i kome odgovara.
Kako miriše
Otvara se tamnom, sočnom crnom trešnjom koju podiže šafran. Slijedi mekano, ružičasto srce, a završava toplom, mošusnom bazom, glatkom i pomalo začinskom, sa slutnjom smirne.
Kako se nosi
Zajednica ljubitelja parfema navodi nošenje koje se dijeli između dugotrajnog i umjerenog, s tragom koji je uglavnom umjeren, a zatim jak.
Kada ga nositi
Nositelji daju prednost zimskim noćima, a pristaje i jesen. Zajednica kao priliku navodi posao.
Kome odgovara
Pristaje onome tko voli ružast, mošusan stil s toplim rubom koji se ugodno uklapa u ured ili večer. Nije bučan, pa dobro odgovara mirnijem društvu.
Slični parfemi kod 10ML
- Amouage Overture Woman: dijele majsku ružu u središtu cvjetnog srca
- Miss Dior Absolutely Blooming: dijele majsku ružu i potoniku mekog cvjetnog srca
- Lancôme La Vie est Belle L'Elixir Very Cherry: dijele crnu trešnju i ružičasti papar voćnog, začinskog početka
Veličine i cijena po ml
Kod 10ML Creed Carmina dolazi u ovim veličinama: 3ml za 14,85 € (4,95 €/ml), 10ml za 42,21 € (4,22 €/ml) i 30ml za 105,30 € (3,51 €/ml).
Često postavljana pitanja
Kako miriše Creed Carmina?
Creed Carmina se otvara notama: Crna trešnja, Ružičasti papar i Šafran. U srcu su Kašmirsko drvo, Svibanjska ruža, Božur i Ljubičica. Završava notama: Ambroxan, Tamjan, Mošus i Smirna. Kupci u zajednicama ljubitelja parfema njegove glavne akorde opisuju kao rose, amber, musky, floral i cherry.
Je li Creed Carmina postojan?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema njegovu postojanost najčešće ocjenjuju ocjenom dugotrajna (41 % glasova), a 54 % ocjenjuje je dugotrajnom ili vječnom. Trag najčešće ocjenjuju ocjenom umjeren (49 % glasova). Koliko dugo traje na tebi ovisi i o tvojoj koži i o količini koju naneseš.
Je li Creed Carmina dobar za ljeto?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema ocjenjuju ga uglavnom za zima; ljeto nosi samo 5 % glasova za godišnje doba.
Je li Creed Carmina dobar za zimu?
Da. Članovi mirisnih zajednica biraju zimu kao njegovo najbolje godišnje doba, s 50% glasova za godišnje doba.
Je li Creed Carmina za dan ili noć?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema uglavnom ga nose nakon mraka: 80 % glasova za doba dana odnosi se na večeri i noćne izlaske, 20 % na dan ili ured.
Mogu li nositi Creed Carmina u uredu?
Članovi mirisnih zajednica rijetko ga biraju za ured: samo 5% glasova za doba dana ide uredu.
Tko stvara Creed Carmina?
Carmina stvara Creed. Lansiran je 2023.
Za koliko nošenja je dovoljan dekant od 10ml parfema Creed Carmina?
Dekant od 10ml parfema Creed Carmina sadrži oko 200 raspršivanja, otprilike 67 dana nošenja. Dekant od 3ml sadrži oko 60 raspršivanja, otprilike 20 dana. Dekant od 30ml sadrži oko 600 raspršivanja, otprilike 200 dana.
Koje još parfeme kuće Creed mogu isprobati?
Osim parfema Creed Carmina, 10ML nudi i Aventus, Green Irish Tweed i Silver Mountain Water kuće Creed, a svaki je pretočen iz originalne boce.
Je li ovaj dekant parfema Creed Carmina originalni parfem?
Da. Svaki dekant parfema Creed Carmina ručno se puni iz originalne boce kuće Creed, bez dodavanja ili razrjeđivanja, pa se otvara, razvija i traje na koži jednako kao iz boce. Prodajemo samo autentične originale.
Je li Creed Carmina sladak?
Umjereno: crna trešnja donosi voćnu slatkoću, ali šafran i ružičasti papar dodaju začinsku, toplu dubinu.
Je li Creed Carmina svjež ili topao?
Topao: prevladavaju mošus, ambra i topli začinski akordi, u skladu sa zimskim i noćnim glasovima, dok cvjetne note ostaju mekane.
Gdje mogu kupiti Creed Carmina kao dekant?
Kod 10ML: Creed Carmina dolazi kao dekant u veličinama 3ml, 10ml i 30ml, ručno pretočen iz originalne boce. Dekant od 10ml košta 42,21 € (4,22 €/ml), a 10ML dostavlja diljem EU.
Što je dekant?
Mala količina parfema, uzeta iz originalne boce i stavljena u putni raspršivač. Dobivaš pravi miris u veličini koja ti omogućuje da s njim živiš danima prije nego se odlučiš za cijelu bocu.
Kako funkcionira jamstvo povrata novca?
Ako ti miris ne odgovara, javi nam se u roku od 30 dana od dolaska i dogovorit ćemo povrat novca. Primjenjuju se uvjeti. Pogledaj naša pravila povrata.







