Goldfield & Banks · Parfum
Goldfield & Banks Island Lush
- Autentičan originalan parfem
- Isprobaj prije cijele boce
- Spremno za putovanje: 3ml, 10ml, 30ml
- Postojan miris
Island Lush by Goldfield & Banks is warm and spiced, built by perfumer Amelie Jacquin around wood and leather rather than fruit. Nutmeg, pink pepper, ginger and bergamot open it with a quick, peppery snap. Guaiac wood, cedar, iris and geranium settle the middle into something drier and more floral than the name suggests. The base holds leather, sandalwood, benzoin, vetiver and patchouli, so the finish reads dark, resinous and a little smoky. Launched in 2023, it is worn equally by men and women, and it suits anyone who wants warmth without sweetness. Voters reach for it in summer, across the day and into the evening and night. Longevity leans long-lasting in the community vote, and sillage leans strong, so a little goes far. A 3ml decant is enough to test that on your own skin.
Šalje se u roku od 1 radnog danaBesplatna dostava u EUBesplatna dostava u
Započni set za upoznavanje s parfemom Island Lush
Island Lush puni prvu bočicu. Odaberi još 3 u 3 ml: najjeftiniji je besplatan, a uz prvu narudžbu dodajemo 5. kao naš poklon.
Brzo se rasprodaje
Zbog velike potražnje količine su ograničene.
Isprobaj bez brige. Ako ti miris ne odgovara, javi nam se u roku od 30 dana i vratit ćemo ti novac za narudžbu.*
50.000+ ljubitelja mirisa i brojka raste
- Vrhprvi dojam
- Srcenakon nekoliko minuta
- Bazaono što ostaje
- Brend
- Goldfield & Banks
- Koncentracija
- Parfum
- Parfumer
- Amelie Jacquin
- Profil mirisa
- Unisex
- Lansiran
- Veličine dekanata
- 3ml, 10ml, 30ml
Dostavljamo diljem EU. Narudžbe iznad 75,00 € šalju se besplatno. Povrati se prihvaćaju u roku od 30 dana od isporuke.
Goldfield & Banks Island Lush, sat po sat
Kako se otvara, smiruje i zadržava na koži.
Glavni akordiwoody, fresh spicy, leather, powdery, warm spicy
Što osjetiš
Prvo prskanje0–15 min
Srce15 min – 2 h
Završnica2 h – 7–12 h
- Traje
- 7–12 h
- Dugotrajna
- Trag
- Jak, 3 od 4
- Kada nositi
Godišnje dobaLjeto
Doba danaVečerNoćni izlazak
Što kažu nositelji
Glasovi iz zajednica ljubitelja parfema, najizglasaniji odgovori prvi.
Postojanost
Najizglasanije: 47 %Dugotrajna
Trag
Najizglasanije: 44 %Jak
Godišnje doba
Najizglasanije: 49 %Ljeto
Doba dana
Najizglasanije: 32 %Večer
Prikaži sve glasoveSakrij glasove
Postojanost, 250 glasova
- Vrlo slaba2 %5 glasova
- Slaba6 %16 glasova
- Umjerena26 %64 glasa
- Dugotrajna (Najizglasanije)47 %117 glasova
- Vječna19 %48 glasova
Trag, 250 glasova
- Intiman8 %21 glas
- Umjeren29 %73 glasa
- Jak (Najizglasanije)44 %109 glasova
- Golem19 %47 glasova
Godišnje doba, 249 glasova
- Proljeće24 %61 glas
- Ljeto (Najizglasanije)49 %122 glasa
- Jesen18 %44 glasa
- Zima9 %22 glasa
Doba dana, 250 glasova
- Dan28 %70 glasova
- Ured10 %25 glasova
- Večer (Najizglasanije)32 %80 glasova
- Noćni izlazak30 %75 glasova
Koja je veličina prava za tebe?
Svaka je veličina pretočena iz iste originalne boce.
Omiljen kod 50.000+
Zašto ljubitelji mirisa kod nas isprobavaju prije kupnje boce.
10ML naspram kupnje naslijepo
Što ti dekant daje, a boca kupljena bez mirisanja ne može.
Ako voliš Goldfield & Banks Island Lush
Parfemi koji dijele njegove najkarakterističnije note.
- Favorit kupaca
Dijeli note: Gvajakovo drvo · Vetiver
Dijeli note: Koža · Iris
Dijeli note: Gvajakovo drvo · Đumbir
- Uštedi 35 %
Dijeli note: Đumbir · Iris
Dijeli note: Đumbir · Koža
Dijeli note: Muškatni oraščić · Geranij
- Uštedi 37 %
Dijeli note: Geranij · Koža
Dijeli note: Đumbir · Koža
Slojevito s
Goldfield & Banks Island Lush + jedan od ovih
Dodaje Mošus · Kardamom
Dodaje Mošus · Šafran
- Brzo se rasprodaje
Dodaje Vanilija · Grejp
Dodaje Kardamom · Agarovo drvo (oud)
Više od Goldfield & Banks
- Brzo se rasprodaje
- Uštedi 37 %
- Rasprodaja · 10 % popusta
Često postavljana pitanja
Kako miriše Goldfield & Banks Island Lush?
Goldfield & Banks Island Lush se otvara notama: Bergamot, Đumbir, Muškatni oraščić i Ružičasti papar. U srcu su Cedrovina, Geranij, Gvajakovo drvo i Iris. Završava notama: Benzoin, Koža, Pačuli i Sandalovina. Kupci u zajednicama ljubitelja parfema njegove glavne akorde opisuju kao woody, fresh spicy, leather, powdery i warm spicy.
Je li Goldfield & Banks Island Lush postojan?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema njegovu postojanost najčešće ocjenjuju ocjenom dugotrajna (47 % glasova), a 66 % ocjenjuje je dugotrajnom ili vječnom. Trag najčešće ocjenjuju ocjenom jak (44 % glasova). Koliko dugo traje na tebi ovisi i o tvojoj koži i o količini koju naneseš.
Je li Goldfield & Banks Island Lush dobar za ljeto?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema ocjenjuju ga ljetnim mirisom: ljeto je njegovo najizglasanije godišnje doba, a ljeto nosi 49 % glasova za godišnje doba.
Je li Goldfield & Banks Island Lush dobar za zimu?
Članovi mirisnih zajednica rijetko ga biraju za zimu: samo 9% glasova za godišnje doba ide zimi.
Je li Goldfield & Banks Island Lush za dan ili noć?
Kupci u zajednicama ljubitelja parfema uglavnom ga nose nakon mraka: 62 % glasova za doba dana odnosi se na večeri i noćne izlaske, 38 % na dan ili ured.
Mogu li nositi Goldfield & Banks Island Lush u uredu?
Članovi mirisnih zajednica rijetko ga biraju za ured: samo 10% glasova za doba dana ide uredu.
Tko stvara Goldfield & Banks Island Lush?
Island Lush stvara Goldfield & Banks. Njegov je parfumer Amelie Jacquin. Lansiran je 2023. Koncentracija je Parfum.
Za koliko nošenja je dovoljan dekant od 10ml parfema Goldfield & Banks Island Lush?
Dekant od 10ml parfema Goldfield & Banks Island Lush sadrži oko 200 raspršivanja, otprilike 67 dana nošenja. Dekant od 3ml sadrži oko 60 raspršivanja, otprilike 20 dana. Dekant od 30ml sadrži oko 600 raspršivanja, otprilike 200 dana.
Koje još parfeme kuće Goldfield & Banks mogu isprobati?
Osim parfema Goldfield & Banks Island Lush, 10ML nudi i Ingenious Ginger, Pacific Rock Moss i Purple Suede kuće Goldfield & Banks, a svaki je pretočen iz originalne boce.
Je li ovaj dekant parfema Goldfield & Banks Island Lush originalni parfem?
Da. Svaki dekant parfema Goldfield & Banks Island Lush ručno se puni iz originalne boce kuće Goldfield & Banks, bez dodavanja ili razrjeđivanja, pa se otvara, razvija i traje na koži jednako kao iz boce. Prodajemo samo autentične originale.
Što je dekant?
Mala količina parfema, uzeta iz originalne boce i stavljena u putni raspršivač. Dobivaš pravi miris u veličini koja ti omogućuje da s njim živiš danima prije nego se odlučiš za cijelu bocu.
Kako funkcionira jamstvo povrata novca?
Ako ti miris ne odgovara, javi nam se u roku od 30 dana od dolaska i dogovorit ćemo povrat novca. Primjenjuju se uvjeti. Pogledaj naša pravila povrata.







